P.H.U. Adaś

Świerklaniec

Opinie o P.H.U. Adaś

arnold

W warszacie samochodowym , znajdują sie fajne ekspozycje, zabytkowe motorowery z przed renowacji i zaraz po niej, na stronie maja zakładkę ze zdjeciami można sobie wejsc i popatrzec, naprawdę widać ze pracuja tam sami profesjonalisci dla ktorych praca to pasja.

mariusz

WITAM SERDECZNIE POLECAM TĄ FIRMĘ. WYMIANĘ DWÓCH PROGÓW Z MALOWANIEM WYKONANO SZYBKO BEZ KOMPLIKACJI Z PRZYZWOITĄ CENĄ BYŁEM TAM PIERWSZY RAZ I NAPRAWDĘ POLECAM

RaFaŁ
@mariusz 28.07.2014 19:33

Polecam Wszystko Zrobione I dopięte na Ostatni Guzik ocena bardzo dobry

piotr

witam stanowczo odradzam naprawe samochodu w warsztacie samochodowym phu adaś Świerklaniec po kilku próbach pozostawienia samochodu zastałem właściciela (usunięte przez administratora)ze nie dało się z nim porozmawiać, po czym po chwili przychodzi jego syn, plus minus 14 lat i próbuje coś tłumaczyć i przyjąć samochód dziekuję za takie usługi

Zostaw opinię o P.H.U. Adaś - Świerklaniec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. Adaś