Opinie o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sokołów S.A Oddział w Tarnowie. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie w Tarnów

?

Proszę o szczerą odpowiedź, ile zarobi doświadczony rzeźnik na rozbiorze? Nie mówię o pracy typu ścinanie tłuszczu na taśmie tylko trybowanie ,rozbiór ćwierci. Czy akord jest płacony od każdej cwiartki?

Arkadiusz
@?

17 brutto

Fachman
@?

Nie słuchaj Arkadiusza bo on ma 17 zł za to że pojemniki wozi. Z akordem i premią to min. 30 dychy. Jak jesteś dobry to oczywiście więcej.

Rozbior
@Fachman

Dodaj że jest wspaniały akord 6zl brutto do stawki godzinowej a te twoje 30 min to za 2godziny????

Czytelnik

Ale tak na zdrowy rozsądek jak dyrekcja zakładu widzi jak ludzie nadają na kierowników najwięcej chyba na kierownika uboju który traktuje innych jak przedmiot to w szanujacej się firmie to taki człowiek albo by został zdegradowany na stanowisko szeregowego latał by z gumą i sprzątał albo by wyleciał już dawno ale ta firma się nie szanuje dlatego stamtąd wszyscy uciekają narzekają na was że nie da się nawet z zarządem czy kierownikami porozmawiać

Pracus
@Czytelnik

Masz rację a najlepsze jest to jak już kierownik się odważy porozmawiać nie ucieknie jak ludzie przychodzą z kwitkiem z wypłaty czemu taka mała kasa a on do ludzi a bo po godzinach nie chciałeś zostawać. A pewien pozytyw pisał że po 5tysi za chowanie się po kiblach a ludzie niewiem czy ktoś tyle ma a skoro by takie zarobki były to by ludzie z kwiatkami nie musieli chodzić a jaki ten kierownik wtedy miły że znów (usunięte przez administratora)

Do czytalnika
@Czytelnik

Pewnie przyleciałeś z kosmosu Twój nick świadczy żę trafiłeś przez przypadek więc po co zabierasz głos. Podejżewam że ty z Uniwersjotu Jagieliajojeńsku jesteś więc zajmij się poważniejśimi sprawami

turysta

ponoć ładne dziewczyny robią na sokołowie, widziałem jak tamtędy jechałem co robią w tym sokołowie takie ładne dziewczyny ?

Rychu
@turysta

Na rozbiorze tylko ładne są , bo na konfekcji i uboju dramat

Kibel

Szanowny panie kierowniku p.z bardzo proszę skończyć czytać komentarze w kiblu bo inni też mają potrzebę np zrobić kup.e a pan zajmuje kabinę a droga oczywiście zamka brakuje bo to koszty także proszę o rozważenie sprawy pozdrawiam rzeznik z uboju

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Tarnów
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Green Volt Konrad Rakowski
Pozytyw

Powiem tak, każdy każdemu (usunięte przez administratora) obrabia, nikt nie jest na tyle odważny by powiedzieć co kolwiek prosto w oczy.. jakieś nie stworzone historyjki powiedziane jednej osobie przekazanie następnej z dodaniem swojej wersji ???????? porażka.. to nie zakład ma problem i kierownictwo tylko pracownicy jako (usunięte przez administratora) którzy myślą że im wszystko wolno.. przychodząc do pracy jako nowy pracownik dowiadywałam się że wszyscy nie wytrzymują nawet tygodnia w tej pracy że jest ciężko, że wypłaty małe, że lepiej jak teraz zrezygnuje póki jeszcze mogę, ja powiem tak gdybym miała słuchać tych wszystkich bzdur to bym zimą w sandałach chodziła ???????? dla tych co chcą się zatrudnić nie słuchajcie opinii, nie dowiadujcie się jako opinie, lepiej iść na okres próbny sprawdzić samemu i się przekonać na własnej skórze niż słuchać wiecznie nie zadowolonych zawistnych ludzi.. tyle w temacie..

zainteresowany

a kolego ile mozna zarobic w okresie probnum na uboju??1800????

