Opinie o General Property Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy General Property Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie General Property Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o General Property Sp. z o.o. w Warszawa

Gazeta

Dzień dobry, Chciałbym przeprowadzić wywiad z Panem Piotrkiem czy można się umówić?

Jako serwis to nie idźcie, Panowie kierownicy zrobią z was murzynów do czarnej roboty, pieniądze dla nich dla was nawet dziękuje zabraknie. Zero premii, czysta wypłata i umowa na 3 lata żeby nie dawać podwyżek co umowę ???? Szkolenia ? Jak sobie za swoje zrobisz to będziesz miał.

Agnieszka

Wspominasz o wypłacie, ale w Twojej wypowiedzi nie pojawiają się żadne konkrety na ten temat. Możesz podać chociaż jakieś widełki wynagrodzeń? Wiem, że ciężko o jedną, konkretną kwotę, bo taka kwestia jak wypłata jest indywidualna i zależeć może od wielu czynników.

nie pracuje tam już dawno, ale widzę, że nic nie zmieniło się na lepsze. To co ja zapamiętałem to tragiczna atmosfera w biurze na Klimczaka, zero wsparcia ze strony dyrektorów w realizacji projektów. Zlecane zadania często niemożliwe do wykonania, a przełożony ciśnie - masz zrobić. Grzegorz k najgorszy człowiek z jakim pracowałem, chodzenie i szeptanie za plecami, potajemne spotkania w kuchni i obgadywanie ludzi. Z perspektywy czasu, nie pracowałem w gorszym miejscu i cieszę się, że było to tylko kilka miesięcy.

abcd

Firma przelewa wypłaty na czas , ok 2700 na rękę , aczkolwiek z zaliczkami dla serwisantów oraz płaceniem faktur na czas ma już duży problem. Na moim stanowisku duży wyzysk. Jeśli jest się dobrym , dokładają obowiazków , pracuje się samemu, za trzy osoby.... aby wyrobić się z nakładem pracy i obowiązków z nimi związanych, trzeba brać pracę do domu co drugi dzień i weekendy , a dalej jest sporo zaległości. Oczywiście za to poświecenie i nadgodziny nie ma żadnej premii ani słowa dziękuje. dlatego nie mogę polecić tej pracy z czystym sumieniem.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Nick nie może być pusty

Z tymi cięciami wynagrodzeń to widzę, że sprawdza się zasada "że jak się raz da to już zabrać nie można" bo plebs za mało ma rozumu, żeby zrozumieć że trzeba. Samo się nie napełni...

do nick nie może być pu...
@Nick nie może być pusty

bez tego plebsu firma nie istnieje. I GP nie daje, bo daje się za darmo, GP płaci wynagrodzenie za pracę, a wynagrodzenia się nie zabiera, można je ewentualnie obniżyć ale wyłącznie za zgodą pracownika. Za mało rozumu aby to ogarnąć?

ZE
@do nick nie może być pu...

Proszę Pana/Panią. Nie wiem dlaczego Pan/i sprowadza pojęcie plebsu do pracowników GP, ale nie ma Pan/i racji w tym co pisze. Odpowiedzialnosc ludzi ktorzy spolke ogarniaja w porownaniu z odpowiedzialnoscia pozostalych pracownikow jest nie do porównania. To osoby z góry pracują na to żeby pracownicy fizyczny mogli pracować. Pracownik fizyczny nie pojedzie negocjować kontraktu ktòry przyniesie środki na to żeby on mógł otrzymać wynagrodzenie bo nie ma pojęcia o biznesie. Więc owszem pracownicy dokładają się do piramidy ale majątkiem i odpowiedzialnością odpowiada zarząd i dyrekcja pracując 24 godziny w ciągu dnia a nie 8. Pracownik z limitowaną odpowiedzialnością, w razie wyrządzenia szkody która może położyć spółkę, jedyne co straci to miejsce pracy. Nie ma pan/i pojęcia jak wygląda szczebel zarządczy i jaka pracę wykonują to proszę nie upraszczać pewnych problemów.

