Opinie o philips.pl - Philips Electronics Nederland B.V.

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Philips. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Philips o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Philips w Kętrzyn

Co taka cisza

Mało realne po pierwsze przeniesienie takiego przedsiębiorstwa to milionowe koszta po drugie już jest wymiana 100 Polaków zwolnionych a na ich miejsce ukrainscy pracownicy

PiłaTango

Nie przejmujcie się. Niedługo cały ten burdel wyjedzie do Piły.

klon

chodzi o to że dzwonimy do Olsztyna do inspekcji pracy a nie do ich oddziału

@klon

Teraz rozumiem. Domyslalem się ale chciałem się upewnić. Życzę powodzenia i niepoddawajcie się.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Philips? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Młodszy specjalista
Służba Cywilna
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Spawacz MIG 131- stocznia, praca w Danii
ATN Service ApS

Zastanawia mnie jedno piszecie wciąż o tym że dzwonicie do Olsztyna ze tam zgłaszacie a przecież ta firma nie ma żadnego oddziału w tym mieście nawet na głównej stronie nie ma siedziby randstad w warmińsko-mazurskim? ??

arko

Ludzie to są oszuści oni oszukują ja im tego na pewno nie podaruję nigdy w życiu rozpętam wojnę na całego zgłoszę gdzie się tylko da mieli zapłacić 300% pracowałem w sylwestra tak było obiecane a oni beszczelnie oszukali i nie zapłacili a ta mistrzyni Agnieszka to uwaga nie wpisuje wogle tych co pracowali zrobiła taki trik że dostali po 500 zł ci których ona wybrała oczywiście zrobiła to po cichu a mówili że odwołali te 500 zł a ona wpisała swoich pupili nie wpisała ludzi na 300 % którzy ryli w sylwestra zgłaszam to co ona wyprawia ta służbistka tak z nią zatańcze że jej się nie śniło zgłaszam wszędzie gdzie się tylko da co ona wyprawia i reszta ludzi z biura nie będę dorabiał ich nie podaruję swoich zarobionych pieniędzy nigdy w życiu jej i tym z bura nie podaruję.

Grzegorz Samusz
@arko

To jest nas dwóch w tym burde... daj znać albo kontakt telefoniczny a ja na prawie się znam,ba,siostra w Urzędzie Miasta pracuje,paragrafy i tym podobne obeznana.Jak trzeba prawnika prywatnego wynajmę dobrego żeby im do du...py wziąść.Na dzień dzisiejszy nic nie mogę takiego zrobić bo mało wiadomości mam,a co sam widziałem to jest mało.Liczy się większość światków i wtedy coś możemy zdziałać!!!Prawnik wynajęty jest służbowo a nie państwowo-sukces murowany.A poza tym co tam pracowałem na IR3 tam jest komputer z programem pirackim-tak mi windows7 przy restarcie sytemu wypluł:) Czyżby komputery miały tam pirackie programy??? Widzę na wygraną sprawę:))))

nowy
@arko

oo..to ty juz wypłate za grudzień dostałeś?

lucek

popieram cię kolego że też wniosłeś skargę w końcu za tych chamskich i bez kultury ludzi się wezmą to co tam wyprawiają mistrzynie to istny kabaret tylko do telewizji z tym przepisy pracy są jedne na całą Polskę a nie sami robią swoje ludzie mają umowy na trzybrygadowe i w cale ale to wcale nie muszą nic podpisywać na cztery brygady a w przypadku jak nie podpiszą niech tylko spróbują zwolnić to w tedy bekną i to bardzo ostro rozpęta się straszny cyrk będą płacić olbrzymie sumy za bezpodstawne zwolnienie nie mają prawa zmuszać do podpisywania jak ktoś ma umowę na stałe i trzy brygadową tak powiedział prawnik te mistrzynie to nie są mistrzynie tylko kabaret wymalowane ja obrazy na ścianie i więcej nic.

Podajcie mi numer do olsztyna

laki

Powinni wywalić te mistrzynie wredne pudernice i te z biura cyrk powiedzieli że można chorować raz na trzy miesiące to jakiś cyrk tego nie ma w żadnym przepisie pracy tak powiedzieli w Olsztynie spytali kto to ustanowił taki przepis pracy jest tylko jeden kodeks pracy który obowiązuje wszędzie bardzo dobrze że w końcu coś się ruszyło niech się wezmą za te mistrzynie i za te z biura bo to co oni wyprawiają z ludzmi to jest istna kpina poniżają zastraszają urlopy wypisują tylko swoim pupilom nigdy więcej nie będę pracował w tym syfie ludzie nie dajcie się nabrać na ich umowy łapią się już wszystkiego bo tam nikt nie chce robić i tak kiedyś do tego dojdzie że zamkną ten bajzel .

sami

Wprowadzili czterobrygadówkę za którą też bekną Olsztyn już o tym wie nie będzie im do śmiechu umowy które ludzie mają z zakładem pracy są to umowy trzy zmianowe a nie czterozmianowe myślą że będą wyprawiać co chcą a ktoś będzie siedział cicho w Olsztynie powiedzieli co tam się wyprawia nigdy nie było na żaden zakład pracy tyle skarg co na Philips sprawdzimy to wszystko tak powiedzieli i barzo dobrze w końcu się coś ruszyło cztery brygady jakaś kpina

polak

Witam pragnę poinformować że wczoraj zostałem zapytany przez Olsztyn czy potwierdzę te skargi i się zgodziłem powiem wszystko co do joty jestem byłym pracownikiem tego pożal się zakładu pracy i z ogromną przyjemnością opowiem przy zakładzie pracy co tam się wyprawia co wyprawiają panie mistrzyni oraz ci z góry w końcu coś się ruszyło niech się wezmą za tych ludzi bo to co oni wyprawiają to jest istny cyrk tego nie ma w żadnym zakładzie pracy.

