Xtreme Fitness Gyms

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Xtreme Fitness Gyms

brałem udział w rekutacji na stanowisko menagerskie, dostałem odmowe, bo znaleźli kogoś z większym doświadczeniem. Rozmowa nie była łatwa, bo kobieta pytała szczegółowo co robiłem i oczekiwała też, że zdradzę co było powodem odejścia z poprzednich firm.

@Nowy

Możliwe, że obwiała się, że to samo powielisz tutaj? Czyli tylko ze względu na doświadczenie się nie udało? A orientujesz się ile nowy menager go aktualnie ma?

@Danuta
@Danuta

skad mam wiedzieć co recruter myśli? buahhahah

Zadowolony pracownik

Pracuje w Xtreme Fitness kilka lat i uważam, że opinie, które można tutaj przeczytać są krzywdzące. Nie zgadzam się z tym, ze jedynym zadaniem Managera jest siedzenie na Instagramie i robienie dobrej miny do złej gry, bo zakres obowiązków jest na prawdę bardzo szeroki, a ich wykonywanie na bieżąco monitorowane przez przełożonego - przynajmniej w moim regionie. Będąc pracownikiem recepcji miałam wspaniałą Manager, która była dla nas wsparciem w każdej sytuacji. Teraz ja staram się być takim wsparciem dla mojego Zespołu, który jest stabilny, nie ma w nim rotacji, a co więcej - rozwija się. Wynagrodzenie dla pracowników to podstawa plus premia, a targety są realizowane. Wiadomo, nie co miesiąc, ale ilość włożonej pracy prędzej czy później przekłada się na wyniki. Dla pracownika recepcji umowa zlecenie, dla najbardziej zaangażowanych podwyżki, zmiana na umowę o pracę i awans na stanowisko Asystenta Managera. Grafik jest elastyczny. Dla Managera umowa o pracę, praca przeważnie w godzinach 12-20 (dla mnie jedyny minus). To ludzie tworzą atmosferę i jeżeli gdzieś negatywne sytuacje mają miejsce, warto by napisać dokładniej gdzie, bo świadczy to o tym, ze w tym konkretnym miejscu pracuje nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim stanowisku. Firma oferuje możliwość rozwoju - dla mnie to nie tylko awans ale przede wszystkim ilość wiedzy, jaką mogę tutaj zdobyć, nawet bezpośrednio od samego Łukasza Dojki podczas regularnych spotkań i materiałów szkoleniowych. W zarządzie są osoby, które przeszły całą ścieżkę kariery i ich wiedza jest ogromna i nieoceniona. Wiadomo, jak w każdej firmie są też osoby, które minęły się z powołaniem, może stąd wynikają niektóre negatywne opinie… Komentarze o porsche Szefa są nie na miejscu, ciężko na nie zapracował, więc w czym problem? Chyba nie oznacza to, że powinien rozdawać swoje pieniądze na prawo i lewo za nicnierobienie. Większość ludzi chce zarabiać, ale już niekoniecznie dać coś w zamian. Dziwi Was, że firma oczekuje, aby pracownicy trenowali? Halo, to przecież branża fitness! Jak można sprzedawać produkt, którego się nie zna? Karnety dla pracowników i osób towarzyszących, budżet integracyjny i w moim otoczeniu miła atmosfera. Wiem dokąd firma zmierza, wierzę w realizację celów i cieszę się, że mogę być tego częścią.

Zainteresowana
@Zadowolony pracownik

A powiedz proszę z jakiego jesteś miasta ?

Zadowolony pracownik
@Zainteresowana

Woj. opolskie :)

@Zadowolony pracownik

Piszesz dużo pozytywnych słów pod adresem firmy. Az się chce wysłać CV. Nie napisałeś na jakie podwyżki można liczyć i w ogóle jaka jest pensja? Powyżej średniej krajowej?

Renegat
@Zadowolony pracownik

Zwykła fit korpo..."realizacja targetów"..."social media"...mam wrażenie że nie jesteśmy już Polsce. Całe to zagraniczne słownictwo ma jakoby podnieść rangę firmy i sprawić żeby była taka zachodnia? Dla mnie śmieszne napinanie się i swoista mentalna masturbacja. Niestety miałem kontakt z tą firmą...jako pracownik...i między innymi to była jedna z wieeeelu rzeczy która irytowała. Pomijam już podejście do pracownika jak do (usunięte przez administratora) Każdemu radzę omijanie tego miejsca szerokim łukiem bo naprawdę można znaleźć zatrudnienie w normalnym miejscu z normalnymi ludźmi...xtreme fitness takim miejscem nie jest. Dziękuję za uwagę, polecam się na przyszłość.

senior
@Przemysław

Ja sie postarasz to powyżej.

