Opinie o Hotel Elbrus w Szczyrk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hotel Elbrus. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Hotel Elbrus o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Elbrus w Szczyrk

Były pracownik Nowy wpis

Od kiedy pojawiła się w hotelu spowrotem pewna osobistość, która szuka dziury w całym, a tak naprawdę nie potrafi nic poza zajmowaniem się tym co nie trzeba praca w tym hotelu to tragedia. Nie pozdrawiam na szczęście były pracownik....

Beata Nowy wpis

Muszę przyznać, że zupełnie nie rozumiem sytuacji, o której piszecie - jak to najniższa krajowa ale na własnej działalności? Przecież to nielogiczne?

ISKRA

jestem dziesięcioletnim gościem w hotelu Elbrus i uważam że jedzenie podawane na stołówce na obiadokolacje jest z dnia na dzień coraz to gorsze kiedy do niego(usunięte przez administratora)(niedziela 19.1.2019) było 10/10 następnego dnia 5/10 a dzisiaj czyli jeszcze następnego dnia wogule nie mogłam na nie patrzeć wąchać go, a nawet o nim myśleć.A więc tak... kiedy pisałam tą opinie chciało mi się płakać ,mam nadzieje że obsługa coś z tym zrobi... w końcu nie można wnosić jedzenia do pokojów rozumiem że mogę być trochę grymaśnym dzieckiem ale bez przesady żeby na stołówce nie było nic zjadliwego dla grymaśnych dzieci np. dzisiaj jakaś dziewczynka płakała bo nie było niczego co by chciała zjeść

Roman Nowy wpis
@ISKRA

Tak "wogule" proponuję, by zamiast wąchać bufet, poczytać słownik ortograficzny ????

Kamila Nowy wpis

Jakich języków się teraz wymaga do recepcji? Bo przypuszczam że sam angielski już nie wystarczy.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hotel Elbrus? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
maharadza

pracuje juz tam od kilku lat i zlego slowa nie dam powiedziec.jezeli ktos ma inne wymagania wolny wybor.recepcja bez zarzutu kuchnia ok kelnerostwo tez.ale klijenci mogli byc bardziej wyrozumiali dla reszty klijentow.zwlaszcza po 22 00- gdy im sie wydaje ze sa panami bo maja kase-uszanujmy innych

Dżony

Niby fajnie, ale rozbroiły mnie twierdzenia, że Polska górą a sami Ukraińcy. Jak chce ich zatrudniać to spoko, tylko po co te brednie. No i fajnie, żebyś miał działalność. Najniższa krajowa i własne DG. Super.

Rafał
@Dżony

Mam rozumieć, że do podjęcia współpracy zawsze jest potrzebna działalność gospodarcza? Tą najniższą krajową to oferują plus koszty ZUS?

Dżony
@Rafał

A gdzie. Najniższa krajowa i sam pokrywasz :D

Iza

Czy nie poszukują może managera hotelu? Jeśli ktoś aplikować to może podpowie czy warto i na co zwrócić uwagę

Xxx

Kierownik nieugodowy nie mozna sie z nim dogadać szanuje i zatrudnia tylko Ukrainców przewaga w tym hotelu którzy zarabiaja wiecej od Polaków. Nie polecam pracy nie miła atmosfera.

Rafał
@Xxx

Nie jesteś zadowolony z atmosfery w pracy i relacji z przełożonym. Czy myślałeś o tym, żeby ją poprawić i dzięki temu sprawić, żeby otoczenie było bardziej przyjazne? Czy do wynagrodzenia pracodawca przewiduje dodatki w postaci premii lub szkoleń? Aktualnie na stronie https://www.aplikuj.pl/pracodawca/szczyrk/1511/hotel-elbrus-spawellness jest oferta pracy na stanowisko specjalista do spraw marketingu i sprzedaży. Pracodawca oferuje stałą pracę w profesjonalnym zespole i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Jeśli będziecie zainteresowani można aplikować bezpośrednio na stronie.

ghdyg

Mogę z czystym sumieniem napisać, że wszystko w porządku. Papiery tak jak mają być to są. Szefowie wyrozumiali i pomocni (młodzi ludzie) :) W każdej kwestii da się dogadać;)

Co do warunków można sie dogadać warunki pracy świetne pracują tutaj ludzie po kilka ładnych lat wiec nie ma zle. W restauracji grafik elastyczny i zawsze do dogadania. Pozdrawiam

Oferta na kelnera/kelnerke aktualna zapraszamy.

xyz

podzielcie się swoją świeżą opinią na temat pracy w tym hotelu jako kucharz i kelner

jmmdyn

widzę kolejny zdesperowany ... z mojej wiedzy wynika że rotacja w hotelu jest minimalna ... taka jaka musi być ... znam hotele o dużo większej rotacji ... ale domyślam się kto pisze te wszystkie bzdury ... zdesperowany były pracownik któremu nie pozwolono na dalsze krętactwa itp... niebawem zostanie przyjęta ostatnia osoba od pracy na SPA i ... na ofertę w ciągu 3 dni odpowiedziało bardzo dużo osób ... na tą chwilę nie potrzebujemy do pracy nikogo ... ja jestem tu od początku (czyli od 2,5 roku) i takich jak ja jest chyba z 50% załogi ... nieudacznicy odeszli ... całe szczęście bo jak się patrzyło na niektóre rzeczy to nóż w kieszeni się otwierał ... zainteresowani wiedzą o co chodzi

prawda

straszne kłamstwa tutaj się wypisuje... hotel ciągle szuka pracowników, tylko nikt już tam nie chce pracować :) ciekawe dlaczego? myśle, że mogli by się tutaj wypowiedzieć byli pracownicy - a trochę by się ich znalazło...hehhehhe

??

Jakie klamstwa! Gdyby nie lipni szefowie i w(usunięte przez administratora) hotel by mial swietna ekipe. Nie na zarty przeciez jednego dnia zwolnily sie wszystkie recepcjonistki a kazda z osob pracujacych na spa tez wylatywala,,bo zupa byla za slona,,. tak to jest, jak zwykli ludzie bez pojecia maja kaprys. od siebie nic, ale od ludzi chca wszystko i atmosfera jest jak na cmentarzu, bo maja szpicli. a ceny sa o wiele za wysokie. a w bielsku sie smieja,ze zabiegi kosmetyczne robia masazystki i nie maja pojecia o co pyta ja klientka. zabieg kosmetyczny!! to ma byc super jakosc,gdzie jedna osoba jest od wszystkiego/?pewnie chcieli oszczedzic pieniadze i nie zatrudniac nowego czlowieka, to dali tych co maja. bo sie oglaszaja ze ciagle szukaja, ale nikt juz nie chce tam pracowac, skutecznie zrobili sobie opinie jako(usunięte przez administratora)zenada. tylko widoki sa piene w okolicy.

woowoo

kłamstwa ja mam inne zdanie i go nie zmienie pracuje tu już długo i jak ktoś chce to jest super a jak ktos myśli tylko sie obijać to pewnie nigdzie miejsca nie zagrzeje i na każdego pracodawcę będzie się skarżył heheh

Wuxia

Jeśli cenicie sobie prace w przyjemnej atmosferze i nie lubicie być zaszczuci to szczerze zalecam omijać ten hotel szerokim łukiem. Pozdrawiam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Elbrus - Szczyrk

• Jak się pracuje w Hotel Elbrus?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Elbrus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hotel Elbrus