Opinie o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sokołów S.A Oddział w Tarnowie. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie w Tarnów

Beduin Sokołowa

Co mam powiedzieć.... Jutro składam wypowiedzenie. Wynagrodzenie zbliża się do minimum.... ( od lipca ono po raz kolejny wzrasta). Za dużo poświęciłem na ten zakład zdrowia. (usunięte przez administratora) Dziś przyjechał Prezes... To wszystko pięknie ładnie... jak zwykle, pokazówka. Rozbiór na zwolnionym tempie.(usunięte przez administratora) Marka sokołów ok. Ale Zakład w Tarnowie (usunięte przez administratora)

Wytrwały
@Beduin Sokołowa

Zgadzam się mięcho trafia na stoły a z magazynu często trupy a nie mięso a weterynaria ma (usunięte przez administratora)

Starający się

Czy są przyjęcia na sokołów , słyszałem bardzo pozytywne opinie że jest super praca , i żeby nie patrzeć na opinie bo piszą je tylko ci pracownicy co nie chcą pracować a pytałem się 6 kolegów co tam pracują i są bardzo zadowoleni i że jest lekka praca za wysokie zarobki

Bóbr
@Starający się

Ile Ci zapłacili za to żebyś tak napisał? Czy pracujesz blisko wyższej rangi? :)

Bida piszczyyyy

W Sokołowie na bogato, od lipca minimalna stawka godzinowa to 23,5 a są tu ludzie co nawet 20 zł nie mają. Od stycznia będzie już 27,7 zł a więc ci co mają parę złotych akordu będą tyrać za najniższą krajową. W RZEŹNI! Dyrekcjo , wstydźcie się!

Hej, a jaki to bon masz na myśli? :)

Starający się

Jou
@Starający się

To słabego masz informatora. W tym zakładzie człowiek się orobi jak w kopalni a wypłaty prawie nie widać. omijać szerokim łukiem ten śmieszny zakładzik.

Bóbr Nowy wpis

Dorota Nowy wpis

Hej, w ofercie dla technika pracy jest napisane, że przyda mu się dobra znajomość angielskiego. O jaki jego docelowy poziom może chodzić? i czy na rozmowie jakoś szczególnie to sprawdzają?

Sylwester

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku Technik Pracy?

Method man
@Sylwester

Co łaska - czyli najniższa krajowa ale nie martw się, codziennie zjesz smaczny dwu daniowy posiłek

Sylwester Nowy wpis
@Method man

Czy na tym stanowisku praca jest typowo biurowa? Bo w wymaganiach jest wykształcenie wyższe i język angielski, wiec rozumiem że to łatwa praca biurowa?

@Sylwester

Też właśnie patrzę na te ofertę, fajnie, że ktoś pierwszy wątek poruszył. Mnie to ten rozwój, który piszą ze oferują zastanawia. Z tego Technika (usunięte przez administratora) można w ogóle gdzieś wyżej sobie przejść?

White

Witam są przyjęcia w Sokołowie ?? Szukam Pracy

Oki

Nie jestem nim, ale i tak interesuje mnie wyjaśnienie powodu. Z jakich przyczyn tak twierdzisz? Chyba, że są jakieś inne dodatkowe warunki które warto spełniać a o nich jeszcze u nie pisali? chce tu pracować

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Tarnów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Tarnów

Na uboju jest jakoś mało pracy? z jakich przyczyn? przynajmniej tak rozumiem z tej ostatniej opinii, gdzie ktoś napisał, że jeśli już to po znajomości można przyjść. ja jeszcze nikogo w zakładzie nie znam, jak są teraz przyjmowani nowi? Szybko się zintegruje? I na co mogę przyjść jeszcze jeśli na ubój nie?

Siemka, a na ubój tu ludzi do was biorą? jeden Pan się o niego pytał ale nikt nie uraczył go odpowiedzią. Ja to przyznam, że ofert pracy nie widziałem nawet, sami handlowcy mi wychodzą, a to raczej nie moja broszka. Jak duży to dział i jak dużo doświadczenia trzeba mieć by mnie przyjęli?

