Xtreme Fitness Gyms

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Xtreme Fitness Gyms

A na stronie firmy w zakładce kariera są napisane etaty na jakie można bezpośrednio przesłać cv. Mnie zaciekawił osobiście etat na recepcji. Jednym z zadań jest pozyskiwanie nowych klientów i chciałabym wiedzieć czy od ilości nowych klientów naliczana jest wtedy jakaś premia. Jakich narzędzi wtedy się używa, media społecznościowe?

Nowy wpis

Tak, premia naliczana jest w zależności od realizacji celu sprzedażowego. Co do kanałów sprzedaży, nie ma żadnych ograniczeń - stosujemy szeroki wachlarz: wyjścia "na miasto", polecenia od istniejących klubowiczów, współprace korporacyjne z firmami i szkołami, social media, praca z bazą CRM.

Oluś Nowy wpis
@Xtreme Fitness Gyms

O, ale fajnie, że firma sama się odzywa. Ja mam pytanie o premie, ale na stanowisku HR business partner, bo właśnie rekrutujecie kogoś. Jest info o atrakcyjnym systemie premiowym. Na tej posadzie jest jakiś stały wzór liczenia premi, może stały % od kontraktów itd.?

Nowy wpis

@Oluś

Premia jest liczona w zależności od poziomu realizacji celów pracownika w danym kwartale, na bazie funduszu premiowego stanowiącego % rocznych zarobków. Po szczegóły zapraszamy na rekrutację.

Szukający

Czy ktoś wie czy Xtreme oferuje Multisport np.dla osób zainteresowanych umową zlecenie

@Szukający

Nie oferujemy kart Multisport, ale w zamian każdy pracownik otrzymuje darmowy karnet do Xtreme Fitness + 1 darmowy karnet dla dowolnie wybranej osoby. Zapraszamy do aplikowania :-)

@Xtreme Fitness Gyms

Czy są to karnety ograniczone czasowo czy tzw. OPEN? Pracownicy dostają od firmy jeszcze jakieś inne benefity? Bo z tym karnetem wydaje się całkiem w porządku :) Zleceniówki są tutaj możliwe czy dajecie tylko uop?

To są karnety OPEN aktywne tak długo, jak trwa zatrudnienie w Xtreme. Umowy zlecenie są możliwe. Pozdrawiamy.

@Xtreme Fitness Gyms

Czytam właśnie ogłoszenie dla koordynatora klubu i umowę na tym etacie mogę samemu wybrać, bo właśnie różne formy są podane? Pierwszy raz spotykam się z czymś takim jak dodatkowy urlop, a ile on w takim razie wynosi, rocznie jest to więcej niż 26 dni?

Chodzi tutaj o dodatkowy 1 dzień urlopu z okazji urodzin, który można wykorzystać w miesiącu, na który przypadają urodziny.

Skalmar
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Będę składał cv na managera regionalnego. Ktoś może opowiedzieć o pracy, jak wygląda, ile się ma lokalizacji. Oraz jak współpraca z innymi wygląda?

Daga

Zastanawiam się nad wysłaniem CV na pracownika recepcji, bo mają ofertę. Tylko czy ktoś mógłby napisać coś więcej o obowiązkach? Godzinach pracy? Nie ma nic na stronie niestety.

@Daga

@Daga - Jeśli chodzi o zakres zadań realizowanych na stanowisku Pracownika Recepcji, to wygląda on następująco: * Kompleksowa obsługę klienta: - kontrolowanie wejść do klubu - obsługa kart systemowych - odpowiadanie na zapytania klientów - uzupełnianie dokumentacji - przedstawianie oferty zgodnie z obowiązującymi standardami - oprowadzanie po klubie * Aktywna sprzedaż karnetów i produktów z Fit Baru * Kontakt telefoniczny z klientami: - przedłużanie umów - umawianie spotkań z potencjalnymi klubowiczami - kontakt z dłużnikami * Dbanie o klub i panujący w nim porządek * Aktywny udział w życiu klubu Warunki współpracy poznasz z pewnością podczas rozmowy kwalifikacyjnej, więc zapraszam do wysłania swojego CV na adres kariera@xtremefitness.pl.

