Verbeek 4U BV

2.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Verbeek 4U BV

Andzia

Chciałam wszystkim napisać, że ta agencja jest bardzo ok. Bungale są 4 powtarzam 4 osobowe!!!! Zarobić też można fajnie. Kiedy ty jesteś wporządku, nie grandzisz i mozna na Tobie polegać to można pomoc od nich również otrzymać! Nie wiem dlaczego krytykujecie Pana (usunięte przez administratora), który naprawde umie pomóc w wielu przypadkach. Zawsze służy pomocą. Domki i pokoje mogłyby być w lepszym standardzie ale jak przyjeżdzasz zarobić na krótki okres czasu to wiele do szczęścia nie potrzeba. Przyjeżdzam co roku na wakacje i z roku na rok jest coraz lepiej!!!

franki

Pracuje w firmie od 4 lat, i wiekszych problemów nie miałam. nie ma jakis nie wyjasnionych minusów na salarisie,terminowo kasa na koncie. Jeżeli ktos przyjechal do sanatorium a nie do pracy no to sorry -Parkmenadzer nie bedzie robil za nianie.... Badzmy dorosli.Warunki mieszkaniowe - nie ma tragedii , " jak dbasz tak masz" , wiec jezeli ktos liczy na lotnisko na dachu badz basen przed domkiem to sorry nie ten adres!!! Normalny czlowiek jak zamierza przyjechac do pracy to sprawdza info o agencji o mieszkaniu, i na ich stronie mozna zobaczyc ze to park z bungalami a nie pensjonaty!!! Ogolnie jestem zadowolona -wiadomo kasa zawsze mogla by byc wieksza ale tez tragedii nie ma.

ZADOWOLONA

Nie rozumie dlaczego ludzie tak zle piszom o biurze i o(usunięte przez administratora)z mezem pracujemy juz rok jest wszysto ok.(usunięte przez administratora)w kazdej sprawie pomagal.Ludziom on sie nie podoba bo nie daje sobie w kasze dmuchac i to sie ludzio nie podoba.Wyplata zawsze na czas i wszystko sie zgadza.LINGSFORT jak hotel 4 gwiazdek nie ma ale jak ktos przyjezdza do pracy a nie na wczasy to jest ok jest gdzie spac gdzie odpoczac nie ma najgorzej.Bylam w gorszej agencjii uwierzcie w duzo gooorszej.Tylko prosze nie pisac ze jestem z biura czy dupoliem bo tak nie jest

Ap

Witam. Ja jak najbardziej polecam firmę Verbeek. No firma jak firma,jedziesz z zamiarem podjęcia pracy i zarobku to jest tak jak się tego spodziewasz,jezeli jednak jedziesz na wakacje a nie do pracy bo to sorry...czego Ty się spodziewałeś...? Z biurem jak i parkmenagerem można się dogadać i żyć w dobrych relacjach,ale musisz być lojalny wobec Nich a wtedy i Oni będą wobec Ciebie. Widzę same nie pozytywne opinie...domyślam się jacy ''pracownicy'' to wszystko opisują. Moje zdanie jest takie...'' Chcesz zarobić i jedziesz z myślą podjęcia pracy to to jest firma dla Ciebie... Jeżeli jednak chcesz jechać na wakacje to odradzam.''

Rad Nowy wpis

Spawacz mig/mag 380 euro wypłaty tygodniowej. Śmiech nie zarobek.

Nowy wpis

@Rad

Witam, Proszę sprecyzować, że to odjęciu zakwaterowania i ubezpieczenia. Pozdrawiam

Pytanie Nowy wpis

Czy pracownicy w Verbeek 4U BV dogadują się między sobą?

Jak jest z pakietem medycznym w Verbeek 4U BV? Można dołączyć rodzinę?

@Pytanie

Raczej nie,bo tez się pytałem

Mieczysław
@Pracownik

A są inne benefity dla pracowników? Na przykład dofinansowanie do wczasów pod gruszą albo dodatkowe ubezpieczenie? Dają coś fajnego z socjala?

