Jachna Klaudia Dekoratornia

Tarnów

Opinie o Jachna Klaudia Dekoratornia

marlena

Dzwoniłam o reklamację. SZEF POWIEDZIAL ŻE NIE MAMY O CZYM ROZMAWIAĆ, ZE TO TYLKO MOJ PROBLEM ORAZ, ŻE ZWYZYWAŁ. POPROSTU CHAMSTWO I ZNIEWAGA ! NIE POLECAM NIKOMU KTO SIĘ SZANUJE I CHCE KUPIĆ PORZĄDNY PREZENT NA OKAZJE ! A mianowicie : Kupiłam szkatułkę. Pani miala dodać do tego napis "W dniu ślubu" i włożyć wino oraz zapakowac w folię i kokardę. Wszystko wporzadku gdyby na szkatułce nie została przyklejona CENA ! Zdecudowanie jestem na nie.!

JULKA

ZAMÓWILIŚMY DEKORACJĘ I WSZYSTKO BYŁO BY DOBRZE BO PANI KLAUDIA POSIADA DUŻY ASORTYMENT I GUST ALE WYNIKŁ PROBLEM ZOSTALIŚMY OBRAŻENI I ZLEKCEWAŻENI NIE SZANUJĄ KLIENTÓW TAK JAKBY ROBILI LUDZIOM ŁASKĘ ZA CIĘŻKIE PIENIĄDZE !! NIE POLECAM CHAMSTWO I NIEWYROZUMIAŁOŚĆ I NIC POZA TYM!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Jachna Klaudia Dekoratornia - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jachna Klaudia Dekoratornia