Opinie o De Rooy Poland Sp. z o.o. w Żary

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie De Rooy Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w De Rooy Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o De Rooy Poland Sp. z o.o. w Żary

Kryspin

Firma porażka, ciągłe problemy z policją, załadunki i rozładunki po kilka godzin, nawet kilka razy dziennie w skwarze lub deszczu...a zarobki nie adekwatne do tego wszystkiego. Pracowników mają za nic.

bez doświadczenia CE

Witam , proszę o informacje na temat firmy. zaznaczam ze jestem bez doświadczenia kierowca kat CE

Dorota
@bez doświadczenia CE

Ale jakie konkretnie informacje Cię interesują? Bo tak ciężko żeby ktoś odpowiedział. Już składałeś CV czy na razie robisz rozeznanie?

@Dorota

nie składałem jeszcze CV robię rozeznanie , chciałbym się dowiedzieć jaka panuje atmosfera we firmie , jak ogólnie się pracuje , jak zaczynają młodzi ?

Justyna
@bez doświadczenia CE

Dostałeś jakieś informacje? Mój znajomy też szuka pracy.

@Justyna

niestety żadnych informacji nie dostałem :/

Mr.Welder

Wie ktos jakie zarobki oferuje firma dla spawacza w Holandii?

żal
@Mr.Welder

13 brutto, nad godzine ,soboty troche lepiej, ale i tak żal wstawać z kanapy. także nie ma co się szarpać za takie psiepieniądzę

Joanna

Chciałabym wiedzieć, co sądzicie o powołanej przez De Rooy Poland Akademii dla nowych kierowców? Praca w firmie wymaga dużej wiedzy od kierowców, o czym firma zdaje sobie sprawę, dlatego też chętnie w nią inwestuje. Pracę w firmie na tym stanowisku poprzedza dwutygodniowe szkolenie, które rozpoczyna się testem z jazdy. Odbywać się ono będzie od poniedziałku do soboty włącznie, między 8.00 a 20.00. Zajęcia teoretyczne będą się odbywały wieczorem, w czasie jednego tygodnia szkolenia, reszta poświęcona jest praktyce. W przypadku uzyskania wyniku pozytywnego każdy kandydat będzie mógł przystąpić do pracy już jako kierowca. Jakie macie zdanie o takim działaniu?

maxio
@Joanna

Aśka, co ty piszesz!!!!!!?????? Jaka akademia????? Plac manewrowy i prysznice z zapchanymi brodzikami????

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w De Rooy Poland Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Marucha

Odradzam, po stokroć odradzam. Pracowałem w kilku zachodnich firmach w swoim zyciu, ale to co oferuje De Rooy to praca w warunkach gorszych niż warsztat na zadupiu w Bieszczadach. Mam na myśli ,,warsztat'' w Son, gdzie miałem wątpliwą przyjemność pracować przy naprawie naczep. Gruby G. poganiał ludzi jak niewolników, a gdy zobaczył, ze nie tędy droga, że także jest Polakiem etc, to go Jaan wyrzucił, bo był zbyt powolnym poganiaczem. Warunki BHP- żadne, jeden drugiemu po oczach szlifuje i spawa. Warunki mieszkaniowe masakra. To co ludzie piszą to tylko ułamek ,,atakcji'' mieszkania na wyasfaltowanym placu manewrowym w barakowozach. Firma działa tylko dlatego, że ludzie mają w głębokim poważaniu podawanie do sądu przedsiębiorswa, które ma swą główna siedzibę w Holanii. Walka z wiatakami. hehe Lepiej znaleźć coś innego i olać Derooya. Moje sugestie dla De Rooy Poland. Sp. z o.o.: Zamknąć ten kołchoz i nie szukać przez kolejne lata desperatów Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nic nie mógł by zrobić, bo gdyby zrobił, to musiałby zamknąć działalność, gdyż firma pewnie nie przynosiłaby oczekiwanych dochodów. Jestem pełen pogardy dla przedsiębiorców, którzy za wszelką cenę chcą osiągnąc sukces kosztem ubogich pracowników mamionych wizją pięknej kariery.

