Opinie o philips.pl - Philips Electronics Nederland B.V.

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Philips. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Philips o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Philips w Kętrzyn

Dert

Tak to prawda wykorzystali ludzi i oszukali ja jutro tez dzwonie do olsztyna i wszystko opowiem nie podaruje tym oszustom dla mnie moga i zamykac ten cyrk chocisz zaplaca ludziom olbrzymie odszkodowania

Miolo

No i sie zaczelo teraz sie za nich wzieli to dopiero poczatek tego cyrku uwaga ludzie srasznie oszukuja w niedziele obiecali 200 procent platne ludzie przyszli a oni oszukali i nie zaplacili wykorzystali tylko ludzi jutro dzwonimy ponownie do olsztyna i zglaszamy bedziemy zglaszac do skutku az sie skonczy ten zlodziejski cyrk

bez Nicku
@Miolo

niedziela pracująca była 11-go grudnia więc dlaczego napisałeś, że nie zapłacili skoro wypłata będzie dopiero w styczniu?! Ale jest też prawdą, że trzeba pilnowac pracujących sobót, czasami nie zapłacą i trzeba sie upominać. Znajomemu w grudniu dopiero wypłacili za październikową sobotę

OjTamOjTam

Sam jestem z APT i powiem szczerze że robota dobra :) Można się pluć wtedy, gdy za robotę nie macie płacone, ale jak macie płacone to chyba źle nie jest prawda? co prawda mogłaby być wyższa pensja ale co wypracuję to moje. :) Po za tym ktoś musi te wszystkie zlecenia zrobić, kto zrobi jak nie my? głowa do góry i do roboty ! :)

No i dodatki nocne zabrane! Nowy prezes statek tonie a firma podobno ma być przeniesiona do piły he he

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Philips? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Młodszy specjalista
Służba Cywilna
logo firmy Spawacz MIG 131- stocznia, praca w Danii
ATN Service ApS
barszcz wigilijny

huczycie tu, huczycie a i tak jakos nic sie nie zmienilo.. najlepiej kozaczyc w sieci i gadac ciagle o sadzie w ktorym i tak penie zadna sprawa sie nie odbecie.. a juz widze, ze telewizje tvn wpuszcza na teren zakladu i ze pracownicy beda sie wypowiadali nagatywnie. jeszcze ze 2 miesiace temu kazdy z was pewnie wlejajal linki na fejsbuku z filmikiem jak to w zakladzie jest wspaniale :D smiech ogarnia tylko... a pewnie dzisiaj ci najbardziej oburzeni poszli na zakladowa wigilie nawpieprzac sie pierogow i jeszcze wziac do domu - bo za darmo i im sie nalezy

@barszcz wigilijny

Właśnie tak już jest w życiu że ci co najbardziej narzekają to pierwsi wyciąganą rękę gdy coś dają. Jak jest wam tak źle to droga wolna zawsze możecie pracować u prywaciarza na budowie tam będzie wam lepiej jak będziecie zapie*** w deszczu i błocie po 10h. Co do zmuszania do pracy w sobotę to wszystkie opinie jakie tu są na ten temat piszą pracownicy APT a oni nikomu nie musza się tłumaczyć bo nikt ich nie zmusza do pracy w soboty, jak ktoś nie przyjdzie to za to (usunięte przez administratora) nie urwą. więc ja pytam na h*** wam to potrzebne? chcecie poczuć się jacyś ważni? no to wam nie wychodzi zbyt dobrze. Weźcie się za robotę bo z waszymi ambicjami to i tak lepszej pracy nie znajdziecie. Pozdrawiam was lesery;)

fizol

Kobiety kupiły sobie jedzenie, kierowniczka wyrzuciła im do kosza (skandal!!! ). Polityka firmy w stosunku do pracowników fizycznych jak w (usunięte przez administratora) Soboty obowiązkowo pracujący, nie stawienie się do pracy w ten dzień to wpisanie tzw. ,, N-ki", nagany lub przedstawienie usprawiedliwienia ( chyba napisanego przez rodziców? ). Zastraszanie przez niedouczonych liderów ( sami tego nie wymyślą), jak kapo w obozie koncentracyjnym ( aby się tylko przypodobać) za ogólną zgodą kierownictwa, Które i tak wszystkiego się wyprze z głupkowatym uśmiechem. Po prostu koszmar. Brak słów.

Xxxxxx

Najgorszemu wrogowi nie życzę tam pracy cyrk na kółkach (usunięte przez administratora) ludzi mają za nic najlepiej jakby pracowali 24na dobę no i soboty obowiązkowe usprawiedliwienia trzeba pisać jak w szkole, za nie przyjście w sobotę do pracy ludzie upomnienia dostają,nagany też się sypią za byle co nawet za to że się śmiejesz,bo pseudo liderka stwierdzi że z niej i już jest nagana.Już jest zapowiedziane że w sobotę w Wigilię pracujemy i sylwestra też.Ciekawe kto im przyjdzie niech sobie szlachta przyjdzie i pracuje.My robole mamy dzieci,rodziny kiedy mamy z nimi czas spędzać?

