Opinie o Eco dla Firm w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Eco dla Firm. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eco dla Firm o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco dla Firm w Wrocław

?

Moim zdaniem firma daje ogromne szanse na rozwój. Każdy dostaje odpowiednie warunki do tego aby zarobić fajną kasę. Wypłaty zawsze są na czas, szefowie bardzo uczciwi. Atmosfera w biurze rewelacja. Pracują z nami ludzie jasno nastawieni na cel. Jeżeli ktoś wypełnia prawidłowo swoje obowiązki, jest ambitny i chce pracować na pewno będzie bardzo zadowolony ze współpracy z ECO.

A. z Wrocławia

Z mojego punktu widzenia Eco dla Firm to bardzo dobra firma dla każdego człowieka który po prostu chce. Nie zgodzę się z powyższymi opiniami - dziewczyno/kolego - burdelu w firmie nie widziałaś, tutaj wszystko jest logistycznie dobrze rozwiązane. Pokaż mi CRM w którym nie ma błędów. Właściciele są bardzo pomocni i wyrozumiali, trudno jest spotkać dzisiaj firmę w której właściciele posiadają w sobie aspekt ludzki, nie natomiast bezdusznego wyzyskiwacza który jedynie oczekuje nie dając nic w zamian poza śmiesznym hajsem. Ta firma ma tylko jedną zasadę - chce Ci się? masz wszystko podane na tacy i możesz zarobić, nie chce Ci się to nie zarobisz ale skoro Ci się nie chce to nie powinno się narzekać.

Mariusz

Witam, pracował ktoś w oddziale we Wrocławiu, bo dzwonili do mnie na rozmowę kwalifikacyjną i się zastanawiam. Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedzi. :)

Mati

Witam, czy jesteście w stanie mi powiedzieć jakie są średnie zarobki ?? Tak mniej więcej jak się czlowiek stara :) Jak to jest jakaś podstawa i premia czy na jakiej zasadzie jest wynagradzana praca >?

Pracownik Biurowy

Na wstępie chciałam powiedzieć, że rozmowa o pracę w firmie Eco dla Firm w Sosnowcu wygląda żałośnie i strasznie nieprofesjonalnie. Po przyjściu do biura przywitało mnie dwóch młodych chłopaczków, na oko mieli 17 lat. Już wtedy poczułam, że jest coś nie tak. Osoba, która przeprowadzała rekrutację miała max 25 lat i uśmiech od ucha do ucha. Po pierwsze to nie wiedziała na jakie stanowisko przeprowadza rekrutacje bo najpierw mnie o to spytała, a później wyjaśniła na czym stanowisko polega i już już mi się to nie zgadzało z ogłoszeniem, które znalazłam w internecie. Rekruter mówił dość szybko na temat stanowiska i tak na prawdę cała rozmowa trwała może ze 2-3 minuty. Zostałam też poinformowana, że znajduje się 70-ce osób chętnych na to stanowisko. I oczywiście oddzwonią w przeciągu miesiąca. Mam nadzieję, że jednak nie zadzwonią, bo jest to najzwyczajniej w świecie praca związana z telesprzedażą lub telemarketingiem.

Brak.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Przemek

Coś Ci się gi pomyliło, może zmiana we wpisie była w lipcu 2012 bo ja mam umowę na pewno od stycznia 2012 roku i jak do tej pory wszystko jest jak najbardziej ok :)

gi

jak może mijać rok, skoro Eco dla Firm spółka cywilna została zarejestrowana w lipcu 2012 roku, czyli kilka miesiecy temu?

amonit

Mija rok od mojej współpracy z firmą Eco dla Firm.Każdemu życzyłbym znalezienia takiej pracy gdzie zarobki są nie tylko ponadprzeciętne ale gdzie właściciele cię wspierają i zawsze służą pomocą na każdym kroku.Rynek energii dynamicznie się rozwija,jeśli ktoś szuka stabilnej,perspektywicznej pracy to z czystym sumieniem polecam Eco dla Firm

Firma spoko. Jak masz sprzedaż to masz i pieniądze. Wsparcie pełne jeśli chodzi o materiały, pomoc i obsługę biurową. Kasa regularnie co miesiąc. Wszystko zależy od wolumenu sprzedaży. Pozdrawiam.

Mirek Warszawa

Firma ok, kasa jak pisza koledzy na czas, dobrze policzona. Energa sprzedaje się dobrze.... polecam

Przemek Łódź

(usunięte przez administratora) Zgadzamy się i podpisujemy obiema rękami. Polecamy współpracę z Firmą Eco Dla Firm, jasne zasady, uczciwa współpraca, duża kasa jak napisał przedmówca, ale tylko dla ludzi którzy traktują swoją działalność mega poważnie. Pozdrawiamy (usunięte przez administratora) Ekipa Łódź.

piter

ECO dla FIRM, to jedna z najlepiej obsługujących Klienta firm, zajmujących się zmianą dostawcy energii. Pracuję z nimi od kilku miesięcy. Pełna \"profeska\". Agent współpracujący ma praktycznie podane wszystko na tacy. Świetnie działa od niedawna również call center. Podobną opinię mam na temat partnera Energa Obrót. Ceny bardzo dobre we wszystkich taryfach i łatwo się sprzedaje. zapraszam do współpracy i pozdrawiam tego leszcza co pisze bzdury jako anonim.

Opinia niezrozumiała. Łatwo \"anonimowo\" komuś szargać dobre imię. Poznałem obu Panów i zapewniam, że są uczciwymi ludźmi. Pozdrawiam Ekipa z Poznania

Współpracowałem kilka miesięcy i muszę powiedzieć że mam bardzo dobrą opinię na temat właścicieli, administracji i ogólnie całej firmy. Pieniążki miałem przelewane co do złotówki i zawsze przed terminem, pliki rozliczeniowe policzone rzetelnie i szybciutko, pomoc w ofertach i wyliczeniach zawsze w mgnieniu oka a i kontakt z właścicielami szybki i bezproblemowy. Wszystkie umowy przeprocesowane i zero \\\"odpadków\\\" a w tej branży jest to wyczynem. POLECAM

Przemek

dziwna opinia, bo ja pracuję wszak od niedawna z (usunięte przez administratora), ale nie mogę powiedzieć nic złego na nich. Kasa jest zawsze na czas a i przed czasem też mi się zdarzyło dostać :) , nie mam kłopotów z pomocą jeżeli takiej potrzebuję a jeżeli Ty "były pracowniku" nie pracowałeś znając zasady wynagradzania to nie miej do nikogo pretensji. Kasa jest i to spora ale za wykonaną pracę a nie za to tylko, że przyjdziesz się pokazać. A teraz nie wylewaj żali bo jak jesteś cienkim handlowcem to kieruj pretensje do SIEBIE a nie do kogoś !!!

Mariusz

To ciekawe, ja pracuje u nich ok roku i nigdy nie było problemu z kasą, wręcz przeciwnie. Po za tym jeśli jesteś taki cwany to dlaczego się nie podpisałeś, masz problem z własną tożsamością. Generalnie atmosfera w firmie jest spoko. Kadra administracyjna rewelacyjna, telemarketerki chętne do współpracy. Grupa przedstawicieli to ok 100 i wciąż ich przybywa.

Nie prawda, pracuję dla nich już prawie rok. Są uczciwi do bólu, zawsze wszystko jasno i czysto przedstawione. Polecam w 100% Jeżeli autorowi powyzszego tekstu nie chciało sie pracowac takie ma skutki. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Eco dla Firm - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eco dla Firm?

Kandydaci do pracy w Eco dla Firm napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eco dla Firm