Opinie o Sprint S.A. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sprint S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sprint S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sprint S.A. w Olsztyn

Sprint 2

Rotary Club to masoneria,Taki przyczółek pod przykrywką pseudointeligencji biznesowej.Założycielem Rotary Club był mason Paul P. Harris (o wysokim stopmniu), który jednoczesnie był członkiem osławionego BohemianClub. Fakt ten jest udokumentowany w książce Aleca Mellora (też cholerny mason) "Logen, Rituale, Hochgrade". A propos, założycielem LionsClubs był także mason, Melvin Jones.

Niech Zarząd firmy Sprint i telekom Piekło pochłonie i wasze ołtarzyki z rotary klub diabły o ludzkich twarzach w imieniu Jezusa Chrystusa Króla Polski wont z Polski tam z kąd żeście przybyli wont do swej ojczyzny Rosji szpiedzy kremla...

technik sieci

Trzeba wkońcu tych wyzyskiwaczy zostwić na lodzie z tą wspaniałą ich firmą sprint. Wszyscy sie pozwalniamy to oni może oczy otworzą.

abc

to , że w Sprincie jest źle jest zasługą byłych pracowników TP którzy przechodząc do Sprint w 2002 roku zgodzili się na bardzo niskie wynagrodzenie za pracę - 40 % tego co mieli w Tp , do dzisiaj Ci ludzie zarabiają dużo mniej niż 12 lat temu , nie mówiąc już o sile nabywczej pieniądze ,ale za to mają pracę na poziomie niewolnika , lub białego murzyna , więc nie ma co się dziwić firmie Sprint , będzie to trwało tak długo dopóki będą chętni do pracy za wynagrodzenie jak z 3 świata ,cóż ludzie są jak szczury walka o byt ,....

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Sprint S.A. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista ds. Serwisu. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
vvv

a ja słyszałem , że wypłaty tez już ma nie być bo firma traci płynność finansową

AAA

to nie jest praca dla Ciebie , jedź lepiej na zmywak do Anglii , W Sprincie są bardzo niskie zarobki , i bardzo duże wymagania to nie miejsce dla Ciebie

zadowolony

Proponuję powołanie Ruchu Oburzonych Telemonterów

ares

powiem na swoim przykładzie,kompletnie nie interesuje mnie satysfakcja abonenta Orange, z prostej przyczyny nie jestem pracownikiem Orange i w żaden sposób nie utożsamiam się z tą firmą na co składa się dużo czynników takich jak wynagrodzenie,wyposażenie,relacja Orange-Firma PT (nie mam pojęcia dlaczego w nazwie jest słowo "Partner" skoro tylko słyszymy o karach,szantażach),moje usuwanie uszkodzeń sprowadza się tylko i wyłącznie do odpisania uszkodzenia aby mieć wrzoda z głowy,a czy abonent się wścieka mam to głeboko w (usunięte przez administratora) wśieka się nie na firmę Sprint tylko na Orange,chyba dawno powinni o tym pomyśleć w Orange że jak spadają morale w firmie zewnętrznej to odbija się na ich obrotach bo abonenci odchodzą.Widocznie w Orange tacy sami pseudo menadżerowie jak w Sprincie,doją firmę póki się da,a co będzie to będzie!

siedemzero

Pracuję w Sprincie ponad 8 lat i owszem, lata fajnej atmosfery i stosunkowo dobrych premii już za nami ale mimo wszystko uważam, że nie jest tak źle jak większość twierdzi. Oczywiście zależy w którym wydziale, kto jest przełożonym itp. Wszystkie te narzędzia inwigilacji (GPS-y w samochodach, monitorowanie komputerów itp.) zniechęcają ale ...na prawdę są firmy, w których jest dużo gorzej! Piszę na podstawie doświadczenia w oddziale warszawskim. Nie powiem, że polecam firmę ale też nie mogę zniechęcać. Ogólnie problemy logistyczne narastają i robi się totalny burdel :/

ABONENT

Sprint to jakaś bezsensowna firma , ostatnio był u mnie partacz zwany telemonterem ze Sprintu w Bydgoszczy i próbował mi wcisknąć kity , że szumy i trzaski w telefonie to od neostrady i braku filtru , tylko ja nie mam neostrady a taki partacz nawet na słup nie wszedł aby sprawdzić gdzie jest uszkodzenie bo podobno nie miał czasu bo miał dużo uszkodzeń . Wiele przedsiębiorstw wycofuje się z outsourcingu, czyli ponownie wchłaniają wcześniej wydzielone na zewnątrz usługi i funkcje , jak widać Orange czyli była TPSA dalej korzysta z outsourcingu jak w krajach 3 swiata nic dziwnego że tracą rynek ,nie polecam firmy sprint czy sprint telecom

Telekomowiec

A skąd masz taki pogląd , chyba jesteś patologicznie ukształtowany, bo na dzisiaj pracujemy w SPRINT TELEKOM i nikt nie czuje się debilem. Na resztę twojego tekstu nie warto odpowiadać.

