Opinie o Teleskop w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Teleskop. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Teleskop o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleskop w Kostrzyn nad Odrą

J

Tak długo walili wiadomo w co z wypłatami że nawet jak procentowo daliby 10 to i tak to niewiele, poprostu niska podstawa, a ukry dalej wyższa stawka i nadgodziny :)) tam naprawdę nikt nie myśli

J

253 zł na rękę :))) no teraz to się nikt nie zwolni. Parodia podwyżki. Proponuję dalej chorobowe i na fuchę pozdro

???
@J

Ahahahahahahah 5% oni mają milionowe zyski, budują hale za miliony, inflacja szaleje wszędzie wokół podwyżki a telemond 5% hahahahahah teraz to na chorobowe ciaglac ile wlezie i nie patrzeć na nic, później nowa praca bo innego wyjścia nie ma

J

Nawet jak pseudo dadzą magiczne 5% to nic to nie zmienia, raz że to żadna kasa a dwa że i tak nas oszukują na wyrobionej premii, ogólnie nie ma o czym gadać

wan

Jeden z głównych powodów, dla których jestem zadowolony z mojej pracy, to konkurencyjne wynagrodzenie, które pozwala mi godzić wydatki i oszczędzać na przyszłość.

@wan

Ta, 4700 bez sobót bo soboty i nadgodziny to ukry, no ale zobaczymy, jak zacznie się u nich mobilizacja, może i ludziach którzy pracują 15 też pozwolą na nadgodziny. Na chwilę obecną praca tutaj to strata czasu, każdy bierze chorobowe żeby dorobić

Stop
@wan

Konkurencyjne wynagrodzenie? Sąsiednie ict po drugiej stronie ulicy płaci tysiaka więcej na dzień dobry. I wasze jest konkurencyjne? 4700? I oszczędzasz z tego na przyszłość? Może jak mieszkasz z rodzicami i nie płacisz rachunków, to MOZE coś odłożysz. Nie kompromitujące się

@wan

Takie info dla chętnych do tele. Śmietniki pozamykane na klodki, a w gablocie kartka z podwyżka godzinowa rzędu 50 gr brutto!!!! Niech to wam da do myślenia, czy warto tutaj przyjść, i na co możesz w przyszłości liczyć od tzw zarządu. Szukajcie pracy gdzieś indziej, tutaj strata czasu, ludzie sami chcą żeby ich wyrzucić. Tutaj kierownik produkcji na niczym się nie zna, więc wymyślił sobie zajęcie, siedzi na kamerach i patrzy co kto robi. Przykład, możesz iść się do kogoś spytać o coś dotyczącego produkcji, ale na kam wychodzi ze jesteś na bajerze :)) no ale jak chłop przez tyle lat nikomu w niczym nie pomógł w produkcji tylko kogoś zadenuncjowac potrafi to jest jak jest. Alleluja i do przodu, tzn w tym przypadku akurat w tył, taki zakład. Perła ty też chyba nie możesz wytrzymać :)) pozdrawiam

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Janek

Witam pracuje od jakiegoś czasu w tele. Na razie zarabiam 4700, po jakim czasie dostaje się więcej? Bo chyba taka pensja nie jest ostateczna??

@Janek

Jak soboty nie zrobisz to jest te 4700

J

W tel żeby zarobić to trzeba iść na chorobowe i na fuchę, stacji się tylko 150 zł ale co zarobisz to twoje. W tele nie ma różnicy wgl czy ktoś chodzi na chorobowe czy nie chodzi, wszyscy do jednego worka.

J

Info dla nowych, w tele czyścik z ukry po roku pracy zarabia więcej niż polak spawacz po 15 latach. Tak to wygląda. Jak nadgodziny to tylko ukry.

Dlaczego

Na podwyżki nigdy nie ma kasy ale na kolejną imprezę zawsze się znajdzie

Robert

Jak już wiecie na Ukrainie ogłoszono ekstradycję czyli czas zacząć zgłaszać firmy ,i pracowników z Ukrainy gdzie mieszkają i pracują .Wszystkich dezerterów na front tak patrioci się wykazać a nie w Polsce balowac,rozrabiać itp.Tak więc Telemong zaczynamy zgłaszać tu jest ich od groma .Ale jazda będzie jak zaczną ich wywozić .hahahah Ela się rozpłacze bo nie ma tu już komu pracować .hahahah ale jazda będzie .BRAWO

