Opinie o profim.pl - Flokk sp. z o.o. w Turek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Profim Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Profim Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profim Sp. z o.o. w Turek

Wirus

Do Pani Ludwiki pisze pani o przestrzeganiu zasad trzymania odległości i maseczek. Owszem ludzie z produkcji dostosowali się do zasad panujących w zakładzie. Ale widocznie Ci pracownicy z biura są lepsi od nas i oni nie stosują maseczek . Widać ich bardzo dobrze że nie noszą

Virus

Słuchajcie w SunGarden w przypadku ujawnienia covida poddano cały zespół badaniom. Dlaczego w Flokk takie przypadki sa ukrywane? Juz kilku pracowników ma potwierdzone wyniki, siedza na kwarantannie a wczesniej chodzą, pociagaja nosem, prychaja kichaja i okazuje się ze maja pozytyw. Ludzie juz jest nas kilkadziesiąt roznosicieli bezobiawowych i nikt tego nie kontroluje. Wejdziesz z zimna głową z zewnatrz temeratura się zgadza a chodzi po kątach i się trzesie. Powiadamiam sanepid bo tak dalej byc nie może.

Wirus

Jest żółta strefa w całej Polsce i pracownicy z produkcji noszą maseczki. A ci tak zwani z okien z góry jak to ich dyrektor nazywa nie noszą bo co są lepsi od nas. Panie Prezesie prosimy o spotkanie z panem ale bez osób trzecich tzn. Dyrektora, Kierownika i Mistrzów . To dowie się Pan Prezes co Dyrektor robi z ludźmi

Lol
@Wirus

Było mniej zakażeń wychodziliśmy z pracy w trzech etapach teraz wszyscy razem punktualnie czy ktoś widział jaki jest korek i tłok przy bramce według dyrektora trzeba sprzątać za pięć bo zaległości ale że części do zleceń nie ma nie ważne

@Lol

Bo to wychodzenie punktualnie to ma być kara za to że ludzie się nie godzili na nadgodziny. To dyrektor sobie tak wymyślił. Bo myślą że ludzie są głupi obiecali 100 za nadgodziny w tygodniu żeby ludzie zostali a tu za dwa dni informacja że kadry odrzuciły kwity na 100 i zaplacą 50 .

Śmieszne

Już tyle osobom proponowano prace na szwalni i z tego co słychać każdy odmawia a ponoć tak tam pìęknie, gdyby tak było to nie brakowało by rąk do pracy, na szwalni jest praca taka że nie można jej pozazdrościć

Sam
@Śmieszne

Na całej produkcji jest ciężka robota nie tylko na szwalni. Robota ciężka a pensja nie adekwatna do tego co jak i ile się robi. Nie szanują pracowników których mają. Dziwią się że nikt nie chce przyjść do pracy?? Niech jeszcze bardziej traktują ludzi jak zero to niedlugo gargamel z parodią i łysym w rurkach sami będą tyrać na produkcji. Bo jak widać póki co ich chore myślenie i rzekome udogodnienia które wprowadzają sprawiły że produkcja prawie upadła. Podsumowując podejście zarządu i innych głupio mądrych na stołkach to totalne (usunięte przez administratora) i dwa metry mułu.

@Sam

Mam prośbę czy jest możliwość uzyskania odpowiedzi na pytanie; Co w sprawie odbudowy hali G16 ? Czy istnieje jakakolwiek szansa , że ta hala zostanie odbudowana i zostaną utworzone dla ludzi miejsca pracy ?Pozdrawiam serdecznie.

Sam

Niby ostatnio coś wspominali ze chcą odbudować matalowy ale czekają na jakieś pozwolenia przebudowę Lini energetycznych itp. Nic konkretnie nie wiemy oprócz tego że mają w planach odbudowę ale kiedy dokładnie nie podali. Więc trzeba czekać i mieć nadzieję że jeszcze kiedyś firma odrodzi się jak feniks z popiołów i że będzie tam się chciało pracować a nie tak jak teraz że człowiek idzie bo musi. Na te chwile znów zwalniają więc może być różnie.