Nowy wpis

@Mieczysław

Witam serdecznie, oprócz srodków wakacyjnych, które zbierane są za kazdy przepracowany dzien nie ma innych dodatków. Ewentualnie mozna zlozyc wniosek o dofinansowanie do ubezpieczenia od Panstwa Niderlanckiego. Pozdrawiam

Ktos

Nie polecam tej agenci (usunięte przez administratora) żyć mają w biurze o nic się nie idzie doprosic o jarografy się już proszę 10 raz oni tego nie mają. Proszę z ab się kontaktować. Nie polecam

Kiedyś tam, coś tam.

Ktoš tam w ogole jeszcze jeździ? Do tego wariatkowa?

Ktfch
@Kiedyś tam, coś tam.

No rumuni

Jaki jest styl zarządzania w Verbeek 4U BV?

M

Jeśli tam jesteś to współczuje wiekszość pracowników niezna ang. kłopoty z godzinami dziś praca tu jurto tam . Bardzo słabo

Czy Verbeek 4U BV organizuje staże dla studentów?

Karol

Jak warunki mieszkalne ?

Kobi
@Karol

Takie same jak zawsze,jak ludzie dbają to jest ok ale czasem trawi się smierdziel i tu nie mowa o Rumunach bo oni są czyści czasem ale jak mówię są gorsze warunki w firmach,tu przynajmniej jest wszystko i wszystko można załatwić,a ze teraz zrobili ze czasem trzeba zapłacić jak coś się zepsuje to może i dobre to bo ludzie czasem nie dbają.Pozdrawiam????

Kaja

Mam kilka pytań do osób które tam były bądź są :Czy wszyscy szukający pracy przez tą agencje trafiają do tych samych miejsc mieszkalnych ? Zamierza ktoś na początku 2021 szukać przez tą firmę pracy ? Ja zamierzam skontaktować się z nimi po nowym roku może jest ktoś taki jak ja , raźniej będzie :)

ObecnyNaVerbek
 Problem
@Kaja

DODAM NA WSTĘPIE ZE W 2021r NIE OPŁACA WIE PRZJEZDZAC DO HOLANDII, nasz rząd PIS WPROWADZIŁ PODATEK OD DOCHODÓW ZAGRANICĄ ! Wiec tak! Przebywam aktualnie na tej agencji od 4 miesięcy! Co mogę powiedzieć. Osoba, która zostanie skierowana na adres podany meilowo, na dany dzień i godzinę bez obaw otrzyma zakwaterowanie! O to w verbek możesz być spokojny. Co do pracy! Większość prac to tzw. (usunięte przez administratora) i katorżnicza praca typu FROST, sortownie warzyw itp oczywiście za stawkę 10.21euro ( trzeba upaść na głowę żeby pracować za takie pieniądze). Niepewny czas pracy! Po przyjeździe przez pierwsze 3 tygodnie miałem po 26 godzin przepracowanych w tygodniu, po odliczeniu za zakwaterowanie ( około 100 euro do tego 25 euro ubezpieczenie) pieniążków starczyło tylko na jedzenie. Kierowcy w verbek nie maja płacone jak to zapewnia firma, dodatkowo biorą odpowiedzialność za szkody auta i przekroczenia prędkości uwiecznione na fotoradarze, wiec nie polecam podawać prawa jazdy po przyjeździe. W obecnej sytuacji każdy jest zobowiązany przyjechać z testem na covid bądź zrobić go na miejscu! Koszt pokrywa pracownik z własnej kieszeni ( kpina) lepiej jadąc na urlop do Polski nie zgłaszać tego do verbek, tak właśnie zaoszczędziłem sto euro :) Przyjazdy w miesiącach listopad, grudzień, styczeń, luty raczej proszę sobie odpuścić, jak firma zapewnia ze jest praca to KŁAMIE! Mogę prywatnie wysłać zdjęcia list na których w tym okresie widnieje po 60 osób które maja dni wolne w tygodniu tzw. Offday. Gdyby nie fakt ze jestem wykwalifikowanym pracownikiem i dostałem ofertę pracy typowo techniczną już dawno by mnie tu nie było. Ja osobiście mam dobrze, ale 90 procent szarych pracowników tej agencji pracuje za 250 euro tygodniowo maksymalnie ! Ja osobiście daje tej agencji opinie 1/10 za pierwsze 3 tygodnie. Pozdro