Peszko

Raczej wątpliwe jest, żeby przyjmowali na ubój, chyba że po znajomości. Ostatnimi czasy kierownik uboju pozbył się swoich pracowników na rzecz rozbioru więc raczej za dużo ludzi tam pracowało...

Jak wygląda ścieżka kariery w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie? Czy trudno jest zdobyć awans?

Ktoś

Jak jest ogarnięty i chce Ci się pracować a nie tylko narzekać jak to jest źle i obgadywać innych, to nie jest aż tak trudno.

@Ktoś

To aż taki problem jest w firmie z negatywną atmosferą? Ta ścieżka kariery i możliwość awansu dotyczy również stanowiska magazyniera? Bo mnie taka praca interesuje:) Fajnie byłoby potem zostać może jakimś brygadzistą np. Dobrze widzę, że na magazynie jest jedynie zmiana nocna 22:00-06:00? Czy akurat szukają teraz na tę konkretną zmianę pracowników? Ile wychodzi wynagrodzenie pracując na nocki na rękę? Orientujesz się może? Pozdro;)

Dzięki za przydatne info :) W dziale windykacji wiesz może jaka jest atmosfera i kierownictwo? Z tym awansem trochę szkoda, chcę złożyć cv na stanowisko młodszej specjalistki ds. windykacji i liczyłam, że droga kariery jest bardziej otwarta...szczególnie dla osób, które zaczynają prace jako właśnie młodsi specjaliści. Pisząc o ciężkiej pracy masz też na myśli robienie nadgodzin? Zdarzają się tutaj? Pracowałeś w firmie, czy nadal pracujesz?:)

Jak jest na wydziale ubój , ponoć fajna i lekka praca , i dobre zarobki , i myśle nad zatrudnieniem się ,

Jakie wszystkie bony na wszystkich stanowiskach można teraz tu uzyskać? jest taki wątek gdzie ktoś o cos takiego pyta i padła odpowiedź „500 zł”, ale za dużo na ten temat nie wiem. Ani warunków nie znam ani niczego. Może mi to ktoś szerzej objaśnić? Jakie są warunki ich przyznawania?

Kkk

Jakie bony i na jaką kwotę 500zł,pracownicy dostają 120zł na kartę podarunkową,która można płacić tylko i wyłącznie w sklepach firmowych

Beduin Sokołowa

Wytrwały
@Beduin Sokołowa

Bida piszczyyyy

Gniot
@Bida piszczyyyy

Co poradzisz , tak czy siak od nowego roku będą musieli zapłacić stawkę minimalną krajową bo z tymi stawkami to dużo osób nawet minimalnej nie wyciągnie , także akord i premia będą w teorii

Jarosalaw
@Bida piszczyyyy

A ja mam w Sokołowie 17,50 na godzinę 4 dzieci ...inni mają stawki po 22,50zl domagają się więcej i im się należy a mi nie bo byłem na chorobowym...

@Jarosalaw

17,5?? To chorobowe to faktycznie jedyny argument? tak to mało kto od was na nie chodzi? generalnie to z kim na ten temat możesz na spokojnie porozmawiać? Ciekawi mnie szersza argumentacja i tak w ogóle co dalej z tą kwotą będzie?

tak

Właśnie niektórzy maja 23 zl i wiecej na godzine a inni duzo mniej gdzie jakies wyrównania?Nowi przychodza nic nie potrafia do pracy sie nie garna i maja wiecej na godzine.Gdzie tu logika i solidny pracodawca.Podwyzki były a wypłata stoi w miejscu a wrecz nawet spada.

Beata
@tak

No to jak nowe osoby dostają więcej, to może opłaca się zwolnić i po chwili na nowo zatrudnić? Można tak zrobić? A co z dodatkami pracowniczymi? One są takie same dla wszystkich, czy też jaką nierówność i jedni mają więcej, inni mniej benefitów?