as

jedyna opcja to odejść i nie narzekać,na pewno gorzej się nie trafi,wręcz przeciwnie osoby, które odeszły same lub zostały zwolnione nie mogą zrozumieć jak mogli pracować w takich warunkach, teraz mają spokojną prace i cieszą się życiem

meloman
@as

100 % racji , w Sprincie zostali już tylko Ci przed emeryturą i desperacji , Ci co odeszli lub zostali zwolnieni śmieją się z tych kretynów co jeszcze pracują za prawie najniższą krajową 7 dni w tygodniu ,np.w pojedynkę na słupach ,....itp poski biały murzyn to pracownik Sprintu

as
@meloman

niestety tak jest,człowiek się nie liczy,przychodzisz rano do pracy a na twojej kolejce 8 uszkodzeń, 3 instalacje i masz tak zrobić żeby wszystko zeszło a podczas dnia jeszcze kilka uszkodzeń dochodzi,dyspozytor jeszcze ci powie ze się ociągasz i musi przez ciebie założyć ztry, na drugi dzień na nowo w tym syfie i tak bez końca z weekendami 7 dni w tygodniu!Jak długo można tak pociągnąć?!Nie ma motywacji bo kasa do d.u.p.y

meloman
@as

W TAKIEJ SYTUACJI JEDYNE CO MOŻESZ ZROBIĆ TO SIĘ ZWOLNIC I POSZUKAĆ NORMALNEJ PRACY , NA ZASADACH KORPORACYJNYCH NIE DA SIĘ NORMALNIE PRACOWAĆ

Sprint
@meloman

"Redolisz" kolego głupoty i nie znasz naszego systemu jak się sam zwolnisz nim coś napiszesz to pomyśl , bo głupi jesteś i co mi odpiszesz ? jak koleś , który się zwolni nie będzie miał za co żyć prze 3 miesiące i padnie na ryj jeśli już to zapytaj się , czy ma rodzinę do utrzymania.

byly abonent tpsa

w dobie LTE , dziwne że Orange ma jeszcze abonentów stacjonarnych POTS , neostrady i klonów , telefony po kablach miedzianych powinny już dawno być w muzeum a kable przetopione w hucie , ta cała wasza praca jest nic nie warta i nic dziwnego że zarabiacie prawie najniższą krajową i pracujecie po 7 dni w tygodniu , w końcu jaka praca i jaka firma takie zarobki

Taryfikator

Taryfikator 24 punkty , czy ocena pracownika z innej firmy niż pracodawca jest prawidłową oceną , czy to jest według prawa normalnym zachowaniem ? w każdym razie firma Orange doprowadzi do kryzysu w którym sama utonie w ciągu 1 roku , a pracujący ludzie sami do tego będą dążyć żeby utracić certyfikat i wcale nie będę się dziwił , że tak zrobią za co za jakie wynagrodzenie za premie z Orange i odrzuty ze Sprint Telekom sorry ,ale wasze wymaganie przewyższają godność pracownika nie jego umiejętności także gwarantuje , że fala zwolnień lekarskich i fala wypowiedzeń będzie postępowała zostaną tylko frajerzy bez ambicji ,ale życzę powodzenia w pracy wszystkim.

abc

nie pchaj się w to (usunięte przez administratora) to prywatna firma która działa na zasadach korporacji , będziesz szczurek na wyścigach a jak się wypalisz to kopną cie w d....

adam

koleś daj spokój co to prowokacja? my piszemy tylko o Sprint Telekom SA czyli firma która utrzymuje łącza Orange, a dział IT to tylko w firmie matce Sprint SA i tutaj nie dowiesz się nic na ten temat!

abc

przyjmują do pracy do kopania rowów pod kable światłowodowe na umowę zlecenie za najniższą krajową , więc będziesz miał silną pozycję w CV :), ale Ty jesteś marzycielem i myślisz , że będziesz siedział przy komputerze w klimatyzowanym pomieszczeniu ??? powodzenia naiwniaku

abc

tu się teraz pisze o sprint telecom co świadczy usługi serwisowe dla pomarańczowych z Francji , na stawkach jak z Etiopii z białymi murzynami w roli serwisantów .

razdwatrzy

a kogo ta firemka jeszcze interesuje ??? ,w sprint telekom tylko sami nieudacznicy życiowi pracują za pensje jak z bangladeszu lub filipin , więc po co to w ogóle komentować ?!

nems

Teraz nie możemy pisać nic złego na firmę sprint , bo on nie jest naszym pracodawcą obecnie jest firma sprint telekom więc trzeba otworzyć forum na tą nazwę , a nie jak do tej pory.

ogłoszenie

Sprint w Bydgoszczy , poszukuje pracowników z podstawowym wykształceniem do łopaty ,na umowę zlecenie , może ktoś jest chętny ?to zapraszam 1680 brutto [ Zakres obowiązków: prace ziemne, porządkowe, układanie kanalizacji kablowej, zaciąganie kabli w istn. kanalizację kablową itp. "SPRINT" S.A.]

Zostaw merytoryczną opinię o Sprint S.A. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Sprint S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Sprint S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sprint S.A.?

Sprint S.A.