Opinie o Eco dla Firm w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Eco dla Firm. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eco dla Firm o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco dla Firm w Wrocław

Kamila

Eco dla Firm to rzetelna i prężnie rozwijająca się firma, a właścicieli cechuje ogromna wiedza i doświadczenie. Stworzyli solidne fundamenty, są siłą napędową biznesu i z pewnością liderem w branży energetycznej o czym może świadczyć status Złotego Partnera Energa Obrót S.A. Firma oferuje pełne wsparcie i pomoc w całym procesie sprzedażowym. Posiada wykwalifikowany zespół administracyjny, który zapewnia wiedzę merytoryczną, zajmuje się przygotowaniem i procesowaniem umów. Wszystko odbywa się w miłej i przyjaznej atmosferze. Pracuję w tej firmie ponad 4 lata i mogę z czystym sumieniem ją polecić :)

Łódka

Współpracowałam z wieloma firmami o podobnym charakterze i w żadnej umowy nie były tak sprawnie procesowane. Dodatkowo (co niestety nie jest zwyczajem) każdy problem klienta bez względu na to czy posiadał duże czy małe zużycie był rozwiązywany poprzez indywidualne podejście do sprawy dzięki czemu każdy problem rozwiązywany był naprawdę sprawnie i nie musiałam później świecić przed klientem oczami. Gdyby nie przeprowadzka na pewno dalej współpracowałabym z tą firmą. Zdecydowanie na plus!

Pracownik Biurowy

Na wstępie chciałam powiedzieć, że rozmowa o pracę w firmie Eco dla Firm w Sosnowcu wygląda żałośnie i strasznie nieprofesjonalnie. Po przyjściu do biura przywitało mnie dwóch młodych chłopaczków, na oko mieli 17 lat. Już wtedy poczułam, że jest coś nie tak. Osoba, która przeprowadzała rekrutację miała max 25 lat i uśmiech od ucha do ucha. Po pierwsze to nie wiedziała na jakie stanowisko przeprowadza rekrutacje bo najpierw mnie o to spytała, a później wyjaśniła na czym stanowisko polega i już już mi się to nie zgadzało z ogłoszeniem, które znalazłam w internecie. Rekruter mówił dość szybko na temat stanowiska i tak na prawdę cała rozmowa trwała może ze 2-3 minuty. Zostałam też poinformowana, że znajduje się 70-ce osób chętnych na to stanowisko. I oczywiście oddzwonią w przeciągu miesiąca. Mam nadzieję, że jednak nie zadzwonią, bo jest to najzwyczajniej w świecie praca związana z telesprzedażą lub telemarketingiem.

Brak.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Neon

Panowie rotacja to naturalna rzecz. Z tego co się orientuję to jest ogłoszenie, które ma również charakter wizualizacyjny dla tych co szukają profesjonalnego i sprawdzonego modelu współpracy w branży energetycznej i nie ma nic wspólnego z rotacją. Jest to firma sprawdzona i nie przez przypadek współpracuje od blisko 6 lat tylko z jedną spółką energetyczną Skarbu Państwa - Energa Obrót S.A. mając status Złoty Partner Energa. Przy tym wsparciu jakie proponują w ramach współpracy bez żadnych dodatkowych kosztów to określenie rotacja dotyczy znikomej grupy potencjalnych handlowców, którzy prawdopodobnie nie udźwignęli tematu sprzedaży energii i gazu. Jeżeli już ktoś załapie to zakotwiczy się na czas nieokreślony na wysokim poziomie satysfakcji i zadowolenia.

sarra

czasami nadgodziny są wręcz obowiązkowe, ale to już kwestia czy godzisz się na takie warunki pracy. oczywiście są dodatkowo płatne, ale czasem to że pracownik chce wyjść o normalnej porze z pracy jest ważniejsze od pieniędzy

aabb

To zalezy od ilosci pracy, jak jest duzo to zostajesz zeby nadrobic i tak w kolko

kajot

Co do tych nadgodzin to popieram was ale nurtuje mnie jedna rzecz, jest w ogole jakiś limit nadgodzin w miesiącu ? Bo gdybym przykładowo chciał zostawać codziennie dwie godziny dłużej w pracy to czy nie było by z tym żadnego problemu ? A no i właśnie, czy te godziny są jakoś premiowane wyższą stawka ?

