Opinie o HOTEL CRISTAL PARK Sp. z o.o w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy HOTEL CRISTAL PARK Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HOTEL CRISTAL PARK Sp. z o.o o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HOTEL CRISTAL PARK Sp. z o.o w Tarnów

Czy firma HOTEL CRISTAL PARK Sp. z o.o w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Hmm

Nic nie finansuje.

W

Tak. Szkolenia wewnętrzne, szkolenia stanowiskowe i szkolenia specjalistyczne (np dla kucharzy czy baristów). Te ostatnie są oczywiście dla chętnych i zainteresowanych, bo trudno fundować na siłę szkolenie osobie niezaangażowanej.

BYŁY PRACOWNIK

O szkoleniach w tym hotelu, to nawet żaden kelner czy recepcjonista nigdy nie słyszał. Praca tam to jeden nieśmieszny żart czego przykładem jest to, jak często zmienia się zespół pracowników np. restauracji. Z własnego doświadczenia wiem, że nikt nie wybiera tej pracy dobrowolnie i nie pracuje tam dla przyjemności, no chyba że ma wtyki z szefostwem :)

pax

Zgodnie z definicją zawartą w Kodeksie pracy mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegająca na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Prościej rzecz ujmując mobbing to nic innego jak terror psychiczny w życiu zawodowym charakteryzujący się wrogimi i nieetycznymi zachowaniami, które są powtarzane systematycznie przez jedną osobę lub większą liczbę osób, skierowanymi głównie przeciwko pojedynczej osobie, która w ich wyniku zostaje pozbawiona szans na pomoc i obronę.

@pax

To nie jest opinia, tylko definicja prawna. Czy to ma związek z tą firmą czy tak tylko napisałeś?

@W

Oczywiście, że ma związek z tą firmą. Niech Pan nie udaje, że nie dotyczy. Dobrze Pan sobie zdaje sprawę jak jest. A wszyscy równie dobrze wiemy, kto skrywa się pod literką "W" ;)

@pax

Pani prezes codziennie potrafi siedzieć przy kamerach i ze swojego gabinetu obserwować pracowników. Plus nawet jak jest na wakacjach ogląda kamery i obserwuje kto jak pracuje. Obiło mi się o uszy, że te kamery mają uszy i ona słyszy jak i o czym rozmawiają. Nie wiem, czy wszystkie mają głos na terenie hotelu pewnie nie, ale z pewnych źródeł wiem, że jedna na pewno.

P
@N.

Potwierdzam, niejednokrotnie zdarzały się "zbiegi okoliczności", które można było wytłumaczyć tylko jednym - jest się na podsłuchu. Z tym, ze jest się oglądanym na kamerach nikt się nawet nie krył. Do recepcji były wprost telefony z pytaniami o to co przed chwilą wydarzyło się w lobby, np. dlaczego gość przyszedł i zaraz sobie poszedł. Bo jak samemu ma się wiecznie złe intencje to się prezesostwo boi, że pracownik też tak postępuje, bo przecież tak trudno ogarnąć, że ktoś może wejść do hotelu tylko po to żeby zapytać o cenę, a nie od razu rezerwować całe piętro na tydzień.

T
@N.

Nie trzeba nawet kamer. Tam pracownik jeden na drugiego donosi. Oczywiście nie zwykły "Kowalski", który przyszedł do pracy, bo po co takie coś robić. Chodzi o to, że w tym hotelu pracuje rodzina Pani prezes. Nawet nie wiesz z kim pracujesz, może się okazać, że ta osoba jest spokrewniona z nią i widzi twoje błędy, które każdy może popełnić, zaraz pójdzie i poskarży. Przestrzegam lepiej uważać co się mówi tam, bo każde słowo może być później przeciwko tobie, bo akurat może ktoś to usłyszy i zaraz pójdzie powiedzieć prezesce.

@N.

Kamery są dla bezpieczeństwa. Wiedzą o tym wszyscy. I nie jeden raz korzystali z nich pracownicy by pomóc Gościom, albo znaleźć sprawcę dewastacji, policja czy inne służby. Dzięki nim eliminuje się złodziei i (usunięte przez administratora) których nie brakuje. Jeśli ktoś nie ma nic do ukrycia kamera mu nie przeszkadza. Zresztą dostęp do kamer ma też sama recepcja dzięki czemu można zobaczyć co się dzieje w obiekcie nie ruszając się z miejsca. A Zarząd hotelu naprawdę ma inne rzeczy do roboty niż gapić się na 200 kamer w 7 lokalizacjach.

