Opinie o Verbeek 4U BV w Oirlo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Verbeek 4U BV. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Verbeek 4U BV o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verbeek 4U BV w Oirlo

marta

ja polecam pieniadze na czas dojazd za freeee. mieszkania w miare takze ok.

@marta

Dojazd za darmo HAHA!!! Kosztem poświęcenia pracowników Verbeek, którzy posiadają prawo jazdy i dlatego, że te osoby, które maja prawo jazdy wożą was za darmo co dziennie, a powinny brać opłaty za każdy dzień dowożenia bo wykonują pracę dla Was i firm. Dzięki tym ludziom i ich poświęceniu Verbeck jest konkurencyjny dla innych agencji. W innych agencjach za dojazd płaci się na m-ce 80-90 euro od osoby. Jeśli natomiast z biura was ktoś wiezie to pobiera 20 euro za dowiezienie 10 za buty np. jeśli ktoś zapomni.

Witam serdecznie "Ja", Prawda! W naszej agencji kwestia transportu rozwiązana jest w taki sposób, że każda osoba posiadająca prawo jazdy zobowiązana jest do prowadzenia samochodu i dowożenia ludzi do pracy... Do swojej pracy! Co to oznacza? Oznacza to, że jeżeli masz prawo jazdy i jedziesz do pracy di firmy "A" to zabierasz ze sobą osoby, z którymi będziesz pracował i nie masz za to zapłacone. Natomiast jeżeli zdarzy się sytuacja, że dowozisz ludzi do innej firmy niż do tej, w której sam pracujesz to masz to zapłacone. Wtedy pracujesz dla nas jako kierowca. Możnaby takie dyskusje prowadzić w nieskończoność. Osoby z prawem jazdy dostają samochód, paliwo, nawigacje, nie płacą za ewentualne stłuczki i nie dostają zapłacone za normalny kurs do swojej pracy. Natomiast kiedy jeżdżą extra to mają zapłacone. W ten sposób NIKT w naszej agencji nie płaci za transport do pracy. Uważamy, że jest to sprawiedliwe rozwiązanie, Pozdrawiam serdecznie, Verbeek

Bylam kiedys
@Verbeek 4U BV

No tak nie do końca ,dawny uklad byl lepszy w 2012 roku kiedy bylismy z mezem na verbeeku osoba ktora dowozila ludzi do "swojej" pracy dostawala 10 € wiecej do wyplaty ,moim zdaniem bylo to lepsze rozwiazanie i napewno bylo wiecej osob chetnych na kierowce ???? pozdrawiam cale biuro i szczerze polecam firme

Nie polecam tej firmy! Wraz z chłopakiem pojechaliśmy nie patrząc na negatywne opinie i strasznie żałujemy pracujesz za najniższa krajowa ,za wszystko cię kosza nawet za klucz od pokoju 25euro. Sebastian wyzywa ludzi i naśmiewa się z wszystkich BARDZO NIE POLECAM!!

Witamy serdecznie, Chcielibyśmy tylko naprostować. W naszej agencji nie "kosimy za wszystko". Prawdą jest, że w momencie przyjazdu pobieramy kaucję w wysokości 25 euro za klucz, o czym informujemy każdego kandydata drogą mailową i telefoniczną. Kaucja ta zwracana jest w momencie oddania klucza.

zadowolona

Osobiscie jestesmy z mezem bardzo zadowolona z pracy w Verbeeku zadnego problemu nie ma jak sie chce pracowac. Lingsfort to nie 5gwiazkowy Hotel ale da sie zyc. Parkmenadzer bardzo w porzadku dla ludzi ktorzy som w porzadku w stosunku do nich,nie ma prpblemow zeby komus pomuc w roznych sprawach. Pozdrawiam wszystkich w Verbeekowcow

Springer
@zadowolona

Ty sie chyba najarałaś czegoś

zadowolona
@Springer

Nie my poprostu jechalismy do pracy zarobic kase a nie pic ,jarac,i balowac,zawsze mielismy godziny ,praca zawsze byla nawet w sobote jak chcialam. Sorki ale jak ktos przyjechal sie tam bawic to potem narzeka.

