Opinie o Centrum Medyczne Kol-Med w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Centrum Medyczne Kol-Med. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Medyczne Kol-Med o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medyczne Kol-Med w Tarnów

Pacjent Nowy wpis

Byłem tam dzisiaj i nigdy więcej. Pomijając że im komputer nie działa to wchodząc do budynku czuje się jakbym był w jakimś labiryncie i wszyscy ciągle się pytają o drogę gdzie mają iść. Omijać szerokim łukiem

Ewelina Nowy wpis

czyli same opinie od pacjentów? A o obecnych warunkach jakie tu mogą oferować pielęgniarkom to się czegoś dowiem? Pracy będę musiała u nas w mieście poszukać a w przychodni bezpośrednio jeszcze nie byłam. Możecie opisać jak tutaj jest? Jakie wynagrodzenie na start oferują?

Były pracownik Nowy wpis
@Ewelina

Proszę się wystrzegać pracy w tym miejscu. Pielęgniarki są traktowane gorzej niż sprzątaczki. Na zleceniu płaca minimalna. Krzyki i rozkazy Pani dyrektor, poniżanie i nekanie pracowników to norma że nie wspomnę o wyzwiskach i epitetach jakie serwuje swoim podwładnym Pani dyrektor. Plotki i szczucie na pracowników. Tego można się spodziewać idąc tam do pracy.

Katka27 Nowy wpis

Ostrzegam przed tą przychodnia. tam nik nie umie leczyć dyrektorka pani Marta O.wiecznie jej nie ma ma starych lekarzy którzy sami powinni być na emeryturze.moja mama poszła z ostrym bólem i nawet pan doktor Borowicz ja nie zbadał. A panie w recepcji zatrzymują terminy badań dla siebie hasło koleżanki nas zabiją że wzięliśmy ten termin co najmniej nie stosowny. Tragedia powinno się to zamknąć i tyle

Mk

Wczoraj panie nie zaszczepiły mni i męża bo stwierdziły że nie istnieje w systemie ,a to system komputerowy wyznaczył mi dzień szczepienia.Odmòwiono mi.Kiedy d isiaj przyniosłam certyfikat aby pokazać że jednak jestem to pani zatrzasnęła mi drzwi przed nosem .nawet mi nie odpowiedziała kiedy mogę przyjść..Tacy ludzie nie powinni pracować w słòżbie zdrowia. Jestem osobą starszą potrzebuję zapytać o pewne sprawy a tu trzask drzwi przed nosem .Łaskę robi że wstała z łòżka dzisiaj? A podobno nie ma pracy w Tarnowie a mimo to pracownik ma w nosie to co robi.Brak szacunku do człowieka.Słòżba zdrowia ale dla kogo , chyba że tam pracuje po znajomości albo za łapòwkę.Normalny personel tak się nie zachowuje. Wstyd. Myślę że ktoś się ttm zajmie.

szkolenie

proszę o kontakt na numer 796-594-021

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Tarnów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
AA

To jest masakra. Dziś byłam u laryngologa dr. Geza. Mówię jej że mam szum w uszach i nie wiem czy mam zatkane czy jakaś inna przyczyna. Poleciła pielęgniarce przepłukać uszy. Po przepłukaniu chciałam jej powiedzieć że gardło mnie boli, że kaszlałam od marca , lecz ona mi odpowiedziała że dziś tylko płukanie uszów. I nic więcej. Możesz zdechnąć i ci nie pomogą. Zaraz pisze do Ministra Zdrowia jakich mamy lekarzy. To jest skandal. Idziesz do lekarza a ona ci mówi że dziś tylko ucho płuczemy. Co to za lekarz. Nieodpowiedzialność totalna.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne Kol-Med - Tarnów

• Jak się pracuje w Centrum Medyczne Kol-Med?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medyczne Kol-Med tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medyczne Kol-Med?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Medyczne Kol-Med?

Kandydaci do pracy w Centrum Medyczne Kol-Med napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Medyczne Kol-Med