Co

W firmie telemond codziennie niespodzianki. Nigdy nie wiesz czym akurat dzisiaj zakład splunie ci w twarz. Może dowiesz się że dzieciaki po szkole zarabiają tyle co ty po 15 latach? Może ogłasza 2% podwyżki? Może dostaniesz rzeżuchę za 30gr w ramach podziękowań na święta? Może zielony cię dzisiaj zgnoi? Może Ela będzie miała zły humor i kogoś wyrzuci? Sama adrenalina. Niektórzy lubią wspinaczki górskiej a niektórzy pracę w teleskopie

Jaś i Małgosia
@Co

Proszę zrobić referendum. Jeżeli chcecie dać 5% podwyżki to na karcie zaznaczę : Odmawiam przyjęcia 5% podwyżki gdyż jest to dla mnie hańbiące i poniżające, nie będę się zniżał do Waszego poziomu i przyjmował ochłapy gdy Wy zakopujecie siano w słoikach.

Super zaklad

Firma nie dość że płaci grosze to jeszcze traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) Zero szacunku do pracownika, zero ludzkiego podejścia. Dla nich fizyczny to tylko robal który ma robić za śmieszne pieniądze i się nie odzywać bo skasują komentarz na goworku. Dla mnie to już za dużo, żałuję że nie odszedłem dawno temu

StarySpawacz

Zostałem zwolniony parę lat temu z telemondu. Wtedy, nie ukrywam nie była to dla mnie dobra wiadomość. Lubiłem te prace. Natomiast z perspektywy czasu dziękuję ci Ela za to zwolnienie, znalazłem lepszą pracę, w której czuje się szanowany a nie opluwany Polecam wszystkim którzy jeszcze zostali ze starych pracowników zrobić to samo - gorzej nie traficie, może być tylko lepiej

Też na szczęście były
@StarySpawacz

Praca w tele była fajna lecz do czasu. Kiedy pojawiły się osoby typu Elka, Karolina, Garbus oraz wiele osób w biurach, które są tam nie wiadomo w jakim celu wszystko jeb.o na pysk. Wasza kadra menadżerska,już na całe szczęście nie moja, jest tak cienka jak zaplecze logistyczne u pana Heńka w garażu za basenem. Dla góry są przydatni tylko dlatego, że są sterowalni lepiej jak drony z kamerami, bo te czasami potrafią się urwać z pod kontroli i polecieć tak jak chcą, a oni to tzw. potakiwacze bez swojego zdania i tym bardziej swoich pomysłów (tak panie prezesie, tak panie schnaider nie macie racji, będzie chu.owo ale tak macie rację, jedno wielkie pozerstwo i lizanie du.y), nikt z nich nie ma za grosz odwagi żeby się sprzeciwić i zaproponować coś od siebie. -Elka: pani z przerośniętym ego, nie reprezentująca sobą nic, dosłownie, zero pomysłów (swoich nie skopiowanych chociażby z imc), brak konsekwencji, zakłamana, nie słowna i meeega fałszywa, szuka tylko sensacji i sposobu aby kogoś zgnoić, nawet prezencji brak. Zwalniając pracownika robi to bez żadnych skrupułów ( myślę, że w duchu się wręcz uśmiecha i cieszy, że może kogoś zwolnić, że ma niby taką władzę), myśli sobie , że robi komuś krzywdę, a tak naprawdę to robi tylko i wyłącznie zwalnianem w (usunięte przez administratora) przysługę. Z perspektywy czasu nie jeden pewnie chciałby jej podziękować za to, że uwolniła go od tego kieratu i wręcz ułaskawiła i wypuściła z (usunięte przez administratora) (tak myślę czytając wypowiedzi pracowników odnośnie zarobków ( jałmużny) i atmosfery panującej w zakładzie). -Karolina- brak słów poziom poniżej zera, ego chyba jeszcze większe niż szefowa. I to by było na tyle o niej, szkoda język szczępić, i tak zresztą kto miał choć raz z nią kontakt to powinien skumać. -Garbus ................ to powinno wystarczyć na jego temat osaba nie godna uwagi tak jak Karolina zresztą. Jeszcze parę osób można by wymienić, ale szkoda czasu na pisanie kumaci sami wiedzą. Czas na płętę. Panowie i Panie nie bójcie się odejść z tej (usunięte przez administratora), wszędzie jest lepiej niż w teleszopce, robiąc fuchy w garażu lub piwnicy zarobicie więcej, bez stresu i oglądania tych wszystkich ......... z pseudo kadry zarządzającej. Osobiście nie znam osoby która by żałowała,że została zwolniona lub sama się zwolniła, wszyscy się rozwinęli i poszli do przodu. więc powodzenia i odwagi. Niech kadra pracuje sama na siebie, niech zobaczą co oni znaczą bez was, ludzi którzy ich utrzymują. Bo chyba większość z nich zapomniała, że istnieją tylko dzięki waszej ciężkiej pracy, że bez was ten zakład to tylko puste nic nie warte hale, że to wy jesteście firmą i jakością którą oni lubią się tak wszędzie chwalić, że bez was to mogą już ustawiać się w pośredniaku bo bez was ta firma nigdy by nie powstała i tylko dzięki waszej pracy co niektórzy mogli zaistnieć bo inacze dalej by siedzieli w jakieś norze jak robactwo. Pamiętajcie Wy bez nich tak ale oni bez Was nie. Szkoda, że tak szybko o tym zapomnieli i w głowach im się poprzewracało, a była taka fajna firma. BYŁA