Kasa G16

Możliwość odpowiedzi jest. Odbudowy G16 NIE BĘDZIE ! Przed 27 listopada sercem firmy był metalowy teraz zgodnie z reklama sercem jest szwalnia

G16
@Kasa G16

No to nasza nadzieja na powrót do zakładu legła w gruzach.

Robociaż g16
@Kasa G16

Oni i bez pożaru chcieli g16 zlikwidować, widać taniej jest sprowadzać detale od podwykonawców.

@G16

No chyba już czas sobie innej pracy poszukać ludzie z g16

Były
@gosc

W większości chyba już sobie ludzie poszukali innej pracy , tylko tak każdy przez sentyment dopytuje ale dobrze wie , że powrotu nie będzie , ponadto nie tylko żonę można wymienić na lepszy model ale prace tez i wychodzi to często na duży plus.

baltazar

Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
?????

Ilu jeszcze ich luźnych chodzi od czasu do czasu wyskoczą na produkcję żeby pokazać że coś robią jeżeli są tak aktywni to niech oni w soboty przychodzą a nie przesiedzą na dole osiem godzin i basta tego dyrekcja nie widzi tylko najlepiej z nas wyciskać ile się da

On
@?????

Ta firma dzieli robotników na lepszy i gorszy sektor a ich stawki godzinowe rozpyczanajace się od 11.50 kończą są na 20 także 10 dzieli ich diamętralna różnica ponoc firma rozwojowa a te stawki najniższe posiadają także pracownicy z wieloletnim stażem którym od paru lat obiecuje się regulacje. Także ci co mają godziwe wypłaty niech nie stekaja.

Pawel
@On

Dokładnie. Jedno stanowisko a na wypłatę tysiąc złotych różnicy. Najlepiej na tych stawkach wyliczonych z akordu wyszli ci co mieli jeden miesiąc dobry a potem byli na chorobowym.

@Pawel

Ciekawe jakie stawki dostaną nowe osoby przyjęte na szwalnie, czy będzie to najniższa krajowa?

Oburzona
@Obserwator

Masakra co oni wygadujà! Na iturek piszą że na szwalni tak super ,Że praca lekka że brak urazów,Że szwaczki nie zmęczona bo super eton jest A tak naprawdę to (usunięte przez administratora) ten eton!bóle pleców gorsze niż normalnie jak ciężki pokrowiec musisz do góry zawieszac rzeczywiście lekka praca no ale pisał to ten kto tego nie robi i (usunięte przez administratora) wie

@Oburzona

W takim razie czy ta ciężka praca przekłada się chociaż na pieniądze?

@Obserwator

Jedna z zasad korporacji: Im ciężej pracujesz tym mniej zarabiasz.

Oburzona
@Obserwator

No właśnie nie .Praca cięższa i więcej dodatkowych obowiązków bo oprócz szycia to jeszcze trzeba sobie samemu wszystko przynieś i obsłużyć tablet tzn klikać co chwilę każdą czynność,milion kodów i wszystko widać tzn z każdej sekundy Cię rozliczà A pieniądze takie jak wcześniej

Oburzeni
@Oburzona

Tak źle nie może być jak piszecie zobaczcie kobitki z klejarni jakopanowały system kiedy by się nie spojrzało to tylko światło w kabinach i smrót tanich papierosów

sunkraken

Jak wam w Profim tak źle to idźcie do SG

?????

Po co jeet tylu koordynatorów, kaizenów którzy nic się nie znają na zorganizowaniu pracy to przez nich są te ciągłe utrudnienia i zamieszanie na stanowiskach pracy !!!!!

@?????

Dokładnie a Pan furteczka to już przesadza . Trzeba to gdzieś zgłosić stoi tylko gdzieś po kontach i obserwuje i donosi dyrektorowi że ktoś stanął na moment.W sumie to tylko dlatego został bo dobrze donosi. Nawet butów roboczych nie nosi bo po co!!!!