Trakalal
@Xtreme Fitness Gyms

Jakie jest wynagrodzenie na stanowisku recepcjonistki ?

@Trakalal

Tak. Ile wynosi pensja zasadnicza, a ile premie, jeśli są? A do tego, kto jeszcze napisze, jaka forma zatrudnienia?

Online

Pani z HR - pytania z kartki, nudne nieadekwatne do stanowiska, powtarzające się, miałam wrażenie, że kompletnie nie słucha co się mówi, gdyż ponownie zadawała pytanie, które było na początku rozmowy. Jakby była wg. niezainteresowana Kandydatem. Pytania, dlaczego zmieniam pracę, co robiłam w poprzedniej pracy. Brak informacji zwrotnej, mimo iż utwierdzała, że dadzą odpowiedź oczywiście do dzisiaj cisza. Poziom Pani HR żenujący ;). Pozdrawiam

Czy pensja w Xtreme Fitness Gyms składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Instruktor, ich ogłoszenie jest 10 września na Lento.pl.

Miałam przyjemność pracować w firmie Xtreme Fitness na stanowisku managera w poprzednim roku. Firmę wspominam bardzo ciepło, a to co mogę pochwalić to - kompetentna kadra, miła atmosfera, rozwój. Musiałam zrezygnować, ponieważ dostałam pracę w zawodzie, który docelowo chciałam wykonywać, natomiast gdyby nie to to bym nie zrezygnowała :) Na pewno praca jest dla ludzi ambitnych i pragnących własnego rozwoju - od pracowników recepcji, po trenerów i managerów. Osoba, która nie kieruje się tymi kryteriami może się po prostu tam nie odnaleźć. Przepływ komunikacji w firmie jest naprawdę bardzo dobry. Wszyscy są mili i pomocni, atmosfera jest luźna i przyjemna, nie należy obawiać się nieuzasadnionych wybuchów złości współpracowników czy (usunięte przez administratora) - tam tego nie ma. Osobiście jestem bardzo wdzięczna za każdą pomoc ze strony mojej managerki regionalnej (pozdrawiam Sylwię :)), która motywowała mnie do pracy i dzięki której zdobyłam doświadczenie, które teraz wyróżnia mnie na rynku pracy. Zespoły potrafią wzajemnie motywować się do osiągania celów. Zarobki są adekwatne do powierzonych zadań, oprócz tego system premiowy jest bardzo korzystny dla pracownika i jest o co walczyć. Bardzo polecam pracę w tej firmie i życzę wszystkiego co najlepsze dla całej kadry! :)

Hanka

Jestem tu, bo aktualnie prowadzą rekrutację na stanowisko Młodszy Specjalista ds. mediów społecznościowych. Napisali w nim, że dają dodatkowe dni urlopowe. A ile tych dni jest i one sa 100% płatne? I można te dni wziąc kiedy się chce?

Larysa

To może powiesz na co można liczyć, skoro nie na to? Umowę jaką dają dla sprzateczek? Jest zlecenie czy może umowa o pracę też wchodzi w gre?

Aaaa

W jakich godzinach pracują osoby zatrudnione jako instruktor w Lublinie w Vivo?

Honorata
@Aaaa

Co to za praca? Coś na umowę czy trzeba mieć swoją działalność? Szukam zatrudnienia teraz pilnie, ale w grę wchodzi tylko UoP. Ewentualnie zlecenie. Firma ma stałych pracowników?

Jaki jest styl zarządzania w Xtreme Fitness Gyms?

Honorata

Zauważyłam, że jak się wejdzie na stronę i poczyta, co oferują, to na przykład na instruktora jest podkreślone, że dają umowę o pracę. A na pracownika recepcji już nie. To jak, na tym drugim stanowisku nie można liczyć na normalną umowę?

@Honorata

Dzień dobry Honorata! Dziękujemy za Twój komentarz. Pierwsza ważna rzecz jest taka, że wszystkie rodzaje umów są normalne :) Różni ludzie, mają różne preferencje i negocjują różne warunki zatrudnienia - jednym zależy na zawarciu umowy o pracę, inni wnioskują o zawarcie umowy cywilno-prawnej. Abstrahując od tego - zarówno na stanowisku Pracownika Recepcji, jak i na stanowisku Instruktora możliwe są obie wersje umowy - wszystko zależy od wiedzy, zaangażowania, kompetencji i wyników.

