TEDEX

Piaseczno

Opinie o TEDEX

Nowy

Witam,w czwartek na lubelszczyznie sa rozmowy na PH,prosze o informacje odnosnie tej firmy,zarobki,atmosfera itd czy warto?

Glll

Masakra

Tedex

Firma Tedex posiada zgrane grono wieloletnich pracowników, którzy są z firmie od 25 lat. Negatywne opinie o pracy w firmie zamieszcza osoba, która została zwolniona w związku z oszustwami jakich dokonała, żadna z tych opinii nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości.

pawcio

dzięki za odpowiedź :) faktycznie wszystko jest, a teraz szukają spec. ds. marketingu w piasecznie :) polecam

kibic

Proponuje znalezc kontakt na stronie firmy tedex, maja maila i telefon do biura, wiem bo zamawiam od nich oleje

ewa

jak mają kasę to ludzi mogą traktować jak służba sprzątająca służbę sprzątającą też się traktuje z szacunkiem czego u nich brak nawet kultury obycia a czy mają kasę trudno powiedzieć bo nie płacą na czas tylko lubią jak się prosi o własne ciężko zarobione pieniądze trzymajcie się jak naj dalej od tej chorej firmy i Małka też

xxx

Jak najbardziej zgadzam się z poprzednikami pensja płatna po 20. Rzady wprowadza 1 osoba-nie koniecznie prezes i nie koniecznie jest to dobre, wręcz przeciwnie. Ludzie odchodzą, a oni ciągle zatrudniają nowych. [usunięte przez moderatora] ma wymyślne życzenia i wogole wydaje się im, ze jak mają kasę to ludzi mogą traktować jak służba sprzątająca.

Zostaw opinię o TEDEX - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TEDEX