Opinie o Eco dla Firm w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Eco dla Firm. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eco dla Firm o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco dla Firm w Wrocław

klient Nowy wpis

nie poważni ludzie , po podpisaniu umowy zerowy kontakt , wszystko okazało się niemal odwrotnie od obietnic, (usunięte przez administratora)

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Eco dla Firm?

Karolina Nowy wpis

@Bartek, a jak wygląda samo nawiązanie współpracy, jakie mniej więcej trzeba spełniać kryteria, żeby Eco zwróciło uwagę właśnie na daną osobę? Trzeba się może czymś wyróżnić?

Rafał Nowy wpis
@Karolina

Pani (usunięte przez administratora), proszę podesłać chęć podjęcia współpracy z CV na adres firmowy ecodlafirm@ecodlafim.pl.

Bartek

Tak, firma prowadzi nabór do działu handlowego. Foram zatrudnienia to umowa o współpracy na własnej działalności.

Pracownik Biurowy

Na wstępie chciałam powiedzieć, że rozmowa o pracę w firmie Eco dla Firm w Sosnowcu wygląda żałośnie i strasznie nieprofesjonalnie. Po przyjściu do biura przywitało mnie dwóch młodych chłopaczków, na oko mieli 17 lat. Już wtedy poczułam, że jest coś nie tak. Osoba, która przeprowadzała rekrutację miała max 25 lat i uśmiech od ucha do ucha. Po pierwsze to nie wiedziała na jakie stanowisko przeprowadza rekrutacje bo najpierw mnie o to spytała, a później wyjaśniła na czym stanowisko polega i już już mi się to nie zgadzało z ogłoszeniem, które znalazłam w internecie. Rekruter mówił dość szybko na temat stanowiska i tak na prawdę cała rozmowa trwała może ze 2-3 minuty. Zostałam też poinformowana, że znajduje się 70-ce osób chętnych na to stanowisko. I oczywiście oddzwonią w przeciągu miesiąca. Mam nadzieję, że jednak nie zadzwonią, bo jest to najzwyczajniej w świecie praca związana z telesprzedażą lub telemarketingiem.

Brak.

Współpracuje z Eco dla Firm od 2014 roku, firmę cechuje ludzkie i rzetelne podejście do współpracowników jak i Klientów. Panująca w firmie atmosfera sprawia, że wszyscy są przyjaźnie do siebie nastawieni. Określone na początku zasady współpracy, warunki prowizji oraz pomocy sprzedażowej są konsekwentnie dotrzymywane. Z czystym sumieniem polecam. M.A

Jacek

Współpraca przebiegła wzorowo! Jestem pod wrażeniem, jeśli chodzi o zainteresowanie klientem. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę ECO oraz jej przedstawiciela Pana Mateusza Fornala:)

Polecam

Jak dla mnie to firma z najlepszą renomą spośród wszystkich Autoryzowanych Partnerów Energetycznych, które współpracują z Największymi Spółkami Skarbu Państwa. Przez 4 lata nie zdażyło mi się, żebym narzekał na zespół z Wrocławia, super ludzie, idealna atmosfera, satysfakcjonujące zarobki oraz brak opóźnień w przelewach. Gorąco polecam

ALLAN

Nadal podtrzymuje swoją bardzo dobrą opinię na temat Eco dla Firm. Współpracuje z firmą od ponad 6 lat i muszę przyznać że współpraca jest na wysokim poziomie i mimo tylu lat istnienia na rynku energii nie widać oznak wypalenia zawodowego u właścicieli. Jest to bardzo ważne ponieważ mam pewność że firma nadal będzie się dynamicznie rozwijać tak jak do tej pory i nie spocznie na laurach. Zaangażowanie i Uczciwość te dwa najważniejsze słowa najlepiej pasują do opisu Eco dla Firm to widać i czuć w relacjach z właścicielami i całą administracją. Ja również się zmieniłem nabrałem doświadczania i ogromnej wiedzy na temat rynku energii. Nieskromnie dodam że dzięki współpracy z Eco dla Firm stałem się ekspertem w dziedzinie energii elektrycznej i swoją wiedzą służę moim klientom z dużą korzyścią dla nich.