Mała
@Springer

Gdyby się najarała to by narzekała. Zauważyłam, że najwięcej hejtu na Verbeek jest przez osoby, które zostały zwolnione, łamiące wewnętrzne zasady. Jak widać można pracować w NL i nie jarać trawki ????

Martyna

Ja byłam tam w tamtym roku, pojechałam w lutym wróciłam w sierpniu. Bywało różnie ale nie narzekałam, warunki? Jeśli nie jesteś księżniczka przeżyjesz luksusowe nie ma ale też nie ma tragedii co do zarobków to zależy od pracownika. Ja normalnie powiedziałam że mam prawo jazdy i miałam naprawdę dobrze ( dodatkowe godziny) może za kierowanie do pracy nie płacili ale często jeździłam do lekarzy po kogoś po ludzi do pracy wiec miałam dodatkowe pieniądze. Ludzi poznałam tam takich z którymi do tej pory utrzymuje kontakt i dobrze ich wspominam :) ogólnie dobrze wspominam czas spędzony na parku :)

@Martyna

Witam serdecznie ,,Martyna" Chcieliśmy tylko powiedzieć, że to jest jedyny prawdziwy komentarz na tym forum odnośnie spraw związanych z transportem. Dla wszystkich niepewnych napiszemy to jeszcze raz: Transport do swojego zakładu jest bezpłatny dla każdego, a kierowcy nie otrzymują za to zapłaty. Natomiast kiedy osoba z prawem jazdy dowozi osoby do innej pracy niż do swojej to ma za to zapłacone. Dodatkowo osoby chętne mogą zgłaszać się do działu planowania w celu jeżdżenia extra np. w czasie weekendów. Wtedy mają za to normalnie wypłacone. Pozdrawiamy serdecznie, Verbeek

Normalny Gość

Ogólnie powiem tak jak na pierwszy rzut oka wydaje się to pozytywna firma po jakimś czasie zaczynają się schody bo to nie ma pracy to nie ma godzin i zaczynają się problemy najgorzej jest jak się jest kierowcą bo mimo niepodpisywania żadnej umowy o tym ze się bierze odpowiedzialność za auto i sprzęt można ładnie popłynąć na szkodach jakie zostaną spowodowane nawet nie z naszej winy to leci kara to 100 euro to 70 itd itd kar jest mnóstwo ja rozumiem zabezpieczenie przed szkodami ale po co komuś na siłę wciskać samochód za który ma odpowiadać skoro nie chce i nic nie podpisywał ze odpowiada za niego. Pewnie zaraz polecą hejty w moja stronę ale dla hejterów mam wystawiony środkowy palec u jednej dłoni a u drugą całą dłoń wystawioną też w ich stronę przed twarz i mogą sobie gadać do dłoni bo ja nie słucham. Widzę różne komentarze ale ostrzegam przed tą firmą bo robią dobrą minę do złej gry. Serdecznie nie polecam tego syfu i złodziejstwa pieniędzy na pracownikach. A same pochwały piszą chyba tylko te osoby które nie maja prawa jazdy które maja klapki na oczach i lubią być rypani w d***. Prawdą jest tak jak to mówią po świecie że polacy z wyższymi stanowiskami popisują się przed tymi nowymi i mniej doświadczonymi myślą że pozjadali wszystkie rozumy i prawdą jest ze polak polaka zgnoi. Wisienką na torcie jest to że za złamanie umowy niby jest kara 75 euro tak może być jak się nie poinformuje tydzień wcześniej o wyjeździe lub zerwaniu umowy to tak a tak to nie ma takiego prawa które mówi ze jest kara za zerwanie umowy po wcześniejszym jej wypowiedzeniu i poinformowaniu wiec nie rozumiem niektórych ludzi którzy mówią że jest kara. To jest moje zdanie mam do niego prawo. Pozdrawiam wszystkich co myślą że ludzie verbeeka co niektórzy są tacy cudowni. nie polecam jeszcze raz tego miejsca nowym przyjezdnym bo z doświadczenia wiem co mówię.