Ecik

Codziennie nowi UA przyprowadzani grupki 2-4 dziennie, coraz więcej i więcej. Gdzie Wy ich pomieścicie ja się pytam?

J

4700 na rękę po 15 latach pracy jako spawacz, w tym wliczone wszystkie dodatki typu premia wydajnościowa, obecnosciowa. Ostatnia podwyżka to 50 groszy brutto do godziny!!! . Niech to da do myślenia tym co przez sekundę myśleliby żeby tu pracować

Jj

Ludzie biorą co chwilę chorobowe żeby dorobić, innego wyjścia nie ma, więc jak chcesz pracować w tele bądź przygotowany na choro i drugi etat. Jest bardzo dużo osób na chorobowym to info dla tych co by chcieli tu pracować strata czasu

Hm

Smutny upadek zakładu w którym kiedyś każdy chciał pracować do (usunięte przez administratora) z którego w okolicy wszyscy się śmieją

Pytanie do zarządu, kiedy podwyżki?

Nie chcieliście 5% to nie będzie wcale.

NieJestemZbiura

Pytanie było o podwyżki, 5% to nie podwyżka

???

Nie chcemy 5% bo to żadna podwyżka, niecałe 200zł. Biorąc pod uwagę inflację, wzrost wynagrodzeń w innych firmach i to że od lat nie było prawdziwej podwyżki (bo 2% to nie podwyżka) zakład powinien dać jakiegoś tysiąca, tak jak zrobiło ict. Inni jakoś mogą, tylko biedny telemond wiecznie ma wymówki

Neon

Grunt się pali pod nogami bo nie ma komu robić .Do wszystkich Polaków na zakładzie jak przyjdą do wąż żeby uczyć Ukra odmawiać koniec tego nie h sami ich uczą (usunięte przez administratora)

NiejestemZBiura

Przypominam jak firma traktuje pracowników - zero podwyżek (bo te wasze 2 czy 5 procent to nie podwyżki) - czy pracujesz 15 lat czy miesiąc zarabiasz tyle samo - obcokrajowcy na dzień dobry dostają większą stawkę niż doświadczony, wieloletni pracownik - na święta nie ma premii, tylko rzeżucha - przełożeni traktują ludzi beznadziejnie i atmosfera jest tragiczna - jedyny z dużych zakładów w okolicy który nie ma autobusów do pracy (tylko dla obcokrajowców są) - za założenie związku zawodowego ludzie są zwalniani (co jest łamaniem praw człowieka) - inflacja szaleje a firma mimo wielomilionowych zysków nie daje podwyżek

J

Witam. Ważne żebyśmy tu pisali jak to wygląda naprawdę, żeby nikt się nie dał nabrać na to słodkie pisanie wynajętych ludzi. Wszystko jest jasne wypłata bez sobót 4800, podwyżka na godzinę dosłownie 50gr, ja wiem że brzmi to jak żart, że ktoś pomyśli że to nie prawda, ale jednak tak jest. Szukajcie pracy gdzie indziej. Tu jest tragedia.

Zostaw merytoryczną opinię o Teleskop - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Teleskop?

Zobacz opinie na temat firmy Teleskop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 554.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleskop?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 542, z czego 224 to opinie pozytywne, 206 to opinie negatywne, a 112 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleskop?

Kandydaci do pracy w Teleskop napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleskop