Opinie o Fiege Sp. z o.o. w Mszczonów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fiege Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fiege Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege Sp. z o.o. w Mszczonów

Hanna

Obecnie Fiege prowadzi rekrutację. W Mszczonowie poszukiwani są: Kierownik Działu Obsługi Klienta, Magazynier - Operator Wózka Widłowego i Pracownik Administracyjny. Szczegóły poszczególnych ofert znajdują się pod linkiem: https://www.gowork.pl/praca/fiege-sp.-z-o.o.;pr Będziecie aplikować? A może ktoś z Was niedawno zaczął pracę w Fiege i chciałby się podzielić swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej?

Łukasz

Ile da rade wyciągnąc jako operator wózka na hali w DG?

Mniej niż renta inwalidzka

@Łukasz

Póki co , to na start jest 2200 brutto, dodatkowo premia uznaniowa około 400 zł i tu nie wiem czy odrazu czy po 3 miesiącach zależy jak się dogadasz. Około 1850 zł dostaniesz na dzień dobry po całym miesiącu pracy :)

Tomo

2250brutto

Roberto S.
@Łukasz

Ratrakiem wyciągniesz 12 km/h , V-ką coś 11 km/h , pieskiem nie całe 6. Każdy znajdzie coś dla siebie.

robi
@Roberto S.

W tym stanie technicznym to trzeba dzielić przez 2

Były fiegus

Cieszcie się że chociaż macie te setki. W 2016 r. był grafik i pracowaliśmy w Majówkę i Boże Ciało a potem jeszcze 15 sierpnia za wolne w innym dniu. Tak się niestety złożyło że były to nocki i trzeba było zapomnieć o dłuższym weekendzie. Sąsiednie firmy miały wolne a my cisneliśmy bo Czesi,Swajcarzy itd. nie mają tych świąt.

waski

Szanowna PANI moderator (opłacona przez fiege)- dlaczego są usuwane niewygodne pytania? To jest forum czy strona do chwalenia firmy? Fiege w DG to jest jakiś żart. Nic nie można negocjować, nie ma żadnych pakietów socjalnych. Premie są obliczane z (usunięte przez administratora) bo składa się ileś tam składników procentowych. Nadgodziny są co weekend ale PAMIĘTAJ!- jak odmówisz to my Ci możemy odmówić urlopu wypoczynkowego. Dlaczego pracownicy mają po 30/40 dni urlopu? Tak kochają swoja pracę? A i najlepsze. Praca w majówkę- czyli wybierz sobie w które dni chcesz przyjść. A jeśli się nie zdecydujesz to firma Ci ustawi dni w które masz pracować.

NicDodaćNicUjąć
@waski

Popieram. Od kad przyszedł cukier to jest jakaś kpina. Wszystko zmienia. Wydają pieniądze na głupoty. Każdy rozumiem zapewne bezpieczeństwo kaski itd ale przesada. Nic nie można się odezwać bo będziesz ujeb.. zabierają premia nie dawanie urlopów za karę. Co to jest do jasne cholery ? Ja się pytam. Decydują za ciebie. Nieważne czy jesteś w pracy czy nie. Oni wiedzą lepiej co będzie dla Ciebie lepsze. Nie dadzą Ci dojść do słowa. Zachowują się jak baby. Powiesz coś źle nie powiesz nic jeszcze gorzej. To jak tu ma być normalnie ?? Zarobki średnie gdyby nie ucinana premia to by było okej. Zle coś zrobisz to od razu jesteś w d..e ru...ny. Nie przyjdą i nie postaraj się wyjaśnić .... Jak przechodziłem do tej firmy to było o wiele lepiej. Niech wyje... tego cukra z tego stanowiska bo w tej firmie będą ludzie zolto-niebiescy tylko. Najlepsze jest to że decydują za ciebie a najlepiej im to wychodzi jak cię nie ma ... Porażka Są plusy i minusy. Nie mogę powiedzieć że wszystko jest na dnie ale więcej jest negatywów jak pozytywów.. To Elo mordeczki

Edmund
@NicDodaćNicUjąć

Sam nie wiesz czego chcesz gamoniu

Magazynier

Spotkanie punktualne co sie mało zdaza w innych firmach, spotkanie na poziomie bez bzdurnych pytan.

kurs na wozki widłowe , książeczka sanepidowska , doswiadczenie w branży

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

firma, która nie wie co to szacunek do człowieka - im wyższe stanowisko tym mniejszy brak kultury

Avatar

Dowciapny jestes Eryk hahha

Eryk

Może zacznijcie doceniać , że pracujecie w dobrej firmie!!!