Czorcik
@Marucha

O czym ty chłopie piszesz?!Grzesiek nie pracuje już od ponad 5 lat i sam się zwolnił a nie został zwolniony! Wszyscy pracujący na warsztacie mieszkają od DAWNA w normalnym domu!

Antek
@Czorcik

Haha, ten normalny dom to barak na placu manewrowym ???

marcin
@Czorcik

normalny dom? te baraki które stoją w krzakach kontenery które robią za szatnie

maxio
@Antek

dokładnie, on ma na mysli ten barak, no ale sam w PL mieszka gorzej, to u taki ,,standard,, nie przeszkadza.

Zzzz

Firma zatrudnia dilerów i kryminalistów.

@Zzzz

Pracowałem nie polecam, dyspozytorzy wrogo nastawieni do kierowców opryskliwi, auta tragedia mówię tu o stanie techniczny pomijając kabinę. Wynagrodzenie zależy od prykasu góry, wypłata nie adekwatna do wykonywanej pracy i warunków. Za mojego czasu to samo mogłeś zarobić na plandece. To prawda przyjmują kryminalistów z paragrafami które nie pozwalają wykonywać tego zawodu, nie dziwię się bo kto normalny chciał by tam pracować

Pan P.
@Zzzz

Tacy ludzie, też muszą gdzieś pracować :).

Filantrop
@Zzzz

Przynajmniej nie będziesz się nudzić w weekendy. ;)

zainteresowany

Zastanawiam się dlaczego przestaliście być aktywni na forum? Czy są szanse teraz na pracę i można złożyć cv?

pozdrochlopaki

Praca sama w sobie jest ok, współpracownicy też w większości koleżeńscy (polacy, bułgarzy, rumuni, słowacy, belgowie) jednak odniosłem wrażenie, iż kadra kierownicza ma zbyt wygórowane wymagania odnośnie wiedzy, umiejętności oraz zakresu obowiązków swoich podkomendnych. Tak czy siak polecam pracę na warsztacie - to dobry sposób na szybki zarobek, nie żałuję spędzonego tam czasu. Moje sugestie dla De Rooy Poland. Sp. z o.o.: Sugeruję bardziej doceniać swoich pracowników wszystkich szczebli - to oni tworzą firmę, pomimo tego co myślą kierownicy Lubię atmosferę w De Rooy Poland. Sp. z o.o. za: Przyjazna atmosfera i poczucie wspólnoty z resztą pracowników.

Rafał
@pozdrochlopaki

Fajnie, że byłeś zadowolony z atmosfery w pracy i relacji ze współpracownikami. Praca w przyjaznej atmosferze stanowi ważny element zatrudnienia. Czy starając się o zatrudnienie w warsztacie, też przechodziłeś szkolenie w Akademii De Rooy, czy tylko przyszli kierowcy są zobowiązani do zrobienia tego kursu?

X2
@Rafał

Nie mialem szkolenia gdyz pracowalem na myjni obok warsztatu Swoja droga przydaloby sie tam kilka mocniejszych lamp

martin

Witam czy pracował ktoś w tej firmie jako lakiernik i mógłby coś opowiedzieć jak to wygląda ? Z góry dziękuje za odpowiedz

Teresa
@martin

W ostatnim czasie na bieżącym wątku wypowiada się nieco mniej osób (co nie do końca jest zrozumiałe), ale miejmy nadzieję, że jednak jakiś pracownik De Rooy Poland zareaguje na Twój wpis, udzielając konkretnej odpowiedzi. Udało mi się dowiedzieć, iż pracodawca od osób aplikujących na sto stanowisko wymaga doświadczenia na podobnym stanowisku w autoryzowanym serwisie lub warsztacie samochodowym. Czy posiadasz właśnie takie doświadczenie? Jestem bardzo ciekawa.

marcin
@martin

Lakiernia na de-royu w son wyglada delikatnie mowiac nie profesjonalnie zwykly garaz nawet nie wiem czy tam sa wentylatory

Wladek lakiermistrz
@martin

Witam , ja pracuje już 4 lata i powiem że jest dobrze , jeśli lubisz przyłoić w szyje będziesz w siódmym niebie

B.M.
@martin

Byłem na szkoleniu dla kierowców,nie polecam bardzo nie polecam.Chamskie podejście do człowieka od samego początku, mieszkanie w barakach.Szkolenie na placu non stop w deszczu, na zmianę z upalnym słońcem.Jeśli wyniknie problem zdrowotny jesteś zdany sam na siebie nic dobrego was tam nie czeka szczególnie ostrzegam kierowców.