Ipipipi
@Jaruś

Jak nie ma butów, to strzel mu w nogę?. Obuwie go obowiązuje.

X
@?????

Marcin musi mieć na bieżąco informację

Jędrek

Na układy nie ma rady. Na lini pracuje żona jedynego z mistrzów i dzięki temu też ma przywileje.

allfons

Jak tam mecz?

śmiech

Nie wspomne o bonach na święta to już który rok z kolei

zwolniony

Czy wiadomo już coś w sprawie odbudowy G16?

Halinka
@zwolniony

Jakie wrażenia po dzisiejszej rozmowie z prezesem

@Halinka

wiedzialem, ze ktos odrazu napisze takie pytanie po spotkaniu z Prezesem. najwazniejsze jakie Ty masz wrazenie i odczucia po tym spotkaniu. Co Cie obchodzi opinia innych. Ludzie przestancie donosic na siebie kto ile w kiblu siedzial czy na przerwie, takim zachowaniem niczego nie zyskacie, wrecz przeciwnie, za chwile bedziecie sie karta odbijac idac na siku bo sami do tego doprowadzacie tutaj na innych pracownikow, zajmnijcie sie soba... Przełożeni wszystkie te wpisy czytaja. wiec zastanowcie sie dwa razy zanim doniesiecie na siebie...

Halina
@pracownik

Ja osobiście jestem zadowolona z spotkania z prezesem wspomniał o rozbudowie zakładu oraz o pracownikach na postojowym i o pracownikach co pracują na 0.8 etatu

Psqda
@zwolniony

Chcesz wrócić na g16?

Pracownik G 16
@Psqda

Chcę, ponieważ na G16 była praca z fajnymi ludźmi za dobre pieniądze.

Jygus
@Pracownik G 16

Skończyło się dobre, teraz trzeba robić za 2 tys xd

Robociarz
@Pracownik G 16

Pracowałeś na laserach?

Bob

Potrzeba nowego zarzadu, pytanie kiedy Flokk to zobaczy

Fan
@Bob

Flokk dostaje od zarządu same dobre informacje, może kiedyś będzie chciał z nami porozmawiać

!!!!!

Chcecie żeby przychodzić w soboty to chyba nie jest dobry pomysł tak jak Wy nas traktujecie my się będziemy odpłacać tak samo tylko ciekawe kto na tym lepiej wyjdzie?????

@!!!!!

Skoro zarząd traktuje nas jak traktuje my odpłacimy się tym samym. Ciągle straszenie wyzysk zabieranie premii i zakazy sprawiają że nie mamy motywacji do pracy tym bardziej do pracy w soboty. Traktujcie nas jak ludzi nie jak roboli. Z nami naprawdę można się dogadać ale zrozumcie ze nie tędy droga.

Edi
@!!!!!

O czym wy gadacie. I tak na sobotę jest zawsze komplet ludzi na dane stanowisko.

gosć
@!!!!!

A nie płacą nadgodzin za sobote?

podróbka
@!!!!!

Tak traktowanie pracownika w tej firmie to czyste kuriozum. Na spotkaniach prezes mówi, i mówi jak to pracownicy są cenni itd. ogólnie z jakimś tam szacunkiem, po czym wchodzi malinowa wazelina i plecie jakieś głupoty, żeby tylko się nikt nie odezwał jak to on traktuje pracowników, aż wstyd prezesowi. Po czym wszystko wraca do normy i znowu pracownicy są gnojeni o większe lub mniejsze rzeczy, bo sobie stanąłeś, bo zauważyłeś błąd, a nie powinieneś go widzieć tylko robić z tego co masz, nie ważne czy to jest zgodne z zamówieniem czy nie bo ma wyjechać sztuka bo nic innego się nie liczy, a jak będzie reklamacja to wyjdzie kierowniczek i poleci po premii no bo widziałeś jak robiłeś. Potem się dziwią, ze nikt nie chce pracować w międzynarodowej firmie, choć z zaściankowym zarządem i dyrektorami w wytartych jeansach i słomkowym kapeluszu, że muszą płacić ludziom żeby naganiali im frajerów do roboty. Śmiech. Najgorsze co można powiedzieć o tej firmie i jakże wymowne dla mieszkańców Turku i okolic to to, że lepiej iść już do innego kołchozu za mniejszą kasę niż z tymi ludźmi mieć coś wspólnego.