@Zadowolony pracownik

Bo śledzę Xtreme Fitnes na FB ..Uważam ze Biznes ma przyszłość co już udowodniono..Zastanawiam się od dłuższego czasu by zapisać się na darmową prezentacje z franczyzodawcą,a ze mieszkam w Niemczech nie jest łatwo się przełamać ..Pozdrawiam????????????

Drogi Anonimie! Zgadzamy się z Tobą, że jest to biznes, który ma przyszłość. Zachęcamy do wzięcia udziału w prezentacji - odbywa się ona online, więc Twoje miejsce zamieszkania nie będzie przeszkodą. Sam udział w prezentacji, do niczego nie zobowiązuje, a pozwala poznać wiele szczegółów funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Klient Bytom

Ja zrezygnowałem bo znalazłem tańsza i niewiążąca ofertę gdzie indziej . Ogólnie obsługa miła do czasu gdy chcesz rozwiązać umowę emailem nie przyjmują bo to nie jest w ich regulaminie mimo anginy trzeba podejść bo to ostatni dzień miesiąca . Potem gdy sie zjawisz nie przyjmują rezygnacji bo trzeba ja dać na ich druku,jednak dało rade sie wypisać z miesięcznym okresem wypowiedzenia i Ok. Zaraz armagedon pytań i odpowiedzi retorycznych ze to głupota ze rezygnuje bo mam fajny karnet ze będę żałować gdy wrócę bo bedzie drożej o 35 zł a co mnie to obchodzi to wasza strata ze dajecie drożej gdy chce sie wrócić ja nie wrócę . No i te telefony po 21 ze nie zapłacony karnet bo nie ściągnęli z konta . Ogolnie Ok nie narzekam ale są lepsze miejsca z lepsza obsługa

Daniel
@Klient Bytom

Wpisanie z tej siłowni to jakaś paranoja. Nie polecam szkoda nerwów.

Ta praca w tej firmie to jakiś dramat. Naprawdę ktoś potrafi się wypowiedzieć pozytywnie? Porównajcie sobie pracę w Xtreme z inną pracą w innych siłowniach :) Wszyscy którzy piszą, że negatywnie wypowiadają się osoby, które najchętniej by nic nie robiły w pracy-walnijcie się mocno:) Robienie za call center (różnica jest taka że wpychasz karnet na siłownię , a nie garnki), za sprzątaczkę (tak w innych siłowniach jest coś takiego jak osoba sprzątająca na zmianie :) Nie wspomnę nawet o audytach, które rozliczają Cię z każdego punktu. Co z tego, że miałaś ruch przed audytem i nie zdążyłaś pójść na obchód- od razu dostajesz 0pkt. Audytora nic nie obchodzi. Ta firma to jakiś dramat.Panie (usunięte przez administratora) proszę poczytać o definicji audytu, bo to co robicie w tej firmie to chore :) +pracowanie w każdy świątek piątek, gdzie inne siłownie są zamknięte BO DBAJĄ O PRACOWNIKÓW :) praca w Święto Pracy to jakiś zart. NIE POLECAM!!!!

Online

Pani z HR - pytania z kartki, nudne nieadekwatne do stanowiska, powtarzające się, miałam wrażenie, że kompletnie nie słucha co się mówi, gdyż ponownie zadawała pytanie, które było na początku rozmowy. Jakby była wg. niezainteresowana Kandydatem. Pytania, dlaczego zmieniam pracę, co robiłam w poprzedniej pracy. Brak informacji zwrotnej, mimo iż utwierdzała, że dadzą odpowiedź oczywiście do dzisiaj cisza. Poziom Pani HR żenujący ;). Pozdrawiam

