Opinie o Bampton sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bampton sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bampton sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bampton sp. z o.o. w Skoczów

pomocnik

Ludzie po kilkunastu latach pracy tam zarabiają grosze nie polecam firmy. Atmosfera też ma dużo do życzenia.

Ewelina
@xyz

No jeśli prawda to może przydałoby się o nieco doprecyzować? :/ O jakie stawki tu chodzi?

Xx

Podobno firma na święta przelała każdego pracownikowi teraz premie świąteczna ponad 3 tysiące? Jest to prawda?

RRRR.87
@Xx

Tak było pierwsza premia dodatkowa jaką dostaliśmy była wypłacana w październiku było tego około 2500zł brutto i to była premia za wynik całoroczny. Następna premia była na święta też dodatkowo około 2500 zł. Ogólnie fajny finansowo koniec roku 2022 Teraz doataliśmy też około 3000 brutto premi za rok 2022/2023.

Xx

Barbara
@Xx

no wlasnie ciekawe czy to podobno czy naprawde? az sprawdzilam czy nie maja jakis ofert pracy skoro w firmie tak dobrze jest ale nic nie znalazłam. Moze ktos napisac czy to prawda ze taka duza premia byla w tym roku ?

olo
@Xx

To nie była premia świąteczna tylko pracodawca podzielił się z pracownikami częścią swojego zarobku-zysku. Za co bardzo dziękujemy.. Ale odkąd tam pracuje, a pracuje długo ,to był pierwszy raz. Na ,,karpia''też jest ,ale o wiele mniej.

Henry
@Barbara

Pół roku temu premia,a teraz zwolnienia,widać znów sobie zarząd nie radzi

xyz a Nowy wpis
@Henry

Czy zakład nadal ma kryzys? Jest szansa na zatrudnienie w tej chwili? Jakie stawki dla nowych pracowników?

RRRR.87 Nowy wpis

A1 Nowy wpis

Co ten czlowiek wyprawia i mówi ( wrzeszczy ) to zgroza to jest nie do pomyślenia . W innym zakładzie taki człowiek nie miałby racji zaistnienia jak już to na krótko .

Czy Bampton sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Czy pracownicy w Bampton sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Bampton sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B

@pomocnik

Bo to jest prawda.

Ewelina
@xyz

Jaki jest wkład kierownictwa Bampton sp. z o. o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

xyz

Wkład kierownictwa??? Pytasz poważnie? Nie ma czegoś takiego. A atmosfera była by dobra gdyby nie poganiacz, szczególnie jeden. Nic nie robi, chodzi tylko po hali i robi atmosferę ,ale grobową. I na nic skargi i żale do biura,on jest niezniszczalny i nieruszalny.Takiego poganiacza oni lubią. Za nic kultury, odnosi się do ludzi jak do posługaczy-niewolników. Przez niego już tylu dobrych pracowników się zwolniło, a on dalej jest.

xyz

Jak myślicie? Czy znowu nam się szykuje 4-ro brygadówjka? Jakieś pogłoski krążą po hali.

Piolo23

Witam Ktoś porozmawia na priv o firmie zapraszam piolo23@poczta.fm później Messenger Dzięki pozdrawiam

@Piolo23

Pytaj na forum. Nikt tu nie pisze nieprawdy, bo po co.

Jak dużo osób pracuje w Bampton sp. z o. o.?

xyz

Coraz mniej,a jak tak dalej pójdzie to to szybko nastąpi.

abc

Około 300 osób

Xyz
@abc

Po najbliższej ( wypłacie )będzie jeszcze mniej ludzi

Taki

No nie pracuje dużo, ale faceci lubią wyrywać zajęte dziewczyny, ogólnie mają za dużo czasu w tej pracy bo już któryś raz się słyszy jak tamta puściła się z tamtym. Nikt tego nie pilnuje

Aa

Coraz mniej

Jak długo trwa proces awansu w Bampton sp. z o. o.?

xyz

Awansu??Porobisz kilka lat, stwierdzą że coś więcej potrafisz to może i awansujesz na lidera albo operatora.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Bampton sp. z o. o.? Chętnie zatrudniają?

xxx

Od nowego roku przechodzimy na normalny system (trzyzmianowy)więc studenci być może będą zatrudniani.Teraz nie ma na to szans bo sobota czy niedziela to normalny dzień pracy.

