Opinie o profim.pl - Flokk sp. z o.o. w Turek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Profim Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Profim Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profim Sp. z o.o. w Turek

Bolesław Krobry

Na krojownia narzekacie a nas z Ikei rzucają gdzie chcą raz na magazyn raz na linie a tam to odechciewa robić, a najlepszy jest taki gościu co nawet zimą w krótkich spodenkach chodzi, snuje się jak żółw od stołu do stołu pogada, postoi, potem kilka minut czlapie to swojego stanowiska a jak usłyszałem jaka ma stawkę i ile mubza to płacą to za głowę się zlapalem

Kar
@Bolesław Krobry

Z wartościowania stanowisk wyszło tyle że podnieśli stawkę tym co mieli po 12 zł i tym co mieli po 18 zł. Ale nie zmienia to faktu że ci co zarabiali więcej nadal będą zarabiali więcej mimo że robią na tym samym stanowisku. Pora chyba ustalić jakieś zróżnicowane normy, bo czemu pracownik za 2500 ma robić tyle samo co pracownik za 4000?..

Wypad z Ikea!!! Mam jej dość

@Bolesław Krobry

Dlaczego winisz ludzi o to jakie mają stawki. Był czas że pracowaliśmy w akordzie i kto ile sobie wypracował taką ma teraz stawkę. A oczernianie kolegów z pracy to jest trochę nie na miejscu. Masz coś do kogoś to miej odwagę podejść i powiedzieć prosto w oczy. A nie jak dziecko w przedszkolu.

Obiektyw

Kolego dobrze wiesz ze na różnych stanowiskach można było zarobić różne pieniądze. Mimo że nie jeden starał się jak mógł to miał takie wysokie czasy że nie szło zarobić. A inny zarabiał ponad 4 tys bez nie wiadomo jakiego wytężania. Pewnie jesteś z tych bardziej docenionych, ciekawe jak bys się czuł robiąc to samo i masz stawkę 14 zł a kolega obok robiąc to samo 19.

Oczko
@Obiektyw

Masz rację z akordem kolego kto się wciskał i strzelał do ucha brygadzistom to tak jak piszesz miał dwie stówki dniówki a inni osiem dyszek i całą zmianę upoceni! Pozdro!

@Oczko

Proponuję Ci kupić sobie taką maść na zacisk pośladków bo widzę że tobie i koledze (usunięte przez administratora) że teraz ktoś ma więcej. Tych pieniędzy które on zarobi nie zabiera przecież tobie więc w czym masz problem, nie pasuje Ci robota? Stawka? Inni pravownicy? To się zwolnij... Proste. Nie pozdrawiam

Katarzyna

Taka maść równie dobrze byłaby wskazana tobie skoro tak nerwowo reagujesz, tu nie chodzi czy ktoś komuś zabiera, tu chodzi o to , że na jednym stanowisku , robiąc to samo jeden pracownik ma więcej na godzinę a drugi mniej, można chyba to jakoś wypośrodkować.

@Katarzyna

Ale czy to jest wina prcownikow, że takie są stawki rozbieżne? Nie! Więc nie rozumiem z jakiego powodu ubliżać osobie która ma tą większą stawkę i zapewniam nie jestem tą osobą ale nie rozumiem waszego podejścia do innych kolegów z pracy którzy mają większe stawki od was robiąc to samo co wy! Przecież nie oni sobie tę stawki przydzielili, pretensje kierujcie w stronę zarządu który to wymyślił a z tego co mi wiadomo kolejne " normowanie stawek" nie będzie się wcale opierało na kompetencjach a średniej z całego roku więc raczej nie będą docenieni w końcu Ci pracownicy co potrafią robić nie tylko na jednym gnieździe.

@Oczko

@Oczko (usunięte przez administratora) W akordzie kto chciał zarobić to zarobił i to było widać gołym okiem komu zalezyza a kto miał (usunięte przez administratora). Teraz slizgacze i ściemniacze płaczą bo zawsze mieli wszystko w(usunięte przez administratora). Jak mieli iść na inne stanowisko lub robić coś innego to tak ściemniali żeby czasem czegoś do roboty innego nie dostać. I dniówka wychodziła 50zl. A teraz płacz. Oczywiscie nie wszyscy bo pewnie są wyjątki którzy są pokrzywdzeni. Zresztą do tej pory widać jak kto pracuje. Prace trzeba mieć we krwi a nie w (usunięte przez administratora).