@Normalny Gość

Witam serdeczenie "Normalny Gość", Chciałbym sprostować kilka spraw, które zostały poruszone w twojej opinii. Kwestia samochodu i dojazdu do pracy, oraz odpowiedzialności za samochód. Każda agencja rozwiązuje kwestie transportu na swój sposób. Naszą odpowiedzią na to jest zasada, że każda osoba posiadająca prawo jazdy może zostać zaplanowana jako kierowca. Osoba taka dostaje samochód służbowy i odpowiedzialna jest za to żeby dotrzeć do wyznaczonej firmy na czas. Transport jest za w pełni darmowy dla wszystkich, a kierowcy nie dostają z tego względu żadnych benefitów. Niemniej jednak pragnę sprostować twoją wypowiedź, KIEROWCA NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA USZKODZENIA SAMOCHODU, wydarzenia losowe się zdarzają dlatego nasze samochody są dobrze ubezpieczone. Jedyną formą odpowiedzialności finansowej jaką obarczamy kierowców jest związana z prędkością jazdy -> mandaty muszą zostać zapłacone przez kierowców, ale tak kwestia chyba nie wymaga komentarzy, przepisy drogowe są po to żeby ich przestrzegać. Odnosząc się do kary 75 euro za zerwanie umowy. Wszystkie kwestie kontraktu tłumaczone są na kursie wprowadzeniowy, którego przechodzi każda nowa przyjęta osoba. Podejrzewam, że pracowałeś u nas w czasach, w których tych prezentacji jeszcze nie było, stąd mogło wynikać niedoinformowanie. Pozdrawiam serdecznie, Verbeek

Dupki biurowe
@Verbeek 4U BV

(usunięte przez administratora)biurowe mam nadzieje ze ktos bedzie miał na tyle odwagi aby kolejny raz wam wszystkie opony poprzekówać w aytach jak to było kilka lat temu

Pinda

Witam ! Wszystko negatywne co ludzie piszą to prawda . Pracowałam tam ponad dwa lata więc się napatrzylam i nasluchalam . Ludzi się traktuje jak śmieci jeżeli masz problem to spadaj do Polski , jeżeli się na coś skarżysz to spadaj do Polski, jeżeli nie zrobisz tego co biuro Ci narzuca to spadaj do Polski!!! Stałych pracowników też nie szanują nic nie można załatwić. Jeżeli dzwonisz z problemem to cię mają w (usunięte przez administratora) !!! Niema tam osoby kompetentnej która by pomogła albo poradziła w razie problemu , wszyscy z biura są zaklamani i fałszywi i mają wielkie problemy kiedy do nich dzwonisz !!!! Nie polecam i odradzam

3lata
@Pinda

Dokładnie mam takie samo zdanie zawsze jakiś problem, na początku wszyscy mili, to tylko na początku później wychodzi jacy naprawdę są Ci z biura a szczególnie parkmanager Seba!

Zbigniew
@Pinda

Dokładnie zgadzam się z tobą Pinda, ja też paracowalem prawie dwa lata w tej firmie i szczerze nie polecam, ludzie z biura są bardzo nie mili, dzwoniąc do nich z jakąś sprawa jeszcze potrafią krzyczeć na pracownika (schandelo) a parkmanager totalna porażka, napewno musieli go ostro tępic w szkole jego słynny zawsze tekst "nie pasuje prosze zjechać do Polski". Prawdę mówiąc spędziłem tam prawie dwa lata bez stałej pracy

