Opinie o Sorter sp. j. w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sorter sp. j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sorter sp. j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sorter sp. j. w Radom

Belmondo

Kiedy ktoś się boi przedstawić to świadczy tylko o nim. Same anonimy - pewnie jak i w życiu, nieudaczniki i pantofle. Ja uważam i Radwag i Sorter za poważne Firmy. Funkcjonują, rozwijają się. Ale zawsze znajdą się jakieś zastrzeżenia - ile ludzi tyle opinii. A gdyby Sorter mógł skorzystać z doświadczenia Radwag w zakresie pomiarów, zwłaszcza w trybie dynamicznym, to też byłby kozak. Pewnie z korzyścią dla obu stron.

gość

z proboszczem to się poznałeś bliżej od zakrystii :D a chamówa się pisze, przez "CH", chyba że masz na myśli tą ze wsi, wtedy samo "H" :D I wracaj na swoją firmę robić oborę, bo tu wątek o poważnej firmie :D

gosc

PYTONa to miał Belmond ale z tyłu pod krzyżem :D i chyba mu sie firmy pomyliły chciał pisać o swojej macierzystej

Co do uganiania się za pieniędzmi to za moich czasów część wypłaty przelewali na konto, a resztę + nadgodziny, delegacje itp trzeba było wyprosić od pana łaskawego. Wysłuchując przy tym co tez mili koledzy donieśli uprzednio. No, a poza tym to Radom więc nie ma się co spodziewać zarobków na poziomie. Jak zwaliło się kilka instalacji na raz to bul dupy jak w korporacji. Spychologia że coś nie działa na kogo się da. Mało cywilizowane podejście do działalności nie mówiąc już profesjonalne. Pracownicy - głównie hamówa, magistry-fizole po radomskiej polibudzie. Pojedyncze tylko przypadki z solidnym wykształceniem, ale to raczej przelotnie.

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
takijeden

Nie beczcie że w Sorterze zle kasiorka będzie wcześniej czy pózniej. Jak zrobicie nową siedzibę to złoże CeVała na elektryka , będę miał blisko.

W firmie Sorter zjawisko "uganiania się za pieniędzmi" nie występuje. Wszyscy pracownicy otrzymują wynagrodzenie do 10. dnia każdego miesiąca.

pracoholik
@pracownik

Ciekawy jestem czy za kwiecień otrzymali bo dawno po 10 a pensji brak

Gość2
@pracoholik

Zaspokoję Twoją ciekawość nie otrzymali a jeszcze nowych ludzi zatrudniają.

jabłecznik

Totalna klapa ciągłe uganianie się za pieniędzmi, nie polecam nikomu z doświadczeniem bo można wpaść w niezłe (usunięte przez administratora)

Widzę, że się ktoś pode mnie podszywa, pewnie Belmond. W Radwagu programistom płacili trochę ponad 3 kilo brutto i wielką łaskę robili, że zatrudnili, dlatego wątpie by w Radomiu ktoś płacił więcej. Ja w Warszawie oczywiście zarabiałem więcej niż 4.000 zł brutto :). Nie napiszę ile, bo by Belmond się popłakał :)

4000neto haha chciałbym tyle brutto. Na programistę nie polecam, pieniądze mniejsze niż w radwagu, praca mniej wciągająca.

Na prawdę w Sorterze można zarobić 4.000 netto? Czemu tak długo szukacie programisty i nie możecie znaleźć? Macie za wysokie wymagania czy mało płacicie, a może w Radomiu nie ma programistów? Pozdrawiam

Belmondo

Socjal? Po zasiłki to do Urzędu Pracy. Zresztą wyciąga się 4 tysiące netto to sobie kartę można opłacić. Bez przesady. To samo z ubezpieczeniem. Ale ciężko jest zapłacić 40 złotych... no tak.. przecież dobre 0,7 wódki na wekeend. A Polak zawsze musi narzekać że mu mało a kiedy klecha na mszy ogłosi zbiórkę to papierkowe lecą... Księdzu nie pchać w (usunięte przez administratora) to wam więcej zostanie. Cha, cha ! Pozdrówka przy Świętach !