ALLAN

Nadal podtrzymuje swoją bardzo dobrą opinię na temat Eco dla Firm. Współpracuje z firmą od ponad 6 lat i muszę przyznać że współpraca jest na wysokim poziomie i mimo tylu lat istnienia na rynku energii nie widać oznak wypalenia zawodowego u właścicieli. Jest to bardzo ważne ponieważ mam pewność że firma nadal będzie się dynamicznie rozwijać tak jak do tej pory i nie spocznie na laurach. Zaangażowanie i Uczciwość te dwa najważniejsze słowa najlepiej pasują do opisu Eco dla Firm to widać i czuć w relacjach z właścicielami i całą administracją. Ja równie się zmieniłem naprałem doświadczania i ogromnej wiedzy na temat rynku energii. Nieskromnie dodam że dzięki współpracy z Eco dla Firm stałem się ekspertem w dziedzinie energii elektrycznej i swoją wiedzą służę moim klientom z dużą korzyścią dla nich.

Zadowolony klient

Eco dla Firm jest dostawcą energii elektrycznej dla naszego przedsiębiorstwa od 2 lat. Dostawy są wykonywane należycie, odbywają się w sposób ciągły a przekazane rachunki były zgodne z faktycznym zużyciem i przedstawioną ofertą. Zawracie umowy oraz realizacja powierzonych czynności przebiegły sprawnie i profesjonalnie. Dostawca godny polecenia.

Korzystałem z usług tej firmy i dzisiaj mam sprawę w sądzie o odszkodowanie bo musiałem kupować energię z rezerwy. Więc to chyba wszystko z mojej strony w temacie ich oceny profesjonalizmu.

Admin
@anonymous

Dzień Dobry, w związku z tym, że opinia podważa nasze dobre imię, a zarazem jest anonimowa proszę o więcej informacji na adres firmowy ecodlafirm@ecodlafirm.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 519 333 666. Nie jesteśmy anonimową firmą i staramy się pomóc każdemu z naszych Klientów w każdej sytuacji. Proszę pamiętać, że przyczyn wejścia na rezerwę jest wiele i w większości nie zależą bezpośrednio od naszej firmy. Natomiast to nie oznacza, że nie ma rozwiązania satysfakcjonującego obie strony. Dlatego też, aby móc wyjaśnić temat proszę o kontakt z nami jak powyżej.

PozdrawiamyKonkurencję
@anonymous

Zacząć należy od tego, że z powodu kupowania energii od rezerwowego sprzedawcy nikt nie zakłada spraw w sądzie (chyba że firma, której nie reguluje się płatności) ani nikt nie płaci odszkodowań. Ponadto w 99% jest to wina właścicieli i osób decyzyjnych, które podpisują umowy nie wiedząc dobrze co podpisują doprowadzając tym do sytuacji w której później są kary czy umowy rezerwowe. A poza tym anonimowy komentarz, od którego z daleka cuchnie zwykłym hejtem

Witamywstolicy
@anonymous

Współpracuje z ecodlafirm od 7 lat.mamy autoryzowane biuro w Warszawie i obsługujemy wiele firm. Wejście w sprzedaż rezerwową może być spowodowane kilkoma kwestiami, większość wynika z braków formalnych. Jeżeli w tym konkretnym przypadku zna Pan powód sprzedaży rezerwowej i leży on po stronie ecodlafirm to z pewnością można to wyjaśnić. Sam kilka razy nawet z powodu błędu Klienta wyplacilem rekompensatę lub zrabatowalem Klienta w taki sposób aby był zadowolony. Proszę o kontakt z ecodlafirm lub naszym numerem do obsługi Klienta z terenu Warszawy i woj.mazowieckiego 790341126.

Bartosz

Moje doświadczenie zawodowe trwa już 15 lat. W Eco dla Firm jestem od 2 lata. Śmiało mogę powiedzieć, że tak naprawdę dopiero tutaj zacząłem swoje prawdziwe ŻYCIE zawodowe. Firma pozwoliła mi odkryć i rozwinąć nowe kompetencje. Jeżeli zaangażujesz się w swoją pracę, to naprawdę Ci się to opłaci. Właściciele doceniają i wspierają kreatywnych i zaangażowanych ludzi. To są normalni, prawdziwi ludzie ze szczerymi uczuciami. Gorąco polecam! Co cechuje pracę w Eco dla Firm? - wiarygodność - uczciwość - zaufanie - rzetelność - profesjonalizm Na co możesz liczyć w Eco dla Firm? - wsparcie - wyrozumiałość - dobre pieniądze za uczciwą pracę Co ponadto? Przyjaźni i uśmiechnięci ludzie z poczuciem humoru. Szkolenia produktowe oraz stanowiskowe. Nie musisz umieć wszystkiego, tutaj nauczysz się i poprawisz warsztat pracy. Firma to dwa główne działy: 1) Sprzedaż Masz duszę sportowca/wojownika? Uwielbiasz ludzi i sprzedażową adrenalinę? To miejsce dla Ciebie! 2) Administracja sprzedaży Jesteś skrupulatny i dokładny? Lubisz kontakt z ludźmi, ale nie koniecznie z klientami? Interesuje Cię praca w biurze przy komputerze? Trafiłeś idealnie!