Mariusz
@do nick nie może być pu...

O to, to dobry człeku rozumku to nie nabrało choćby i na górce stało :)

@ZE

ZE komu ty chcesz wciskać te kity . To ty nie masz pojęcia o prowadzeniu biznesu tak jak i cała reszta Pustaków z biura na Klimczaka. Zarząd nie odpowiada ani złotówką za szkody w firmie ponieważ poustanawiali sobie Prokurentów, którzy za nich ponoszą odpowiedzialność . Te Pustaki z zarządu poza proponowaniem ŁAPÓWKI nie potrafią nic zaoferować. Spóźniają się z kolejnymi ofertami lub nie przychodzą na spotkania z Zarządcami, bo nie mają o niczym pojęcia i kolejne setki tysięcy idą w kanał bez ŻADNEJ odpowiedzialności. To te lenie i bezmózgi z Klimczaka robią największe szkody w firmie. Żeby nie kadra techniczna to ten KIBEL zwany General Property dawno by nie istniał.

Andrju
@Larry

To prawda . Wyrzucają ich z większości budynków . Wszyscy się już na nich poznali .

robol
@ZE

Niekiedy pracownik fizyczny, ma większe pojęcie o biznesie niż ci o których piszesz. Fizyczny nie jest synonimem niewykształcony.

Zed

Istnieje system prowizji ale to w przypadku pracowników szeregowych tylko symboliczne pieniądze w porównaniu do działek kierowników i asystentów. W firmie nie wypłacają nadgodzin tylko dają za to wolne przeliczane w bandycki sposób. Obcinają ci się da.

były pracownik ...
@Zed

to prawda gruby hajs to bierze kierownik i manager , a reszta plebsu złotówki dlatego nikt mądry nie garnie się do dodatkowych prac zleconych bo ty zapierniczasz wymieniasz armature lub oświetlenie dostajesz za dzień pracy dniówkę a kierownik 4 razy tyle nie wspominając o managerze który w ogóle to kombinuje jak na każdej robocie przyciąć , praca ok ale system wynagradzania za prace dodatkowe to kpina...

Zainteresowana

Znajdzie się ktoś życzliwy i podpowie, czy warto aplikować na Młodszego Księgowego? Pytam głównie o atmosferę w zespole i podejście do pracownika?

Jola

@Lucian czyli macie 20% mniejsze pensje plus 1 dzień Wołyń dodatkowo w tyg?

Kamis

Mam propozycję pracy Moje oytanie jest takie czy praca jest na umowie o prace czy na kontrakcie B2B? nigfzie nie umiem wyczytać dokładnie o tej informacji

@Kamis

Skoro ma Pan propozycję pracy, to takie pytanie należało zadać bezpośrednio do osoby prowadzącej proces rekrutacji.

Martek

Jest okej. Rozmowa rekrutacyjna bardzo fajna, naświetlone możliwości, idzie się dogadać jeżeli chodzi o warunki współpracy. Czekam na informację zwrotną od firmy.

@Martek

I jak Martek. Pracujesz już w tym kiblu. Opowiedz nam o tym, proszę.

Mistrz

Wszędzie tak samo. W poprzedniej pracy to nie miałem czegoś takiego jak zlecenia dodatkowe, tutaj już coś jest więcej poza standard bym powiedział. Neutralnie oceniam dotychczasowe prace z tym podmiotem.

Zupek
@Mistrz

Jakie dodatkowe zlecenia powiedz ile firma kasuje i co ile dostajesz kase bo z tego co wiem to jak dla firmy zarobisz 100 zł to dostaniesz 6 i czekasz na to 6 miesięcy bo te 100 zł to jest brutto razy 5

As
@Zupek

Sorry, kolejny wpis który nic nie wnosi do tematu. Dodatkowe zlecenia wypłacane są na podstawie kalkulatorów, w których określone jest zaangażowanie, marża itp... Ale najłatwiej na forum napisać, że nie ma...

