Opinie o Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o. w Święcie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o. w Święcie

Xyz

Dodatkowo premie kwartalne, wczasy pod gruszą.

@Xyz

Brzmi to zachęcająco, a są również benefity w postaci karty sportowej lub ubezpieczenia? Widzę, że strona internetowa prowadzona jest w języku angielskim. Czy jego znajomość jest wymagana od wszystkich pracowników? Będę wdzięczna jeśli napiszesz też coś na temat atmosfery w pracy.

witam

mam pytanko jak długo trzeba czekac na jakąkolwiek decyzje,pozdro

Xyz

W fimie panuje spore kolesiostwo. Z obowiązkami ciężko wyrobić się w 8 godzinach. Później jest problem z rozliczaniem nadgodzin. Wykorzystuja to, że w Świeciu jest niewiele miejsc pracy. Można nabrać doświadczenia, ale z czasem jest wykorzystywanie.

Czarek

@MoMo Czyli to jest osobna firma? Możesz powiedzieć jak w Mondi Currugated wygląda atmosfera w tym wypadku? Jakie są stosunki między działami?

MoMo
@Czarek

Jak pisałem wcześniej, ja jestem tylko kierowcą. Podchodząc do okienka ochrony nie zostajesz zmieszany z błotem jak na Mondi S.A. Wiadomo wszędzie obowiązują procedury. Pracownicy spedycji ok. Ogólnie spoko, warto zaopatrzyć się w cierpliwość jeśli chodzi o załadunek.

Firma Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
kris

Jeździmy po całej Europie ale takiej firmy jak Mondi jeszcze nigdy nie spotkałem. Pracownicy biurowi niesamowicie chamscy, traktuja kierowce jak śmiecia. Wymogi śmieszne, przykład ; Kask ochronny musi mieć 4 paski a nie dwa jak to w standardzie bywa, waga naczepy w domukentach 7138 a na wadze 7130 i robi sie problem ... Nie da się tego opisać słowami ! Jedno wielkie G..... Omijajcie szerokim lukiem ~!

Norris
@kris

Zgadzam się w 100% totalne nieporozumienie i jeszcze jakieś (usunięte przez administratora) każą Ci przy sobie nosić ???? bo jak nie to 200 zł mandat ????

Momo
@Norris

BRAMA nr 3 z barem, prysznicem itd nie należy do Mondi Corrugated. To jest MONDI S.A.. Ochrona na Mondi Corrugated jak narazie z całego Mondi są najbardziej ludzcy. Wiem co piszę, bo Mondi odwiedzam często.

zią

Masterdata sap specialist jakie opinie? Jakie wynagrodzenie? Jak atmosfera?

Clod

Jezeli ktoś lubi pracować i chciałby spędzać większość dnia w pracy nie ma lepszej perspektywy praca w godzinach nadliczbowych zapewniona nie ma problemu z platnościami.

Kamil
@Clod

Każdego dnia firma ta daje możliwość, aby zostać dłużej w pracy i tym samym więcej zarobić? Daj znać, proszę, jak to dokładnie wygląda w praktyce. Niektóre firmy ustawiają limity nadgodzin, które można przepracować.

Podpowiedzcie jaka jest atmosfera, jaka umowę firma proponuje na początek? Mam aplikować więc pytam.

Tekturnik

Szybkie pytanie, bez ceregieli? Ile zarabia się pracując na tekturnicy, jako operator falownicy, sklejarki podwójnej czy na sztakerze? Tam gdzie pracuje to masakra jest 2700 brutto, jako operator falownicy. Proszę o rzetelną odpowiedź.

korba
@Tekturnik

Bez doświadczenia na starcie 2000-2200 brutto, z doświadczeniem na początek pewnie w przedziale 2400-2800 brutto podstawy

Operator MCŚ
@Tekturnik

Spokojnie od 3200

Z jakim poziomem języka angielskiego przyjmują na stanowiska biurowe? Czy jest on sprawdzany na rozmowie kwalifikacyjnej?

Emilia

Widzę, że znajdują się na forum osoby, jak chociażby użytkownik @hans, które chciałyby złożyć swoją aplikację do pracy w MONDI CORRUGATED ŚWIECIE. Najłatwiej chyba skontaktować się z firmą poprzez specjalnie do tego dedykowaną zakładkę na stronie internetowej: https://www.mondigroup.com/en/careers/careers-contacts/# . Czy ktoś już próbował aplikować w ten sposób?

hans

witam w jaki sposób złozyć CV do Mondi Corrugated Świecie?

Damian

@kris, bardzo proszę o kulturalne i rzeczowe wypowiedzi na forum. Rozumiem, że nie jesteś pracownikiem MONDI CORRUGATED ŚWIECIE, a piszesz z pozycji kontrahenta. Jak obecnie przedstawia się sytuacja pracowników w tej firmie? Czy ktoś z Was chciałby powiedzieć coś na ten temat? Wasze komentarze będą przydatne dla osób chcących podjąć pracę w MONDI CORRUGATED ŚWIECIE.

przemas

Witam, Ile można zarobić jako automatyk z 10 letnim doświadczeniem?

Oxi

Witam mam pytanie gdzie składać cv do kadr czy ochronie zostawić . Jakie zarobki na okresie prubnym i ogólnie. Do swiecia mam 34 km . Posiadam własny pojazd. Czekam na odp

też michał :)

to wcale nie jest tak daleko, a jak nie masz innej pracy na horyzoncie, że tak to ujmę, to warto. poza tym stabilność zatrudnienia i chyba możliwość dogadania się z osobmi z twojego rejonu na wspólne dojazdy

Mikołaj

Pytanie na temat pracy warunki przede wszystkim jaka płaca na mniejszym stanowisku pomocnik albo badanie jakości makulatury czy warto jak się wychodzi na miesiąc. proszę o informacje nie wiem czy warto mam 20km do świecia...

przyjazny

Dlaczego nie zgłosicie tego do wyższych instancji w Wiedniu (bo chyba tam są osoby decyzyjne) Nie stać Was na napisanie po niemiecku lub angielsku kilku pism. Tam rządzi układ o których właściciele fabryki nic nie wiedzą obsadzanie stanowisk swoimi itd, ta firma jest pozbawiona normalnej drogi awansu. Ostanio słyszałem fajny tekst - jak nie będziesz się uczył to dostaniesz pracę na kartonach:)

Leszek

[usunięte przez moderatora] Przez tę firmę wielu ludzi utraciło zdrowie psychiczne ... trzymajcie się z daleka. zarobki 1200 - 2000 netto, kierownicy i dyrektorzy wyżywają się psychicznie na podwładnych.

Zostaw merytoryczną opinię o Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o. - Święcie

• Jak się pracuje w Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o.?

Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 15 ocen.

Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o.