Kiler

Tak by bylo najlepiej. Bo wystarczajaco firma nad (usunięte przez administratora)

Brodaty

Ha ha ha to połż sie na V-12 i leż a dostaniesz może 35 % premii.

Kiler

Haha i bardzo dobrze. Trzeba jakos kombinowac zeby sie nie narobic a przerwy sie naleza jak slepej kurze ziarno....

Hanna

@Rys Czy jesteś pewien, że firma Fiege nie oferuje żadnego pakietu socjalnego? Może jest coś, o czym zapomniałeś? Jakie warunki umowy proponuje ta firma i czy podczas rozmowy kwalifikacyjnej można negocjować wynagrodzenie? Każdego dnia osoby poszukujące pracy, odwiedzają forum GoWork.pl, by zdobyć informacje o przyszłym pracodawcy.

Już tam idę. A jaki pakiet socjalny tam jest?

A ja ci proponuje Martex ale w Będzinie wtedy zobaczysz czym naprawde jest ta firma baranie.

Rys
@Paweł

Nie ma żadnego!

Hanna

@Paweł Dlaczego napisałeś, że praca w firmie Fiege to strata czasu? Podobno firma Fiege dynamicznie się rozwija. Niedawno otworzyli nowy oddział. Lojalny i doświadczony pracownik podobno może liczyć na uczciwie wynagrodzenie i bardzo dobre warunki pracy. Czy zgadzasz się z tą opinią?

Czarek

W dobrej firmie niestety nie każdy się utrzyma. Myślę, że wiele osób żałuje straty.

Czego
@Czarek

Straty?Czego straty?

@Czego

Straty czasu we fiege

Marco

Fiege to nie praca,Fiege to stan umysłu.

Bard

Witam Jak wygląda praca w DG od poniedziałku do piątku plus sobota na ochotnika ?Czy zasowa sie od poniedziałku do soboty i niedziela wolna?

Rys
@Bard

Ranka i popołudnie tak pon-piątek, nocki zaczynasz raz od niedzieli do czwartku, a raz od pon do piątku, oczywiście nadgodziny są cały czas i można dorobić trochę grosza.

Ryś

Więc tak rozwój w fiege dg jest ogromny, nowa antresola ponoć za milion złoty, ale jeszcze nie funkcjonuje... Po prostu sobie stoi, nowe regały, nowe biura, ale niestety premie cały czas te same 15% dramat. Wózki zamiast kupić nowe widlatex ściąga szroty... Kamery na wózkach jedna ok.4 tys i na to mają kasę,a i uwaga dla nowym, bo pani z HR opowiada głupoty...., mają być zrobione grafiki pikerzy w piątki maja robić po 12h. Ogólnie jestem w d upie.....

Patryk
@Ryś

pani z hr zakręcona jak słoik na zimę. nic nie ogarnia

NoName

Ile biora wózkowi netto?

@NoName

Na dzień dobry, okolo 1850zł na rękę :)

Roberto S.
@Misiu

Jadzia z myjki to ty ?

Ciekawski

Witam serdecznie, jakieś zmiany w firmie czy nadal bałagan. Ustabilizowały się zwolnienia czy rotacja taka jak była. napiszcie coś konkretnego bo od kilku tygodni cisza.

Pan Krzysiek

Może tak zapytać szanownego Pana dyrektora z DG dlaczego oszukują ludzi jesli chodzi o pracę w niedziele i święta ?Przez przypadek dziś się sam przyznał że klient płaci 200 % za taki dzień kiedy pracownik dostaje 100%. Panie dyrektorze jak jest ?

@Pan Krzysiek

A jaki to dyrektor? Chodzi Ci o Dawidka? To jest kierownik, a nie dyrektor.

SASZA
@Pan Krzysiek

ale ziomku co ty pisaju ziomeczku. akwariumy nastawijac wielorjybów nawpuszczac i z fiege zoo zrobjuć. goryleczek juz jeest rybki pipki i usuwajo ciązu i gwozdziaju głowo wbijajo a ty jakieguś dajwida sie pytaju.............. my sum z ukraina i kradnaju i zaraz ni pracujumy hia hia hia

Sprawiedliwy
@SASZA

Idiotaten Sasza. Udaje Ukraińca. Odrazu widać że Polak tylko strasznie wkurzony na nich i produkuje jakieś głupoty.

Bezstronniczy
@SASZA

sasza, tępaku nawet udawać nie potrafisz ddebilu

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege Sp. z o.o. - Mszczonów

• Jak się pracuje w Fiege Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 4 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fiege Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fiege Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fiege Sp. z o.o.