Nygus
@1234

No i co z tego gdzie kto ma robotę, powiem Ci starą mądrość nie sztuka się narobić a nie zarobić, sztuką jest zarobić i się nie narobić :-)

@Nygus

I właśnie potwierdziłeś mój wpis. Ja jestem nauczony pracy od małego i teraz nie muszę narzekać. Wiem że to nie tyczy się wszystkich bo pewnie są osoby które chciały by pracować i zarobić ale nie mają takiej możliwości. Nie zaprzeczam też że system wynagradzania nie jest zbyd sprawiedliwy (tak w skrócie)

Cud
@Obiektyw

No właśnie po co to wartościowanie jeslii w jednej brygadzie zarobki są różne. Mając takie samo stanowisko powinny być zarobki jednakowe a tak to tylko niepotrzebne kwasy między ludźmi, chyba że o to chodzi aby była zawiść między ludźmi. Z takim podejściem i taka motywacja ludzi to życzę sukcesu w poszukiwaniu nowych pracowników, bo jeśli nie docenia się starych i oddanych firmie to nie liczyłbym na nowych zresztą widać jak nowi walą drzwiami i oknami ????

@Cud

Jak mają walić drzwiami i oknami jak nie ma przyjęć

Hs
@Gość

Na szwalnie 25 osób szukaja!

Bezrobotny
@Hs

Na jakie stanowiska pracy są osoby poszukiwane na szwalnie, czy tylko i wyłącznie szwaczki i szwacze czy jeszcze na inne stanowiska, np pomoc szwaczki i czy tylko osoby z doświadczeniem na danym stanowisku ? Jaki rodzaj umowy jest oferowany i czy bezpośrednio przez zakład pracy czy przez firmę zewnętrzną?

!!!!!

Jaka płaca taka będzie praca i proszę nie wymagać jak do tej pory że ciągle mało

Praca

Jak wyliczano nowe stawki dla pracowników?

O
@Praca

80% dotychczasowego wynagrodzenia + ewentualnie max 25%. Czyli jeśli nie będzie premii, tracisz 25 % dotychczasowego wynagrodzenia

Tyskie
@O

Orlen działa....

Dych
@O

Zgadza się i już jesteś w plecy bo wątpię żeby udało się osiągnąć choćby 20% i już zarząd zarabia dodatkowa kasę i już słupki idą w górę i już flokk się cieszy że ma tania siłę do pracy i przenosi produkcję do turku bo po co płacić komuś za granicą 3razy tyle co tobie i już ręce zacierają z zysków jakie będą mieli tylko szkoda ze znowu kosztem oddanych pracownikow.

hmm
@Dych

Progi premiowe nie są po to by je osiągać tylko po to by do nich dążyć. Jak za często będziemy je zdobywać to stwierdzą że musza zaostrzyć wymagania aby dążyć do jeszcze lepszej perfekcji, oczywiście za tą samą kasę!

Ika
@hmm

Ale tutaj mało kto to rozumie w tej firmie. Przykład produkcji co było kilka lat wstecz, jak mieli ekstra stawki to rypali ile wlezie, a jak normy podnieśli to płacz, chyba z xenona najwięcej. Nauczcie się, że w życiu chodzi o to by pokazać palce, a nie rękę!- Ale i tak wielu tego nie rozumie i nie będzie rozumie(usunięte przez administratora)

Żenada

My będziemy pracować i się będzie od nas wymagać za te marne stawki a te luzaki przesiedzą albo jeszcze inaczej przesztukują osiem godzin i zarobki będą mieli większe od nas Najlepiej to się tylko produkcji uczepić a co robią inni to zarząd tego nie widzi albo nie chce widzieć

Nie było

Czy są przyjęcia?

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
????

Mam pytanie. Kiedy wpłynie reszta wypłaty? Póki co na konto przyszła tylko zaliczka.

@????

Dobre hagaha. Faktycznie wysokość pensji nie powaliła i wygląda jak zaliczka

Niestety sytuacja w pracy jest nieciekawa. Regulacja stawek przyniosła głównie jeden skutek, frustrację u pracowników. Bo jak żyć za 2200, o ile chociaż tyle było w tym miesiącu. Niektórzy nawet tyle nie mieli. A co ciekawe, dopiero kolejna wypłata będzie naliczana wg nowych regulacji płacowych. Przełożeni rozkładają ręce, nikt nie może nic zrobić. Tłumaczenie : "Przecież podpisałeś, mogłeś tego nie robić" Niestety na decyzję mieliśmy kilka minut, przy obecności kierownika. Decyzja podpisujesz i masz jakiekolwiek zatrudnienie, jakieś pieniądze albo podpisujesz wypowiedzenie i zostajesz na lodzie. Niestety żaden z Dyrektorów nie pofatygował się do nas, Nikt nie odpowiada na pytania pracowników.