Stanowczy
@Zupek

Oczywiście że są... Po co człowieku siejesz ferment. Nie chce Ci się robić to nie rób i daj pracować innym. Skoro masz czas na gowork to nie maaż czasu na pracę dodatkowe. Prosta piłka.

@Stanowczy

Stanowczy to tylko twoje brednie i nikt kto pracował w GP w to nie uwierzy . Prezesi wystawiają faktury po 24 tysiące za roboty dodatkowe na jedną halę, a pracownicy nie dostają ani grosza . Lider dostanie 300zł brutto i jedzie po technikach . To jest rzeczywistość w kiblu nazywanym General Property .

NICK

Szanować warto za polski kapitał, w dobie międzynarodowych korpo GP to jedna z nielicznych polskich firm. Aktywna na rynku i to cieszy.

Weter

Czytam tak o tej firmie i nic nie moge wyczytać odnośnie kasy za jaką sie prauje u nich . Ile przeciętny konserwator tzw złota rączka może dostac na miesiąc na tzw rękę . netto??

Od 2100 do 2600

Melon

Ok 3000-3200 na rękę.

@Weter

Wszystko też trochę zależy od twego doświadczenia i umiejętności Ale mniej więcej - 2500-2700/800 +odzież Wypłaty są regularne i bardzo uczciwe. Pracuję tu już 6 lat mam przywilej pracować ze wspaniałymi ludźmi. Cały zarząd GP jest bardzo przyjazny i pomocny. Nie piszę tego tylko dla tego bo tu pracuję, ale milem okazję poznać osobiście prezesów i kadrę kierownicza z którą do dziś jesteśmy na przyjacielskiej stopie. Firma jak dla mnie, jest bardzo fajna i przyjazna pracownikom. Jeśli jednak ktoś jest nie uczciwy i w tym co mówi i tym co robi .... no cóż, to musi się liczyć z konsekwencjami. Firma to zespół i tak tu działamy . :) Pozdrawiam

Weter
@Mariusz

ok dzięki . To trochę wyrabia pogląd na rynek pracy.

Czarnamamba
@Mariusz

Fachowiec z Ciebie jak diabli skoro 6 lat pracujesz za 3000.

@Czarnamamba

Przecież nie napisał że on za tyle pracuje, tylko że tyle się dostaje na określonym stanowisku.

Pupilek

Z tego co wiem kierowników jest dwóch i żaden nie zarabia 3K. Jeżeli wymieniają żarówki to znaczy, że technicy nie potrafią. Jeżeli technik jest nie zadowolony to niech przyjdzie porozmawiać.

Lowelas

Widac kto tam pracuje jak kierownik musi pracować haha i to bez żadnej wiedzy i tak wymiata

Lowelas
@Pupilek

Po co umieć jak kierownik ogarnie

@Pupilek

Pan zapewne jest jednym z tych kierowników :) co co wkręcenia jednej żarówki potrzebuje 5 techników i jednej ciężarówki :)

Wiecie może czy w General Property Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Mariusz

Zadzwoń do GP i zapytaj :)

Jak długo trwa proces awansu w General Property Sp. z o.o.?

To zależy na jakim jesteś stanowisku, na jakie chcesz awansować, jak wykonujesz swoje obowiązki, czy w danej chwili jest wakat na stanowisku, którym jesteś zainteresowany, czy spełniasz wymagania firmy odnośnie pracy na innym stanowisku. Wiele czynników decyduje o szybkości awansu.

Zed

Nie ma reguły, od kilku lat do nieskończoności. Przy czym stanowisko można stracić bez wyraźnej przyczyny błyskawicznie. Ta firma jest kompletnie nieprzewidywalna

@Zed

Zostałeś wywalony za co ? A może po prostu źle pracowałeś ...