@P

200 kamer w 7 lokalizacjach. Oglądać wszystko i jeszcze... słuchać? Serio? Jest ktoś kto to potrafi?

@W

Oczywistą rzeczą, jest to, że Pan tego nie potwierdzi i napisze, że jest to nie prawda. A kto tam pracował dłużej czy krócej swoje wie. Pan wszystkiemu zaprzecza no wiadomo, jest Pan prezesem, więc źle nie napiszę o swoim hotelu, tym bardziej że większość tutaj komentarzy odstrasza przyszłych pracowników, no ale cóż wszystko co tutaj jest napisane jest prawdą, a to co Pan pisze i stara się zaprzeczyć jest nie prawdą, może sobie Pan prezes pisać co chce, a my wszyscy się tutaj śmiejemy, czytając te Pańskie kłamstwa. Oczywiście, że kamery służą do bezpieczeństwa gości itp. ale do obserwacji pracowników służą jescze częściej.

Wy tak potraficie :)

K

Śmieszna stawka godzinowa, w okolicach 10zl i to z umową, potem oczywiście przekłamywanie, czyli znaczne zaniżanie liczby przepracowanych godzin do urzędu skarbowego, tak, aby zgadzała się „wypłata” z najniższą krajową. Tym sposobem mając przepracowane 170h w miesiącu, mamy napisane, że przepracowaliśmy niecałe 100h, więc nie dość, że jest się oszukiwanym na ok 1300zl miesięcznie to jeszcze na godziny. Szefostwo ma pracowników za (usunięte przez administratora) i często nawet licząc tą śmieszną stawkę ok 10zl z liczba godzin to i tak gdy odbieramy wypłatę to nam się nie zgadza. Oczywiście brakuje, bo dostać więcej nie ma opcji. Za coś takiego powinno się zostać ukaranym, ale jak tylko się coś wspomni to szefowa cię wyrzuci dodając, że ma lepszych prawników niż ty.

@K

Podpisuje sie pod tym w 100%.

Ja również.

elo
@K

100% prawda, tam od lat uprawia się jawny wyzysk

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w HOTEL CRISTAL PARK Sp. z o.o?

heh

podstawa to okolo 11 zl nawet przy umowie na prace, dodatkowo tna godziny i ubezpieczenie i skladki byly placone za okolo 30 godzin przy pelnym etacie ;)

Izabela
@heh

Przeciez te 11 zl to ponizej minimalnej, jak mozna tyle oferowac i kto sie na taka prace zgadza za taka kase?

zz
@heh

Plus pomiatają pracownikiem i najlepiej jakby robił on dosłownie wszystko nie raz nawet obowiązki, które nie należą do niego no i jeszcze ciągłe jakieś, ale oraz niezadowolenie ze strony pracodawcy, mimo że człowiek dosłownie ciężko pracuje, za takie grosze. Śmiechu warte. Praca w tym hotelu nie jest warta.

@Izabela

Na rozmowie o pracę wszystko jest tak przedstawione że nie ma się do czego przyczepić, a w praniu wychodzi

Izabela
@A.

Z tego co oboje opisujecie naprawdę nie jest ciekawie.Nieraz zdarzyło mi się w prywatnej firmie że zatrudniona byłam na jednym stanowisku a myło się okna czasem po pracy bo Szef nie chciał tracić kasy na to wiec rozumiem Wasze oburzenie. Nie ma pewnie żadnych szans na zmianę zachowania właścicieli na lepsze?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie HOTEL CRISTAL PARK Sp. z o.o? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Tarnów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Tarnów

Kto płaci za badania wstępne w firmie?

@Ania

Oczywiście, że pracownik :)

Zostaw merytoryczną opinię o HOTEL CRISTAL PARK Sp. z o.o - Tarnów

• Jak się pracuje w HOTEL CRISTAL PARK Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy HOTEL CRISTAL PARK Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOTEL CRISTAL PARK Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HOTEL CRISTAL PARK Sp. z o.o