Rafał

Eco dla Firm Sp. z o.o.. Pierwszy raz usłyszałem o tej firmie trzy lata temu. Złożyłem aplikację. Po rozmowach kwalifikacyjnych zostałem przyjęty do pracy. Czas pokazał, że była to dobra decyzja z obu stron. Co jest ich najmocniejszą stroną? Wiedza, doświadczenie, indywidualne podejście do klienta i do ludzi z którymi współpracują. To coś czego brakuje w innych firmach, a staż pracy mam dość spory. Jeśli do tego dołożyć uczciwość to wyłoni się obraz firmy idealnej, godnej polecenia pod każdym względem.

Bartosz

Eco dla Firm poszukuje aktualnie Certyfikowanego Doradcy Klienta Energa Obrót S.A. Pracodawca jest w stanie swojemu przyszłemu pracownikowi zaoferować m.in.: wysokie wynagrodzenie, premie i bonusy, prowizje, konkursy sprzedażowe. Widać, że firma daje możliwość wykazania się. Czy mogłyby się na tym forum wypowiedzieć osoby, które pracują w tej firmie na takim stanowisku ? Jak w praktyce wygląda Wasza praca? Warto ubiegać się o taką posadę?

SeoWizerunek.pl

Współpraca z firmą Eco dla Firm, trwa już od kilku lat. Zdecydowanie jesteśmy zadowoleni. Profesjonalnie i rzeczowo są realizowane ustalone rzeczy. Polecamy i z czystym sumieniem informujemy - wszystko jest ok.

Office_

Współpraca ze spółką " Eco dla Firm" opiera się między innymi na dostarczaniu asortymentu biurowego. Pełen profesjonalizm podejścia do współpracy, najwyższa jakość zamawianych produktów oraz szybkie i bezproblemowe wywiązywanie się z płatności cechuje właścicieli. Rzetelność przedsiębiorstwa nie wzbudza najmniejszych zastrzeżeń. Z zadowoleniem chcę również odnotować najwyższe standardy kontaktów zawodowych. Zaufanie wobec przedsiębiorstwa nie zostało nadszarpnięte w żadnym aspekcie.

Lech

Co takiego dzieje się w firmie, że zupełnie nie piszecie na tym forum?

@Lech

Proszę bardzo, jesteśmy głównym sponsorem wyprawy w pełni fabrycznym samochodem elektrycznym przez całą Afrykę. Trzymamy kciuki na Arkadego Fiedlera. Start styczeń 2018 http://electric-explorer.com/

WitamywStolicy
@Lech

Wspolpracujacy z Eco agenci mają tyle produktów do sprzedaży,ze nie maja czasu pisać na forum;) a tak już zupełnie poważnie to praca w Eco jest dla ludzi którzy chcą w życiu coś osiągnąć. Współpraca z wiarygodnym i uczciwym partnerem daje stabilność i pewność jutra. Wieloletnia praca dla Eco pokazała ze są w stanie walczyć o każdego Klienta i co najważniejsze o lepsze warunki z firmą ee. Jesli chcesz dołącz do Eco i się przekonaj.

m.st.wwa
@Lech

w Eco dla Firm wszystko w jak najlepszym porządku. Wszystkie standardy współpracy na bardzo dobrym poziomie, z pozycji biznes-partnera nie ma żadnych powodów do narzekania. Współpraca z firmą, która z roku na rok osiąga co raz lepsze wyniki i daje poczucie rozwoju całej organizacji jest w tej chwili z naszego punktu widzenia jedną z najważniejszych kwestii.

#Aramis

W firmie pracuje się świetnie. W Eco jestem od 3 lat. Współpraca między szefostwem firmy, a handlowcami jest na świetnym i partnerskim poziomie, przede wszystkim widać, że zależy im na zadowoleniu swojej kadry:) , nigdy nie ma problemów z komunikacją i zawsze można liczyć na pomoc. Nagrody dla najlepszych handlowców- rewelacja. Co do samej pracy, na jej brak nie można narzekać. Wiadomo , nie każdy może być handlowcem ale mamy świetną ofertę i jeżeli się starasz to zarobiasz naprawdę super pieniądze.

ważniak

Każda taka inicjatywa jak Eco dla Firm to dobra alternatywa dla mniejszych firm.

Zostaw merytoryczną opinię o Eco dla Firm - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eco dla Firm?

Kandydaci do pracy w Eco dla Firm napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eco dla Firm