misio

ludzie nie dajcie się namówić na te ich umowy to jest kpina a nie zakład pracy i dobrze ta osoba pisze że pracują a razie ludzie bo jest zima ale z tego co słychać zaraz w marcu każdy piepsznie ten bajzel nikt tam nie będzie pracował i tak dojdzie do tego że zamkną kiedyś ten bajzel a co do zwolnień to nie bójcie się niech tylko kogoś zwolnią bez zdania racji zakładajcie sprawy i a pewno wygracie i to olbrzymie odszkodowania jednym słowem syf a nie zakład pracy pracownicy są zastraszani przez zasranych mistrzów taka mistrzyni stara pudernica to do zamiatania kibla a nie na inne stanowisko.

erto

Piszecie że huczymy to się przekonacie wszystko poszło do Olsztyna i na sto procent będzie kątrol to nie jest tak szybko jak się zdaje a co do sprawy to prawda jedna pracownica już złożyła pozew i bardzo dobrze a co do pracy to niech tylko przyjdzie wiosna nikt tam nie będzie pracował tylko pracują teraz bo zima tam to są cyrki jak ktoś zachoruje więcej niż raz na trzy miesiące to ląduje na dywaniku to jest kpina a teraz jeszcze chcą wprowadzić cztery zmiany to będą pracować czy to święta czy nie święta to jest kpina co tam się dzieje jasne robią ludzie z wiosek teraz bo jest zima a na wiosnę nikogo tam nie zobaczycie to jest syf a nie firma żeby mistrzyni wyrzucała dla pracownika kanapki do kosza to jest kpina i bardzo dobrze że luzie piszą do Olsztyna niech się wezmą za tych pajaców wcześniej czy pużniej i tak Olsztyn się weżmie za to wszystko za daleko to zaszło aby ucichło

Ciekawe jak im szybko pójdą wyrównania do najniższej krajowej to już 2000 brutto wooooow

On

Zwiekszyli minimalna krajowa nie kryjcie zadowolenia ☺☺☺☺

Zalmiphilipsirandstad

Ja tam jestem od kilku dni, ale w czwartek nie biorę nowej umowy. Po 11h w domu mnie nie ma, jutro 1 zmiana i o 3:30 wstać za 11h brutto. Ahah

GallAnonim
@Zalmiphilipsirandstad

Opisz dokładniej swuj problem bo tak to mnie jest Ciebie żal

ojojoj
@Zalmiphilipsirandstad

to skad ty dojezdzasz, ze o 3,30 wstajesz? i pewnie jeszcze darmowym autobusem i jeszcze zle? lepiej stac w kolejce do gops-u i seriale paradokumentalne ogladac

POPEK KRÓL ALBANI

ludzie po co Wy za nich pracujecie(za biurowych) skoro są to nie pomagajcie im i nie latajcie przy ich tyłkach tylko niech zap........... i zobacza na czym ta praca polega i ile trzeba czasu na wyrobienie normy.ogólnie cyrk na kółkach i czeka Nas praca 4 brygadowa :) i skoncza sie soboty i niedziele za 100 i 200% no i oczywiscie pracownik bedzie juz miał dzień wolny hehehhe:)

tl

Wprowadzili nocki. Po co? Bo nie mają co zrobić z mistrzami? Zaraz się skończą zamówienia, żeby trzeba było na trzech zmianach RYĆ. Niech biurowi teraz przyjdą poryć całą noc ( bez pomocy fizycznych) i niech wyrobią normę bo jak to mówią dzięki nim ten zakład funkcjonuje. Tak, dzięki tym pasożytom z głowami w chmurach, którzy poobrażali się, że w sobotę wigilijną nie mogą pracować, ale ich 300 procent to nie to co fizola 300 procent, który i tak za nich odwali całą robotę.

Widzę że zapadła cisza więc po mimo sporów i rozbieżności wypowiedzi życzę wszystkim spokojnych i rodzinnych świąt oraz szczęśliwego nowego roku

Grzegorz Samusz

Mowa jest o tych co narzekają:) "Bo pracy nie mogą-nie chcą albo fachu nie mają" i siedzą na tym forum ukrywając swoje prawdziwe ja.Co do liderów jak tak będą postępować to firma upadnie bo tu jest dużo do życzenia z organizacją pracy.Do nowych pracowników się czepiają a swego nosa nie widzą,chodzby to: Oczekują ład i porządek na stonowisku ale jak kilkokrotnie widziałem na oczy to np.po 1 zmianie porządeczek przekazałeś dla drugiej zmiany,to miałeś następnego dnia (usunięte przez administratora) i taki lider czepiał się ciebie bo ty jesteś nikim.Ile razy do mnie z gębą ruter się wydzierał że na moim stanowisku jest bajzel,a ledwo co zaczełem pracę-chore!!!Albo przerzucania ciebie na inne stanowisko a na liście jesteś np.IRS3:) bajzel na kółkach.Zero organizacji.Ja tym się teraz nie martwię (robię co kocham) dla "Hotelu Gołębiowskiego" robimy meble (jedna zmianowa 8-godzin,żadnych sobót,umowa na rok czasu,płaca 2500 bruto) Dla chcącego nic trudnego,tylko trzeba chcieć i nienarzekać:)

Zostaw merytoryczną opinię o Philips - Kętrzyn

• Jak się pracuje w Philips?

Zobacz opinie na temat firmy Philips tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Philips?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Philips