Przedsiębiorstwo Budowlane "Drokan"

Tychy

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlane "Drokan"

oszukanyPRZEZdlaciebieZtychów

Nie znam drokana ale znam "dla ciebie" z tychów... Bajer mają niezły, mówią to co klient chce usłyszeć... NIC PO ZA TYM. Firma kogucik, tanio wycenia, nie posiada ani umiejętności, ani sprzętu, a następnie szuka tańszego podwykonawcy. STODOŁĘ ALBO CHLEW TO JESZCZE MOGĄ WYREMONTOWAĆ... ALE NIE DOM. Najlepszy jest murarz Andrzejek który jeździ po klientach i szuka zleceń w imieniu firmy, a tak naprawdę nie potrafi miarki używać... NIE POLECAM "dla ciebie" z tychów ! ! ! ! !

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane "Drokan" - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowlane "Drokan"