Opinie o Bampton sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bampton sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bampton sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bampton sp. z o.o. w Skoczów

xxx

a kto to taki

amon

Dlaczego nikt nie wspomni naszego dzielnego wojaka [usunięte przez moderatora] który przez wieszanie coraz większych tablic i robienie z operatorów urzędników na siłę chce udowodnić że jest potrzebny. Prawda jest taka że to kolejny pasożyt na organizmie zakładu generujący tylko koszty.Może te wielgachne tablice to jakiś kompleks małego?

dziołcha

jo mom obstrukcje ale nie po żarciu tylko jak widze tych wszystkich nierobów w czerwonych gaciach co się szlajajom po hali zupełnie bez celu,jak zombi tylko z tom różnicom że zombi szlajajom sie bez celu za darmo a nie za 4 tysie do łapy

Zesrany

Miewa ktos Opstrukcje [ wodnistyt stolec ] po posilkach ze Stolowki ?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Bampton sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
logo firmy Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii w Skoczowie
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Monter
HR SIGMA Sp. z o.o.
dobity tym syfem

i co?dowiedzieliście się kto otrzyma dodatkowo 50%premii?majstry,placowi,UR i ostrzalnia czyli ci co łażą tam i spowrotem i pożytku z nich zadnego,a wy zapier..dalać i o nic nie pytać,a jak będziecie mieli syf na swoim stanowisku to jeszcze pożegnacie się ze swoją groszową premią i tyle,boże co za gnój,ale już na szczęście niedługo spadam z tego bagna

fifi

Dokładnie zaniemówiłemam ten zakład to jeden wielki syf a to wyłącznie dzięki ludziom zarządzającym tym zakładem, praca jak praca trzeba ją wykonywać jak człowiek najlepiej potrafi i pewnie większość zapiernicza ponad swoje siły.Zero poszanowania dla człowieka pod każdym względem,zresztą wszyscy wiemy jak jest ,tylko morze w końcu znajdzie się parę osób które nie będą siedzieć cicho ,wiadomo każdy boi się że straci pracę bo wiadomo do czego są zdolni ale każdy człowiek ma swoje prawa morze było by nam wszystkim lżej gdyby zdali sobie sprawę iż my też jesteśmy ludzmi myślącymi i choć nie wszyscy są po studiach umiemy się bronić i mamy swoje zdanie.

robol

premia będzie niższa,to jest oczywiste,jakiekolwiek działania mają przecież na celu ograniczenie kosztów czyli zmniejszenie kasy którą trzeba wydać,policz sobie ile procent w załodze stanowią operatorzy którzy mają w miarę przystępne stawki 14-16 zł a ile stanowią pomocnicy itp którzy mają po 10-11 zeta,większość tych drugich jest przytłaczająca.Przecież zabranie ludziom to jest jedyny sposób zeby ograniczyć kasę,przecież sobie w biurze nie zabiorą to oczywiste,rachunki za prąd,podatek gruntowy trzeba zapłacić,obsługa maszyn,części eksploatacyjne też trzeba zapłacić,to są wszystko koszty których nie da się zmniejszyć,jedyną opcją oszczędzania jest oszczędzanie na ludziach co własnie się czynią,ciekawe co zrobią dalej,przerwę przecież też zabrali żebyśmy dłużej robili,wścisnęli nam kit o zmniejszeniu hałasu..ciekawe gdzie się on zmniejszył,chyba u nich w kuchni jak kawkę popijają,jak tak dalej pójdzie to pewnie zlikwidują żarcie bo powiedzą że przeszliśmy na komponenty a przy nich jest lekka robota więc żreć nie potrzebujemy,a może pójdą dalej i wszystkich nas wywalą żeby zatrudnić przez tą podfirmę za 8 zeta na godzinę i będziemy zapieprzać aż pozdyc (usunięte przez administratora) y z głodu,a potem wezmą se następnych i interes się kręci

kolo

Troche sie rozmijasz z prawdą bo na 100% premia będzie liczona od średniej wszystkich stawek i każdy będzie miał tyle samo.Czy będzie lepiej czy gorzej - czas pokaże...

pikuś

nie zaciął tylko mu mowę odjęło jak widzie ten burdel w tym zakładzie....ponoć premie mają być przyznawane od wysokosci stawki,no to już wiecie że jej mieć nie będziecie bo większość ludzi ma w tym zakładzie niskie stawki więc premie będą jeszcze niższe niż te grosze które płacą teraz,w biurze już zacierają ręce bo to kolejny sposób żeby do (usunięte przez administratora) produkcji i kasę sobie zatrzymaćZasada w tym zakładzie jest prosta,po co dać ludziom jak można nic nie dać i tak będa robić bo muszą (usunięte przez administratora) żeby przeżyć,co to kogo obchodzi że zarabiają po 1500 i nie mają często na chleb,to ich problem,w biurze bierze się po kilka tysi do łapy więc co za znaczenie czy paliwo jest po 6 zeta czy więcej,kasa jest,robole zapieprzają żeby było z czego brać i kawusię można w spokoju popijać,żyć nie umierać

LILI

CHODZIŁO MI O TO ŻE JESTEŚMY ,, ZMUSZANI,,PRZEZ SAMI WIEMY KOGO DO ROBIENIA WIĘCEJ METRÓW NIŻ INNI I DLATEGO TO TAK NAPISAŁAM.BO W NASZYM ZAKŁADZIE WAŻNE SĄ METRY A NIE JAKOŚĆ.

