Opinie o Verbeek 4U BV w Oirlo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Verbeek 4U BV. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Verbeek 4U BV o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verbeek 4U BV w Oirlo

Hanna

Na jaką umowę zatrudnia Verbeek Uitzendbureau @cała prawda o verbeeku? I czy kwestie godzin wyrabianych w tygodniu i ewentualnych kar są tam uregulowane? To bardzo ważna informacja dla innych poszukujących pracy ze względu na to, że znając języka zawsze można się na takie zapisy powołać i spróbować poprawić swoją sytuację.

Cala prawda o verbeeku

Jeśli przyjeżdzacie do Holandii w nadzieji ze zarobicie wiecej niz w Polsce to zdecydowanie nie polecam tej firmy. Przez miesiac czasu dostawalismy po 100 euro czasem odrobine wiecej za prawie 40h przepracowanych a kiedy poprosilismy o zmiane pracy poniewaz takie zarobki są smiechu warte to po prostu kazali nam sie spakowac. Firma nie ma praktycznie nic do zaoferania procz pole i szklarnie. Rzucaja cie kazdego dnia gdzies indziej do pracy, lub siedzisz w bungalu prawie tydzien czasu bo twierdza ze nie maja aktualnie pracy i az szlag cie trafia kiedy wydzisz ze ciagle przyjezdzaja nowi ludzie do pracy i dla nich robota jest przez pierwszy tydzien.. Co do wyplat radze sprawdzac solarisy bo zazwyczaj wychodzi na to ze Cie okradli. Kary daja na kazdym kroku,porazka. Nie polecam!!!

TEsto

Noe

SIemano! Witam Serdecznie wszystkich , Posłuchajcie mnie i naprawdę jeśli ktoś tam chce pojechać niech od razu zmieni zdanie! (usunięte przez administratora)

Lysy

Daja po 50 euro za siciagniecie nowych pracowników ,ktorzy wytrzymaja 10 tygodni .Smiechu warte wszyscy uciekaja prawie po tygodniu ale 50 euro .Sezon sie skonczy i tak sami wywala nowych.Prawda jest taka wywala za 1 piwo ,ale tych co pija co dnia nie.Ciekoawoska jest domek 65 i 12 i inne, tam sie pije ciagle ale ktos oko przymyka i moga isc te osoby pijane do pracy a inni za jedno piwo odrazu wylot.Nowe parki tam przepelnienie masakra co sie dzieje na tych nowych parkach pchaja tam po 4 osoby gdzie jest jedna mala lodówka wystarcza ona zaledwie na 2 osoby a co dopiero 4 i kilka km do sklepu .Ale kasa dla Merylis kasa naj. nie ludzie .Patologia ,narkomania i awantury to norma w tej firmie.

Malolat
@Lysy

Wlasnie jest problem sprzywania alkocholu .Jednak pan (usunięte przez administratora)moze pic ile chce i kiedy chce i nic mu nie zrobia bo donosi do (usunięte przez administratora) wszysko i on mu dupe kryje .Ogolnie park patola narkotyki ,alkocholizm itp.Co do godzin maja je nieliczni ,tu chodzi tylko o zarobienie na domkach na ludziach ,nie danie im zarobic .Sa osoby ktore maja zaledwie po 20 godzin i to w polu w deszczu wypracowane .Dzwoniac do biura otrzymuja odpowiedz ze beda godziny ,ale prawda jest inna. 50 euro za zalatwienie pracownika nowego haha, biora kryminalistow juz do pracy tam po wyrokach . Przyjmuja tych co wywalili w ubieglym sezonie .Firma nie dba o dobro pracownikow ,tylko swoje .

Młoda

A jak wyglada praca sa godziny i po ile godzin sie robi?

Robol
@Młoda

To zależy jak trafisz, jak dobrze to w sezonie bedzie 50 godzin, jak źle to 15. Wszystko zależy od ludzi, ktorzy ustalają plan pracy. Jak znasz jakiś jezyk, to większa szansa na prace - lepszą prace.

Niezadowolona

Witam. W tejże firmie nic się nie zgadza. Co tydzień błędy w solarisach, zero prywatności, domki śmiechu warte,właściciele a w szczególności Merylis (Mamba) nie szanują Cię i gnoja na kazdym kroku. Nie polecam.

@Niezadowolona

A ty tam teraz jestes czy bylas?

Młoda

Witam chcialam sie dowiedziec jak teraz jest z godzinami w tej firmie i mieszkaniami bo mam szanse wyjechac i sie zastanawiam poniewaz przeczytalam tu duzo negatywów prasze o prawdziwe odpowiedzi jak jest teraz.

Czarna Mamba

Najgorsze dziadostwo jakie może być za granica to właśnie ta firma włącznie z Park Menagerem'ktory drabia sobie do myyyylycyjn j chyba renty bo okradaja ludzi z ich zarobionych ciężki pieniędzy.otóż wymagają zaświadczeń o nie karalności na stanowiska pracy 'na które nawet w Pl pracujac 10lat w kadrach nigdy nic slyszalam.park menager wyrzucił nas 40letnie osoby o godz 24.00 w tej dziurze do lasu za spożywanie piwa po pracy,Lecz Bellasting pomogl

Hanna

@Sylwia w komentarzu wspominasz o wypłacie wynagrodzenia z opóźnieniem oraz o niepełnej kwocie wynagrodzenia, którą można otrzymać. Czy spotkała Cię sytuacja, którą opisujesz? Zdarzyła się ona jednorazowo czy pojawia się częściej?

Sylwia

MASAKARA! Nie polecam. Wypłaty z opóźnieniem, brak całej kwoty. A jak się dowiesz ze cię zwolnili to wywalaja cię w środku nocy (ok21.30) na zbity ryj i mówią.- Jesteśmy dorośli. I koniec rozmowy. I co taka osoba ma zrobić ? W środku nocy bez wypłaty bo jej nie wysłali?! Masakra odrazdzam !!

Czarna Mamba
@Sylwia

Do bellastingu ich zgłoś miałam to samo wypłacił i wszystko!!!!!

Hanna

Dobrze to słyszeć. Czyli jesteście zadowoleni ze współpracy z Verbeek Uitzendbureau B.V.?

teresa

polec mieszkanie srednie po 4 osoby praca jest wyplata jest. czasem sie zdazry ze braknie 5 do 7 godz ale dzwoni sie i sa wyrownane, nie dziwie sie ze czasami sie bledy zdarzaja jak jest nas pewnie ponad 150osob. ale polecam braca bez jezyka nigdzie nie znajdzie sie tylko w verbeku

marcin

witam ja rowniez jest pozytwnie nastawiony do firmy dojazd za armo i powrot z pracy. Faktycznieteraz mieszkanmy po 4 osoby. takze polecam . wiem ze nowych ludzi gteraz woza na nowe lokalizacje i tam sa warunki jeszcze lepsze. jezei ktos dba o swoje mieszkanie to ma przytulnie i fajnie

Hanna

@Asia, dziękuję. A dlaczego warto skorzystać z usług Verbeek Uitzendbureau B.V.? Tych i i pozostałych informacji możecie dowiedzieć się ze strony firmy http://www.verbeekuitzendbureau.pl/dlaczego-verbeek

Hanna

@sandra, a możesz powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach?

sandra

A w szczególności Kalosze bo idzie sie utopic ... Przy duzych opadach deszczu. Nie polecam firmy

Hanna

@marta dzięki za opinię. Ile razy korzystałaś z usług Verbeek Uitzendbureau B.V.?

były robol

Jeśli wybieracie się do Verbeeka w okresie zimowym to obowiązkowo weźcie farelki. W pokojach nie ma ogrzewania i przy większym mrozie można zęby sobie powybijać.

Nie polecam firmy ogólnie. Traktują ludzi bez szacunku. Zmuszają do mieszkania z cpunami, patologiami z Polski.. przez co nie można odpocząć po pracy. Wyzyskują ludzi do pracy jako kierowców dla ich pracowników za darmo nie płaca nic. A pracownika oceniają za zwykle za plotki które są przekazywane do biura na parku - nie interesują ich fakty ani dowody.

Zostaw merytoryczną opinię o Verbeek 4U BV - Oirlo

• Jak się pracuje w Verbeek 4U BV?

Zobacz opinie na temat firmy Verbeek 4U BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Verbeek 4U BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verbeek 4U BV?

Kandydaci do pracy w Verbeek 4U BV napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verbeek 4U BV