Osobiście uważam, że niektóre opinie są wyssane z palca, lub autorami są osoby, które chcą zarabiać dużo,ale mało z siebie dają. Pracuje już rok w sieci Xtreme i jestem bardzo zadowolona! Po pół roku dostałam awans, większe wynagrodzenie i wyższą strukturę bonusową i tak wiąże się to z większą ilością godzin czy też obowiązków,logiczne. Trzeba dodać,że przez cały ten okres zarówno ja jako pracownik jak i dowolna wybrana prze zemnie osoba ma DARMOWY karnet bez żadnych ograniczeń! Poza wynagrodzeniem za godziny pracy,są naliczane bonusy za każdą sprzedaż,za osiąganie miesięcznego wyniku bonusu wzrastają, dodatkowo zawszę szefostwo jak i 'góra' pamięta o nas w święta,bardzo często są organizowane konkursy, gdzie nie brakuje nagród pieniężnych. Trzeba wspomnieć,też o promocjach,cenach,gwarancji i darmowy miesiąc za polecenie znajomego,nasi klubowicze naprawdę nie mają na co narzekać. Nie znam siłowni, która tyle miałaby do zaoferowania. Nigdzie nie spotkałam się z tak przyjemną atmosferą w pracy i takimi ludźmi jak tutaj! Aaaa same szefostwo jest po prostu ludzkie, szczere i życzliwe! Bardzo to cenię, bo w dzisiejszych czasach to rzadkość, ale wiadomo jest to franczyza,więc szef szefowi nie równy. Sam ogół sieci, jej zasady, reguły czy zamysł działań, ma pewne wady,ale ona zawszę i wszędzie się znajdą. Zwyczajnie nie dogodzi się każdemu. Osobiście uważam,że jeżeli ktoś jest pracowity,empatyczny,uczynny i konsekwentny to może zagościć w XtremeFitness na dłużej z dużą możliwością rozwoju. Iiii tak umowa o pracę jest realna.

To jaka tam jest umowa? Zlecenie?

Pierdolpierdol...

Uaktywnia się manago, uwaga ;D

@Pierdolpierdol...

Dlaczego sądzisz że to menago? :D Za rękę nie złapałeś chyba :P

D.

Tu Cię zdziwię bo ja miałam umowę o pracę. Jednak musiałam pokazać, że na nią zasługuje. Nic nie dostaje się za darmo od tak! Tylko ciężką pracą jesteś w stanie sobie zapracować na większe premię, awanse czy zmianę umowy! Każdy chce od tak wszystko na start za darmo.. Co do konkursów pieniężnych, są a i owszem, dostajemy dodatkowe pieniądze do budżetu integracyjnego, byśmy mogli pojechać na cały dzień na wycieczkę lub wyskoczyć na sushi po pracy. Na święta od samego Łukasza Dojki otrzymaliśmy małe prezenty. Więc naprawdę, jeśli ktoś jest pracowity i nastawiony na zarobek, a nie na siedzenie i nic nie robienie to będzie zarabiał fajne pieniądze.

Danuta

Czemu tak dementujesz to wszystko? Znasz warunki pracy wszystkich pracowników? Może serio umowa o prace jest możliwa?

PracownikXtreme

Czytam komentarze i muszę przyznać, że jestem zdziwiona. Firma oprócz wypłaty podstawowej oferuje bonusy za każdą sprzedaż, dodatkowo każdy z pracowników oprócz swojego karnetu może przypisać osobę towarzyszącą do członkostwa. Atmosfera nienaganna, pracuję już ponad 2 lata. Najpierw umowa zlecenie, która została z czasem zmieniona na umowę o pracę. W firmie da się awansować o ile ktoś nie jest leniem, który myśli, że dostanie pieniążki za nic.

ByłyPracownikXtreme
@PracownikXtreme

Bonusy są, ale wszystkie cele na 100% robi garstka i często przez jakąś drobnostkę ciężka praca z całego miesiąca idzie na marne a lepsza kasa przechodzi koło nosa. Dodatkowy karnet fajna sprawa ale to jedna z niestety niewielu korzyści pracy w tej firmie. Na pewno są managerowie którym zależy na atmosferze i pracownikach i nie maja przed oczami tylko $$, ale z tego co wiem to manager sam nie wiele może oprócz wykonywania poleceń. Umowa o pracę tylko dla managera, chyba że się mylę i gdzieś w klubach jest inaczej. I nie sądzę że na prawie 50 klubów wszędzie pracują same lenie bez ambicji. A oferty na wyższe stanowiska wciąż pojawiają się na różnych portalach. Nikt w firmie która oferuje złote góry i nieograniczony rozwój nie jest godny na dostanie takiej szansy? Ciężko mi w to uwierzyć :) mogłoby to być fajne miejsce pracy, bo praca w klubie fitness przywołuje mile skojarzenia ale kierownictwo ciężko pracuje nad tym żeby to było miejsce które lepiej omijać szerokim łukiem. A przede wszystkim powinny tak zrobić osoby ambitne które wiedzą że wynagrodzenie należy się za pracę bo tu ta praca nie zostanie nigdy odpowiednio doceniona.

