Opinie o Emerson Polska w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Emerson Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Emerson Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emerson Polska w Piotrków Trybunalski

starka

Do wyboru do koloru - bardzo bogata oferta przelana potem, łzami i nieprzespanymi nocami, śmietanke spija niskie grono zadowolonych...

Eugeniusz
@starka

@ felek - tak na pewno klienci wchodzą na tą stronę, oj będzie premia za pozytywny wpis oj będzie hehehe

roman

jako klient firme mozna polecic ale jako pracownik to juz zdecydowanie nie tyle w temacie

Margaret

wszyscy , którzy zastanawiają się nad rozpoczęciem pracy w w.w firmie, powinni się bardzo zastanowić. Oczywiście , jeśli ktoś jest donosicielem to w Emersonie znajdzie swoje miejsce. Pamiejtajcie z nikim o niczym nie rozmawiajcie, bo tam ściany mają uszy. Nikomu nie ufać , bo uprzejmie doniesie.Ale na każdego donosiciela znajdzie się sposób, przyjdzie lepsza wazelina i wygryzie konfidenta. (usunięte przez administratora)nie zrobiła kariery, ale ile innym zaszkodziła to wszyscy wiedzą. A teraz z podkulonym ogonem jest szeregowcem w jakiejś korporacji . ups.

Eugeniusz Łodyga

O tej firmie można by napisać wiele, niestety w dużej mierze negatywnie a nawet bardzo negatywnie. Generalnie brak Wizji, brak Misji, brak Wartości ! A najlepsze jest to - oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne zatrudnienie oraz przyjazną atmosferę pracy itd. - ktoś kto to pisał to żyje w innej rzeczywistości !

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Candidate Competente GmbH
logo firmy Psychoterapeuta dzieci
EZRA UKSW Sp. z o.o.
ROMAN

Pracowałem w Emersonie dwa i pół roku,jak śni mi się Emerson to budzę się z krzykiem !!!

Stuart
@ROMAN

Zazdroszczę, ja się moczę.

maksym

nie polecam (usunięte przez administratora) nie firma

dorota

miło wspominam pozdrawiam magazyn

mały

Przymusowe urlopy wypoczynkowe ?? To faktycznie musi być źle, przez kilka lat nie byłem na nieprzerwanym 2 tygodniowym urlopie żeby być dyspozycyjnym nawet w małych ale licznych przedsięwzięciach ...

Staszq
@mały

Jesteś najlepszy. Prezes poklepie cie po plecach.

KaniaK

Witam wszystkich studiujacych forum firmy Emmerson! W firmie w/w dzieje się coraz gorzej a to wszystko dzięki osobom które nie maja co robić i muszą się wykazać m.in. Mitsubishi a także innym osobom bądź nawet programom komputerowym które to maja za zadanie pokazywać jak najwięcej kolorów w tabelkach dotyczących pracy, przerw oraz wszystkich informacji o których prezes musi wiedzieć nawet o której godzinie przysłowiowy kowalski pierdnie!!!! W tej chwili w Emersonie licza się jak najlepsze (największe wyniki w rankingu) wyniki we wpisywaniu pomyłek w firmie podobno zwanych „ZMOK” heh śmieszna nazwa , nie ważne kto na kogo, liczy się ilość wpisanych Tzw. INFORMACJI aby móc zabłysnąć przed prezesem, Kierownikiem, bądź też innym liderem działu!!!! Tabelki bo teraz one są najważniejsze musza być jak najbardziej kolorowe oraz jak najwyższe w rankingu!!!(działów, grup oraz innych tym podobnych podzespołów) Pracy jest coraz mniej wiec dlatego wymyślają dziwne godziny pracy całych działow (nie normowany czas pracy) a nawet urlopy wypoczynkowe które pracownik MUSI wziąć na polecenie KIEROWNIKA. Dlatego Nie Polecam A Nawet RADZE OMIJAĆ WSZYSTKICH INSTYTUCJI POWIĄZANYCH jak SPEEDMIAL oraz LOGISTYCZNA!!!!! Gdzie nie jest dobrze, Szczerze to tragiczne!!!!!!!!!!!!! NIE POLECAM NIKOOMMMMMUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PROSZĘ OMIJAĆ JAK NAJWIĘKSZYM ŁUKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (wiem to z autopsji)

JaGoda

Dla mnie jest to firma o kulturze co najmniej "dziwnej". Najbardziej dziwią mnie sami pracownicy, którzy pozwalają sobą tak pomiatać. Jako osoba nowa, "oczarowana" przez zarząd wizją super organizacji o rodzinnym charakterze, zderzam się z zupełnie inną rzeczywistością. Brak szacunku do człowieka ze strony przełożonych i zrezygnowani ludzie - "zbite dzieci", "zaszczute zwierzęta", napuszczane jedno na drugie. Absolutny brak zadowolenia z pracy. Ja też powiem - DOWIDZENIA.

tomcio

W takim razie omijać z daleka, a pozostałym życzyć związków zawodowych..

pracownik -były

Proszę sobie samemu wyrobić opinię na temat firmy- ja podam pytanie jakie padły z ust (usunięte przez administratora) -czy mam narzeczonego? -kiedy ślub? -dlaczego tak późno? -co robią moi rodzice? byłam młoda i głupia i nie wiedziałam jak powinnam się zachować, ale teraz bym mu powiedział coś dosadnie.

