Opinie o Stowarzyszenie Dajan Taxi w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stowarzyszenie Dajan Taxi. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Stowarzyszenie Dajan Taxi o rekrutacji.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Dajan Taxi w Gdańsk

Zarzad

Czym krzywdę że jesteśmy najlepszą grupą na Pomorzu

Zarzad

100 nowych kierowców dołączy do nas od 20 czerwca bo przy tyłu zleceniach nie jesteśmy wstanie obsłużyć tyłu zlecen pozdrawiamy

Wojtek
@Zarzad

Tzw. "ZARZĄD" ktokolwiek by się tak nazywał- rzygać się chce od czytania tych pierdół no proszę nie ośmieszajcie się bo tylko krzywdę robicie wizerunkowi Dajana - bez odpowiedzi !!!

Wojtek

Zarzad

W związku z potężnym ruchem od lipca przyjmujemy 100 nowych kierowców którzy przeszli już rekrutację

Harry
@Zarzad

Po co aż 100 wiadomo braki są giełda praktycznie cały czas chodzi zarobek w Ok 10 h to ok 700 zł a czym więcej kierowców to zarobki spadną

@Harry

To bym nie odchodził jak by tak było.

@Zarzad

Mażycie by tak było. Kierowcy odchodzą bo nie ma kursów.

@Były kierowca

My nie marzymy jesteśmy nr 1 w 3 mieście a koledze to by się słownik przydał dobrze że tacy analfabeci u nas nie jeżdżą

do dymisji

@Zarząd

Do dymisji zrobiliśmy dla dajana wszystko co możliwe jesteśmy najlepszą korporacją w Polsce i najbogatszą

najbogatszą w porażki

taka jest prawda

@najbogatszą w porażki

Gdzie w portugali bo nie dokończyłeś nie przesadzaj ale w Polsce tak

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Stowarzyszenie Dajan Taxi? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

Też słyszałem że mamy połączyć się z asem.

Kierowca AS
@Andrzej

Pada Dajan to próbuje przykleić się gdzie się da. Tylko czy ktoś Was chce? Nic nie prezentujecie z sobą. Jesteście tylko lepśi od Komfortu A Komfort to najgorsza korporacja. A Orzech juź tak Was przerob pewnie że napewno będziecie zadowoleni.

Dajan
@Kierowca AS

A wy co prezentujecie dojazdy po 15 km bo zlecenia nie możecie oddać Mo robi z wami co chce pieski orzecha kiedyś może as jeździł teraz kibel jak wszędzie

@Kierowca AS

Jak jest poruszany temat najgorsza korporacja taxi to zdecydowanie jest nią Free Now . Dajan jest lepszy jak i kazda inna korporacja jak As czy City Drivers .

@Kierowca AS

Takie twory jak Free Now , Opti iTaxi Uber czy Bolt to najgorsze firmy nie dadzą zarobić.

@Anonim

Ludzie wolą jeździć taniej i musisz się pogodzić ze przez te twory taxi niedługo zniknie

Przemek
@Anonim

Potwierdzam FreeNow to najgorsza korporacja. Wyzysk kierowców. A klienci uciekają do starych sprawdzonych korporacji .

Robert
@Pou

Wolą jeżdzić taniej bo są kierowcy co wykonują tą usługę za nędznę grosze.. Kierowcy FreeNow i Opti Ubera i tym podobnym uważam za mało inteligentnych.

@Robert

A ty za ile jeździsz za 2 zł ja 15 lat temu jeździłem za 1.80 to jeszcze się opłacało to lepiej inteligencie się nie udzielaj

@Pou

To napisz za ile ty jezdzisz?

@Anonim

2 zł za kilometr to dobra cena., aby były tylko kursy.

@Pou

Panie Pon zapomniał Pan napisać że 15 lat temu ludzie czekalii na Pana na postoju.

@Pou

Pan z tych co zrobić 3 kursy i do domu. Jak Pan krytykuje nasze stawki nie ma pojęcia o taxi.

Zarzad

Dajan nr 1 w Polsce potwierdził to kolejny portal podziękowania dla p Jensena który nas odeiedzi w MC czerwcu obsługą zajmą się tylko kierowcy VIP tak jak ostatnim razem

nieunikniony upadek

to pewne

@nieunikniony upadek

Co ty piszesz dajan to teraz najlepsza korpo

Zarząd

Dajan to gigant wśród przewoźników taxi jesteśmy korporacją nr 1 w Polsce to my będziemy wciągać firmy pod nasze potężne skrzydla

kto pisze w imieniu zarzadu
@Zarząd

takie głupoty ze glowa mala Dajan tonie, brak kasy, kierowcow, jedyne rozsądne wyjście to upadlosc zanim długi będą rosly

Zarzad
@kto pisze w imieniu zarzadu

Dajan to najbogatsza firma taxi w Polsce kłopoty były ale dzięki p jensenowi stanęliśmy na nogi posiadamy najwięcej firm które nam zaufały iak również klientów a takie pisanie to po prostu zazdrość kierowców którzy nie przesli selekcji by u nas jeździć pozdrawiamy

As

Połączyć to się możecie z komfortem

Dajan nie połączył się z super hallo tym bardziej nie połączy sie z prywatnym Asem ktoś totalne bzdury wypisuje a to że jest źle to wie każdy kto jest taksówkarzem obojętnie w jakiej korporacji

Zarzad

Budujemy dalej to co zaczęliśmy skoro możemy być najlepsi w Polsce to czemu nie w Europie wkrótce dostaniemy nowe certyfikaty dzięki wam i nam

Cod
@Zarzad

Zarząd głupoty niesipisuj. Co z połączeniem z Asem czy to prawda?

Było dajan

Nędza i tyle w temacie. Gdzie indziej lepiej.

Pedro
@Było dajan

Gdzie indziej jeżeli nie mówimy o taxi to się zgodzę bo w każdej korpo jes totalny k bel

Zarząd

W związku z dużym zainteresowaniem firm na nasze usługi zostanie zwiekszona ilość kierowców w mc maju o ok 100 nowych kierowców w tym ok 50 typu vip

@Zarząd

Ale ten Zarząd głupoty wypisuje. Tylko ich na tyle stać. Niedługo Zarząd nie będzie bo Dajan padnie.

@Były kierowca

To my wyprowadziliśmy dajan Group na pierwsze miejsce na Pomorzu dzięki nam i naszym wieloletnim staraniom jesteśmy najmocniejszą grupą taxi na Pomorzu

@Były kierowca

Takie pisanie od 5 lat dajan pada a prawda jest inna jesteśmy najmocniejszą grupą taxi w polsce

Zarząd

Dajan jest numerem 1 potwierdził to niezalezny portal który potwierdził ze dajan jako jedyna firma w czasie pandemi umocniła się na rynku

jaki portal prosze o źródło

gdzie znajdę info

Zarzad
@jaki portal prosze o źródło

O czym to ze jesteśmy korporacja nr 1 na Pomorzu wystarczy śledzić portale trzymamy rękę na pulsie i działamy dalej by utrzymać założenia p Jensena

Ale cisza jest ruch i nikt nie pisze ze zarząd zrobił dobrą robotę wystarczyło tylko pocczkac aż kampania przyniesie kokosy

Diuk
@Tomek

Oni tyko potrafią narzekać faktyczne jes lepiej kampania p Jensena przyniosła skutki kiedyś czekałem na zlecenie 2h a teraz ok 20 minut dajan to juz inna korporcja

Kierowca
@Tomek

Żadnej kampanii nie było. Bzdury. Czeka się na kursy 2-3 godziny.

@Kierowca

Kampania cały czas trwa dajan prestige to najmocniejsza grupa na Pomorzu

kim. jest Jensen
@Diuk

Wymysłem zarządu, co jeszcze za glupoty będę.musiał tu czytać? To Wasz jedyny sposób by postawić firmę? Wymyślać bajkę dla naiwnych? Prawda jest taka Dajan kuleje, brak kasy, dyspozytorki ich liczba. ograniczona do minimum, liczka kierowców tak mała ze brakuje pieniędzy w kasie ze składek, bajka o jakims kolesiu Gudensenie to tylko pokazanie intelektualnego dna zarzadzajacych

@kim. jest Jensen

P Jensen przeprowadza potężną kampanie dlatego dajan jest korporacją nr na Pomorzu brak kasy co za bzdury tak może pisać tylko konkurencja jesteśmy nr 1 i to dzięki naszemu zaangażowaniu

Karolek
@kim. jest Jensen

P Jensen to szef całej kampanii reklamowej ktora się jeszcze nie skończyła a przypominam ci ze jest pandemia i wszystko pozamykane a dajan i tak ma juz najwięcej zleceń i proponuję nie zadawaj juz (usunięte przez administratora) pytań bo zarząd zrobił juz dużo wyprowadził nas na 1 miejsce w 3 mieście

@Karolek

Wyprowadził na manowce a nie na 1 miejsce w 3 mieście.

@Zarząd

Faktycznie. Bardzo potężna. Gdzie usłyszę reklamę dajana? Nawet w radio Kaszebe nie ma.

@43

Radio hhhaa dajan działa bardziej nowocześnie dlatego jesteśmy najlepsi rozwijamy się dynamicznie przy zachowaniu jednoczesnej metody koordynacji i to daje nam przewagę nad konkurencją

@235

Trzeba zainwestować w lepsze auto garnitur a nie klapki i wytarte jeansy i wtedy będą zlecenia lepsze dajan to teraz profesjonalizm

@Zarzad

Zlecenia lepsze to dostaje zarząd i rodzina.

@Zarzad

Przewagę nad konkurencją hahaha. Przyszedłem do innej korporacji i mam 60% więcej zleceń

Tadek
@Były kierowca

Głupoty piszesz 60 procent mam szwagra w asie i kolegów w city ta sama bryndza co w dajnie

sami wybraliscie takiego szefa

teraz się dziwicie

sami wybraliscie
@Były kierowca

prezesem została osoba która jest inicjatorem tego precedensu od lat

Dając to teraz najlepsza firma w 3 mieście

@Marek

Nie pisz bzdur. Dajan to najgorsza firma.

Holek
@Były kierowca

Kiedyś tak teraz jest dobrze zarzad odwalił kawal dobrej roboty

Zarząd

Dajan wytworzył własną strukturę podejścia do klienta co wysunęło nas na pierwsze miejsce na Pomorzu

Zarzad

Dajan prestige nr 1 na Pomorzu tak jest to potwierdzone przez naszych kierowców typu VIP dziękujemy za rzetelną i kultularną obsługę

Kamil

Takie bzdury piszą kierowcy którzy zostali wyrzuceni z dajana i nie mają powrotu i twierdza ze free now jest ok życzę wam powodzenia i dużo zlecen kto pierwszy to lepszy

Zarząd

Panowie przy tak dużym ruchu prosimy o większe zaangażowanie

Ruch?

co to za bzdury

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Dajan Taxi - Gdańsk

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie Dajan Taxi?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie Dajan Taxi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 196.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stowarzyszenie Dajan Taxi?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 190, z czego 109 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 50 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stowarzyszenie Dajan Taxi
1.6/5 Na podstawie 102 ocen.

Stowarzyszenie Dajan Taxi