Opinie o Eco dla Firm w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Eco dla Firm. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eco dla Firm o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco dla Firm w Wrocław

Rozum

Chyba sporo osób musiało wyjechać na wakacje. Tak mało opinii jest na forum? Widziałem że firma ma spore potrzeby kadrowe. Może ktoś wie jak zostać certyfikowanym partnerem biznesowym w firmie, takie są aktualnie oferty. Jakieś konkretne wymagania ma firma?

@Rozum

Eco dla Firm to stały partner Energa Obrót S.A. od blisko 7 lat. Ogłoszenie oczywiście ma na celu zdobycia nowych handlowców oraz sieci sprzedażowych, ale również jest elementem strategii wizerunkowej. Jeżeli wyrażają Państwo zainteresowanie współpracą z naszą firmą proszę wysłać swoją aplikację na adres ecodlafirm@ecodlafirm.pl. Z każdą osobą kontaktujemy się w celu przedstawienia warunków współpracy.

W.K.
@Admin

Ja wysłałem wiadomość na emalia i już kilka dni minęło, a nikt się nie skontaktował ze mną.

@W.K.

Proszę o podanie adresu z jakiego była wysyłana aplikacja na adres ecodlafirm@ecodlafirm.pl ewentualnie proszę jeszcze raz wysłać w tytule: Współpraca sprzedaż energii i gazu

Anitka

Eco dla Firm ma bardzo dużo ofert pracy dla doradcy klienta, czyżby rozbudowa firmy?

Darek

Co nowego słychać w Eco dla Firm? Czuję ciągły sentyment dla firmy a pracowałem tam kilka lat. Fajnie mi się pracowało a jak jest teraz? Czy ludzie są fajni?

@Darek

Admin: Zadzwoń Darek, a się przekonasz. Numery pewnie znasz. Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu

Gregor

Czy coś więcej na temat pracy dla" Certyfikowany Doradca Klienta Energa Obrót S.A." , czyb jest jeszcze aktualna ta oferta.?

@Gregor

Ogłoszenie jest aktualne. Proszę o kontakt poprzez adres email: ecodlafirm@ecodlafirm.pl.

Pracownik Biurowy

Na wstępie chciałam powiedzieć, że rozmowa o pracę w firmie Eco dla Firm w Sosnowcu wygląda żałośnie i strasznie nieprofesjonalnie. Po przyjściu do biura przywitało mnie dwóch młodych chłopaczków, na oko mieli 17 lat. Już wtedy poczułam, że jest coś nie tak. Osoba, która przeprowadzała rekrutację miała max 25 lat i uśmiech od ucha do ucha. Po pierwsze to nie wiedziała na jakie stanowisko przeprowadza rekrutacje bo najpierw mnie o to spytała, a później wyjaśniła na czym stanowisko polega i już już mi się to nie zgadzało z ogłoszeniem, które znalazłam w internecie. Rekruter mówił dość szybko na temat stanowiska i tak na prawdę cała rozmowa trwała może ze 2-3 minuty. Zostałam też poinformowana, że znajduje się 70-ce osób chętnych na to stanowisko. I oczywiście oddzwonią w przeciągu miesiąca. Mam nadzieję, że jednak nie zadzwonią, bo jest to najzwyczajniej w świecie praca związana z telesprzedażą lub telemarketingiem.

Brak.

Wiki

Na podstawie swoich doświadczeń nie polecilabym nikomu tej formy pracy.

Stella

Zawsze będą osoby chwalące firmę oraz ganiące. Ja pracuję dla Eco i jestem zadowolona ale jak ktoś nie przykłada się do pracy to ma problemy i później narzeka. Dla mnie to miejsce jest super pod względem finansowym oraz innymi. Fajni ludzie ze man pracują.

igla

W. K.
@igla

Dlaczego?

Wrostek

Z przyjemnością potwierdzam dobrą opinię o Eco dla firm, tu jest super. Trzymajcie tak dalej szefowie.

Mateusz

W firmie EcodlaFirm we Wrocławiu miałem przyjemność pracować niemal rok czasu jako handlowiec. Myślę, że jestem w stanie podzielić się wiarygodną opinią na temat funkcjonowania firmy od podwórka Zacznę od właścicieli do których mam ogromny szacunek. Pełen profesjonalizm, wsparcie na każdym kroku, dobre wprowadzenie do firmy, jeśli czegoś potrzebowałem dodatkowo do wykonywanej pracy zawsze było mi to przełożone. Zawsze dobra atmosfera Kwestie rozliczeń bez zarzutu, wynagrodzenie zawsze wpływało na moje konto w terminie lub przed terminem nigdy nie zdarzyło się błędne lub opóźnione rozliczenie. Szczerze życzę każdemu takich przełożonych Jeśli chodzi o załogę, również miło układała się współpraca, nikt nikomu nie wchodził w drogę, raczej wszyscy skupieni byli na swoich zadaniach i wykonywali je solidnie. Pracę na moim stanowisku polecam szczególnie osobą z doświadczeniem w sprzedaży B2B Firmę zaliczam do jednego z lepszych pracodawców na których miałem okazję natrafić w swoim 6 letnim stażu

Telesystem s.c. Wrocław

Z wielką przyjemnością rekomenduję firmę Eco dla Firm z Wrocławia jako wieloletniego, rzetelnego i uczciwego partnera biznesowego. Właściciele reprezentują wysoki poziom kultury i profesjonalizmu. Bardzo miły kontakt, konkretne decyzje, błyskawiczne płatności. Na płaszczyźnie współpracy cenimy między innymi wiarygodność, profesjonalizm oraz elastyczność a Eco dla Firm to spełniająca najwyższe standardy, nowoczesna, warta polecenia firma.