M.S.Ł

Firma bardzo empatyczna i wrażliwa na cudzy los, szczególnie w dobie koronawirusa. Zabrali pracowniką wykonujacym stale swoje obowiązki 20 % pensji dla idei ,na rzecz pracowników nie pracujących. Na rzecz wspólnoty mój mąż stracił na pensji prawie 1000 zł- oczywiście dla idei. Na rzecz wspólnoty straciliśmy możliwość wzięcia kredytu na dokończenie budowy domu- dla idei. Na rzecz wspólnoty pracownicy 8 godzinni siedzą w domach, a mąż pracuje 24 H, ale przecież dla idei czego się nie robi. Ryzykuje swoje zdrowie, dwojki dzieci i żony w ciąży i ,,oddaje" swoje 20% oczywiście- dla idei. Wyboru niestety w aktualnej chwili nie ma, ale gdy sytuacja się ustabilizuje będę pierwszą, która namówi go do pożegnania się z tą firmą. Dziękuję w imieniu mojej małej wspólnoty- rodziny.

wataha
@M.S.Ł

Ucięli wszystkim nawet i 30%, po to żeby była w ogóle praca i pensja. Sytuacja w całym kraju jest taka a nie inna i firmy obcinając wynagrodzenia ratują w ten sposób firmę a tym samym stanowiska. Ciesz się ze w ogóle pracuje bo w wielu firmach zwyczajnie zwalniają

@wataha

Prawda jest taka, probowali już to zrobić zanim była w Polsce mowa o koronawirusie.ale się nie udało. A teraz tylko wykorzystali sytuację.

@M.S.Ł

"Wyboru niestety w aktualnej chwili nie ma, ale gdy sytuacja się ustabilizuje będę pierwszą, która namówi go do pożegnania się z tą firmą". A po co czekasz? Jak jesteś taką mądra, to namawiaj męża do odejścia już teraz. Po co pracować w takiej złej firmie? A może niech mąż jakiś biznes otworzy? Niech zobaczy, jak to jest przetrwać w takiej chwili?

wataha
@M.S.Ł

co za bzdura. W ogóle na jakiej podstawie wypowiada się ktoś kto w ogóle nie jest pracownikiem! oszczerstwa są karane

@wataha

Raczej bym powiedziała, że fakty. A fakty już nie są karalne...

Wojna
@M.S.Ł

No cóż.. Zamiast obniżyć pensje, mogli zwolnić kilka osób. Mógł by być to Pani mąż..

Kris
@M.S.Ł

Szanowna Pani, czas się obudzić i zdać sobie sprawę w jakiej sytuacji znalazł się Świat oraz jakie to ma znaczenie dla gospodarki w tym polskiej. Galerie pozamykane bez złotówki z czynszu, większość sklepów zamknięta, produkcja ograniczona, przychodnie i zakłady usługowe zamknięte na trzy spusty... Kwestią czasu jest łańcuszek, w którym jeden pociągnie drugiego. Już dziś zwolnienia w Polsce idą w setki tysięcy osób (sama gastronomia tyle zrobiła), a biedactwo domu nie wybuduje... oj kurde, abyś jeszcze nie musiała tego domu na chleb przehandlować. Zawsze takie decyzje budzą kontrowersje, ale w takim momencie tylko trudne i odważne ruchy zagwarantują firmom przetrwanie nie rynku w dobie kryzysu. Trudno chwalić takie postępowanie z punktu widzenia pracownika, ale osobiście uważam, że solidarność w tych czasach to jedyna metoda, aby uniknąć prawdziwych tragedii, jakimi bez wątpienia są zwolnienia jednostek, które będą mieli problem zarobić na chleb przy widmie dwucyfrowego poziomu bezrobocia. Osobiście chce wierzyć i wierzę, że ta decyzja ma na celu ochronę miejsc pracy i po tym wszystkim wrócimy do pierwotnych stawek i kibicuje nowemu Zarządowi w tym trudnym momencie. Tylko razem jesteśmy w stanie przetrwać! A Pani radzę, że zamiast szkalować sugeruje trzymać kciuki za firmę, aby Twój mąż mógł przynosić do domu wypłatę jak najdłużej i czasami zastanowić się zanim napluje się do własnej miski z zupą... głupie to było co Pani zrobiła.