@podróbka

Macie racje to jest chore co tu się wyprawia. Straszycie ludzi że, pójdą na inne stanowisko bo wasza linia nie działa tak jak powinna. I ludzie czekają za wózkami bo tak wspaniale działa ta dyrektora linia. (usunięte przez administratora)

dozwolnienia
@Jaruś

Niewypał? Mało powiedziane. Gdyby pozwolono nam robić taki badziew jak teraz produkujemy zanim linia powstała, to byśmy robili w tyle osób więcej niż teraz. Jednak wtedy było ważne co innego. Xenon czy Light dziś a kiedyś to jednak widać wyraźną różnicę, ale robimy tak a nie inaczej bo liczy się sztuka a nie czy jest zrobiona dobrze. Płacą to ok ale już trochę w tej firmie pracuje i wiem że za jakiś czas będzie tak że znowu jakość produktu się będzie liczyła i znowu każa w drugą stronę. Dajcie nam pracować w spokoju i weźcie tych durniów w postaci koordynatorów którzy sami nie nawiedza od czego są i tego dyrektorzyne który nie potrafi ich ogarnąć i wprowadza zamęt a będzie dużo lepiej i co ważniejsze spokojniej.

Halina

Dobra wiadomość jest taka ze wracają osoby z postojowego co siedzieli w domu 6 miesięcy tylko nadal nie wiemy co z pracownikami cp pracują na 0.8 etatu też juz pracują 6 miesięcy pracy w profim jest bardzo dużo

namiot
@Halina

no nie wiem czy to taka dobra wiadomość bo już dziś kilka osób poleciało, a to nie koniec...

Hhhy
@Halina

Po 6 miesiącach wakacji ciężko im będzie wrócić do roboty jak kasa za darmo była xd

Samanta

Jakim prawem zamykacie nam szatnie i dostęp do naszych rzeczy osobistych? Do jedzenia które przynosimy do lekarstw które mogą nam być potrzebne np gdy zaboli nas głowa. Jeśli w ciągu zmiany zrobi nam się zimno i będziemy chcieli iść się ubrać to też nic z tego bo ktoś mądry inaczej miał kolejny super pomysł. A co z nami kobietami gdy dostaniemy okres??? Gdzie mamy trzymać podpaski??? Może w tych brudnych szafkach na narzędzia. To jest jawna dyskryminacja. Pogwałcenie naszych praw. Traktowanie nas jak (usunięte przez administratora) którym odbiera się prawa a narzuca zakazy. Ciekawe co na to związki zawodowe??? Ciekawe co na łamanie naszych praw powiedzialaby państwowa inspekcja pracy!!!

@Samanta

Co na to związki zawodowe? Nic o tym nie wiemy. Najpierw taka informacji musi do nas dotrzeć. Poniżej nr telefonu do mnie i adres e-mail: 501 524 190 w_s3(małpa)wp.pl Sławek Witczak.

@anonymous

Tutaj was informuje o zaistniałym fakcie. Od jutra ma to wejść w życie.

@Samanta

Wszystko przez to ze jakis poczuty konfident zaczął pisac na go worku, ze inni pracownicy jak nie maja co robi to aiedza w szatni i to tak bardzo bolalo ze sie tu pożalil, a przelozeni wszystkie te wpisy czytaja i takie konsekwencje pozniej są...

@pracownik

To niech przełożeni pilnują swoich pracowników. W końcu za coś im płacą. Mistrz nie zauważa kiedy i na jak długo znikają mu pracownicy? Mają aż tyle roboty? W końcu siedzą teraz na halach i widzą co się dzieje. A przez kilku (usunięte przez administratora) ma cierpieć masa ludzi?