Jacek Atari

Witam , mam pytanie czy ta kasta Irena jeszcze pracuje ? ponoć jest na planingu ? ktos potwierdzi ???

Marco

Witam czy kierowcy z tej firmy mają wolne.

Ona

@Odpowiedz czyli ogólnie rzecz ujmując w firmie awansować się nie da?

@Ona

Raczej nie.

@Ona

Nie, nie jest możliwe

Mircea Su.

Hello, due the fact that i was accused to write an opinion about the company, what now is deleted, cannot be seen anymore, i want to say that i was working there since last week as a fleet manager, the reason of firing was that opinion, the fact that i wasn't accepting to work in bank holiday, because i put some questions what disturb the leaders of the company, because i was supposed to sign some papers without to be written there anything, and i asked for what to sign, i don't know what i'm signing, because i was in sick leave for 1 day and during night (the same day) one driver called me and i didn't pick up the phone because I was unable, so, i was suppose to work during sick leave. About company: - If you are a right person, with ''spine'' and you are against kissing the a... you will be an enemy, because you cannot make part from the octopus; - At the beggining they will promise you stuff what will never come true and they will walk around you like you are the most precious employee but after a while you will be treated like a slave, without free time, no respect; - Mostly the colleagues are nice and helpful, but not all; - In bank holiday if you will be working, you will recover the money for that days with difficulties, for this reason i refused to work during bank holiday; - You have to work 24/7, no free weekend, no free sick leave, the reason ? ''because you are working in a transport company''; - You will not be treated with respect, by nobody, even by the people from Son, ''because they have always right and they are from Holland, you have to understand them'' , but nobody is understanding you; - The drivers have just bad trucks because the trucks have just temporary repairs; - The driver should also be a mechanic or electrician, he is suppose to repair the truck not to go to service; - The drivers who get injuries during work they are not all aloud to go to hospital, some of them are lucky when they get the accept to go to hospital; - Some trucks due the quality repairs, have mouses inside, but if the driver it will go to garage to get some help they will just laugh and say to the driver to buy a cat; So, in conclusion, if you still have other choices than to start to work in this company, please choose plan B, C, ... , T, if not, in few months you will give me right, unfortunately. P.S.: I am curious how long this comment it will stay on the site. :)

Kriss

Witam mam pytanie Jakie są warunki w tej firmie jeśli chodzi o kierowcę C+E...? Widziałem ofertę która jest dość ciekawa... Chciałbym się coś dowiedzieć jak jest w praktyce

Banas

Pracowałem na warsztacie firma chora jest nie polecam

Aneta

Na stronie firmy nie ma zamieszczonych nowych ogłoszeń o pracę, czy wiecie gdzie można znaleźć info o wakatach?

Zapi

Hejrze ho Hejrze ha Janek pod ziemie wyjechac ma :)

Zapi

rzekomo jednej pani ze stróżówki :))) i nie tylko nogi ...

Ktoś

Do nowych kierowców. Koszty przyuczenia do stanowiska pracy nie powinny stanowić podstawy do zawarcia umowy szkoleniowej. W przypadku posiadania takiej umowy z pracodawcą warto zatem skonsultować się z prawnikiem – może okazać się, że nawet umowa szkoleniowa, nie gwarantuje pracodawcy tego, że może domagać się zwrotu kosztów szkolenia pracownika.

Ktoś

Ludzie, co Wy piszecie? Mieszkanie w chlewie ma być normą??? Takie warunki jak opisujecie, to gorzej niż u mojej babci na wsi 30 lat temu! Poważnie. Szanujcie się!

Zostaw merytoryczną opinię o De Rooy Poland Sp. z o.o. - Żary

• Jak się pracuje w De Rooy Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy De Rooy Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w De Rooy Poland Sp. z o.o.?

De Rooy Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 120 ocen.

De Rooy Poland Sp. z o.o.