Jag

Siłownie xtream są świetne ale moim zdaniem jedyna i jakże wielką rysa na ich wizerunku są karnety. Jest to totalnej bez sensu związywane się jakaś umową z miesięcznym okresem wypowiedzenia, automatyczne przedłużanie karnetu. Powinno być tak jak w innych siłowniach. Kupuje na miesiąc po miesiącu mogę zrezygnować bez żadnego wypowiedzenia. Nie dość że karnety u was są najdroższe to jeszcze taki bubel. Sama cenę byłbym skory przeboleć ale związywane się z wami umowa z okresem wypowiedzenia to jakieś dno. Co mam zrobić w przypadku gdy często łapie kontuzje i mam przerwy w treningu użyłem już zamrożenia karnetu? Ja nie mogę ćwiczyć a karnet przepada. To jest wyzysk

@Jag

@JAG - dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że uważasz nasze siłownie za świetne. Jeśli chodzi o automatyczne przedłużanie się karnetów, to dla wielu Klubowiczów jest to bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki którym są zmotywowani do działania i regularnych treningów, bo zakończony karnet nie ma możliwości stać się wymówką, przez którą zostają w domu - rozumiemy jednak, że często pojawiające się kontuzje Tobie mogą w tym przeszkadzać. Jeśli moglibyśmy coś poradzić - sprawdź koniecznie naszą najnowszą ofertę, ponieważ pojawiły się w ostatnim czasie możliwości częstszego zamrażania karnetów. Zachęcamy także do skorzystania z treningów personalnych, podczas których ktoś pomoże popracować nad odpowiednią techniką ćwiczeń, dobierze obciążenia adekwatne do Twoich możliwości i rozpisze dla Ciebie plan treningowy, który pozwoli unikać tak częstych kontuzji. Życzymy ich oczywiście jak najmniej! :)

Zibi

Szanowny prezesie kto wpadł na pomysł montowania nowych uchwytów na materiały służące do kąpieli pod prysznic w kabinach męskich w Xtreme fitness w Zabrzu ul. Szczęście Ludwika. Tego fachowca zapraszam do Zabrza niech cokolwiek zmieści w tym uchwycie. Tam po prostu nie mieszczą się nawet próbki perfum z drogerii nie mówić o mydle czy kostce czy w płynie.

@Zibi

Szanowny @Zibi - dziękujemy za Twoją opinię, weźmiemy pod uwagę fakt, że uchwyty są mało funkcjonalne i nie będziemy ich montowali w kolejnych klubach.

Pracowałam na recepcji przez 1.5 roku. Jeśli chodzi o pracę- spoko, choć trochę jak call center. Natomiast można sporo zarobić - że względu na bonusy i premie ???? jeśli chodzi o atmosferę - jak dla mnie było spoko, choć zależy kto w obecnym czasie był menadżerem regionalnym. Minusy- brak normowanych godzin co do przerwy

Teresa

Premie i bonusy? Super. A jak one są naliczane i od czego uzależnione? Bo skoro można nimi dorobić, no to jak wygląda system? To jakiś % od stałej pensji? Akrod?

Niezadowolony

Lubiłem Xtreme Fitness za wiele rzeczy, natomiast uważam, że zostałem potraktowany jako konsument nie fair. Pojawiła mi się możliwość skorzystania z benefitu w pracy - karty multisport. Jest to oferta tańsza niż karnet oraz daje mi więcej możliwości uprawiania sportu. Poszedłem do klubu zrezygnować z karnetu i zostałem potraktowany wysoce moim zdaniem nietaktownie. Rezygnacja z karnetu to nie jest nic nic osobistego, płace i wymagam, nie chce płacić i rezygnuje - sami takie prawo przyznajecie w umowie dodatkowo musiałem opłacić następny miesiąc, ślubu z wami nie brałem. Zamierzałem korzystać z usług siłowni dalej dzięki pakietowi multisport, ale w ofercie jest znaczenie więcej obiektów i myślę, że to z ich usług będę korzystał. Uważam, że konsumenta nie powinno się tak traktować i tyle. Pozdrawiam