Ewelina
@Pinda

Tak zle a dwa lata wytrzymalas???hahaha... kpina

Rafik13

Część Pierwsza Cz. Na imię mam Rafał Prawie 40 lat. Wykształcenie średnie maturalne z tytułem technika. Nie karany, wojsko uregulowane. Kiedyś podejmowałem studia ale nie skończyłem ( taka ekonomiczna sytuacja). 18 /19 lat przepracowanych. W większości zagranicą. Jestem także operatorem wózków specjalizowanych. Podejdę to tego jak Superintendent i postaram się wam to zreferować. 1 Rekrutacja i biuro. 2 Zakwaterowanie i oczekiwanie na pracę( job rotation) 3 Firmy w których będziesz pracować Cz1 Do firmy Verbeek zostałem zrekrutowany przez " headhunter" z UP Recruitment na początku 2019 Roku. Wiadomo apka z pracuj. ble ble... Tel, mail i Podpisałem przedwstępną umowę kierującą i pojechałem. Do końca nie wiedziałem że będzie to verbeek.!!! Miałem namiary tylko na Park. Wylądowałem 13 Stycznia w Niedzielę, pod tzw szlabanem w okolicach którego znajduje się blaszak i biuro Park Menagera. Dlaczego w Niedzielę? Tylko w nd. są przyjęcia nowych dusz. Pierwszy problem z tzw (usunięte przez administratora) pojawił się podczas przyjęcia. Przywiozłem ze sobą porządny komplet dokumentów nr BSN, Poświadczenie mojego konta i świadectwo nie karalności itd Okazało się że moje świadectwo z listopada nie spełnia wymogów dla chłopaka. (usunięte przez administratora)- Stwierdził że to "jego firma" i wrzucił wcześniej wypełnione dokumenty do niszczarki. Moje świadectwo było z( listopada a był styczeń) czaicie ?Pokazywał też ręką na kamerę zupełnie nie wiem czemu? Miałem Odrazu wracać ale i tak ten kij trzymałem za dwa końce gdyż aneks do umowy z UP Recruitment dawał mnie dwa tygodnie na dostarczenie dokumentów od przyjazdu. Więc jeszcze raz wypełniłem dokumenty i w ciągu dwóch dni z eprofilu przesłałem aktualniejsze. ( uwaga edukuję was - Świadectwo nie karalności nie jest rarytasem , nie karalność ma być normą w społeczeństwie ważne jest tak naprawdę jest bez terminowo.Ale pracodawcy honorują tak z ostatniego półrocza. W Polsce można je wymagać do pracy w specjalnych warunkach) Więcej nie miałem żadnych problemów z tym młodym człowiekiem a wręcz mogę powiedzieć że jego zachowanie było wzorowe i poprawne. Dnia drugiego w Poniedziałek trafiłem do biura gdzie podczas prezentacji dowiedzieliśmy się co jak gdzie kiedy z kim. ( Bardzo dobry pomysł z tą prezentacją bo uzyskuje się wiedzę od employe de bureau ) Czyli jak będzie wyglądało podpisywanie umów z projektów (firm w których będziecie pracować) Jak wyglądać będzie logowanie do profilu i potwierdzania umowy za pomocą kodu SMS ( nie każdą się potwierdza SMS) Trochę to dziwne prawda.... Ale chodzi o to że Verbeek jest agencją która was dzierżawi do innych firm. W tygodniu możecie tych firm zaliczyć kilka. Każda z tych firm ma różną stawkę godzinową i trzeba potwierdzić każdą z umów. Prócz tego musicie prowadzić kalendarzyk z godzinami. Tu też zmyła, nie we wszystkich firmach podpisują wam kalendarzyk, a w innych podpisują prócz kalendarzyka w niektórych firmach trzeba mieć chip. CHIP WYDAJE PARK MENAGER. Karteczki z kalendarzyków podpisane czy nie należy wrzucać do skrzyneczki najlepiej w niedzielę. Ale powiedzą wam co i jak. Wszelkie kontakty telefoniczne z biurem kończyły się wzorowo. Jak do tej pory nie miałem problemów z wypłatą itp. Cz2 Park zakwaterowanie. Głównym Park menagerem jest (usunięte przez administratora) Osobiście mogę wyrazić się w samych superlatywach. Bardzo kulturalny spokojny człowiek. Idzie z nim wszystko załatwić. Widziałem go przy pracy w biurze jak i na parku i naprawdę jest OK. (usunięte przez administratora)prawa ręka park Menagera młody bystry chłopak czasami coś przycwaniakuje ale z czasem wyrośnie i no jest ok. Lokalizację Verbeeka można podzielić na 3 rodzaje Park przy ulicy Gransweg, Hotel w miejscowości Lingsfort i prive. Może zacznę od Lingsfort. Mieści się tam hotel. Na parku panuje wiele mitów na temat tego miejsca. Że patosowo, że Rumunia itd. Coś czego na pewno tam nie ma to Polskiej kablówki. Nie ma rowerów ,na Parku są,nie ma sklepów.1 sklep to Spar w ARCEN z Lingsfortu 25 min piechotą. Holenderskie sklepy są bardzo drogie. To teraz Park ,jest Średniej wielkości dobrze utrzymany. Domki przechodziły remont. Prawie przy każdym domku jest extra ganek. Jak ktoś nie wie jak wygląda domek to składa się z 5 pomieszeń 2 jedynek jednej 2 dla pary jednej łazienki także livingu z kuchnią, tv i polską kablówą.Na Campie jest duża pralnia. Wiele pralek, za opłatą kupuje się zetony. Co dziennie o godzinie 7 pod pralnią i pod biurem Park Menagera jest wywieszona lista z Jobrotation. Każdy musi się szukać gdzie i do jakiej pracy idzie. Nie którzy z długim stażem albo wyjątkowi trafiają na stałą robotę wpadają , a reszta wiary się szuka. Wieczorem od 7 działa też biuro Park Menagera i załatwia się z nim codzienne sprawy, Urlopy, chipy, awarię itd. Na parku jest różnie, zalecam ostrożność w kontaktach mało gadać o sobie CDN

