Kadasz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dariusz Lach

Opinie o Kadasz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dariusz Lach

MARTA

SUPER PROJEKT WYKONANIE TEZ OKEJ, JESTEM ZADOWOLONA FIRMA GODNA POLECENIA

miki

A JA NATOMIAST JEŻELI NIE JESTEM ZADOWOLONY Z WYKONANEJ ROBOTY NIE PŁACĘ I WYNOCHA MI !!! ALE CHŁOPAKI DALI RADĘ BRAWO !!!!

on

Kadasz jest ok

KASIA

Firma Kadasz to jakaś Wielka Pomyłka !!! Masakra jak u mnie wykonali meble ! Nie POLECAM NIKOMU !!!

ANNA

ROBI BEZNADZIEJNE MEBLE ZUPEŁNE NIE MA POMYSŁÓW NA JAKIES FAJNE ROZWIĄZANIA NIE POLECAM TEJ FIRMY

MIKOLAJ

A JA ZAMÓWIŁAM MEBLE W TEJ FIRMIE I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA NA CZAS I WG PROJEKTU

KAMIL

NIE POLECAM TEGO PRACODAWCY PRACOWAŁEM U NIEGO

ELA

KADASZ ! to jest wielka porażka , partacz , nie polecam tego stolarza robił u mnie i jestem zawiedzona , a dopiero puzniej dowiedziałam się po czasie jak było za puzno ,że nie warto u niego zamawiać PARTACZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Kadasz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dariusz Lach - Kętrzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kadasz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dariusz Lach