Kosmita
@Pozytyw

Pozytyw a czy kierownik uboju szanuje ludzi????? Ludzie mają 16brutto w umowie a jak pytają o podwyżkę to mówię że nie da czyli w 2021 roku najniższa krajowa jest 16 zł brutto??...?kolejna sprawa według kierownika ludzie na uboju są ubezwlasnowolnieni ponieważ on podejmuje za innych decyzję. A pracownik nie ma glosu nawet nie ma na tyle odwagi aby go niego podejść i nawet nie porozmawiać ale zapytać.z takim człowiekiem nie da się pracować.po co takiego człowieka trzymać na zakładzie który ma ludzi gdzieś a ludzie odpłacają się tym samym jaki kierownik taki wydział a resztę pomyślnie sami jak tam jest.a na drzwiach solidny zakład pracy. Niezła sciema a wiecznie niezadowoleni ludzie???? To wiadomo komu wszystko wiecznie nie pasuje.kazdy pisze bzdury bo trzeba ratować chonor uboju i najlepsze idź spróbuj i odrazu jak dostaniesz wypłatę to w kolejny dzień cię nie ma. Tak już było. I jak byś tych bzdur SLUCHALA to byś w zimie w sandałach chodziła haha. I w szatni nie widać żeby ktoś teraz w zimie w sandałach chodził czyli wyszła prawda że coś jest nie tak

Merryy
@Pozytyw

Dokladnie zgadzam się ????

Ubój
@zainteresowany

Jak masz doświadczenie i masz w ręku fach to 16 brutto lub 17 jeśli będziesz perfekcyjny , 2100 na rękę

Nieciekawy

Komentarze na temat kierowników i brygadzistów to już chleb powszedni a zapomnieliśmy o naszym wspaniałym panie dyrektorze M. Ś. Był Elgeniusz Lotycz potrafił zejść na chale rozbiorową zebrać wszystkich i złożyć życzenia świąteczne temu kultury i taktu za grosz może gdyby dało się jego kierowcy wjechać na chale to by się zjawił patrząc na to jak go podwozi pod same drzwi biurowca bo (usunięte przez administratora) się nie chce ruszyć 2 kroki z portierni także Zdrowych Wesolych Świat Panie Dyrektorze Udanego Sylwestra i Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku Życzy Ekipa Sokolowa

@Nieciekawy

I żeby się pan dyrektor nie opil za bardzo

Tarnowiakk

Buahaha ale usuniętych komentarzy ale chociaż na cały Tarnów jesteście znani na nawet na całą Polskę że firma wykorzystuje ludzi w większych zakładach tylko pytają co w tym Tarnowie się dzieje że tak ludzie stamtąd uciekają ale nie tu komentarzy nie będzie będzie na innej stronie żeby wszyscy nowi chętni kandydaci wiedzieli w co wchodzą że zostaną dosłownie niewolnik.a.m.i a jest jeden taki pozytyw (nick) który chwali ta pseldo firmę to kierownik same kłamstwa wypisuje że np atmosfera jak w rodzinie chyba mu chodziło o rodzinny grobowiec kolejne to obiady z pewnej firmy od pani X kuzynki wiadomo kogo. Zastraszanie to główne atuty kierowników a co do tego jedzenia on opisuje jakie to dobre kiedyś na stołówce ubojowej części czystej pewna pracownica miała robaka w zupie i co z tym zrobili nic...a na drzwiach pisze że solidny zakład pracy ...

Pozytyw czemu nie szanujesz ludzi którzy ciężko na twoją wypłatę pracują???

Pozytyw

Ludzie którzy ciężko pracują dostają duże pieniądze a Ty to chyba jesteś jednym z tych chowających się po kiblach i nie za bardzo się przepracowujesz.Jak Ci coś nie pasuje to zawsze można podejść do kantorka i pogadać na spokojnie a nie wylewać swoje żale anonimowo na internecie.