XXX

Czterobrygadówka się nam szykuje.Zero jakichkolwiek wyjaśnień ze strony szefostwa. Ile potrwa? 3 miesiące jak obiecują czy znowu któryś roczek(jak kiedyś).O normalnym,wolnym wekendzie możemy zapomnieć.I za jaka kasę bedziemy zapierniczać?Stawki głodowe.Od stycznia 2021 najniższa stawka godzinowa 18,30 brutto.W Bamptonie po 12 latach pracy stawka 19,00zł.Czyli można powiedzieć że będziemy zarabiać prawie najniższą krajową. Dostaniemy 1zł.do godziny i cieszcie się.Premia przy bardzo dobrych lotach 200 zł.brutto.Czas szykować wypowiedzenia :((

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Bampton sp. z o. o.?

xxx

Nie mamy lideów z zewnatrz.

Szkoda gadac

Niech mi ktoś powie co się dzieje bo nie ogarniam. Majstry gonią jakby im kto terpentyne wlal w (usunięte przez administratora) Już się oglądać za siebie nie można ciągle mało i mało. Ja rozumiem że wszystko w gospodarce ruszyło ale to jest jakaś masakra. Premi nie dali, ciekawe czy teraz będzie Pozdrawiam wszystkich

@Szkoda gadac

Dzieje się to co zawsze-zastraszanie pracowników.Ochronka od Ikea się kończy to szaleją.A na premię to raczej nie ma co liczyć.Mają świetną wymówkę ,,na koronkę,,Niby nie ma sprzedaży.To ja pytam -gdzie są te palety które schodzą na magazyn?Chyba że zakład przekazuje je innym nieodpłatnie,albo na tak zwaną kreske.W to szczerze wątpię.

Nordi

Czy bardzo dużo zmieniło się w firmie od momentu kiedy pandemia przeszkodziła w działaniu?

Jak jest z pakietem medycznym w Bampton sp. z o. o.? Można dołączyć rodzinę?

Mom

Idź zapytaj w kadrach

xxx

Chyba można ,tylko to dodatkowo kosztuje.

Czy są aktualnie przyjęcia do firmy Bampton?

@Anonim

Na każdej zmianie brakuje ludzi do roboty.Tylko nie wiem jak tam biuro,czy przyjmują.Już dość dawno nie było nikogo nowego.

Poszukujący pracy Chciałbym zapytać czy ktos mógłby napisać Jaki rodzaj pracy wykonują mężczyźni Co dokładnie należy do ich obowiązków Na poszczególnych działach Jestem bardzo zainteresowany

abc

co do rekrutacji jak ktos chce pracowac i nie boi sie fizycznej pracy to zapraszamy ale dla takim co maja lewe obie raczki to odradzam, czekamy z niecierpliwoscia na podwyzki oby nie ,30 gr do godz

@abc

No,podwyżki na pewno będą.Najniższa krajowa idzie do góry to i pensja.Co roku jest podwyżka tak zwana inflacyjna.Ale co do wielkości to chyba tradycyjnie od 0,30zł-0,60zł oczywiście brutto.Na większe szaleństwo ze strony firmy raczej nie ma co liczyć.Szczęsciarze albo raczej lizodupki,wybrańcy,koledzy, mogą liczyć na pełne 1 zł.brutto.Dla mnie takie podwyżki to brak poszanowania dla pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Bampton sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Bampton sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bampton sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bampton sp. z o.o.?

Bampton sp. z o.o.