guest
@Belmondo

Otóż w normalnych firmach (większe miasta), pracownicy dostają wiele świadczeń socjalnych w pakiecie. To taka dodatkowa dbałość i rozpieszczanie. Widać pracujesz w firmie, w której ubezpieczenie grupowe albo karta Multisport to fanaberie i wielki wydatek. Trochę to żałosne, a trochę śmieszne.

olo

O pięknie piszesz, takie wysublimowane słownictwo - Jeeedzie wazeliną na kilometr. Zaglądam tu co jakiś czas aby uzyskać jakieś rzetelne informacje na temat Tejże firmy i jeżeli się już trafią to dziwnym zbiegiem okoliczności znikają po kilku dniach. Dziwna firma skoro ima się takich dziecinnych praktyk w obronie Swojego dobrego imienia.

Automatyka, montera ? No nie. Nie interesowałem się czy coś mieli.

A premie świąteczne i mikołaj dla dzieci to co? Na każdego dzieciaka jedna paka. Nie wspomnę już o multikartach sportowych. No chyba że nie każdy miał. Super Firma, dobry socjal!

zdegustowany
@Paweł

O jakim socjalu piszesz? Za multisport trzeba zapłacić z własnej kieszeni, ubezpieczenie grupowe z własnej kieszeni. W Sorterze nie ma socjalu.

Belmondo

Ostatni wpis z dnia 2014-11-23 21:28:32 to nie mój.

Belmondo

Trzeba by chyba zapytać o co innego, czy taka rotacja to bardziej wina pracowników czy samej firmy?

Belmondo

Na stanowisku automatyka. Jak chcesz obsługiwać maszyny to jedź do Grójca - pewnie cię ktoś przyjmie. I nie przesadzaj z tymi umiejętnościami biurkowymi. Trzy zdania i trzy razy z małej litery... Miśka? Ty kobieto :) A co niby ma Federacja Rosyjska do Sortera ? Inni na świecie nie jedzą jabłek ?

Oferty Pracy

automatyk Sorter sp. j. K. Grzeszczyk M. Ziomek 2014-10-02 Żródło: Gowork.pl Radom (mazowieckie) Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne specjalność: elektronika, automatyka itp.; bardzo dobra praktyczna znajomość automatyki i rysunku elektronicznego; znajomość oprogramowania PLC; mile widziana znajomość programowania sterowników Omron/Mitsubishi; uprawnienia SEP; doświadczenie na podobnym stanowisku; mobilność i dyspozycyjność przy awariach maszyn; pozytywne nastawienie do pojawiających się problemów (Can do atitude). Zak

jajogłowy
@Oferty Pracy

Ciekawe kto się teraz zwolnił? Automatyków zawsze było 3-4, ruscy nie chcą naszych jabłek, więc czym jest spowodowany ten dynamiczny rozwój firmy?

Super_spec
@jajogłowy

Firma ogólnie przyzwoita, rozwijająca się. Z kierownictwem można się dogadać, młodzi wyrozumiali ludzie. Podziękowali pewnie temu nałogowemu palaczowi. Dosyć mieli już złodzieja i donosiciela. Wpuścić barachło na salony i firma upada. Odpowiedni personel jest jednak ważny w dzisiejszych czasach.

2wścibski
@Super_spec

A kogo konkretnie masz na myśli? Jakiegoś automatyka?

Bigcc

Jak tam sytuacja w sorterze coś uległo poprawie bo z tego co kojarzę to bywało różnie do tej pory...

Belmondo

To zwyczajnie zadzwoń do Firmy. Szybko i bez wychodzenia z przed komputera. He, he. Niby mądry a nie pomyślał :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Sorter sp. j. - Radom

• Jak się pracuje w Sorter sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Sorter sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sorter sp. j.?

Kandydaci do pracy w Sorter sp. j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sorter sp. j.
2.4/5 Na podstawie 240 ocen.

Sorter sp. j.