Gino
@Samanta

Nigdzie nic nie zgłosicie bo tylko tu pisać potraficie bo tak było jest i będzie. Niedługo będzie mierzenie karku do założenia chomąto i kagańca by za dużo na forum nie szczekać. Dopóki nie odejdziecie od stanowiska i nie zrobicie strajku(wszyscy)to będzie coraz gorzej.

@Gino

Dlaczego piszesz nie zgłosicie i potraficie? Nie jesteś jednym z nas? Jeśli nie pracujesz w profi to opuść to forum i się nie udzielaj. A jeśli jesteś naszym kolega z pracy to Może pora wziąć sprawę również w swoje ręce i napisać że zrobimy bo potrafimy. Jest nas tylu że może warto się postawić. A druga strona jest taka że pisząc tutaj już coś robię w tym temacie. Chociaż tyle lub aż tyle. Dobrze wiemy że dyrektor i zarząd czyta te posty. Może w końcu się opamietaja.

@anonymous

Związki zawodowe mają swoich przedstawicieli w profi. Jeśli tam pracujesz to chyba słyszysz i widzisz co się dzieje. Nie można samemu wyciągnąć wniosków i stanąć w obronie pracowników?

@Samanta

Zamykają pewnie ze względu na koronowirusa, dla twojego bezpieczeństwa. W czasie okresu powinnaś wziąć l4 albo stopery se tam wsadzić hehe

zwykłypracownik
@pracownik

Wybacz, ale odkąd jeden z mistrzów wyprosił mnie ze stołówki bo jego zdaniem było a dużo osób to siedzę w szatni i tam jem, niestety bo nie zamierzam się ścigać o miejsce na stołówce. Jak mi zamkną szatnie to będę jadł na stanowisku. Chcą płacić za namawianie osób do pracy w firmie, a nie potrafią zadbać aby każdy mógł w spokoju skorzystać z przerwy i zjeść jak człowiek. Mam gdzieś skargi itd. bo komu mam się poskarżyć? Może dyrektorowi, który przybywa w firmie do 21 bo nie wie że ludzie którzy są pod nim nie ogarniają swoich obowiązków, a on ich? No chyba, że zamiatanie i pouczanie w tym temacie ludzi w środku pracy to jego obowiązek. Śmiech.

Gino
@Samanta

Byłem pracownikiem i będę się w taki sposób wypowiadał, a wiesz dlaczego? Bo byłem jednym z tych, którzy walczyli z "systemem" i poleciałem w pierwszej fazie z odprawą bo PDO nie chcieli dać bo to byłaby dla mnie nagroda. Druga sprawa to forum jest ogólnodostępne i będę się wypowiadał jako były pracownik. Ludzie tam pracujący nie robią sobie nic by ich szanowano. Przejdzie taki Paradiso i mu buty, żeby mogli to by lizali. Mimo, że dla niego w sposób jaki się odnosi wszyscy są (usunięte przez administratora). Śmieszne to, że każdy gada po kątach jak mu źle, ale iść i ogarnąć to najlepiej, aby ktoś inny. Jak chodziłem to ci co najwięcej gadali mieli później mi za złe i robili koło tyłka. Prawda boli, ale tam w większości robią judasze co za kilka srebrników sprzedadzą drugiego i za pochwałę u mistrza. W życiu żyjesz według swoich zasad i wartości, albo według innych tracąc przy tym własną wartość... Tyle w temacie. P.S. Chcesz dam Ci maila. Wrzucisz film z tym co się dzieje na YT tak by nikt go nie widział, podasz mi link, a ja już odpowiednie służby zawiadomię. Ot tak dla pokazania górze, że ludzie z ziemi Tureckiej mają jaja i się ich nie boją.