@M.S.Ł

sie ciesz kobieto że mąż roboty nie stracił.

@M.S.Ł

Proszę się lepiej zainteresować co Pani mąż robi po godzinach bo napewno nie pracuje.

do Wojna
@Wojna

przecież zwolnili kilka osób

do Wojna
@Wojna

przecież zwolnili kilka osób, niektórzy dostali wypowiedzenia ....

edzio były pracownik
@M.S.Ł

Dobrze gadasz kobieto bardzo dobrze firma kant obecują premie od zysków tylko jakoś jej nie wypłacają obiecują pakiety medyczne jak najbardziej tylko za nie zapłać szkolenia zapomnij ale jak wypłaty obciąć to raz i już 20% poszło a co tam z mojej wiedzy wynika że obroty może i spadły ale nie jest to drastyczny spadek jakieś 5-7% tylko jaka madra firma wypowiada zawarte kontrakty i nie zawiera nowych ogólnie firma kant tylko wykorzystać człowieka . Po za tym zgodnie z przepisami można obniżyć wynagrodzenia na czas pandemii ale też trzeba skrócić czas pracy tylko ze to w gp nie działa

@edzio były pracownik

Premie są, pakiety medyczne są i owszem trzeba zapłacić całe 1,5 zł do podstawowego pakietu bo cały jest sfinansowany przez GP. Wypłaty obcięli w całym kraju i zapewniam że więcej niż ponad 20%. Zaznajomić się Pan trochę z zasadami ekonomii. Nie ma pan żadnej wiedzy na temat rzeczywistych obrotów, a nawet jeżeli według Pana 7 procent to nie jest dużo, to chyba czas się cofnąć do podstawówki. (usunięte przez administratora)

w całym kraju?
@Dementor

Skąd taka wiedza? na jakiej podstawie piszesz, ze obniżyli wynagrodzenia w całym kraju? Komuna wróciła: pomożecie? tak, pomożemy i dobrowolnie zgodzimy się na obniżenie wynagrodzenia bo w telewizji publicznej mówili, ze w całym kraju obniżają. ŻAL.

Bogdan były pracownik
@Dementor

Nie znam innej firmy technicznej która obcięła wynagrodzenia pracowników. Mam jeszcze trochę znajomych i nadal bezpośrednio współpracuje z GP i innymi firmami technicznymi.

As
@Bogdan były pracownik

No to chyba nie znasz zbyt wielu firm fm... Prawie wszystkie firmy zmniejszyły wynagrodzenia lub zwolniły ludzi.

Arnold
@As

A może jakieś przykłady bo z tego co wiem to żadna wiec skąd ta wiedza

Samozwańczy Badacz Jajek

Jak masz takie jaja, to ujawnij swoje nazwisko. Wszyscy wypowiadający się na forum mają wielkie jaja, ale jak trzeba coś powiedzieć na spotkaniu, to wasze jaja się kurczą i żaden się nie wychyli.

Dementor

Odejdzie. Pytanie czy będzie miał gdzie bo na to się nie zapowiada. I jeżeli uważasz że ktoś kto nie podpisze porozumienie to ma jaja, to ciekaw jestem czy rodzina która musi utrzymywać (dzieci, zona) też będą tego samego zdania co ty. Już widzę jak mówisz że byłeś taki kozak z jajami i nie podpisałem porozumienia A syn i żona Ci gratulują i krzyczą: W imię twardych jaj zapewniłeś nam na obiad chleb z masłem. Nie wiem jak Ci dziękować.

Wszystko ok. Brakuje trochę integracji, niemniej da się pracować na poziomie.

M.S.

Atmosfera taka sobie, dużo ciekawych projektów. Płatności na czas.

czarna mamaba
@M.S.

Jak taka wspaniała to możesz ją kupić. Znów jest na sprzedaż.

@czarna mamaba

Ale ty czytaj ze zrozumieniem

Zostaw merytoryczną opinię o General Property Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w General Property Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy General Property Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w General Property Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy General Property Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w General Property Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

General Property Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 84 ocen.

General Property Sp. z o.o.