@Rafik13

CD Co tydzień w piątek ok 18.30 odjeżdża autobus do Kauflandu . Co ciekawe jak będzie prowadził Polak (taki młody ) Otworzy dwójkę drzwi jak Holender to tylko jedne przednie . Na zakupy około godzinę . Ale drobnych zakupów możecie dokonać prawie codziennie bo kierowcy podjeżdżają pod sklep . Po za tym przez las ok 5 min drogi są Niemcy a tam miastaeczko Walbeck z kampu piechotą do Netto i REWE jest jak dla mnie 35 minut .W miasteczku są ze dwie knajpy , kebab , kościół , apteka … Na kampie można wypożyczyć Rower . Część 3 Firmy w który będziesz pracować prawie ,a 100 procent . (będę pisał ble ble ) by nie narażać się na ..... Intrbleble w Venlo nazywane (yzyten) typowa praca przy przeładunku towaru . Jest długa taśma na rolkach i po 30 palet z lewej i prawej . Na początku taśmy dziewczyna przykleja Stiker i wypycha paczkę na tasmę . Ty łapiesz skanujesz zanosisz na palete skanujesz żiemie (odbijasz) i tak w kolo oczywiście. Jak paleta jest pełna trzeba ją oskreczować . Ja z chłopakiem z Rumuni nabiłem jednego dnia 32 kilometry na apce. Bardzo Bardzo ciężka robota ( Ale dobrze płatna) , Niektore paczki są bardzo cięzkie . Niektóre lekkie np karma dla kotów ale jest jej mnóstwo ..... No i nadzorują to kobietki które mają problem z odbiorem rzeczywistości ! Poza jedną (usunięte przez administratora)ona jest OK i chodzi twardo po ziemi . Ale zdarzały się tam takie sytuacje jak ktoś domnie 40 letniego chłopa który pracuje za granicą całe życie słał texty (ja też tak zaczynałam ) albo (przysiegnij na boga że to nie ty ofoliowałeś ) tak sobie pomyślałem że w głowie bardzo jest nie fajnie mają ....Była raz też taka sytuacja że zwołali zebranie że ktoś ukradł skaner.....trzymali wszystkich z godzine na środku . Potem okazało się że się nie doliczyły . Aha jest koleś który jest tam wózkowym / kierowca zdarza się że nie zabiera ludzi ....(tam ludzie się żalili )Osobiście mnie to raz spotkało . Natomiast Szybko znalazł się inny kierowca i nie miałem problemu z powrotem . Acha tam są karteczki i chip. Uwaga dla Pracujących w intbleble należą się dwa komplety bluz i polówek .Do odbioru u park menagera . Pekbleble Venray /Asten (dwie lokalizacje) -bardzo dobra robota przy kartoflach w warunkach chłodni . Albo wrzucanie kartofla z góry do Ssypu albo odbiór i pakowanie . (po pracy dają paczke lub dwie kartofla) z Chipem . Pracują tam na stałe Polacy (są bardziej niż OK) Frosbelble Venlo-Praca na chłodni opcje są dwie kontenery (rozladunek 10 i 20 kg mrozonek ) albo wrzucanie owoców do maszyny ktora pakuje (przepakowuje) Zależy od stanowiska najgorzej jest rozbijanie zmrożonych paczek /worków . Nie jest cięzko ale jest nie wygodnnie i w tępie . Pracuje tam taki łysol z Verbeeka lubi się czepić (ale to chyba jednostka chorobowa i nie ma co sie przejmować bo kila osób mnie opowiedziało o swoich doświadczeniach ) Karteczki podpisują.... Schroblelble Venlo . Rozładunek kontenerów mieści się 25 metrów od Frobleble .Polega na rozładunkow 25 kiogramowych worków . Bardzo dobra robota . Masz taśme , nikt cie nie pogania jak w tej piewszej firmie ok. Cegielnia -swietna robota za bardzo duze pieniądze (ale maja tam stałe ekipy) karteczki podpisują .Mają jeszcze sprzątania , szklarnie kwiatki (sadzenie ), szklarnieogórki .... Jest dużo roboty , są wypłacalni . Macie świadectwo nie karalności chęci przyjeżdzajcie .