@pracownik -były

"Komunikacja bez barier" opinie - wiceprezes firmy Emerson Polska Doskonały podręcznik dla tych, którzy chcą lepiej porozumiewać się z innymi; dla tych, którzy cenią sobie dobre relacje w pracy; dla tych, którzy chcą wpływać na swoich klientów. Ale też dla klientów, którzy chcą być przygotowani na manipulacje innych. To książka, która nauczy początkujących, jak komunikować się z innymi, a znawcom tematu podpowie wiele praktycznych rozwiązań, które tylko wydają się oczywiste. (…) Tę książkę powinniśmy mieć zawsze pod ręką. Wszyscy. Nie tylko specjaliści od komunikacji. ... i takie pytania w procesie rekrutacji ..

kala

Witam, ja pracowłam w dziale biurowym, który przyjmuje zamówienia. Powiem jedno- wytrzymałam kilka miesięcy i powiedziałam "dość!". Nie chcę podawać nazwisk, ale kierowniczka- podobno jeszcze tam pracuje- osoba bardzo, ale to bardzo nieprzyjemna. Siedziała z nami w pokoju- pokoje po 4 osoby i cały dzień nie było mowy o jakiejkolwiek koleżeńskiej rozmowie- nawet "cześć" czasami nie mówiła, tylko odburknęła coś pod nosem. Przerwa na jedzenie... dosłownie 15 min. z zegarkiem na ręku i jak ktoś dłużej miał to od razu uwaga. Po prostu psychiczne wykończenie. Dodatkowo dzieczyny przychodziły o 5:00 do pracy lub podczas urlopu żeby sprawdzić czy zamówienie jest dobrze realizowane, zapakowane, czy wyjechało- wszystko spoczywało na naszych barkach. Dodatkowo codziennie- naprawdę codziennie przychodził do nas z-ca prezesa na sprawdzenie i prawie zawsze przychodził ok. 15:50, czyli sprawdzanie czy pracujemy do końca. W ogóle praca była od 8:00 do 16:00 ale tak naprawdę przychodziły do pracy dużo wcześniej i wychodziły dużo później. Więc szacunek dla pracownika- żaden. O zarobkach nie wspomnę. Po prostu wykorzystują osoby, bo niestety z pracą jest kiepsko a tym bardziej w takim Piotrkowie- więc wiedzą, że ludzie będą dla nich pracować. W ogóle - kiedy podjęłam decyzję, że odchodzę - otóż pewnego dnia był obchód z klientem z Niemiec- do naszego działu przyszedł prezes z tymże klientem i ..... zamiast przedstawić nas, czy pochwalić, że to my przyjmujemy i realizujemy zamówienia potraktował nas jak roboty, nawet dzień dobry nie powiedział, nie spojrzał, tylko przeszedł jakby nas nie było. W tedy powiedziałam dość!!! Naprawdę nie polecam.

A mam takie pytanie pracował ktoś z was w Haeringu? i gdzie jest wiekszy terror u was czy u Heringa bo sie zastanawiam ktory (usunięte przez administratora) wybrac :) ?

zastanawiajacy sie?

Pracujący a co to za bratnia firma ??

?

co ty piszesz zastanów sie praca morze i dobra ale ciekawe przy czym przyjdz na logistyczna to zobaczysz jak ludzie zapierdalaja za 1200zł, i teraz co powiesz w tym temacie

pracujący

madoc nie obrażaj ludzi pracujących w Emersonie - nawet zwolnieni pracownicy chętnie wracają do nowej bratniej firmy, byli kiedyś zwolnieni, większości obiecano nową posadę i dotrzymano słowa, a czemu wracają ....?! bo zasmakowali piotrkowskiej rzeczywistości jaka ich spotkała poza Emersonem, prawdziwego wyzysku za grosze!!!

madoc

MyŚlę Żw w ogóle nie macie pojęcia o pracy w Emersonie Oraz o całej tej korporacji gdzyż nie ma tam takiego pojęcia jak szacunek dle pracownika według zasady(nie ma ludzi nie zastąpionych) nawet kierowników ktoórych zwolniono w piątek heh ktorzy naprawde starali sie o jak najwyżśze wyniki w firmie. hehehe na nieszczescie zarządu hehehe urwał heheheh nie mają pojęcia jak i z kim hehehe Plastry hehehe urwał poniważ ludzie którzy tam pracują obdecnie to Mega Plastry Cioteksy Którym nie chce sie szukać roboty, gdzyż zarobki coraz mniejsze mniej pracy i w ogóle bardziej [usunięte przez moderatora] sytuacja, tylko kierowiki od ker ników się ustawiają poprzez premię jak zabiorą zaurwał stoł€wke hehehe za 20 min i 1 sekundę potrafią zabrac procent premji urwał żenada wiesiek hehehehe znajda urwał hehehehe a jak jemu zmierzyli czas to plak siedział ponad urwał 30 minut i gzdie w tym momęcie jest BHP kiedy ludzie pracuja po 10,11,12 godzin ile sie im nalerzy przderwy stawiam pytanie hehehe!!!! nikt sie z tym nie liczy cały zarząd ma to duszy!!!heheh jednym słowem mają już [usunięte przez moderatora] na Emer..on heheh licza sie inne zyski wszyscy wiedzą jakie piorytety pozostałe hehehe pozdro dla hehehehe urwał [usunięte przez moderatora] uhahahahah Plastry uhihijhoihihihihihihihiihi

Jeden raz dane mi było być na nieprzerwanie ciągłym 14 dniowym urlopie. Z innych po krótszych zdarzało się, że trzeba było przyjechać w sprawach wagi porównywalnej do spuszczenia po kimś wody, nie licząc mnogich ofochanych telefonów.

U1

A o które przepisy urlopowe pytasz? O ten, że masz określony czas na wykorzystanie zaległego urlopu czy o ten mówiący, że możesz być z niego odwołany?

Zostaw merytoryczną opinię o Emerson Polska - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Emerson Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Emerson Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emerson Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Emerson Polska?

Kandydaci do pracy w Emerson Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Emerson Polska