Opinie o Bampton sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bampton sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bampton sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bampton sp. z o.o. w Skoczów

duzy

Bo dostałeś baranie wypłatę po wyrównaniu, od stycznia do marca dostałeś wyrównanie po 80gr za godzinę, to ci wyjdzie jakieś 300zł. Może 200zł, nie bądź kretynem.

maly

Tak ale yeld wyszedł nie wiadomo czemu niski . to się nie cieszyl

Duzy

W piątek już wypłata po podwyżce

Duzy

Praca jest spoko pozdro dla biura

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Bampton sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
logo firmy Monter
HR SIGMA Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii w Skoczowie
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

Nie było podwyżek - zle. Są podwyżki - mało. Ludziom nigdy sie nie dogodzi. Jesli komuś nie pasuje to niech się zwolni. Nkt was nie trzymie. W innych firmach tez sa kryzysy... wszędzie dobrze tam gdzie nas niema..

mania

i proszę wystarczyło być cierpliwym i podwyżki SĄ

qwerty
@mania

Są, zamiast 11,30 dostaniesz 12,10, to zmieni twoją wypłatę o ile ? Stówę ? Spodziewajmy się mniejszych premii ;D

don joleros

Zróbmy strajk, jak sie rozsypie ten bu rd el to za 1200zl znajdziemy prace w kazdym sklepie, a nie dechami rzucac.

Pan Jezusek

U mnie zawsze znajdzie się dla Was miejsce, bo w piekle już się znajdujecie! xD

lili

do dweYn-ja po 9 latach mam 2000!

dweYn

Wlasnie przyszedl zasilek. 1500 zl za 21 dni przepracowanych w miesiacu po roku pracy. Polecam!

NexCOWorker

Komentarz powyżej w całości obrazuje pracę w wyżej wymienionej firmie. Faktycznie jest tak, że w firmie jest kładziony nacisk na wykonanie normy i ludzie są pospieszani do pracy. Żaden operator nie ma "fachowego szkolenia" a uczy się od innego, który również maszynę zna tylko na tyle na ile otrzymał wiedzy od współpracownika. Zdarza się, że ludzie otrzymują tkz. "czerwone kartki" i są zmuszani do naprawiania materiału po godzinach pracy lub odrobienia strat według przeliczeń zakładu. Możesz zepsuć materiał całkowicie przypadkowo, czasem jakościowiec jest w stanie na drugi dzień dać kartkę za malutką ryskę niewidoczną w słabym świetle i nie byłoby w tym nic takiego gdyby nie to, że przez całą zmianę jakościowiec nawet nie przyjdzie popatrz Faktycznie praca w Ikea Skoczów nie wygląda tak różowo jakby się to mogło wydawać. W zakładzie większość uwagi "mistrzów" poświęca się na wykonaniu celu (tzn. nic innego jak normy ująwszy to słowo w nieco bardziej przystępny sposób) aniżeli jak to wynika z początkowego szkolenia Zakład oferuje "darmową opiekę medyczną" (czyli badania podobno bez kolejek, tj. pobieranie krwi, usg, rtg i... no właśnie czy normalnie to też nie jest za darmo?! O co chodzi jakby?), za którą jednak pobierana jest opłata w wysokości bodajże 4 złote. W firmie otrzymujesz również tańsze obiady, za które płacisz 2 złote dziennie. W wakacje przysługują Ci "wczasy pod gruszą" w wysokości ok. 400-500 zł a w święta premia w wysokości ok. 300 zł (oczywiście odlicz sobie od tych kwot podatek). Od 2017 w planach jest premia roczna, która zależy od wyniku jaki wykręci zakład w 2016. Trzeba tutaj jeszcze wspomnieć o premii za niechorowanie w wysokości 100, 200, 300, 400 zł płaconej kwartalnie w ciągu roku (kwota podana bez potrąceń). Jak widać jest świetnie i jeżeli czytelniku dotarłeś aż tutaj i pełen ekscytacji zamierzasz wsiąść do pendolino i przyjechać z drugiego końca Polski aby pracować w Ikea Skoczów to poświęć jeszcze minutkę na doczytanie tego komentarza. Fakt w Ikea Skoczów są benefity ale są też niskie płace, początkowa stawka to 10,30 brutto, po trzech miesiącach przechodzi w 10,70 aby po roku wynosiła "już" 11,30. I za taką stawkę czytelniku też dane będzie Ci pracować przez następne miesiące a może i lata bo dalej jej podwyższenie zależy już tylko od dobrej woli Twojego "mistrza". Premia miesięczna nie jest stała a zależna od wyniku zakładu, czyli raz będzie to 200 złotych, przy dobrych wiatrach może być 300. W zakładzie tak jak pisano już powyżej kładzie się duży nacisk na wykonanie "celu", czyli po prostu normy ujętej w nieco przystępniejszy sposób aby dać Tobie wrażenie, że nie ilość materiału się liczy a jakość jak będzie Ci wmawiane podczas pierwszego dnia pracy. Jeżeli zepsujesz materiał jesteś zobowiązany naprawić go kosztem dodatkowych godzin nieodpłatnej, darmowej pracy nawet jeśli jest to tylko minimalna ryska, której nie zauważyłeś bo nie popatrzyłeś na materiał pod światło lub miałeś zły dzień a jakościowiec akurat nie miał czasu nawet przyjść spojrzeć na wytwarzany przez Ciebie materiał. W zakładzie raz bywa lepiej raz gorzej. Jeśli jest lepiej to trochę więcej zarobisz, jeśli jest gorzej to módl się aby akurat nie kończyła się Tobie umowa gdyż możesz się trochę rozczarować. Kariera w firmie zależy początkowo od tego gdzie trafisz. Jeśli jest w Tobie potencjał to trochę szybciej wskoczysz na 11,30 i zamiast roku zajmie Ci to np. 8 miesięcy. Jeśli zostaniesz uznany za "idiotę" to będziesz orał bez podwyżek szwędając się z jednego miejsca na drugie. Jeśli Ci się nie podoba "to zawsze możesz się zwolnić" mawiają i również tutaj słowa te nie będą Ci obce. W zakładzie tym również spotkasz się z róznymi rodzajami kierownictwa, początwszy od mistrzów, jakościowców, kierowników brykietów i innych bzdetów ale wiedz jedno, że jak przyjdzie co do czego winę ponosisz Ty gdyż "nie wykonujesz pracy z należytą starannością" i to właśnie Ty zostaniesz po godzinach odrobić straty i krzywdy jakie wyrządziłeś dla zakładu. Na koniec dodam, że są jabłka za darmo i pracujesz w zakładzie, który wydał miliony euro na sadzenie nowych drzew! No i oczywiście możesz być z siebie "very proud, becouse you work in Ikea Company". Dziękuje i pozdrawiam. Ah, mam nadzieję, że nie zostanę zhakowany gdyż na pierwszej rozmowie o pracę Pan z PHP mówił, że Ikea na bierząco śledzi i wyłapuje komentarze w internecie. This is not a fake, only truth... I hope ppl in Ikea office understand what i wrote here. Greetings from production, where i'm work for 10,70 per hour.

obserwator

tak czytam te wasze opinie i myślę ze jak tak wam żle i nie pasuje wam praca a ikea to się zwolnijcie i po problemie .Jestem ciekaw czy ktoś z was widział ile zarabiają mistrzowie i jaką drogą która z nich dostała awans .Bo jak się nie wie i nie widzi to się nie pisze takich bzdur ,no ale tak pisać mogą ci którzy nie maja wiele do powiedzenia.I bardzo im współczuje głupoty

wawa

ciekawe kim Ty jesteś Janix chyba jedną z tych osób co umieją ściemniać w pracy ,mania masz rację wiem co się tam dzieje w tym zakładzie bo pracuje tam długo i nie pozwolił bym mojej żonie tam pracować NIGDY ,nawet wrogowi bym odradził ,szukam innej pracy bo to co się tu dzieje a zresztą wszyscy wiedzą .Pozdrawiam wszystkich tych co ciężko pracują a zwłaszcza brygadę F

lolo

Tak masz czystą racje zakład idzie ku upadku.O podwyżce to sobie możesz pomarzyć. Porobią liderów nad liderami więc im trzeba dać zarobić. Stanowiskami się poprzestawiają i wypłaty mają,a my robole białe murzyny zapierdzielamy i na nich robimy.Jedyne co to rumuna brakuje on porządek by zrobił i połowe biura wywalił.A może by tak kogoś z wyższych władz poinformować co to się dzieje w tym Skoczowie??

@lolo

najlepiej jak by PIP wpadł tak pod koniec zmiany 13 a 14 ,na nową chale przecież oni tam mają taki popłoch ,szok a podobno bezpieczeństwo i jakość są na pierwszym miejscu BLEF !!!!!!!!!!!!

a
@mania

witam jesli chodz o prace w Ikei to jest wyzysk i zanmiast podwyszka w zarobkach to dyrekcja wraz za majstrami robia podwyszke w normach i nacisk na pracownika a jak sa zwroty to majstrowie maja premie i to nie małą bo tam nadal pracuje i wiem a pracowniką zabieraja.A do tego jak zepsujesz materiał to musisz zostac po godzinach i to naprawic i to za darmo to jest żenada co sie dzieje w tej firmie zani sie przyjmniesz do Ikei w Skoczowie bobrze sie zastanów to na razie tyle

sexi lady

jak my kochamy prace w tym zakładzie fajni ludzie super mistrzowie a robota idzie jak trza wolontariat jest suuuuuuuuuuuuper!!!! poco nam pieniądze człowiek miłością żyje. fajnie nam się robi za tych co w hu... lecą.

TypowyRobol

Zakład powinien zmienić nazwę na Idea... po przepracowaniu 1.5 roku można stwierdzić, że wszystko idzie w stronę zamknięcia zakładu. Od zmiany dyrektora firma nie umie poradzić sobie z zamówieniami a majstrowie toczą nieustającą walkę między ilością a jakością. Nie da się robić szybko,tanio i dobrze - zrozumcie poganiając ludzi wpływacie sami na jakość produktu. Materiał pozyskiwany z odzysku. Co do wypłat wszystko było dobrze do czasu porzucenia 4 brygadowego systemu. Fakt, nie ma dodatku wiec może temu ale, dostać 1400 z czego 220 zł to premia a majstrą dać po 1000 zł premii za spływ to przesada i pokazanie gdzie macie pracownika. W kwestii wykształcenia niektórych "mistrzów" - bez matury i po kierunkach np fotograf, bez pojęcia od maszyn, produkcje,technologię. Mogę się tylko domyślać jak osiągnęli takie stanowisko. Jedyne co w tej firmie się zgadza to social, ale to już zasługa szwedów i ich ideologi. :D pozdrowienia dla pracowników aa :D mania w odpowiedzi na twój komentarz. - powiedz to rodziną ludzi, którzy maja kredyty i dzieci na utrzymaniu

górrrrrr
@TypowyRobol

polska mowa ciężki język :P

@górrrrrr

prawda z 1900 na 1400 zarobku ,to świadczy jednak o upadku zakładu ,może będą podwyżki zobaczymy

Jurek z biura

Jak sie komus nie podoba praca w Ikei to nikt was nie trzyma mozecie isc do pola, Moje motto robcie wiecej i nic nie zarabiajcie heehe biuro najwazniejsze jest, a wlasciwie pan dyrektor biuro tez mnie nie obchodzi. Nachapie sie kasy i zniszcze tę budę razem z Rudym!

aaaa

ten zaklad idzie na dno, zwiazki nic nie robia bo jak ..., wszyscy wiemy o co chodzi ,zwykly robol sie nie liczy jak nie masz plecow to (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Bampton sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Bampton sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bampton sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bampton sp. z o.o.?

Bampton sp. z o.o.