Opinie o Media Markt w Tarnów Nowodąbrowska 127

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Media Markt. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Media Markt o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Markt w Tarnów Nowodąbrowska 127

Czy w Media Markt są szkolenia zewnętrzne?

Jan Nowy wpis

W ubiegłym tygodniu oddałem w Media Markt w Tarnowie gps do aktualizacji. Pan stwierdził, że sklep wykonuje taką usługę i kosztuje ona 50 złotych. Zapłaciłem i następnego dnia dnia odebrałem gps po aktualizacji. Usłyszałem jeszcze, że gdyby było cos nie tak, to mam wrócic ponownie. Okazało się, że było nie tak. Gps informował mnie o fotoradarach, których nie było /wczesniej tego nie robił/ i nie pokazywał nowych odcinków dróg, obwodnic itp. Zaniosłem go więc ponownie. Nastepnego dnia przy odbiorze usłyszałem, ze nie mam juz darmowej aktualizacji, a płatna kosztuje ponad 50 euro, więc to sie nie opłaca. W zwiazku z tym zainstalowano mi mapę Europy z 2016 roku. Efekt jest taki, że będąc na urlopie w Polsce, za całe 50 złotych dorobiłem sie mapy starszej niż oddawałem do aktualizacji. BRAWO WY !!!!!

Jak teraz płacą sprzedawcom w tym sklepie. Ktoś wrzuci mi info o stawce i dodatkowych benefitach? W ogóle cokolwiek dają poza gołą pensją?

Jan

Zofia Nowy wpis
@Jan

I to powiedziała Ci ta sama osoba, która ogarniała tę "aktualizację"? Ale tak właściwie nie można było w takim razie prosić chociaż o "cofnięcie" usługi? No bo chyba jest coś takiego jak reklamacja w takiej sytuacji?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Media Markt? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Tarnów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Małgorzata

Sklep bardzo dobrze zaopatrzony ,przemiła obsługa ,przekonałam się o tym odbierając towar w ostatniej minucie przed zamknięciem .Towar odebrałam ,Panie bardzo pomogły do tego Obdarzyły uśmiechem ,bardzo dziś trudno o takie reakcje ,szczerze polecam.

Zofia
@Małgorzata

Co konkretnie odbierałaś? I jaki to był dzień tygodnia? Może będzie to sugestia, w który przychodzić, żeby zostać jak najmilej obsłużonym? Wszyscy klienci byliby wdzięczni za odpowiedź. :)

Kamil

Biorą do obsługi klienta bez doświadczenia?

Jack

Coś dziwnie mało komentarzy jak na takiego molocha! Czyżby pozytywnymi opiniami też nikt się nie dzielił? Może ktoś napisać jak się tam pracuje, jakie są stanowiska, jaka struktura zarządzania, szefowie są w porządku czy raczej omijać z daleka?

Wsciekła

Nigdy więcej nie skorzystam z usług tego sklepu chodzisz mówi się do 3 razy sztuka! Za pierwszym razem ekspres do kawy nie kompletny o części prosiłam 3 tygodnie!!!!!!!!! 2 raz lodówka cena podana potem okazuje się że przywoź tyle wstawienie tylko do przedpokoju za wniesienie dalej dodatkowo płatne bo się panowie zmęczą!!!!! na koniec głupia usługa zmiana odwrotnie drzwi powinno to być w cenie a przynajmniej powinien Pan poinformować o tym przy zakupie nagle się okazuje dodatkowe 89 Zł złodziejstwo i tyle!!!!!!!!!!!!!! nie wiem za co za przekręcenie kilku śrubek!!!!!!!!!!!!!! Przeszkolcie swoja obsługę zęby mówiła o wszystkim klientom a nie już wtedy kiedy zapłaci bo to naprawdę jest nie fer .pracuje w obsłudze i zawsze mowie o wszystkich kosztach jakie klient możne ponieść. Sklep nie dla idiotów własnie chyba dla idiotów!!!a raczej dla naiwnych NIGDY WIECEJ

U
@Wsciekła

Proponuję abyś przeszedł się po innych, nawet mniejszych sklepach/marketach w Tarnowie a przed zakupem sprawdził w internecie bo często gęsto jest taniej nawet parę stówek.

Zostaw merytoryczną opinię o Media Markt - Tarnów

Media Markt