tomcio

Wiecie jednak czy panuje atmosfera u nich? Pozdrawiam

Marcin z Krakowa

Witaj. Rekrutuje na stanowisko Certyfikowany Doradca Klienta Energa Obrót. Jestem dobrej myśli. Aha właściwa rozmowa trwała około 50 minut, potem były już ćwiczenia. Wszystko oceniam bardzo pozytywnie i chcę współpracować z Eco. Pozdrawiam

Marcin z Krakowa

Witam. Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej i jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu obu Prezesów, przy jednoczesnym ludzkim i serdecznym podejściu. Przez prawie 3 godziny poruszyliśmy wszystkie interesujące nas aspekty. Na rozmowie polecam po prostu być sobą. No i właśnie z tą firmą chce zacząć nowy rozdział w swoim życiu. I jestem pełen pozytywnej energii ;-) P.S. Jestem też pod pozytywnym wrażeniem miasta, które się rozbudowuje i zaskakuje nowoczesnymi, odważnymi projektami architektonicznymi. I teraz mam dylemat - które miasto jest ładniejsze Wrocław czy mój rodzinny Kraków? Pozdrawiam

K.R

Rafał i Bartek to uczciwi ludzie . Nic bardziej nie motywuje jak zaufanie . Wynagrodzenie przy dużym zaangażowaniu spełnia oczekiwania wszelkie . Sam produkt jest unikatowy jak powietrze / każdy potrzebuje . Polecam firmę dla ludzi którzy chcą wiecej od życia .

Neon

Darek, puść im CV na adres firmowy ecodlafirm@ecodlafirm.pl lub rekrutacja@ecodlafirm.pl. Jak będą zainteresowani to zadzwonią do Ciebie. Jeżeli nie to również dadzą Ci znać. Poza tym na stornie masz zakładkę współpraca.

Allan

Ponad 4 lata pracuje w Eco dla Firm i na przestrzeni tych lat mogę zaliczyć moją współpracę z Eco dla Firm do udanych. Jestem zadowolony z zaangażowania właścicieli w rozwój całego biznesu. Nadal są rzeczy które trzeba poprawiać i rozwijać ale uważam że przy takiej komunikacji i wsparciu uda się osiągnąć każdy cel. Administracja i wsparcie sprzedażowe cały czas się zmienia i z każdym rokiem jest coraz lepiej. Osobiście uważam że możliwość szybkiego rozwoju firmy a w tym mojej osoby jest ogromna. Zdarzają się zgrzyty z administracją i z szefostwem ale to jest nieuniknione w takim zawodzie (przedstawiciela handlowego). Mimo chwilowych spięć wysoko cenię sobie współpracę z administracją i szefostwem. Najważniejsze że daje się wyczuć ogromne zaangażowanie całego zespołu we wspólną pracę i wzajemną motywację do dalszego lepszego działania a wszelkiego rodzaju kłótnie i wpadki idą w niepamięć. Do płatności (prowizji) nie mam żadnych zastrzeżeń zawsze była sumiennie wypłacana. Istnieje również możliwość negocjacji stawek prowizyjnych właściciele są otwarci na propozycje. Zaznaczyć mogę że wynagrodzenie przychodzi w ostatnich dniach miesiąca i może być to dla niektórych kłopotliwe choć nadmienię że nie wynika to w przyczyn leżących po stronie Eco dla Firm lecz ich płatnika. Warto wspomnieć również o kilku próbach podkupienia mnie przez konkurencyjne firmy. Na spotkaniach z szefami konkurencyjnych firm dowiadywałem się że ich wiedza na temat rynku energii jest mniejsza od mojej a administracja dopiero raczkuje. Jedyne co mogli mi zaproponować to "WIZJA" wielkiej przyszłości która znacznie odbiegała od rzeczywistości. Po tych spotkaniach przekonałem się jak wielką i tytaniczną pracę wykonało szefostwo i zespół Eco dla Firm aby znaleźć się na tak wysokim etapie rozwoju firmy w rynku energii. Polecam.

Z pozycji partnera biznesowego współpracującego z Eco Dla Firm wystawiam najwyższą notę. W aspekcie finansowym, wszystko w jak najlepszym porządku, realizacja płatności zawsze w terminie, a samo merytoryczne podejście do tej kwestii również na wysokim poziomie. Właściciele i kierownictwo tworzące firmę dbają o aspekt ludzki i elastyczne podejście co w mojej opinii na dzisiejszym rynku jest niezmiernie ważne.

Pełne wsparcie dla handlowców. W biurze wsród administratorek przyjazna atmosfera. Profesjonalna praca Pan w biurze ułatwia szybkie sprawne przygotowanie umów, podpisanie i przeprocesowanie.

Neon

Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz przy założeniu, że chcesz uczciwie sprzedawać. Wiem, że podstawą w tej firmie jest uczciwość wobec Klienta ponad wszystko, a kasa to drugo planowa sprawa. Jeżeli chcesz zarabiać mega kasę kosztem Klientów to nie jest dla Ciebie odpowiednie miejsce. Warto się wtedy mocno zastanowić czy pracować u nich. Większość firm energetycznych obiecuje mega kokosy finansowe, tylko nie dodają, że jest to tylko możliwe przy mega wysokiej marży. Czyli słabo uczciwe wobec Klienta - mistrzowie pierwszego kontaktu: sprzedać i zapomnieć. W eco nie mam miejsca dla takich działań i nie jest to akceptowane.

Zostaw merytoryczną opinię o Eco dla Firm - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eco dla Firm?

Kandydaci do pracy w Eco dla Firm napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eco dla Firm