Krzywy
@Gino

Ale odprawe i tak chyba dostałeś?

jurek

Jest rok 2021. Jak co roku otrzymujesz na święta: A) 100 zł B) 200 zł C) 500 zł

j
@jurek

oczywiście odpowiedż B co wygrałem ha ha ( za które będzie można juz tylko kupić paczkę zapałek )

xddd
@jurek

ciekawe

Któś

Przyjmij się do pracy w akordzie na metalowym to zobaczymy czy zarobisz 2000 plnów.

dariusz
@Któś

Jestem zainteresowany podjęciem pracy ale nie widzę ofert na to stanowisko:)

Wypłata w tym mcu była już ?

arek

ile miałeś tej wypłaty?

Arek
@Zainteresowany

Wypłata przelew juz był w piątek

Arek
@arek

Tal jak zawsze wypłata z przodu 2 była ale nie przekraczała 2,5

Gosc
@Arek

Jak ponad 2 to chyba nie masz 26 lat

Ona
@Arek

Bank PKO godz 12 wypłaty brak do 16 może się wyrobia (usunięte przez administratora)

@Ona

Z sg już jest zapomoga

JAGODA
@Zainteresowany

Wypłata za sierpień juz była przelana 3 wrzesnia a więc wypłata juz jest w tym tygodniu również były przyjęcia na g10 obecnie firma ma montowany nowy system m3.

@JAGODA

Zwolnieni grupowo w lutym tez mogą składać cv?

Alan
@gosc

Nie podoba się obecna praca czy na bezrobotnym siedzisz.?

@JAGODA

Na g10 szykują się zwolnienia od poniedziałku żeby zrobić miejsca dla nowych z pośredniaka.

Jagoda
@Karolina

Do 30 września są pracownicy na postojowym do 30 września są też pracownicy pracujące na 0.8 etatu co z nimi będzie 1pazdziernika ?

Xxx
@Jagoda

Do zwolnienia a co innego zrobia

ak47

ach ten nowy system m3 będzie naprawdę świetny! jak narazie towar z magazynu na produkcje dostarczany jest nieraz z kilku godzinnym opóźnieniem ale bądźmy dobrej mysli ze to w końcu poprawią .

@ak47

Czy obecnie są jakieś przyjęcia do firmy?

wie

Są na szwalnie.

Tomasz

Mamy dobrą firmę, z odpowiednią pozycją na rynku a do tego dobrego pracodawcę więc polecam pracę.

stary
@Tomasz

Na pewno piszesz na właściwym forum?

@Tomasz

Prxynajmniej odprawę dają xd

Gruby dick

Zostalem.zwolniony w grupowce i dostałem odprawę inny zakład by was kapnąl i wypowiedzenie i dziękuję

@Gruby dick

Na długo ci ta odprawa wystarczy?

Wandzia

Znowu zwolnienia?

@Wandzia

Z jakiej racji zwolnienia jak cały czas są ogłoszenia, że szukają pracowników jakiś paradoks nie rozumiem.

kwl
@Gruby dick

czym sie jarasz. przy grupowych zwolnien odprawe musza dac i to nie jest dobra wola zakladu...

Bezrobotny
@kwl

Jak ma umowę na czas nie to odprawa musi być.

Tak

Teraz jest tak że jak chcesz to prace wszędzie znajdziesz bez żadnych nacisków i zastraszania a ludzi tutaj będzie coraz mniej będą uciekać do normalnej pracy

G10
@Tak

Pracy w profim jest bardzo duzo zostajemy na nadgodzinach na g10 tyle jest pracy a na g8 też sie ruszyło b9 ludzi ściągają z postojowego i od września rusza produkcja na dwie zmiany

@G10

To może g16 odbudują

Były
@Ania

Jak odbudują to skąd wezmą ludzi do pracy

Gosia
@Były

Jak będzie zakład to i ludzie chętni do pracy będą tylko zależy za jaką stawkę i jaka umowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Profim Sp. z o.o. - Turek

• Jak się pracuje w Profim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Profim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 293.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profim Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 285, z czego 115 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 119 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Profim Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Profim Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Profim Sp. z o.o.