Blondi z klasa
@Xxxxxx

Przepraszam bardzo sobota w wigilię i sylwestra jest wolna. :)

....
@Blondi z klasa

Wszystkie soboty pracujące bezwzględnie! Niedziele, wigilia, sylwester też! Zmiana władz -zmiana obietnic!

bez Nicku
@....

Mam umowę na czas nieokreślony, pracuję kilkanaście lat....ogólnie nie narzekam choć czasami jest ciężko i płaca ciut więcej niż najniższa krajowa. To co do tej pory się działo to rzeczywiście był cyrk... przestoje nie naszej winy czy sobota za dzien wolny, słupki i wykresy były najważniejsze ...więc ludzie sfrustrowani bo to na nich sie odbijało...na maluczkich Ale teraz nowy Prezes, nowe rządy i powiem Wam nie jest źle... dadzą zarobić, kto chce to przyjdzie, nikt nikogo nie zmusza, pani kierownik za zmuszanie do pracy została trochę utemperowana...ostatnio chetnych na sobotę było nawet więcej niż miejsc pracy...na wigilię i sylwestra też mnóstwo ludzi chętnych się zapisało, jednak obiecane 300% dużo dało. No i tzw 500+ .... a można było dużo wcześniej o tym pomyśleć! No i najlepsze w tym wszystkim, że na produkcji pracują pracownicy umysłowi...wreszcie zobaczą na własne oczy jakie problemy wystepują na produkcji... i ludzie !!! nie wyręczajcie ich w pracy, nie pomagajcie... niech poczują "własny pot na karku" ;P A co do umów, oczywiście posypały się ostatnio, ale wiele ludzi odmawia przyjęcia, jednak jest to jakieś zobowiązanie, chodzic trzeba a randstad może sobie zrobić wolne kiedy chce :) Jednym słowem firmę polecam.... przynajmniej na razie

tomKo
@....

nie chcesz to nie przychodzisz, co to znaczy bezwzględnie, pracuje tu już 10 lat i nikt nie zmuszał, a nawet jak byłeś na dywaniku nic to nie znaczy.... moga ci naskoczyc i raczej nie zwolnią. A w ogóle jak komuś taka praca i płaca nie pasuje to przecież nikt wam nie kaze robic. Mozna za granice przecież, albo do sklepu :P

ELA

Czekam właśnie na pracę tam przez Urząd Pracy doradźcie proszę

Adrian

Ja również czekam na pracę poprzez urząd pracy i chciałbym żebyś coś powiedział na temat tego zakładu bo z tych komentarzy które przeczytałem wynika że nie za dobrze się dzieje w szczególności z tym zastraszaniem. Proszę o w miarę szybką odpowiedź :)

niki

tak to prawda oni kasują opinie ale tak to prawda że będzie kontrol ja też się dowiadywałam i bardzo dobrze że ta dziewczyna poszła do prawnika wielkie damy siedzą na (usunięte przez administratora) w biurze wymalowane pudernice i rządzą ludzie to jest prawda oni zastraszają ludzi za to że dla mojej kobiety dali naganę nie podaruję oni nie wiedzą na kogo trafili ja nie mam nic do straszenia jutro dzwonię także do Olsztyna i do Warszawy wy teraz zobaczycie to że inni pisali że zgłaszali i na razie nic nie słychać to nie znaczy że ja tego nie przyspieszę otóż przyspieszę a piszę po to aby was poinformować bo wiem że czytacie i kasujecie wyrzucacie kanapki do śmietnika ludziom każecie pracować pod przymusem w soboty poruszę teraz niebo i ziemię a się weżmiemy za was wy myślicie sobie że te słowa pójdą na marne ale otóż nie jutro dzwonię gdzie się da dość tego co wy tam wyprawiacie ludzie płaczą na hali przez was na pewno tego tak nie zostawię

Bezrobotna
@niki

Ludzi po co tam pracujecie? Nie lepiej sie zwolnic?

Nicola

Cyrk na kółkach!! Chodzą jakieś komisje,liderzy i mistrzowie latają jak ze sra...,a obrywa się oczywiście nam,maluczkim,no bo na kimś trzeba wyładować swoje frustracje,na kogoś trzeba złożyć winę za niedociągnięcia,niedopracowania itp.Soboty,które są dla chętnych,w rzeczywistości są obowiązkowe,za nieobecność w pracy wręczane są upomnienia (też takie dziś dostałam).To już nie jest ta firma co kiedyś....,to jest jakaś kpina....To,że są przestoje ,czasami kilkugodzinne,z powodu braku komponentów,lub awarii sprzętu to nie jest wina ludzi pracujących na produkcji!A poszanowania dla pracowników liniowych liderzy(szczególnie oni,chociaz mistrzowie też się zdarzają) nie mają. P.S Przyuczanie nowych pracowników z APT to już temat rzeka.......

Pytamtylko

Mam pytanko. Czy w philps ketrzyn praca jest na trzy zmiany?