handlowiec

czyli jak nie mam doświadczenia i poszukuję pracy jako handlowiec to tak właściwie ile może zostać mi zaproponowane. Mam właściwie nikłe dośiwadczenie w pracy, ale mega dużo zaangażowania i chęci do rozszerzania swoich kompetencji.Mam nadzieje, że ktoś mi udzieli odpowiedzi, było by mi miło bardzo.

sylwiusaka

a o jakie stanowisko Ci chodzi? nadgodziny w administracji sa płatne

ghandi

zarobki są uzależnione od stanowiska pracownika i czasu przepracowanego w firmie

ghul

Polecam jak najbardziej. Otrzymujemy wszelką pomoc, począwszy od materiałów, na wiedzy oraz umiejętnościach skończywszy. Jeśli wykonujesz swoją pracę to płacą, za udawanie tutaj nie płacą ;-)

Basia

O czym wy tu piszecie. Jakieś totalne bzdury. Eco jest we Wrocławiu na Wiśniowej. Tam nie ma i nie było sekretarki ani sekretarza czy coś równie podobnego, jest nie potrzebna. Właścicieli jest Dwóch.

Ciekawy

Zainteresowało mnie ogłoszenie i postanowiłem wybrać się na rozmowę. Czy może ktoś podać jakieś KONKRETY związane z tą pracą? Nie chodzi mi o informacje jak wyżej wymienione ogólniki typu, bajzel, niefajnie itd. Konkrety: -jak wygląda praca -jaka stawka godzinowa -jaka prowizja itd... Z góry dziękuję i pozdrawiam

gość

witam, czy ktoś opowie coś o prowizjach jestem zainteresowana współpracą, pozdrawiam wszystkich zapracowanych

ciekawa

a jak wyglądają te prowizję ? mi zaproponowali 7,5 zł na godzine... chciałabym wiedzieć ile rzeczywiście mogę zarobić, bo nie ukrywam, że 1200 zł miesięcznie to wg mnie śmieszne pięniądze...

Sabina

Pracuje w tej firmie od pierwszego dnia jej utworzenia, i wiem że to nie jest Call Center. Faktycznie w firmie jej wielu byłych pracowników ORANGE ale nie call centra, oraz nie rozumie w czym jest problem że pracowaliśmy wcześniej w ORANGE. Wydaje mi się to tylko plusem bo pracując w takiej firmie nabyliśmy dużego doświadczenia. Zastanawiam się po czym stwierdzasz że w firmie jest bałagan? Miło byłoby przedstawić się to byśmy porozmawiali czy u Nas był bałagan czy twoja praca była kiepska.

Magda

Pracuję tu od niedawna i złego słowa nie mogę powiedzieć o firmie. Świetna atmosfera, jasne warunki pracy. W razie wątpliwości mogę liczyć na pomoc z każdej strony. Każdemu życzę takiej pracy!

T

Powyższy komentarz nijak ma się do rzeczywistości. Pracuję w tej firmie już prawie rok i jestem w 100% zadowolony ze współpracy. Kasa zawsze się zgadza i jest na czas, a nawet przed czasem. Szefowie są mega uczciwi i dbają o pracowników. Atmosferka w biurze bardzo pozytywna. pozdrawiam.

Natalia

Szkoda, że gall anonim boi się podpisywać pod swoimi wypocinami. Czyżby nie spodobało mu się to, co sam napisał? To nie jest firma dla leni i krętaczy, ani dla ludzi, którzy myślą, że za samo przyjście do pracy zgarną krocie. Myślę, że tutaj zasady są proste: pracujesz-masz, folgujesz- wylatujesz. Ale chyba na tym polega praca ? Nie mogę powiedzieć niczego złego ani o firmie, ani o szefach, a na pewno nie o atmosferze- życzę takiej każdemu pracującemu. Jeśli któregoś dnia usłyszysz zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną z tej firmy- lepiej się dobrze przygotuj, bo warto !

Zostaw merytoryczną opinię o Eco dla Firm - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eco dla Firm?

Kandydaci do pracy w Eco dla Firm napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eco dla Firm