Agata
@ByłyPracownikXtreme

Z własnego doświadczenia wiem, że jeśli chodzi o pracę na siłowni to jednak najczęściej decydują się na nią studenci, dla których aktualnie najlepszą formą zatrudnienia jest umowa zlecenie, ze względu na wyższe zarobki- czy ten brak umowy o pracę dla innych pracowników niż manager stanowiła dla większości taki problem?

Praca jest idealna dla osób, którym tylko zależy na dobrym wynagrodzeniu- uwierzcie, tylko to jest dobre w tej pracy:) telefony 6 dni w tygodniu do ludzi, którzy byli raz na siłowni albo mieszkają za granicą na stałe. I nie, to nie jest normalne. To jest chora polityka tej firmy jaką jest Xtreme Fitness :) jedyne co jest pozytywne w tej pracy, to dobre premie sprzedażowe. I to byłoby na tyle.

@Anonim

Przecież o to głównie chodzi w pracy żeby dobrze zarobić. Według mnie jak wypłata jest ok to inne sprawy można jakoś przeżyć nie? Ile wyciągasz prowizji? Koło tysiąca da się?

kandydat
@Przemysław

Myślisz że taką wysoką prowizje tu płacą?

@kandydat

Nie wiem bo dopiero myślę o zatrudnieniu i robię research. Ale wiadomo że przydałaby się wysoka prowizja sprzedażowa. Będziesz aplikował? Jakby co to napisz słowo o zarobkach.

@Przemysław

No chyba jednak wynagrodzenie nie jest najważniejsze jeżeli w grę wchodzi dzwonienie non stop do ludzi chociaż byli tylko raz na siłowni:))) totalny call center i tylko odpycha klientów, wystarczy poczytac opinie na google o niektorych filiach Xtreme :)))

Jolanta
@Anonim

No wszystko się składa. Dobra atmosfera również. Ale ta podstawa to ile? 3000 + premia tak? Czy inaczej?

remik
@Przemysław

Prowizja jest ale czy wysoka to bym polemizował.

Czy w firmie Xtreme Fitness Łukasz Dojka da się zarobić 6500 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Instruktor Fitness?

Szkoda...a podalbys widełki w takim razie ile mozna się spodziewać na sam początek?

Jaki dress code obowiązuje w Xtreme Fitness Łukasz Dojka?

Czarny kolor.

Daria

To co tu czytam to własnym oczom nie wierze. Praca po 16h? Okropne kierownictwo? Tak się składa, że znam kierownictwo i managerów, wiem jak pracują i jaki mają stosunek do pracowników i złego słowa bym na nich nie powiedziała. Pracuje tutaj 2,5roku więc jakieś doświadczenie mam i mogę się wypowiedzieć na temat firmy. Jestem zaangażowana w pracę, bo wiem że do pracy przychodzi się pracować a nie udawać że się pracuje a żądać pieniędzy. Praca łatwa przyjemna, fakt dużo dzwonienia, ale dzięki temu można ściągać klientów do klubu i dzięki temu zarabiasz. Jeśli Ci to nie pasuje to niestety, ale praca nie jest dla Ciebie. Przez 2,5roku dostałam cztery propozycję awansów bo potrafią docenić pracownika (niestety musiałam odmawiać przez sprawy prywatne). Umowa zlecenie? Tak, ale jeśli zauważą że się starasz to po czasie dostaniesz umowę o pracę. Nic niestety nie przychodzi za darmo. Teraz wreszcie zdecydowałam się na managerstwo i jestem bardzo zadowolona.Wysyłajcie CV bo naprawdę nie jest tak jak piszą tutaj. Pozdrawiam cieplutko.

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Xtreme Fitness Łukasz Dojka? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Lento.pl pojawiło się 14 października kilka ogłoszeń.

Janek

Byłem na jednej rozmowie to czekałem 2h aż dyrektorka mnie przyjmie, nie była to rozmowa na niskie stanowisko, strach się bać ile czekają ludzie na stanowisko recepcjonisty :D

@Janek

Wiesz. Długość oczekiwania nie zależy raczej od rodzaju stanowiska. Ale dwie godziny to już przesada. I tak cię podziwiam za cierpliwość. Jak to się skończyło? Przyjęli cię do pracy czy nie?