Aga
@Kaja

Ja zaczynam pracę od 04. 01 przy sadzonkach

Anna
@Aga

Z tego co piszesz, wynika, że już tam jesteś - od wczoraj. Jak kwatera, praca przy sadzonkach i stawki? Trzymam kciuki za Twoje powodzenie i chętnie się dowiem, co myślisz o tym wyjeździe z Verbeek.

Byly pracownik

Tylko uważajcie na Lidie!!! Bardzo ciężko załatwić co kolwiek załatwić u niej . Kiedy nie potrafi Ci czegoś wytłumaczyć prubuje wziąść Cię na krzyki(nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim stanowisku). A tak poza tym Sebastian jest w porządku o ile ty jesteś w porządku co do niego . Bungale- to nie bungale tylko slamsy.

Byly pracownik

Polecam

Kubuś Puchatek

Musiałem zrobić test żeby przyjechac, a jak przyjechałem to zostałem wysłany jeszcze na drugi, za pierwszy dostałem zwrot, a za drugi zapłaciła firma więc moim zdaniem jest w porządku.

Kaja
Kandydat

Czy praca jest tam faktycznie cały czas ? Czy może się zdarzyć że pojedziesz a tam nikt nie ma pojecia o twoim przyjeździe i nie masz pracy ani mieszkania?

Byku.

Pytanie apropo szklarni Multigrow czy potrzebuje ludzi i jak wygląda robota w sezonie zimowym?? Pracują tam Polacy czy Rumunów szef zatrudnił ?? Pracowałem tam i myślę wrócić na verbeek i pytam czy jest sens na zimę jechać.

Wierzyciel
@Byku.

Byku znów się pytasz o prace na Multigrow napisz do kogoś kogo znasz bo widzę ze zawsze się pytasz a ja cię nie kojarzę

Nie polecam tej agencji przyjechalem tam do pracy sylwia z biura mowila oferowala mi prace na magazynie wszytko fajnie tylko jak dotarłem na miejsce dali mi zakwaterowanie warunki w porzodku tylko trafilem nie ten domek co trzeba już wyjasniam chodzi mi o pare lesbijek takie grube sumy madzia i aga jakos tak praca byla inna niz na magazynie szklarnia tako prace mi dali oszukali mnie mialem zarabiac ponad 10,50 a zarabialem 6,59 banda (usunięte przez administratora) i tyle

Klient
@Były pracownik

Wydawało się że jest ok, ale dla mnie osobiście nie, po obserwcjach i opiniach zaciągniętych przez innych pracowników daje mi do m] ślenia, po moim teście zobaczymy

moon
Kandydat

Czy są problemy z internetem?

moon
Kandydat

Hej czy ktoś z Was wybiera się teraz? Chętnie poznam jakieś miłe osoby, które dopiero jadą lub tam pracują.

Tomek
Klient

Siema mam pytanie czy może ktoś się wybiera na dniach z tego biura jak by było można się zapoznać

Karolina
Kandydat

Hotel mieści się też na parku?

@Karolina

Nie, hotel znajduje się w kilku kilometrach od parku.

Zostaw merytoryczną opinię o Verbeek 4U BV - Oirlo

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Verbeek 4U BV?

Zobacz opinie na temat firmy Verbeek 4U BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Verbeek 4U BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Verbeek 4U BV?

Liczba opinii klientów firmy Verbeek 4U BV, to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verbeek 4U BV?

Kandydaci do pracy w Verbeek 4U BV napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verbeek 4U BV