Opinie o ZPOW Orzech w Kolbuszowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ZPOW Orzech. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ZPOW Orzech o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPOW Orzech w Kolbuszowa

bolec

Przedmiotem działalności Spółki jest produkcja przetworów ze świeżych owoców i warzyw. Zakład specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy: sałatek, dżemów, powideł, marmolad, pieczarek, papryk, ogórków oraz wielu innych przetworów, łącznie w asortymencie firma oferuje ponad 80 pozycji. Jeśli chodzi o Kolbuszową to jedna z większych firm

mary

nie należy do najgorszych bo tu już nikt nie chce pracować za głodowe stawki

max
@mary

A jakie są ten "nie głodowe" stawki ?

sonia

Jak nie masz gdzie pracować to idż ale nie polecam.To tylko z zewnątrz wydaje się,że jest tak ładnie.Płacą w terminie ale marne grosze.Stosunek do pracownika tak jak do niewolnika.Jak się wykażesz,że coś umiesz to wylecisz.Musisz być matołem i podp.....em to będziesz dobry.

obcy

obcystefanowi orzechowo prostemu chłopu rodem z porąb kupieńskich powinno się w kolbuszowej postawić pomnik jako pionierowi lokalnego rozwoju gospodarki , on życie temu poświęcił, nikt nie zrozumie z młodych jakie wtedy były warunki i czasy, , nikt tego nikt zrozumie, nie doceni, chwała takim ludziom i szacunek

Rozmowę kwalifikacyjną w ZPOW Orzech masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko ELEKTROMONTER – ELEKTRYK ZAKŁADOWY?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
pietras

dobre hahaha, socjał u orzechów, akord na zlecenie raczej

Ludzie bardzo wam wspólczuje jak musicie pracowac w takich firmach za takie wynagrodzenie, wole harowac caly dzien w Paryzu albo Londynie za podobnie ciezka prace 10x wyzsze wynagrodzenie

Dobra

Sklepy są w porządku,z wyjątkiem pakowania ziemniaków.Są pakowane w worki foliowe a jak chwilę poleżą w sklepie to się zaparzają iśmirrdzą stęchlizną.

Lepiej tam nie trafic wystarczy popatrzyc na zalozyciela firmy ojca rodziny wzorowego katolika Stefana Orzecha, najlepiej by wszystkich zmusił do niewolniczej pracy za darmo i jeszcze zadal od panstwa pieniedzy za zatrudnienie pracownikow.

tokas

ciężko w normalnych sklepach znaleźć produkty Orzecha na półkach. Czy oni produkują tylko w konkretne miejsca polski?

koko

ok

gugu

część tych pozytywnych opinii brzmi jakby właściciele je pisali "jest super cudownie, wspaniale zarobki - po co ci Anglia idź do Orzecha..." masakra ludzie to nie osły żeby im wciskać takie kawałki!!!

pracownica

Co za bzdura 11 gr za słoik ogórków to jest dobra płaca!!!! i jakie traktowanie!

dede

Osobiście lubię państwo Orzechów.Dla mnie są normalni i kulturalni.I polecam zawsze znajomym produkty firmy "ORZECH".Życzę rozwoju.

wojtek

Pracuje na sezonie w tym zakładzie. Jestem już 7 rok w tej firmie, bo jest cudownie. Naprawdę polecam ten zakład wszystkim, którzy chcą zarobić!!!

Właśnie pracuje od miesiąca w tym zakładzie, i mam jak najlepsze zdanie o tej firmie. Jakości pilnują bardzo. Co to sprzątania przed kontrolą niewiem, bo w trakcie mojej obecności kontroli nie było, ale uważam, że na zakładzie jest czysto i i nie ma co tam sprzątać przez 2 tygodnie. Moja rodzina i znajomii kupują różne rzeczy z tej firmy i nigdy nie było żadnych zastrzeżeń. Osobiście będe wszystkim polecał te produkty. Zobacze jaka będzie wypłata, ale z tego co wiem jedno jest pewne! - zawsze płacą na czas tyle ile obiecują.

A

Jakość tylko tak z zewnątrz wygląda a jak jest kontrola to przez 2 tygodnie sprzątają..

[usunięte przez administratora]Oj Boże ! Widzisz a nie grzmisz ! Praca w sumie dobra. Prawda troche szkła jest no bo jak się słoik zbije no to co ? Ale w produktach to nigdy. Jakości pilnują bardzo , płaca bardzo dobra jak na taką prace. Szefostwo bardzo miłe i wymagające bo trzymają jakość. Gorąco polecam ten zakład

pawel

Słuchaj gostek ! Właśnie dzisiaj wziołem kaskę za sierpień. Jest OK. Firma płaci bez problemu w terminie (a w innych zakładach bywa różnie). Pracuje u Orzecha 3 sezon nie (usunięte przez administratora) ,że szkło leży wszędzie , pilnują tego na maxxa. A co do octu to tak jest go pelno na płytkach ,ale gdzie ma być jak to jest produkcja i maszyny rozlewają do słoików. Przez takich jak ty ktoś nie skorzysta z tej pracy ,bo się Orzech (usunięte przez administratora) i więcej nie zatrudni takich jak ty czy ja. PS:Lamusie jedź do Angli to tam ci będzie lepiej... (lol2)

Zostaw merytoryczną opinię o ZPOW Orzech - Kolbuszowa

• Jak się pracuje w ZPOW Orzech?

Zobacz opinie na temat firmy ZPOW Orzech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPOW Orzech?

ZPOW Orzech