@Rafik13

No i osobie Czemu zjechałem skoro tak fajnie . Hym zespół jakiś problemów na domku które narastały i narastały i doszedłem do wniosku że zjade . Miałem zostać minimum jeszcze miesiąc bo miałem świetną pracę . Ale . Domek zaczynał przypominać szklarnie /łąke tylko krowy zaparkowanej na środku brakowało . A z TV półki na kwiatki nie pozwolę zrobić . Mogę jeszcze dźwignąć fanaberie że śmietnik w Ganku że światełko pod okapem cało dobowo bo to nie przeszkadza . Albo że ktoś jak posprzątam wlezie z buciorami (niektórzy mają klepiska) , albo zamiast suszarki to do suszenia ręczników użyje się sofy . Suma sumarum wruciłem czasu spędzonego nie żałuje z ręką na sercu Verbeek Polecam

Klara

Słyszałam sporo dobrego o agencji. Mnie interesuje praca w szklarni, może coś podpowiecie?

Landryna
@Klara

Witam moze podasz jakis. Namiar na siebie .. chcialbym sie nieco wieceh dowiedziec

ZADOWOLONA

Nie rozumie dlaczego ludzie tak zle piszom o biurze i o(usunięte przez administratora)z mezem pracujemy juz rok jest wszysto ok.(usunięte przez administratora)w kazdej sprawie pomagal.Ludziom on sie nie podoba bo nie daje sobie w kasze dmuchac i to sie ludzio nie podoba.Wyplata zawsze na czas i wszystko sie zgadza.LINGSFORT jak hotel 4 gwiazdek nie ma ale jak ktos przyjezdza do pracy a nie na wczasy to jest ok jest gdzie spac gdzie odpoczac nie ma najgorzej.Bylam w gorszej agencjii uwierzcie w duzo gooorszej.Tylko prosze nie pisac ze jestem z biura czy dupoliem bo tak nie jest

Ama

Czy ktos jutro wybiera się do AGROSTAR

BezLipy

Szczerze mowiac to nie ma za bardzo co polecac. Warunki mieszkaniowe w najlepszym wypadku srednie,zalezy na kogo sie trafi w domku. Prace moga ci zmienic z dnia na dzien bez podania przyczyny (bo "tam potrzeba ludzi" to zaden argument). Ale jednak wisienka na torcie jest CHAMSKI I NIEWYCHOWANY PARKMANAGER. Jak zyje jeszcze nie widzialem takiego buraka na takim stanowisku. Gosc powinien na szklarni zapylac w najlepszym wypadku. Ale jest tez koronnym przykladem ze jak sie na kims wyzywali za mlodu,to ten ktos dostajac minimalna ilosc wladzy bedzie wszystkich szmacil. I jeszcze najwyrazniej jest ze swojej opinii w firmie zadowolony jako "postrach pracownikow". Kultura pana nie obowiazuje,panie (usunięte przez administratora) 2/10

