INVEST BUD KRZYSZTOF ZARĘBSKI

Pruszcz Gdański

Opinie o INVEST BUD KRZYSZTOF ZARĘBSKI

Hanna

@Oszukana - a skąd informacje, że firna INVEST BUD KRZYSZTOF ZARĘBSKI nie funkcjonuje? Czy ktoś z forumowiczów mógłby to potwierdzić?

Oszukana
@Hanna 17.08.2017 10:53

Nie istnieje od co najmniej 3 lat w międzyczasie działał z Anna latowska tektonika ale już z nią nie działa, wystawił ja i dalej kombinuje , ma pełno długów i nic mu nie robią, zbudował dom bez pozwolenia i mieszka wykancza kamienie zakłada kamery itp , teraz pojechał na wakacje w góry. Aż dziwne że nikt mu jeszcze nóg i rąk nie Polamal ,

osoba

Człowiek o takim nazwisku na prowadzić u mnie prace w sierpniu po przeczytaniu tych opinii zastanawiam się czy chodzi o tę sama osobę??? Pomóżcie jak to sprawdzić???

Osoba
@Oszukany 14.07.2017 01:58
Proszę powiedzieć skąd jest ten człowiek i jakim autem jeździ, ostatnio używał renault Kangoo białego . Zawsze można się skont...

Oszukana
@Osoba 17.07.2017 21:26
Dziękuje , tak takim autem jeździ mam nadzieje że zrobi prace dobrze bo wzioł zaliczkę.proszę podać maila...

weronika.polsker@o2.pl

Hanna

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w INVEST BUD KRZYSZTOF ZARĘBSKI? Jakie pytania usłyszeliście? Czy coś szczególnie Was zaskoczyło? A może macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów? Chętnie dowiemy się od Was więcej.

oszukana
@Oszukany 01.06.2017 23:40
Witam firma inwest bud już dawno jest Zamknięta , ale Krzysztof zarebski nadal oszukuje i kłamie. Pozdrawiam...

Może powinniśmy się umówić i nie odpuszczać mu pieniędzy, które jest winny. On nadal zarabia i ma z czego oddać długi, ale woli wydawać na siebie. Wiem gdzie jest.

Oszukany
@oszukana 05.07.2017 14:02

To wie każdy i nie może nic zrobić, w szenajdzie koło koscierzyny wybudował nielegalnie dom i wszystko uchodzi mu plazem , w wiosce wszyscy go znają. Pozdrawiam

maja

no i jak u nich wygląda obecnie sytuacja? wydaje mi sie, że można spokojnie zarobić sporo więcej jeśli ma się doświadczenie.

vindex

gość
@vindex 12.04.2016 21:07
Witam serdecznie. Czy ktoś z Państwa jest w stanie podpowiedzieć gdzie możemy znaleźć Krzysztofa Zarębskiego?...

oczywiście , ale nie ma co od niego zabrać nic nie ma

oszukana

Niestety mnie również oszukał. Jestem osobą prywatną, obiecał mi wykonanie prac, wyciągnął pieniądze i zniknął. Z tego co wiem zbudował dom bez pozwolenia w Kościerzynie gdzieś w lesie, aby go nikt znaleźć go nie mógł. Sam się chwalił, że nikomu pieniędzy nie oddaje, a przychody ma niezłe. Zwykły oszust, "zmienia nr telefonów gdyż ścigają go". Uważam, że takim oszustem powinna zająć się policja. Posługuje się nie swoim nazwiskiem.

gość
@oszukana 31.05.2015 23:18

witam jestem oburzony tym że jest pani taka podła i szkaluje człowieka. to pani jest oszustem nie rozliczającym się do końca krótko mówiąc złodziejką. nie wywiązuje się pani z umowy . takich nowobogackich powinno się gnoić tak jak pani i inni robią , uważacie że macie 2 zł więcej w portfelu i wszystko wam wolno , ale to się wam prędzej czy póżniej zwróci

Maciek

Za 1000zł dam dokladny adres i godzine w ktorej bd ten pan.

oszukany 2009

Witm mi wisi kase od 2009r. mam nakaz i co? takich ludzi powinni izolować od społeczeństwa a nie gminy dają robote oszustom chyba nie wiedzą o ustawie solidarnej odpowiedzialności inwestora niech ktoś poda gdzie on teraz pracuje to byśmy go odwiedzili.

Oszukany

Teraz ten pan dziala pon nazwa Firmy http://www.tektonika.co/ razem z pania ( usunięte przez administratora ) i ciagle oszukuja ludzi na grube pieniadze. Trzeba w koncu zaczac podawac ich do sadu , skoncza sie lewe pretargi. Na stronie jest adres tej pani jego obecnej wspolniczki . Wezmy sie za niego wszyscy

dlugi1761

witam serdecznie. Prowadzę firmę windykacyjną. Właśnie dostaliśmy zlecenie na tego [usunięte przez moderatora]. I obiecuję że znajdę go. Nasz numer kontaktowy w razie czego to [usunięte przez moderatora]

tomek

Cześć mnie też oszukał moze wiecie gdzie sie podziewa ten gagatek

Andrzej - 2011-08-30 20:32:19 Właściciel firmy, [usunięte przez moderatora] to kawał [usunięte przez moderatora], niewykształcony [usunięte przez moderatora] kantujący ludzi. Nie płaci za pracę, oszukuje ludzi. Już mu obleli samochód kwasem, za niewypłacone pensje. Szykują się na niego też inni, chcą mu dać [usunięte przez moderatora] albo [usunięte przez moderatora] Uważajcie przed podjęciem pracy u tego chuligana i oszusta, narobicie się a i tak wam nie zapłaci. kolego na ile cie orznal pomuz

dominik

moja firmę też oszukał i niechce wyplacic pieniedzy za wykonana prace a mam fakture podpisana i z pieczatka ludzie pomuzcie go dorwac

Andrzej

Właściciel firmy, [usunięte przez moderatora] to kawał[usunięte przez moderatora], niewykształcony [usunięte przez moderatora] kantujący ludzi. Nie płaci za pracę, oszukuje ludzi. Już mu obleli samochód kwasem, za niewypłacone pensje. Szykują się na niego też inni, chcą mu dać [usunięte przez moderatora] albo [usunięte przez moderatora] Uważajcie przed podjęciem pracy u tego chuligana i oszusta, narobicie się a i tak wam nie zapłaci.

Zostaw opinię o INVEST BUD KRZYSZTOF ZARĘBSKI - Pruszcz Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INVEST BUD KRZYSZTOF ZARĘBSKI