Lili co to wypisujesz o jakieś konkurencji przecież nikt w tym zakładzie nie traktuje czegoś takiego jak konkurencja chyba, że ty to współczuje

LILI

do pracownicy.Nie czepiam się tego że chodzisz na setki (sama bym poszła gdyby majster zaproponował)skoro życie do tego zmusza to trzeba wykorzystać szanse.A w knajpie to nie pamiętam kiedy ostatnio byłam i mama mnie nie utrzymuje od jakichś 20 lat-nie ten rocznik.Chodziło mi o to że w zakładzie są nadgorliwcy a praca nie może być całym światem bo jeszcze trzeba mieć czas na życie.POZDRAWIAM

pracownica

co do tego że niektórzy spędzaliby cały czas w robocie to zauważ że nie robią tego za darmo tylko jeśli mają możliwość przyjść na 100-tki to przychodzą bo najzwyczajniej potrzebują kasy na utrzymanie rodziny a jeśli ciebie utrzymuje mamusia i ty zamiast przyjść w sobotę na setkę to wolisz swoją zarobioną kasę puścić przelewem w knajpie to jest twój problem i odwal się od tych co robią bo muszą,robienie setek to jest poprostu koniecznoćś,od kiedy odszedł lenart to wiesz że nie ma podwyżek a to już chyba ze 4 lata będzie a wszystko idzie do góry,te śmieszne grosze co niektórzy dostają raz do roku to jest śmiech na sali,ci w biurze mają to w [usunięte przez moderatora] bo biorą po kilka tysi do łapy i z nas się smieją a ty opłać wszystko i utrzymaj rodzinę za te 1500,gdyby nie rodzice to dzieciom nie miałabym co do jedzenia dać,wypłata 10-tego a 20-tego już mam pusty portfel bo same pieprzone opłaty to 70% tego co dają zarobić a gdzie tam do kolejnej wypłaty,dramat

LILI

TO PRAWDA ŻE NIEKTÓRE OSOBY JAK BY MOGŁY TO BY SPĘDZAŁY W PRACY 24H.I TO TEŻ ŻE NADGORLIWCY PRACUJĄ NA PRZERWACH ALE TAKIE CZARNE OWCE SĄ NA KAŻDEJ ZMIANIE A NIE TYLKO NA B.CO DO 998 TO POPATRZ SIĘ NA SWOJĄ ZMIANĘ A NIE TYLKO NA KONKURENCJE.KTOŚ MĄDRY Z BIURA MÓGŁBY SIĘ TEMU DOBRZE PRZYGLĄDNĄĆ I SPISAĆ KTO MA JAKĄ PRODUKCJĘ I ILE Z TEGO JEST OK.A ILE BUBLI.WTEDY BY SIĘ OKAZAŁO KTÓRA ZMIANA PRODUKUJE NA ILOŚĆ A KTÓRA NA JAKOŚĆ.

To jest prawda na zmianie B robią samą [usunięte przez moderatora] taki s.y.f byle tylko metry były

may

Tuli ja akurat jestem z innej zmiany nieważne z jakiej, ale to co napisałeś to to jest prawdą nie zaprzeczam jak i również inne rzeczy napisane na tym forum.

tuli

Ja również jestem ze zmiany B i patrząc na to wszystko z innej perspektywy to na tej zmianie ludzie najwięcej narzekają jaka się im to krzywda dzieje i jak to ciężko muszą pracować, a tak naprawdę są temu sami winni, bo jak by mogli to by i na przerwach pracowali prawda? PROSZĘ O OPINIE?

cetrii

Witam.Dużo opisanych sytuacji na tym forum to szczera prawda. Praca w tym zakładzie do puki rządził szwed Lenart była ok! Jak zaczeli rządzić inni a w szczególności teraz ten sami wiecie kto to pożal się b...Marnotrawienie materiału na pożądku dziennym,[usunięte przez moderatora], wulgaryzmy wobec podwładnych, stosowanie zasad niezgodnych z kodeksem pracy i BHP.

joł

Oczywiście ze chodzi o ta poprzednia jakosciowke

LILI

No JOŁ aleś zaszalał,wstrzymam się od komentarza bo nie jestem ani za ani przeciw.A co do jakościówki to przegiąłeś bo [usunięte przez moderatora] jest OK.,no chyba że miałeś na myśli tą drugą, byłą jakościówkę(chyba nie jest znowu tak źle).Ludzie sie zwalniają bo znajdują sobie lepsza pracę i myślę że każdy widzi ze nie ma przed nami (w tym zakładzie)tak zwanej różowej przyszłości tylko WEGETACJA.Dobre czasy się skończyły, tak jak to ktoś już napisał z panem Lenartem.POZDRAWIAM WSZYSTKICH.

Zostaw merytoryczną opinię o Bampton sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Bampton sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bampton sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bampton sp. z o.o.?

Bampton sp. z o.o.