Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa

Płock

Opinie o Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa

Słowa kojarzące się z Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa: spokojna, solidna. Małe możliwości rozwoju. Wynagrodzenie nie zależy od umiejętności i możliwości pracownika tylko od stanowiska. Pracuje dużo osób które mają wielkie możliwości jednak nie są doceniane odpowiednim wynagrodzeniem. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Teraz od najniższej jaką się da plus premia. Najbardziej podoba mi się w Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa: Elastyczność urlopów, brak pracy po godzinach, a jeśli takie już wystąpią to możliwość odebrania.

Zostaw opinię o Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa