Kompania Elektroniczna

Raszyn

Opinie o Kompania Elektroniczna

Paweł

Potwierdzam n doswiadczenie firma bardzo nieufna, wytrzymać sie da ale jest to polski standard komunikacji i podejscia do ludzi 1. Podchodza z zupełnym brakiem zaufania do kandydatów (mozliwe ze celeowo aby wymusić dzien próbny za darmo) 2. Jednoczesnie sami nie oferuja nic - zadnych propozycji jaki moze byc zakres obowiazków czy wynagrodzenie (wyglada na testowanie na ile mozna sie posunać i ile mozna miec z człowieka za darmo) 3. Wyciaganie wszelkich dokumentów jest to prawda, tłumacza ze to potrzebne do Zusu - ale sami zadnego szkicu umowy nie daja lepiej uwaząc na tym etapie - wyciagajac dokumenty od innych powinni sami najpierw przedstawic szkic umowy - to takie podstawy uczciwosci 4. Rozmowy z kilkoma osobami to prawda szef wyrecza sie pracownikami w załatwianiu trudnych spraw 5. Zarobić moze sie i da ale trzeba od razu walczyć o swoje i naczej bedzie praca za bog zapłać Nie wiem na ile zachowanie to wynika ze stylu bycia/kultury pracy a na ile na checi zdojenia człowieka ale jest tu dużo do poprawy. Wszytkich zainteresowanych ostrzegam zwłaszcza tych którzy z roznych powodów zyciowych musza szybko podjac prace, zarobic moze sie i da ale trzeba bardzo obstawac przy swoim od pierwszego dnia.

Marta
@Paweł 09.10.2017 17:26

Pawle , to że zakład pracy wymaga okazania dokumentów potwierdzających kwalifikacje nie ma nic wspólnego z brakiem zaufania . To , że np. szpital wymaga okazania dyplomu ukończenia studiów medycznych przez przyszłego pracownika - lekarza wynika z przepisów prawa czy obowiązujących zakład pracy regulaminów . Jeśli np. korporacja prosi przyszłego taksówkarza o okazanie ważnego prawa jazdy to też nie jest kwestią braku zaufania . Są zawody , stanowiska których wykonywanie jest uzależnione od posiadanych kwalifikacji . Być może również nie wiesz, że w zakładach pracy osoby o których piszesz, że szef wyręcza się pracownikami w załatwianiu trudnych spraw to mogą być kierownicy , dyrektorzy którzy są umocowani przez pracodawcę do przeprowadzenia w jego imieniu procesu rekrutacyjnego . Takie osoby - komórki są w firmach i takie zachowania pracodawcy nie mają nic wspólnego z jak piszesz chęcią zdojenia człowieka ...One po prostu są, a w niektórych przypadkach , muszą być .

tamgdziety

nie polecam, przykre doswiedczenia z firma :(

Baśka
@tamgdziety 28.09.2017 22:33
nie polecam, przykre doswiedczenia z firma :(

Przykre to znaczy jakie? Może jakieś konkrety...

ZZ

ZZ : Proces rekrutacji w wielu firmach odbywa się etapami . Najczęściej pracodawca zastrzega sobie, że skontaktuje się z wybranymi kandydatami . Najprawdopodobniej nie przeszłaś do etapu ostatniego.Pewnie bym była rozgoryczona jak Ty , ale cóż, takie prawo pracodawcy ,wybiera osobę z najlepszymi kwalifikacjami których zapewne nie miałaś i uwierz mi , nie każdy pracodawca informuje o decyzji , Ty ją otrzymałaś .

ZZ

Firma ma siedzibę w Piasecznie. Moje doświadczenia z Kompanią Elektroniczną, które mogą być cenne dla osoby. która ubiega się tam o zatrudnienie: 1. Zapraszają na rozmowę o pracę. 2. Tego samego dnia otrzymuję zaproszenie na dzień próbny (ok 4h pracy za free). 3. Następnie kserują wszystkie dokumenty potwierdzające kwalifikacje (świadectwa pracy, dyplomy ukończenia uczelni, certyfikaty szkoleniowe). 4. Później ustalają szczegółowe warunki zatrudnienia (pensja, godziny pracy, zakres obowiązków...) 5. Obiecują zatrudnienie od konkretnego terminu i mówią, że są zdecydowani. 6. Nadchodzi wielkimi krokami termin zatrudnienia, ale potencjalny pracodawca nie odpisuje na maile, a zaskoczony niespodziewanym telefonem pracownik jest bardzo zmieszany. Po chwili mówi, że jestem "mocnym kandydatem" i jutro się ze mną skontaktuje. 8. Dopiero po okolo tygodniu otrzymuję telefon, (żeby było śmieszniej od innego pracownika), że została wybrana inna osoba. Mam mały apel: nie składajmy obietnic bez pokrycia i szanujmy swój czas. Ta sytuacja to cenna dla mnie nauka.

Kontrahent.

Ciekawą propozycją zapoznania się z firmą jak i jej ofertą będą nadchodzące XXIII Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON ( 14-17 marca 2017 ). Jako czołowy, polski producent modułów elektronicznych będzie miał tam również swoje stoisko. Jako wieloletni partner - zapraszam.

Agnieszka

Chcecie być na bieżącą ze wszystkimi aktualnościami? http://komele.eu/aktualnosci/ - zachęcam do odwiedzin.

Sie

Widać ze ktoś z firmy czuwa nad dobrymi opiniami. Kto pracował to wie jak wyglada rzeczywistość. Ja pracowałem kilka lat. I zrezygnowałem,bo comiesięczne proszenie się o pensje jest mało przyjemne.

odpowiedź na post sie.
@Sie 02.02.2017 16:45

Ściemą zalatuje jak nic. Co miesiąc prosiłeś się o pensje i pracowałeś kilka lat .... ? Z tego co wiem to tutaj ludzie pracują naprawdę długo , a skoro pracują , to problemu z pensją nie mają . Znam tą firmę i myślę ,że nie o to chodziło . Skoro pracowałeś tutaj kilka lat i nikt cię inny nie zatrudnił, to czuję, że taki z ciebie był fachowiec w tej robocie jak ze mnie astronauta...... :(

obecny pracownik firmy.

Pracuję już tutaj kilka lat i nie zamierzam tego zmienić . Zarobić się tutaj da, nowe zlecenia są a i też ostatnio fajne spotkanie świąteczne Szef nam sprawił. Mnie szczególnie się podoba jak tutaj traktuje się nowych pracowników - jest bardzo duża wyrozumiałość i pomoc na etapie wdrażania . Co prawda tak jak i u innych pracodawców cudów tutaj nie ma ( manna sama nie spadnie ) ja - generalnie polecam !

Kontrahent.

Powiedziałbym , że firma jest mała, ale nie pokusiłbym się na stwierdzenie , że jest słaba. Coroczne sponsorowanie przez Kompanię Elektroniczną zawodów robotów ( Sumo Challenge w Łodzi ) , zwiększenie zatrudnienia i zakup nowych maszyn , sorry - to nie słabość firmy ! Nie tylko ja współpracuję z tą firmą od wielu lat , widać, że idzie ona w górę . Mają dobre promocje ,biznes się u nich kręci .

October

Prawda jest taka,że firma jest slaba Pensje nie są płacone na czas -co jest dużym mminusem.zgodze się że faktem,że są inne ustalenia na rozmowie a inne w rzeczywistości.Jak pracowałem parę razy został wyłączony prąd,komornik się kręcił i były zajęcia na maszynach.

emmas

jeżeli komuś tak bardzo zależy jak tobie na zatrudnieniu ui nich to napisz do nich, dane kontaktowe mają na stronie. nie wierzę żeby w takiej produkcji elektroniki nie było jakiegoś naboru z racji wakacji

józek

@znajomy jak już jesteś tak zachwycony swoim szefem to może napisz też coś o współpracownikach, jaka panuje u was atmosfera, jakie są warunki pracy, czy można zarobić sensowne pieniądze? Czy można dorobić sobie pracując np. w wakacje? Wiesz firma to nie tylko szef ale i ludzie którzy w niej pracują ;-)

@józek 24.06.2016 17:20

Józek - odpowiadając na Twojego posta to po pierwsze nie o zachwyt tutaj chodzi ale o prawdę. Po drugie : w firmie warunki pracy są dobre. Warunki finansowe zależne są od stanowiska i zakresu obowiązków . Póki co nikt nie narzeka a rezygnacji z pracy nie ma !!! ). Można też tutaj zarobić - ale o tym musisz już pogadać z Szefem. Powodzenia !

znajomy

@wsd - trzymam kciuki ! Szef to na prawdę sensowny facet. Jeśli będziesz miał problemy na początku pracy - wal do niego śmiało !!!! U niego każdy w firmie sobie pomaga.

znajomy

Witam . I bardzo ważna rzecz !! Z szefem na prawdę idzie się dogadać . Trzeba po prostu z nim porozmawiać . Facet jest ok . W firmie - jak w każdej , od razu się umowy na stałe nie dostanie , ale jak Ci zależy , pracując po prostu dobrze, Szef to zauważy .

niki

jaką praca jesteś zainteresowana ?

me9k

a jakie stanowisko Cię tam interesuje?

Traszka

Ja pracuję już dość długo. Najpierw na umowie zlecenie, potem po szkoleniach i po rozmowie z Szefem na umowie o pracę. Uważam, że jak ktoś nie jest tchórzem i ma odwagę porozmawiać z Szefem to się dogada. Najgorzej jak ktoś ma jakieś "ale" ale nie pójdzie pogadać tylko roznosi ploty. Jakby mi nie pasowało to bym dawno poszukała czegoś innego. W/g mnie jest ok.

prezes

Ostatnie wpisy Lolek i 111 to pomówienia i jako takie zostaną zgłoszone na policję. Drzwi do mojego biura są zawsze otwarte, dlaczego ktoś nie ma odwagi porozmawiać?

Lolek

Głowy sobie nie zawracaj,wyzysk,zarobki głodowe,na pieniądze czeka się 2,3 miesiące ta firma to jedno wielkie dno,komornik się już nimi zajął,tam powinna wkroczyć Państwowa inspekcja pracy i to z hukiem!

Pinokio

Miałem okazję pracować w tej firmie i szczerze nie polecam. Na rozmowie kwalifikacyjnej były zupełnie inne ustalenia finansowe a zupełnie inne na umowie o pracę. Szybko podziękowałem.

Zostaw opinię o Kompania Elektroniczna - Raszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kompania Elektroniczna