@Pozytyw

Ale ja się pytam czemu pracowników nie szanujesz a ty że wylewam swoje żale proste pytanie czemu ludzi nie szanujesz

Liniowy

Powiem tak , nikomu nigdy nie dogodzi , ja pracuję już lata na linii i ciągle słyszę że wszyscy narzekają , ja tą pracę lubię i niema tak ciężko , bo jest 30 minutowa przerwa , obiady , znakomite wypłaty , jeśli chcesz zarabiać więcej to szybciej i ciężej pracuj a nie chowaj się po kiblach , a prawda jest taka że za te niecałe 5000 tys do ręki powinniście dać z siebie 100 procent , a nie kible i Facebook , tyle w temacie

@Liniowy

Ale bajki opowiadasz 5tysi (usunięte przez administratora)

@Liniowy

5tysi ty się ogarnij co piszesz tyle się tam nie zarabia!!!wiem bo tam robię też lata 30min przerwy większych głupot nie mogłeś napisać jak już pracownik siedzi 25 to brygadzista za nim lata gdzie on tyle jest następna bajka chcesz zarobić więcej to szybciej pracuj jak można szybciej pracować jak taśma jest ustawiona w jednym tempie czy 67 i nie da się szybciej a 100prpcent dawać z siebie można za godziwe pieniądze nie za ochłapy tak jak wy dajecie może zasponsoruje ie kolejny program w tv za nasze ciężko zarobione pieniądze a najlepsze co napisałeś nie jest tak ciężko to napisz może ile ludzi jest na chorobowym a nie kolejna bajkę widzę że już zamiast pozytyw jesteś liniowy brawo panie kierowniczku bo nikt tak zakładu nie proboje wybielić jak ty bo się boisz o stołek lepiej powiedz ktory kierownik oprócz ciebie nie jest po studiach????daje to do myślenia

@Uboj

A skoro płacicie 5tysi do ręki to czemu nikt nowy nie przychodzi do pracy??? Na uboju na rozbiorze ludzi można na palcach policzyć i gdzie te 5tysi

Sokolow

A wy już jesteście znani na całą Polskę bo w innych zakładach się pytaj co się tam dzieje że już kolejna osoba do nas dzwoni

Sokolow

Już niedługo posypią się kolejne wypowiedzenia a zbiliza się 3hosci z części brudnej. Także nie dajecie 5tysi i ludzie uciekają a wypowiedzenia się szykują od lutego i marca

Uboj

Buahaha i co pozytyw będziesz stał przy taśmie i robił??? Chce to widzieć

Koko
@Sokolow

Dokładnie,już nie długo zostaną tam sami wiezniowe i starsi pracownicy którym nie dużo zostaje do emerytury a nawet niech nie liczą że się będą nowi chętni do pracy za gamie grosze,traktowanie i i godziny pracy piątki światki w przypadku koszera,zero szacunku ze strony dyrekcji itp

J77

Uwaga uwaga - sobota pracującą. Jak zwykle szanowna Góra ma gdzieś ludzi i to że zbliżają się święta. Oczywiście szary pracownik nie może nic przygotować w domu, coś zrobić, tylko musi tyrać żeby zapełnić kieszenie tej bandzie. Szanowny dyrektorze, może jeszcze po kolacji wigilijnej wpadniemy albo po pasterce? Przecież wam ciągle mało

Smakosz parówek
@J77

Mało tego, w wigilię i w sylwestra koszer ma pracować, chory zakład. Chyba trzeba się zwijać z tego (usunięte przez administratora) .

Kkk
@Smakosz parówek

No masakra, tylko ceferki i cyferki się liczą,dni wolne powinny być, ale jak nie ma komu pracować,to nie ma wolnego,motywacja od kogokolwiek=000,pensja stoi w miejscu od 2lat a się szczycą,że dobrze płacą,ale pieska dotować z MAM TALENT,to i owszem i się reklamować na lewo i prawo i wszystkich wokoło sponsorować

Hot Dog
@Smakosz parówek

No alw w czym masz problem. Przecież Wigilia i Sylwester to normalny dzień pracy w kalendarzu. Przynajmniej na fajerwerki zarobicie no i tydzień wolnego będziecie mieć.