On

Jak ktoś teraz ma 2300 to regulacją nic nie zmieni i tak do du..py i tak kwestia tych osób które teraz mają po 17 czy 18 stawke i zarabiali dużo więcej ich regulacją i pierwsza wypłata może zszokowac i to chyba właśnie o to chodzi zeby obciąć te wysokie wypłaty do szarej strefy.

Prawda .

Ludzie obudźcie się . Oni z nami nie będą rozmawiać tak jak to robił pan Rychlik . To są korpoludzie dla których liczą się tylko cyferki . Dla nich jesteśmy (usunięte przez administratora) . Mamy robić więcej za mniej . To już nie jest firma Profim .

Szczery
@Prawda .

Jak Ci nie pasuje zawsze możesz zmienić pracę, zobacz ile w Turku i okolicach jest zakładów pracy, które chętnie Cię przyjmą, otrzymasz umowę agencyjną i najniższą krajową na rękę, tak więc szybko się pakuj.

G16

W tej firmie jako operator maszyn cnc nigdy przewaznie poniżej 3000 zł netto wyplaty nie schodziłen od 2016 roku...

Jasnowidz
@Szczery

A ty zapewne jesteś jednym z tych " luźnych" . Dam ci radę : pilnuj swojego stołka póki jeszcze go masz bo o niego też się upomną ...

Pracownik Flok

Jak tam wypłaty to pierwsza wypłata z firmy Flook kolejna wypłata będzie bo regulacji płac tylko dlaczego pracownicy rak negatywnie się wypowiadają o tej regulacji

Maly
@Pracownik Flok

Po 15 latach pracy 2300 z groszem aż 200 złoty więcej od najniższej krajowej można się od...ac na mieście

?????

Ciekawe czy tylko pracownicy produkcyjni muszą wykorzystać urlop, czy to się wszystkich dotyczy

@?????

Widzę, że sprawa urlopów jest wciąż "gorąca". Pracownicy powinni wykorzystać urlop w roku w którym nabyli do niego prawo. Zaległy urlop, PRACODAWCA (!) ma obowiązek udzielić pracownikowi do 30 września. Jeśli tego nie zrobi, może narazić się na konsekwencje. Tak więc pracownik ma prawo do urlopu, wypisuje wniosek ale to ostatecznie pracodawca decyduje czy pracownikowi go udzieli. Pracodawca nie może zmusić pracownika do pójścia na urlop. Profim już przerabiało ten temat przy okazji inwentaryzacji i dlatego mamy pisemne wnioski - tak jak mówią przepisy. A tak przy okazji zamierzam wystąpić z wnioskiem do Zarządu w sprawie planowania urlopów i zwolnić go z tego obowiązku. Tak, to też obowiązek pracodawcy! A może chcecie planować urlopy w marcu tak jak do tej pory? Sławek Witczak

Niezależny
@anonymous

Sugeruję koledz zapoznanie się z przepisami TARCZA 4.0

Prawda

Niech się Firma liczy z tym że jak już się skończy ta korona wirus to na pewno dużo ludzi ubędzie , już w tej chwili brak motywacji do pracy, a co będzie dalej to tylko czas pokaże ale ku lepszemu to się raczej nie zanosi

!!!!!

Szanowna Dyrekcjo tak się składa że większa ilość pracowników nie zgodzi się żeby pracować po obniżonych stawkach godzinowych , tym bardziej że praca pracowników nie jest lekka , wzsystko drożeje nawet minimalna krajowa idzie do góry a nasze stawki mają iść w dół , to coś nie jest tak jak powinno

Niewtajemniczony
@!!!!!

Sprawa jest prosta, nic nie podpisujcie i tyle

on1
@!!!!!

Jak na region turecki zarobki w tej firmie są dobre, gdzie indziej mają 2100 do max 2500zl na produkcji ...

Xxx
@on1

Nie przesadzaj ze w turku nie zarobisz 2100 czy 2500 taka kasę to w każdym zakładzie niestety profim na tą chwilę nie jest już firma z wysokimi zarobkami jak to miało miejsce kiedyś. Dziwię się tylko że ludzie nie powiedzą stop, zamiast podwyżek to obniżka pensji a wszystko w górę. Przecież wiadomo że flokk chce przenieść produkcję z innych firm bo mają u nas tania siłę robocza, a wy się cieszycie ze będziecie (usunięte przez administratora) Za najniższa i jeszcze traktowani jak, nawet nie chce mi się pisać. Póki nie powiecie wszyscy stop będzie jeszcze gorzej chyba teraz przy zmianie stawek najwyższa pora pokazać że ich stanowiska zależą od waszej pracy a nie odwrotnie.

produkcja

kto ma obniżoną stawkę?

Krzyś
@produkcja

Uuh
@Krzyś

Ile będziesz zarabiał na tej stawce

produkcja
@Krzyś

na jakiej podstawie to wyliczyłeś?

Były

Witam Przyjaciele.Jak Wam się pracuje w Wielkiej międzynarodowej firmie FLAKK .Dalej obiecują Złote Góry.Ludzie bez honoru napewno o to dbają.Trzymajcie się ,Pozdrawiam Was.

Gumiś
@Były

To w takim razie napisz gdzie teraz pracujesz, to może złoże cv i tez tam pójdę o ile mnie przyjmą.Pozdrawiam.

Maniek
@Były

U nas jest tyle roboty , że chłopaki robią nawet do 14ej . Aż chce się pracować...

×××

Każdy umie tylko narzekać, zwalać wine na związki , ale jak przyjdzie co do czego to nikt buzi nie otworzy , wszyscy odważni tam gdzie nie potrzeba

Ktoś coś

Czy coś wiadomo kiedy rusza odbudowa spalonej hali ?

Spawacz
@Ktoś coś

Chyba nigdy nie będzie odbudowana przynajmniej nic o takich planach nie słyszałem

G16 laser
@Ktoś coś

Chciałbyś wrócić do pracy na g16? Aktualnie gdzieś pracujesz?

@G16 laser

Pewnie, że by się wróciło tym bardziej, że aktualnie nie mam pracy i zaznaczam , że nie z powodu lenistwa.

Pyry
@Ktoś coś

To choć przyjacielu wynajmijmy sobie wspólnie pokój w poznaniu, tam praca powinna być

@Pyry

Wspólny pokój w Poznaniu z przyjacielem i praca , kusząca propozycja ale mąż zazdrosny.

@Ktoś coś

To rzuć tego (usunięte przez administratora)i wybierz przyjaciela xd

@On1

Masz racje to by było najlepsze rozwiązanie

Psycho

Tak Poznań tylko na Ciebie czeka Na bank jesteś z Psar

@Psycho

Ja wynająłem pokój w Warszawie i jestem zadowolony bo zarabiam se lepiej jak w małym Turku...

Krojczy

Witam, chcialbym serdecznie zaprosic Pania Dyrektor HR na spotkanie z pracownikami z krojowni. Prosilismy o spotkanie we wtorek, ale nadal widoczny brak zainteresowania z Pani strony, moze jakies obawy. Mysle, ze tak, bo ludzie maja sporo zastrzezen, co do stawek jakie im zaproponowano, zasad wynagradzania i premiowania. Chce rowniez dodac, ze jest grupa osob, ktora nie chce pisac pytan na karteczkach a oczekuje bezposredniej konfrontacji i rozmowy o konkretach. A co do tlumaczenia sie z braku czasu, to na pogaduszki w kadrach czas jest, a na powazny temat czasu brak.

Tak

Zrobią taką regulację wynagrodzeń że się odechce całkiem ochota do pracy , trzeba będzie się głęboko zastanowić czy to warto będzie wogóle podpisać

Skowronek

Wypowiedzieli umowę Ikea. Co o tym sądzicie?

Zuzek
@Skowronek

Naprawdę?

@Skowronek

Ikea do czerwca potem będzie tylko lepiej. To dla mnie była kula u nogi.

niezalogowany

Opuszcza nas kolejny dyrektor, członek zarządu. Niezmiernie cieszymy się, że dyrektor operacyjny (odchodzący), będzie realizował przyszłe wyzwania zawodowe podążając niezależną ścieżką kariery w... innym zakładzie. Jako, że historia lubi się powtarzać, żegnamy go jego własnymi słowami -" krzyż na drogę".

J23
@niezalogowany

Nic dobrego dla naszej firmy nie zrobił.

Zara
@niezalogowany

Ostatni z pierwszej grupy też jest słaby.

smutna
@niezalogowany

Będzie optymalizował produkcje w innym zakładzie. Tu udało mu się zoptymalizować ponad 1 tys. osób. Koniec "lizania podłogi".

Parodia
@niezalogowany

Myślę że większość przyzna mi racje że byl to najgorszy dyrektor w dziejach tego zakładu.

