Opinie o Wiesław Wójcik Zakład Ogólnobudowlany w Kętrzyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wiesław Wójcik Zakład Ogólnobudowlany. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wiesław Wójcik Zakład Ogólnobudowlany o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiesław Wójcik Zakład Ogólnobudowlany w Kętrzyn

baner wywiady
Wiarygodny Nowy wpis
Pracownik

Ta firma Wójcik to katastrofa właściciel nie ma pojęcia o pracy dekarskiej i budowlanej. Właściciel firmy jak mi jest wiadomo ukonczyl szkołę zawodową jako mechanik samochodowy to co może wiedzieć o wyżej wymienionych pracach.

jarek Nowy wpis
Klient

bardzo dobrze robią duże budynki i wiele lat na rynku polecam

Xxxx Nowy wpis

Brak słów na ta firmę i jej właściciela. Wszysykie roboty który wykonuje to do poprawy A jak coś mu się powie to do człowieka z gęba skacze... od tej firmy trzeba uciekać jak najdalej !!!!

Kotek15 Nowy wpis

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Największy (usunięte przez administratora) jakiego znam ! Ostrzegam wszystkich przed ta firma !!(usunięte przez administratora)Kompletnie nie ma pojęcia o robotach budowlanych, wszystko co zrobi trzeba poprawiać

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Wiesław Wójcik Zakład Ogólnobudowlany? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Administrator

Jak teraz jest w przedsiębiorstwie Wiesław Wójcik Zakład Ogólnobudowlany w miejscowości Kętrzyn z pracą, bo nie ma info o pracy u nich i nie wiemy jak to wygląda na chwilę obecną, pomożecie?

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Wiesław Wójcik Zakład Ogólnobudowlany - Kętrzyn

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Wiesław Wójcik Zakład Ogólnobudowlany?

  Zobacz opinie na temat firmy Wiesław Wójcik Zakład Ogólnobudowlany tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Wiesław Wójcik Zakład Ogólnobudowlany?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wiesław Wójcik Zakład Ogólnobudowlany
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Ogrodowa 3 lok. 2
  11-400 Kętrzyn
 • NIP: 7420004103 REGON: 510673572
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Wiesław Wójcik Zakład Ogólnobudowlany
Przejdź do nowych opinii