Opinie o Kompania Elektroniczna w Raszyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kompania Elektroniczna. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kompania Elektroniczna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kompania Elektroniczna w Raszyn

znajomy

Witam . I bardzo ważna rzecz !! Z szefem na prawdę idzie się dogadać . Trzeba po prostu z nim porozmawiać . Facet jest ok . W firmie - jak w każdej , od razu się umowy na stałe nie dostanie , ale jak Ci zależy , pracując po prostu dobrze, Szef to zauważy .

niki

jaką praca jesteś zainteresowana ?

me9k

a jakie stanowisko Cię tam interesuje?

Traszka

Ja pracuję już dość długo. Najpierw na umowie zlecenie, potem po szkoleniach i po rozmowie z Szefem na umowie o pracę. Uważam, że jak ktoś nie jest tchórzem i ma odwagę porozmawiać z Szefem to się dogada. Najgorzej jak ktoś ma jakieś "ale" ale nie pójdzie pogadać tylko roznosi ploty. Jakby mi nie pasowało to bym dawno poszukała czegoś innego. W/g mnie jest ok.

Czy rekrutacja na stanowisko Elektronik (PCB) w firmie Kompania Elektroniczna odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
prezes

Ostatnie wpisy Lolek i 111 to pomówienia i jako takie zostaną zgłoszone na policję. Drzwi do mojego biura są zawsze otwarte, dlaczego ktoś nie ma odwagi porozmawiać?

Lolek

Głowy sobie nie zawracaj,wyzysk,zarobki głodowe,na pieniądze czeka się 2,3 miesiące ta firma to jedno wielkie dno,komornik się już nimi zajął,tam powinna wkroczyć Państwowa inspekcja pracy i to z hukiem!

Pinokio

Miałem okazję pracować w tej firmie i szczerze nie polecam. Na rozmowie kwalifikacyjnej były zupełnie inne ustalenia finansowe a zupełnie inne na umowie o pracę. Szybko podziękowałem.

Zostaw merytoryczną opinię o Kompania Elektroniczna - Raszyn

Kompania Elektroniczna