Eso
@Hot Dog

No dokladnie wigilia I sylwester to dni normalne pracujace w kodeksie pracy

@Hot Dog

Normalne zakłady pracy nie pracują ani w wigilię ani 7 stycznia - i to nie dlatego że nie są to dni ustawowo wolne ale dlatego że szanują pracownika. U was czegoś takiego po prostu nie ma. A tak na marginesie, za 25 grudnia i 1 stycznia przysługują dni wolne (święta wypadające w sobote) Co z tym fantem zrobicie??

Hot Dog
@J77

Dostaniecie wolne. A kiedy? Podejdź do kierownika.

Wiktor Odcisk
@Eso

Hahah tak tak pewnie że to normalne pracujace dni,zwłaszcza na koszerze gdy ma sie przyjść w wigilię,sylwestra, na takie "normalne" godz jakimi sa 2 lub 3 w nocy,ale ważne by eskimosi byli zadowoleni,więc zapraszam na ostre nocne koszerne dymanko w sylwestra będą fajerwerki i ogień z (usunięte przez administratora) ,będzie dym

Eso
@Wiktor Odcisk

To zmien wydzial albo calkiem prace niw bedziesz narzekal ze musisz chodzic na 2 lub 3 w nocy

@Eso

Co za (usunięte przez administratora) zarządzają tak dużym przedsiębiorstwem.... Co raz więcej pracowników odchodzi... , i mają rację. Przez nieumiejętne zarządzanie w Tarnowie, cały ten pseudo zakład padnie. Hmm , chociaż może nie... zostaną Ukraińcy i więźniowie ????

@J77

Za te pieniądze co oni płacą Ukraińcy nie chcą robić

Ona
@Sokolow

No widzisz. A ty robisz.

@Ona

Widzisz od marca idę żeby mi dali za porozumieniem ewentualnie porzucenie pracy

Sokolow

I sama se będziesz robić buahaha a obrażanie publicznie od pasożytów jest w kodeksie karnym

nice
@Wiktor Odcisk

Tak,to już jest mniejsza o godziny pracy jak brygadziści nie szanują ludzi obrażaja publicznie przy innych.Wstyd(usunięte przez administratora).Częstują plackami z domu itp.a podobno jedzenia nie można wnosić poza bramę,a i tak jest wnoszone i w szatni i nie tylko jedzone.Po świętach zgarnijcie resztki i podzielcie się z brygadzistami to będziecie mieć na pewno lepiej i nie będziecie narzekać.

Pani z Sanepidu

Piszecie o tych robakach a tak wogóle widział je kto? To tak jak z białymi myszkami , niby je widziasz a ich nie ma. Znajdziesz to przynieś do stacji a my zbadamy sprawę.

BHP

Uważaj aby ci nie odpadł ten paluszek jak będziesz robił bez rękawicy.

Szambelaszehujaszel

Ale co po o tym wszystkim mówic? To niedobra jest

Uboj

Pozytyw wypowiedz się na temat wypłaty kiedy będziemy mieć na koncie jak strasznie chwalisz ten solidny zakład pracy i smaczny i pożywny posilek

Św. Mikołaj

Jeżeli doszło do kradzieży to musisz zgłosić to na Policję. To tak nie może być. W grudniu przyjdzie Dziadek Mróz i może ci zabrać 1000.

Ona

Pewnie w styczniu dostaniesz z Urzędu Pracy. Przecież nie będziesz pracował w takim g..nie.

Ona.

Dziwię się że jeszcze nie uciekł. Trzeba ich wyeliminować bo komuś krzywdę jeszcze zrobi.

Ziobro

Twardym trzeba być , nie miękiszonem.

