Nie przegap nowości o Clipper Logistics Netherlands B.V.!
Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
Randomowy Robol
18.06.2022 15:15
Pracownik
Firma składa się w zdecydowanej większości z polskich pracowników, czy to na kontrakcie czy to przez agencję pracy, więc będąc Polakiem masz trochę łatwiej.
Stosunkowo młoda, bo ma zaledwie rok, więc jeśli się wykażesz to znacznie łatwiej o kontrakt. Zależnie od podejścia będziesz się czuć tu różnie. Moja rada - zajmij się sobą i nie patrz na innych, to będzie zdecydowanie łatwiej
Nowy wpis
Ona
06.09.2022 12:07
Kandydat
A jeśli chodzi o język ? Trzeba go znać?
Zostaw merytoryczną opinię o Clipper Logistics Netherlands B.V.
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.