Zainteresowana pracą

Jak wygląda struktura firmy pod względem zarządzania? Co powiecie o kadrze kierowniczej i szefostwie ? Czy są w porządku, można się z nimi dogadać? Dotychczas słyszałam większość niepochlebnych opinii i chciałabym to zweryfikować.

Observator97
@Zainteresowana pracą

@zainterwsowanapraca można się dogadać do czasu aż chcesz załatwić cos dla siebie albo klubowicz o coś prosi. Wtedy nikt nic nie wie. Jak wielbisz firmę i szefostwo okazując to wszem i wobec, również na swoim prywatnym facebooku to jest wszystko ok. I najważniejsza jest oczywiście kasa- nie ludzie (pracownicy czy klubowicze) jak to wszędzie pokazują. Bardziej przypomina to walkę o to kto lepiej podlize się szefostwu, bardziej udaje że jest zakochany w tej pracy i wszystko mu odpowiada (chociaż nie zawsze tak jest) niż normalne zdrowe relacje kierownik- pracownik oparte na wzajemnym szacunku. Tu wszystko działa jednostronnie. Ktoś ma swoje zdanie lub za mało zdjęć szefa udostępnia? Jest do wymiany bo nie wpisuje się w pozornie idealny obraz firmy. Na Twoje miejsce jest przecież 10 innych kandydatów. Szkoda marnować czasu i zdrowia. Ile by się od siebie nie dało to i tak zawsze czegoś będzie za mało.

Kandydatka
@Zainteresowana pracą

Odbyłam rozmowę z Łukaszem Dojką i Managerem HR. Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i podejścia do tematu. Osoby bardzo otwarte, konkretne, konsekwentne, stawiające sprawę jasno . Nie mam wątpliwości co do chęci współpracy z nimi. Wybaczcie, ale marka samochodu właściciela sieci, nie powinna interesować kandydata - chyba, że aplikuje na stanowisko osobistego kierowcy:) Mam wrażenie, że większość opinii jest bardzo powierzchownych i mało konkretnych - jeśli coś negatywnego dzieje się w danym miejscu, warto by było zaznaczyć dokładnie o jaką lokalizację czy klub chodzi i konkretnie jaki problem. Klubów w sieci jest 54. Nie wierzę, że wszyscy pracownicy mają tylko negatywne doświadczenia. Dobrymi najczęściej nikt się tutaj nie dzieli. Ja polecam współpracę z Xtreem Fitness Łukasz Dojka i odrobinę obiektywizu dla malkontentów i hejterów:)

Były Pracownik
@Kandydatka

Proszę o komentarz po przepracowaniu jakiegoś czasu w firmie. Pierwsze wrażenie faktycznie zwala z nóg, później wkracza tylko szara i smutna rzeczywistość przeplatana pięknymi relacjami na insta pod publikę. Tak czy inaczej- jeśli coś poprawiło się na plus to tylko się cieszyć bo wszystkim pracownikom należy się szacunek i lepsze traktowanie. Powodzenia!

Kandydatka
@Były Pracownik

@Były Pracownik oczywiście jak tylko będę mieć możliwość zweryfikowania swoich pierwszych wrażeń z rzeczywistością przez dłuższy czas, bardzo chętnie się podzielę swoim komentarzem. Zgadzam się, że pierwsze wrażenie może być mylne, co nie zmienia faktu, że większość opinii jest bardzo powierzchowna i w przypadku 50 klubów na rynku, nie wiadomo do którego się odnosi, co niewiele wnosi dla potencjalnego kandydata, który ubiega się o pracę w którymkolwiek z nich .

B. pracowniczka
@Kandydatka

Zależy też na jakie stanowisko dostałaś propozycję pracy. Masz rację, być może zależy to od menadżera pod którym pracujesz bo to on tworzy atmosferę w klubie natomiast wiele osób pisze negatywne opinie ponieważ w większości klubów menadżer nie nadaje się do takiej pracy. Wspominasz, że miałaś rozmowę z Łukaszem Dojką i menadżerem HR więc zakładam, że dostałaś ofertę conajmniej menadżera regionalnego (recepcja ma rozmowy z klubowym menadżerem, a menadżerzy klubowi z regionalnym) lub jest to stanowisko na podobnym poziomie, więc nie możesz mieć pojęcia co odczuwają osoby na niskich stanowiskach, które są tylko "mięsem armatnim". Z obserwacji wiem, że praca na poziomie menadżera regionalnego i wzwyż to czysta przyjemność i przeglądanie prwyatnego instagrama pod pretekstem pracy z social media i obmyślanie "taktyk marketingowych" bo brudną robotę robią za ciebie menadżerzy i recepcja, ty tylko wysyłasz im maile, że mają ruszyć d*psko i pracować na twój bonus.