Amadeusz

Dyrektorek nie wie co to kultura osobista wobec pracownika i nie szanuje ludzi pokazał to z Czesiem

A czy już dostaliście przelewy?

Uboj

A jeśli ci brakuje godzin kierownik mówi musisz te godziny odrobić to zgodnie z prawem??w jakim zakładzie się godziny do całego etatu odrabia

Julka

19,7 zł/h x 160 h daje ci 3152 zł brutto minus podatki to zostanie ci 2316 zł na rękę. Pewny jesteś że tego byś chciał? Przecież umowy zlecenie to tzw. śmieciówki bez żadnych dodatków.

Pomysłowy Bill

Proponuję pracownikom żeby przynosili sobie swoje jedzenie a catering z firmy R.F. można wysyłać na granicę białoruska i częstować imigrantów.Podejrzewam że po pierwszym posiłku uciekli by spowrotem do swoich krajów.

Łyżwiarz na posadzce

Chciałbym serdecznie pogratulować zakładowi wspaniałego remontu naszej posadzki na korytarzu. Nie dość że ciężko się po tym jeździ wózkiem i łożyska się zużywają szybciej to jeszcze gdy trochę wody leży na posadzce to można spokojnie uprawiać łyżwiarstwo figurowe bez łyżew na nogach:) a wiadomo czym to grozi - wypadkiem. Także nasi wspaniali bhpowcy będą mieli wreszcie coś do roboty a nie tylko upominanie pracowników o zakładanie szmatek na twarz. Pozdrawiam serdecznie dyrekcję.

@Łyżwiarz na posadzce

Sportowiec się znalazł ????

Pracownik.
@Łyżwiarz na posadzce

Ktoś za to wziął porządną kasę więc,,szarak,, musi się z zgodzicy!

Bo Pan P..C zapomniał,,Wół jak cielęciem był''. w dwa tygodnie zapomniał dosłownie wszystko!!!!! Jak był jak brygadzistą. Wiele osób mówi że było by lepiej jakby wrócił kierownik A.W. i G.N. zrobili by na Konfekcji porządek. Oczywiście to nie realne. Brak twardej ręki jak to było za A.W i G.N. To są szanowani i porządni ludzie wśród pracowników, którzy mają,,łeb na karku,, a nie tylko uciec od problemu żeby wyszli calo. Z tymi ludźmi dało się normalnie pracować i mięli zrozumienie w oczach pracownika jak pracownik miał problem nawet w życiu prywatnym to pomogli z tego wybrnąć. Za to szacun bo takich kierowników już nie będzie. A nie takie,, rządy jak teraz. A teraz tylko kolesiostwo i faworyzować tych co nie trzeba!! Normalnie żygac się chcę!

Pracownik ubojowy

11listopada a Sokołów robi śmiech na sali.

Kierownik Pezet
@Pracownik ubojowy

Nikt cie nie zmusza żebyś przychodził , dzisiaj się każdy sam określił czy przyjdzie czy nie.Prawie 95 procent załogi zadeklarowało że z miłą chęcią przyjdzie.W sumie nie dziwię się bo płacimy 100 procent plus dobry posiłek.Kto przyjdzie ten nie pożałuje.

@Kierownik Pezet

Dzisiaj kierownika uboju pana Piotra nie było w pracy zastępował go kierownik pan Przemysław był święty spokój z Przemysławem każdy chce pracować nie to co z Piotrem

Ubojowiec
@Kierownik Pezet

Szanowny panie kierowniku tak pan akordy ustawia że za te wypłaty mogę robić jako lajkonik w Krakowie i więcej zarobię pozdrawiam

Szanuj kierownika swego i obyś nie miał gorszego!!!

Smerf

Jak go nie znasz nie komentuj!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie - Tarnów

• Jak się pracuje w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Zobacz opinie na temat firmy Sokołów S.A Oddział w Tarnowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 231.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 198, z czego 11 to opinie pozytywne, 103 to opinie negatywne, a 84 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Kandydaci do pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sokołów S.A Oddział w Tarnowie