Rubi
@smutna

Czyli 1 tys. osób zostało zwolnionych, czyli ile teraz osób ogółem pracuje w zakładzie ? I czy jeszcze planowane są zwolnienia ? Po prostu żal serce ściska.

@niezalogowany

To jeszcze nie koniec. Teraz jeszcze polecą jego pseldo managery i dyrektory co mu w (usunięte przez administratora) wchodzili bez mydla. Potem przyjmą następnego geniusza i tak do(usunięte przez administratora)

@smutna

Większość pewnie przez spalenie zakładu g16 więc to żadna optymalizacja xd

@On1

Ale Ty zapewne pracujesz , że tak łatwo Ci powiedzieć ,,żadna optymalizacja ,, że zostały zwolnione osoby z powodu spalenia zakładu, Ciebie to nie dotyczy i z pewnością nie obchodzi.Życzę więcej empatii.

@On1

Firma skandynawska a wypłaty wschodnie.

On1

O to mi właśnie chodzi ze to nie optymalizacja a wina wypadku przez co ludzie stracili prace a zakład chale ze specjalistycznym sprzętem...

prawda
@On

Nie po to przenoszą produkcje do Polski aby Polaczkom dać, tylko aby więcej zarobić. Jak by nie patrzeć to w "cywilizowanej" części Europy najtańsza siła robocza.

@On1

Czyli co żeby dokonać optymalizacji to teraz należałoby zwolnić połowę g8 a później jeszcze drugą połowę i wtedy będzie git

@prawda

Ja pracowałem na robotach a teraz niestety jestem bezrobotny

@
@Ania

Rozumiem Cię doskonale, wiem jak smakuje porażka i bezrobocie, dlatego zastanawiam się nad wyjazdem z kraju za pracą.

Osoba

Czy w tym roku są planowane jakieś przyjęcia pracowników do zakładu ?

@Osoba

Nikt nic nie wie.

!!!!!!

Jeżeli ma być jakiś porządek w tym zakładzie to trzeba zapewnić pracę tym nie pracującym a jest ich bardzo wielu, dlaczego jedni mogą pracować i się od nich wymaga a drudzy ślizgają się całe osiem godzin

Ślizgacz
@!!!!!!

Stare chińskie przysłowie mówi: że, jeżeli uderzysz głową w dzban i usłyszysz dudniący dźwięk, nie sądź pochopnie, że to dzban jest pusty.

Aaa
@Ślizgacz

Gdy za dużo murarzy, tam dom staje się krzywy. Skoro tak bardzo lubisz chińskie przysłowia. Innymi słowy - zbyt wielu ślizgaczy tam lód się łamie albo najzwyczajniej firma upada, cegła po cegle i jakiekolwiek próby ratowania jej przez górę jak na razie nie pomagają

Wypłatę mieliście już w tym mcu ?

nie, a powinna już być.

gosc
@Marek

Ile sie tej wypłaty spodziewasz?

Józef
@Marek

Przelew wypłaty był 7 stycznia wieczorem to ostatnia wypłata z Profim teraz od stycznia płacić nam będzie firma Flook

Kotek
@Józef

To teraz będziemy zarabiać minimum 6400.... Koron norweskich

@Józef

W koronach ?

@Kotek

Z jednej strony pracy na niektórych gniazdach jest bardzo mało i to widać z drugiej strony fllok chce inwestować czyli pieniądze na to są. Może warto było by pomyśleć o pracownikach tej grupie którą została sądzę że po rozbudowie firmy będą potrzebni.Od ponad 2 lat temat regulacji płac jest zamiatany pod dywan czy to wporzadku że jedni robotnicy mają 16 czy nawet 17 na godzinę a inni z ponad 10 letnim doświadczeniem czy nawet 20 letnim ok 11 zł a prezes zawsze powtarza firma przynosi straty.

@On

A co ma mówić Prezes. Że są zyski? Żeby ludzie o podwyżki się upomnieli. Prawda jest taka że po pożarze mieli stratę kilka tygodni. Później koronka i tarcza im tyłek uratowała....

ZX
@On

O jakiej rozbudowie firmy piszesz i jacy pracownicy byliby potrzebni ?

Pawel
@On

16-17. Ba, niektórzy mają po 20 nawet. Rozbieżność wypłaty na tym samym stanowisku to nawet ponad 1000zl.

Zostaw merytoryczną opinię o Profim Sp. z o.o. - Turek

• Jak się pracuje w Profim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Profim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 293.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profim Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 285, z czego 115 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 119 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Profim Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Profim Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Profim Sp. z o.o.