@Niezadowolony

Witaj drogi Klubowiczu! Dziękujemy za Twoją opinię. Jest nam ogromnie miło, że chciałeś korzystać z usług siłowni nawet po rezygnacji z karnetu - jeśli chodzi o wypowiedzenie, to całkowicie się zgadzamy, że jest to prawo, które przyznajemy w umowie. Jest w niej także opisane to, jak wygląda sam proces wypowiadania umowy, a mianowicie - jest ono skuteczne na koniec kolejnego pełnego miesiąca kalendarzowego. Stało się więc dokładnie to, pod czym się podpisałeś zawierając z nami umowę. Pracownicy Recepcji szczegółowo tłumaczą tą procedurę podczas zawierania umowy, rozumiemy jednak, że ten fakt mógł Ci umknąć i mamy nadzieję, że mimo wszystko będziemy mogli spotkać Cię w Xtreme nie jeden raz!

@Xtreme Fitness Gyms

Nie chodzi mi o konieczność zapłacenia za kolejny miesiąc, ponieważ miałem tego pełną świadomość. Chodzi mi oto, że rezygnacja z karnetu przez osoby z recepcji była potraktowana niemalże osobiście. W tym nie ma nic osobistego, rezygnuje z karnetu i tyle. O tym zachowaniu pisałem, że było nietaktowne i o niczym więcej. Mam prawo zrezygnować z karnetu i to robię, nie ma w tym charakteru osobistego, ponieważ ja nie zrywam z siłownią a po prostu nie płacę za usługę i tyle, nic innego w tym nie ma i nie rozumiem pytań czemu, dlaczego.

@Niezadowolony

może wypadałoby czasem czytać umowy albo chociażby słuchać pracowników jak tłumaczą przy podpisywaniu umowy? :) jest miesięczny okres wypowiedzenia... teraz prawie wszędzie tak jest. Naucz się czytać umowy poprostu

@Anonim

Wypadałoby się nauczyć czytać ze zrozumieniem

@Niezadowolony

To w takim razie o co ci chodzi, jak sam piszesz ze "slubu z wami nie bralem, mam prawo zerwac umowe i tyle" XD chyba kazdy mysli w tej sytuacji ze masz jakies wyrzuty bo musisz zaplacic.

@Niezadowolony

to ty się naucz pisać z zrozumieniem. Najpierw piszesz, ze nie rozumiesz czemu miałeś zaplacic za miesiac wypowiedzenia, a pozniej piszesz ze nie przeszkadza ci to ale przeszkadza za to" zachowanie pracownikow", hit normalnie.

Marlon

Ogólnie klub mi się podoba ale wkurza ją mnie prysznice woda leci jak krew z nosa i co chwilę trzeba je załączać

Jarek
@Marlon

Ja korzystam z klubu w Płocku i rzeczywiście prysznice porażka woda delikatnie cieknie ciężko wziąć prysznic

Krzysztof

Dlaczego w silowni leci bardzo zła muzyka. Raczej nie pasuje do siłowni. Acdc, albo cos z metallu. Wstyd

Kandyfat

Aplikowałam na stanowisko, rozmowa o prace całkiem przyjemną, po rozmowie otrzymałam odpowiedź pozytywną i zostałam zaproszona na dzień próbny. Po dniu próbnym zostałam ostatecznie jak mi się wydawało wybrana i zostałam zaproszona na (usunięte przez administratora) bezpłatnego okresu próbnego w postaci 5 dni i odbycia bezpłatnego szkolenia na platformie Xtreme. Ciagle otrzymywałam sprzeczne sygnały że mam się spieszyć z nauką i że nie mam się spieszyć i pracować w własnym tempie, że dobrze mi idzie i swietnie się sprawdzam. Po odbyciu bezpłatnego próbnego okresu 5-cio dniowego po okolo 8 godzin dostałam informację że nie sprawdzam się mimo że nikt wcześniej tego nie sygnalizował a ja uważam że byłam świetnym kandydatem na to stanowisko .Bardzo nie podoba mi się że marnują czas osób aplikujących, swoim nieprofesjonalnym niezdecydowaniem sprawili że skutecznie zraziłam się do pracy w tym miejscu. Nie wspominając o nielegalności procederu bezpłatnego okresu próbnego. Atmosfera pracy toksyczna i brak profesjonalizmu.