Hej, a jaki to bon masz na myśli? :)

Dariusz $ jest przełożonym w stylu (usunięte przez administratora) niby robi według procedur a nie robi tego zastawia się brakiem czasu a co On robi. Tylko(usunięte przez administratora). La chłopaków którzy robią za niego robotę . Chłopaki się starają ale i tak (usunięte przez administratora)im na głowę,, jak ptaszek grucha z tobą i tak Cię (usunięte przez administratora),, bezbłędny (usunięte przez administratora) Który robi koło (usunięte przez administratora) innym!

Ktoś

Ale bzdury wypisujecie robie z gościem tyle lat i złego słowa nie powiem ale są takie osoby na pakowni że nie dziwię się że takie głupoty piszą

@Ktoś

Cześć :) To dobrze ze to sprostowałes, bardzo koleżeńskie zachowanie. Korzystając z okazji jak tam obecnie u was warunki na pakowni? Można w miarę konkretnie zarobić?Nie wiesz może czy szykują się jakieś przyjęcia?

Janusz

Jakich podwyżkach? Myślisz że będą większe wypłaty? Co z tego że stawka poszla do góry jak akord będzie mniejszy i będzie mniej godzin a wypłaty zostaną takie same lub będą nawet gorsze .

Zastanawiam się nad aplikowaniem na ogłoszenia pracy jako Specjalista ds. Skupu i Kontraktacji. Mam doświadczenie, wymagania chyba też wszystkie spełniam, czy ktoś może napisać jak wyglądają zarobki w firmie na tym stanowisku? Jak wyglądają sprawy podwyżek czy są w przyznawane regularnie? Specjalista to już ostatni etap kariery, czy można jeszcze awansować?

Burzyński Głodomór

Ale te dania są pyszne ale trochę małe porcje ja bym zjadł z z 10 takich i nie wiem czy nie mało pozdrawiam wszystkich

Janusz

Potwierdzam, samo to że na ostatni casting do pracy na rozbiorze wołowym przyszły aż trzy osoby:-) taka ma właśnie Sokołów opinie że nikt tu nie chce pracować. Zwykły (usunięte przez administratora), wyzysk i obłuda jak ktoś wyżej napisał.

Maryśka
@Janusz

3 osoby? na jedno stanowisko czy jak? Brakuje ludzi na rozbiorze czy jednak udało się już wyrównać braki? I ogólnie jakie teraz są na nim warunki? czy po takim czasie cokolwiek się zmieniło?

Czy zdarzają się nadgodziny w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Wojtek

I jak wypłaty ??? Ale kpina, tony spadają aż miło a kasa z (usunięte przez administratora) wzięta, nie do wiary żeby przy takiej inflacji człowiek robiący blisko 60 ton dziennie zarobił 3700 i mniej. Ale bida koszmarna.

Iti
@Wojtek

Czy ktoś napisze tak serio jaka stawka w Sokołowie na rękę na poszczególnych działach?Od tego roku dają na start może ktoś się orientuję?

Jasiek

Jak wam się podoba nowy zakup na mroźnie w postaci maszyny do wybijania za nie ziemska kasę ?? Czemu ona już od dwuch tygodni stoi i nie zarabia na siebie tylko z wypłat nam odbijają żeby zakup się zwrucil ? Kpina co się tu dzieje przechodzę koło pomieszczenia gdzie jest maszyną kilka razy dziennie i tylko widzę jak się nowa technika kurzy a ludzie co tam robią nie mają miejsca się ruszyć i pracują po staremu na stołach wybijając , poprostu szaleństwo kto to wymyślił taki (usunięte przez administratora)zakup bez użyteczny

Szyneczka

Przez pracownika Dariusz a R. Oraz przełożonego P. mam obecnie nerwicę i z myślą że po chorobowym mam tam wrócić to aż mnie trzęsie

Zostaw merytoryczną opinię o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie - Tarnów

• Jak się pracuje w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Zobacz opinie na temat firmy Sokołów S.A Oddział w Tarnowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 230.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 197, z czego 11 to opinie pozytywne, 103 to opinie negatywne, a 83 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Kandydaci do pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sokołów S.A Oddział w Tarnowie