@BezLipy

Bardzo dobrze napisane pochodzi z domu dziecka nawet rodzice go nie chcieli nie dziwię się tylko verbeke go Przygarnął jak psa zbłąkanego ze schroniska dla zwierząt

Barti

Witam zgromadzonych. Szczerze mówiąc nie polecam. Jest naprawdę milion agencji i chyba każda jest lepsza. Byłem tam 6 tygodni na Lingsfort bo nie było możliwości mieszkania na parku ponieważ mieli przeludnienie rumunskie. Warunki jak w katakumbach, wilgoć, grzyb. Chłopaki się pochorowali od tego syfu. Co do Kapitana Porażki czyli (usunięte przez administratora) to nawet nie znam takich przekleństw żeby się sensownie wypowiedzieć na jego temat A jego pazia (usunięte przez administratora) czyli nocnikowego czeka gorszy los jeżeli dalej będzie brał przykład z "tatusia", "partnera"? Sam nie wiem jak nazwać ta gejowska relacje między nimi. Nie pozdrawiam

Michael

(usunięte przez administratora) i tyle, nie polecamy by kobiety jeździły do tego miejsca ????

Hanna

@Zainteresowany, rekrutacje prowadzone przez Verbeek Uitzendbureau B.V. umieszczane są na stronie firmy: https://verbeekuitzendbureau.com/pl/ Która oferta pracy Ciebie zainteresowała? Czy zdecydujesz się na aplikację?

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Tak jakoś dziwnie piszecie, niepokojąco.

Jak by ktoś szukał zemsty Na Sebastianie Kuś to posiadam adres mieszka w Rybniku w bloku koło biedronki tak tak Sebuś doigrałeś sie skoro jestes takim hu...em to tam zrobią z tobą poządek albo pogadają z twoją pseudo mamuską konkretny adre ukarze sie nie bawem tak to jest jak jest sie z domu dziecka zwykły (usunięte przez administratora) i Domdziar

Witold

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

exworker

Podpisuję się pod wieloma z powyższych komentarzy. Warunki mieszkalne opisał bym jako chów klatkowy. Parkmenager podchodzi do pracowników w sposób obrzydliwie chamski, zwłaszcza wtedy kiedy pracownik zna swoje prawa i chce aby były egzekwowane. Cena jaką pobierają za zakwaterowanie nie jest adekwatna do warunków, które pozostawiają wiele do życzenia. Kwestia przepracowanych godzin to kwestia szczęścia, bądź dobrej woli planistów. Agentura nastawiona raczej na to aby zdjąć z pracownika jak najwięcej pieniędzy. Czasami nie wystarcza im ich procent oraz pieniądze za wynajem lokum, co prowadzi czasami do sytuacji, w których opiekunowie hotelu próbują dołożyć Ci karę za sprzęt który był już dawno zniszczony. Co smutne, opiekunowie owych miejsc dobrze wiedzą co i gdzie jest zepsute. Mi i moim przyjaciołom probowano wmówić, iż wrzuciliśmy nieodwirowane pranie do suszarki, mimo że widzieliśmy ostrzerzenie by tego nie robić. Pan Jurek (opiekun na Lingsfort) skłamał że filtr był wymieniany w zeszłym tygodniu i życzy sobie 50€ za naprawę. Facetowi jednak zrzedła mina kiedy to przy nim wyciągnęliśmy filtr, który tak na nasze oko miał raczej kilka lat niż dni. Ogólnie jedna wielka żenada. NIE POLECAM :)

Tonik

Zastanawiająca jest ta cisza. Firma działa?

Arek

Konkurencja nie ma lepszego pomysłu na pisanie, tylko bzdury?

Zostaw merytoryczną opinię o Verbeek 4U BV - Oirlo

• Jak się pracuje w Verbeek 4U BV?

Zobacz opinie na temat firmy Verbeek 4U BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Verbeek 4U BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verbeek 4U BV?

Kandydaci do pracy w Verbeek 4U BV napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verbeek 4U BV