Pracownik X

Byłam pracownikiem recepcji 1,5 roku w firmie i uważam że to był dla mnie bardzo wnoszący czas i rozwojowy. Musiałam odejść z powodu podjęcia studiów. Bardzo fajna i pozytywna atmosfera. Nie każdy tutaj się odnajdzie bo jednak branża jest specyficzna. Polecam innym.

D.

Zwykły (usunięte przez administratora) - piszą w ogłoszeniu elastyczne godziny pracy a jak zachoruje druga zmiana to siedzisz 17h nawet bez pochwały tylko jeszcze uslyszysz od wielkiej pani menago, że strasznie wyglądasz Bez jakiegokolwiek dobrego słowa, że się człowiek poświęca za grosze z nadzieją ze zostanie doceniony. Zlecenia dla recepcji managerowie umowy o pracę – a żeby nim zostać wystarczy podlizywać się regionalnej i być (usunięte przez administratora) Pomijając fakt, że większość czasu spędza na podziwianiu mięśniaków na siłowni a drugą połowę czasu na – jedzeniu. Nie polecam pracy w tej firmie żadnej osobie, która szanuje siebie swój czas i zdrowie psychiczne - chociaż są plusy, ciężko cię po pracy w tym miejscu "złamać"

@D.

To nie opinia o placówce z tarnowa tylko regionu śląskiego

Wera
@D.

A o którym klubie mowa?

Iksigrekzet

Jednym słowem : porażka. Nikt w tej firmie nie jest nawet w najmniejszym stopniu nastawiany do szanowania pracowników oraz utrzymywania dobrej atmosfery w pracy. Dyrektorki, menadżerki regionalne, menadżerowie klubowi, a przede wszystkim audytorki, które gdyby mógłby weszły by na dach zobaczyć czy nie ma czasem kurzu. Zero jakiegokolwiek zrozumienia, wsparcia itd. liczy się tylko cyfa a pracownicy mogą być (usunięte przez administratora) Wymagania to może sobie mieć firma, która przede wszystkim cokolwiek daje wzamian dla podopiecznych. Niestety wszyscy ktorzy się zasnatwiaja nad tym czy podjąć pracę w tej firmie odradzam z całego serca. Robienie z siebie pośmiewiska, męczenie ludzi telefonami po 10x dziennie, wychodzenie na ulotki bo im szkoda pieniędzy na hostessy, milion obowiązków, za 14.50zl i to zleceniòwce. (usunięte przez administratora)Nie polecam, unikać nie dać się przekabacić!!

Bella

No cóż, tak jak w większości firm, zapewniano mnie na rozmowie kwalifikacyjnej, że nawet jeśli nie otrzymam pracy, dostanę odpowiedź, że wybrano innego kandydata. Tak się nie stało. Zwykły brak szacunku do człowieka. Ja poświęcam swój czas na rozmowę, to Ty rekruterze, poświęć swoje 15 sekund życia na to żeby napisać sma, że nie przeszłam do kolejnego etapu rekrutacji. Cieszę się jednakże, że nie będę pracować w firmie, w której czas drugiego człowieka ma się za nic. Zwykłe (usunięte przez administratora)

Co wchodzi w socjal Xtreme Fitness Łukasz Dojka?

Król

Pokój socjalny, w którym możesz zjeść.

nic. nie ma socjalu

Macie młody zespół ?

Nieznany
@Marta

Na Śląsku ciagle widać ogłoszenia na managera klubu.... Zastanawia mnie więc ta ciągła rotacja. Czy ktoś udzieli mi informacji dotyczącej pracy managera ??

księgowa

wie ktoś może jak wygląda w tej firmie praca w księgowości? jakie zarobki, zespół, atmosfera?

Czy Xtreme Fitness Łukasz Dojka oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

pracowniczka

Umowa o pracę tylko dla menadżerów, zlecenie dla recepcji.

Zostaw merytoryczną opinię o Xtreme Fitness Gyms - Tarnów

• Jak się pracuje w Xtreme Fitness Gyms?

Zobacz opinie na temat firmy Xtreme Fitness Gyms tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Xtreme Fitness Gyms?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Xtreme Fitness Gyms?

Kandydaci do pracy w Xtreme Fitness Gyms napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Xtreme Fitness Gyms