@Kandyfat

Jest nam ogromnie przykro, że taki proceder miał miejsce. Zapewniam, że nie jest to powszechnie stosowana praktyka. Sprawa wymaga weryfikacji, dlatego proszę o przesłanie na maila hr@xtremefitness.pl informacji, w którym klubie zadziała się opisana sytuacja.

Zuzanna

Zabrali możliwość klubowiczom uczestnictwa w zajęciach więcej niż dwa razy na dzień. Kolejne ograniczenie. Zamiast zachęcać ludzi to odbierają przywileje ktòre wcześniej sami dali. Żenada

@Zuzanna

@Zuzanna, w naszej ofercie dostępne są także karnety, w których można brać udział w trzech zajęciach fitness w ciągu dnia. Ponadto, jeśli po zajęciach grupowych wciąż będziesz miała nadmiar energii, to zapraszamy do skorzystania z pozostałych stref treningowych w klubie - tam też można się zmęczyć :)

Aktualność

Miło nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl

poszukujących informacji o Xtreme Fitness Gyms.

Dziękujemy za wszelkie opinie pojawiające się na portalu. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za merytoryczne wpisy i konstruktywną krytykę, dzięki której wyciągamy wnioski i sprawiamy, że firma staje się bardziej przyjazna każdego dnia. W końcu cechuje nas nieustanny progres.

Obecny rok jest dla nas przełomowy, ponieważ mocno skupiamy się na realizacji nowej strategii rozwoju firmy, a jednym z jej kluczowych elementów jest zaopiekowanie obszaru związanego z zasobami ludzkimi. Tym samym postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność na portalu, by dostarczyć rzetelnych informacji na temat naszej działalności – nie chcemy biernie przyglądać się nieprawdziwym informacjom na temat funkcjonowania naszej organizacji.

Zależy nam na tym, aby Xtreme Fitness Gyms był miejscem przyjaznym dla pracowników, dlatego zapraszamy także do bezpośredniego kontaktu na adres e-mail: hr@xtremefitness.pl

Pozdrawiamy,

Dział HR

Czy siłownie są czynne w dni ustawowo wolne od pracy? Czy pracownicy recepcji i obsługi odpowiadają również za sprzątanie ? Z tego co widzę to są różne opinie i może pracodawca się do tych pytań odniesie. Pozdrawiam

@Kandydat

Witaj @KANDYDAT! Dziękujemy za Twoje zapytanie. Jeśli chodzi o dni ustawowo wolne od pracy, to bywa różnie - wychodząc na przeciw Klientom działamy w niektóre święta. Dla wielu osób dzień wolny od pracy, to dobra okazja do wyjścia z domu i zrobienia treningu, więc kluby pozostają otwarte w wybrane święta. Jeśli natomiast chodzi o utrzymanie porządku, to w każdym klubie zatrudnione są osoby sprzątające, natomiast dbanie o czystość wpisane jest w obowiązki każdego z pracowników. Instruktor Fitness powinien po zakończeniu swoich zajęć odłożyć sprzęt jeśli nie zrobili tego uczestnicy jego zajęć, Instruktor na sali powinien kontrolować czy obciążenia są na swoich miejscach, a recepcja powinna przemyć podłogę jeśli na zewnątrz pada i przed recepcją jest kałuża błota. To oczywiście tylko przykłady, ale jeśli mieszczą się w definicji sprzątania, to odpowiadając na Twoje pytanie- tak, pracownicy recepcji i obsługi odpowiadają za sprzątanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Xtreme Fitness Gyms - Tarnów

• Jak się pracuje w Xtreme Fitness Gyms?

Zobacz opinie na temat firmy Xtreme Fitness Gyms tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Xtreme Fitness Gyms?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Xtreme Fitness Gyms?

Kandydaci do pracy w Xtreme Fitness Gyms napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Xtreme Fitness Gyms