@Pytamtylko

Tak,trzy zmianowa i sobota każda obowiązkowa (jak się nie zgodzisz to nagana (usunięte przez administratora)

paro

Witam ja również będę uczestniczyć w tym wywiadzie już niebawem i bardzo dobrze że w końcu się zacznie oni wykorzystują ludzi zastraszają zwolnieniem z pracy jak ktoś nie przyjdzie w sobotę ludzie ci mistrzowie zastraszają ludzi oni i całe kierownictwo przepisy ustalają sami a to est łamanie przepisów pracy tak powiedzieli i dla mnie w Olsztynie dlatego skierują tam kontrol mi także tak powiedzieli oni łamią przepisy pracy i zastraszają ludzi teraz dopiero się zacznie i bardzo dobrze niech się wezmą za tych mistrzów cały Kętrzyn wie jak oni taktują ludzi nikt po tym wywiadzie w końcu tam nie będzie chciał pracować już szukają ludzi po wioskach i przywożą a co będzie potem tragedia i bardzo dobrze do zobaczenia nie bawem.

roca

Witam widzę że opinie są kasowane ale to i tak nic nie da trzy dni temu zrezygnowałam z pracy i nic nie mówiąc wcale się nie pokazuję i tak jak obiecałam byłam u prawnika będę wytaczała proces dla mistrzyni i innym ja im pokażę przynoszenie grafika mój prawnik zgłosił sprawę do wojewódzkiego inspektoratu pracy o to y przeprowadzić kontrol w tym zakładzie pracy tam się odbywa zastraszanie i zwyczajny mobing sama dzwoniłam także do TVN i wcale się nie boję ujawnić twarzy a rzesza ludzi którzy będą uczestniczyć w tym wywiadzie jest coraz większa w końcu ktoś się za to wziął a ja wcale się nie boję dziewczyny trzymajcie się już nie długo będzie bardzo głośno

@roca

Witam:) Ma pani rację w 100% i jakby co to ja dołączę (choć krótko pracuję-zaledwie 2 tygodnie a umowy żadnej nie mam i nie wiem czy mi zapłacą) ale załatwię to przez "sąd pracy". Dwa tygodnie a widziałem niezorganizowaną firmę :burdel na kółkach" a do tego pani lider stosuje mobing i mi to nie pasuje,więc trzeba coś z nimi ostro pojechać:)))

damamam

Zatrudnienie chociażby jako specjalista ds. sprzedaży mogłoby być bardzo opłacalne, a jak wypłata i tak jest w pełni terminowa, to jeszcze lepiej o nich świadczy. Wiedzą jak zadbać o niezłe warunki finansowe.

@2

Szkolenia w Philips obecnie dotyczą głównie lean manufacturing i mają za zadanie "zaprogramować" pracowników do pracy w systemie Lean. Takie trochę pranie mózgu :).

GallAnonim

Nie pytałem jak jest na szkoleniach tylko czego dotyczyły. Mówiąc o samych premiach to w philipsie niema premii indywidualnych a jedynie grupowe,czyli dostaje je cały dział albo nikt. Jak Pan pracuje na stateczniku to nie masz bezpośrednio nic do Philipsa bo robisz jako podwykonawca.

GallAnonim

Kris a co to za szkolenie było?

koko

Praca na magazynie polega na wykładaniu komponentów na wózek według zlecenia. Oczywiscie zatrudnienie przez APT. Co tydzien podpisujesz umowy.Wypłata najniższa krajowa. Oczekują pracy non stop. Magazynierzy to banda idiotów. Wywalają Cie nawet nie uzasadniając czemu. Po prostu nie ma Cie na liście i żegnamy. Nikomu nie polecam pracy, chyba że nie ma się innej opcji.

Kris
@koko

Do KOKO. Ja pracuje szanowny kolego w innym dziale na statecznikach.Powiem ci tak złóż sobie kolego CV do FPK albo do MST i będziesz miał umowe na czas określony także tam jest spokojna i pewna robota i nikt ci nie powie że tydzień pracujesz,dziękuje i żegnamy.NIE u nas nie ma czegoś takiego,chociaż dbają i mają poszanowanie dla pracownika jak firma MST,jest miła atmosfera chociaż. Ja byłem ostatnio na szkoleniu tylko w philipsie i powiem ci tak że jest porażka...U nas jest o wiele lepiej...

Kolo
@koko

To złóż CV do MST i będziesz miał umowe na czas określony..

zawiedziony

Jedyną zaletą tej firmy jest wypłata comiesięcznej jałmużny,bo trudno nazwać to wynagrodzeniem, dla pracowników na czas,poza tym kompletna porażka,mobbing,kadra kierowniczo-inżynieryjna to same niekompetentne wykształciuchy nie mający pojęcia o prawidłowych relacjach między pracownikami i wzajemnym do siebie szacunku,na produkcji wyścig szczurów, wszechobecne donosicielstwo i kołtuństwo.Homo homini lupus est.

Jaaaaasne

Wiesz gdzie możesz sobie wsadzić tą ofertę co nie?

Zostaw merytoryczną opinię o Philips - Kętrzyn

• Jak się pracuje w Philips?

Zobacz opinie na temat firmy Philips tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Philips?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Philips