Opinie o Fiege Sp. z o.o. w Mszczonów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fiege Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fiege Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege Sp. z o.o. w Mszczonów

Stella

Spółka odebrała „Gazelę Biznesu" dla najbardziej rozwijających się firm, została wyróżniona „Gepardem Biznesu" za dynamiczny rozwój. Jak to się ma do tych opinii?

Co- picking
@Stella

Nijak! Jasne rozwija sie chyba kosztem magazyniera. To magazynierzy są filarem tej firmy, a im się najwięcej zabiera. Premie miesięczną się ucina nawet do 10%, daje się większą podwyżkę to zabiera się całkowicie premie roczną. I tylko dokłada się obowiązków, normy na linie, na kartony. Jak się naucze angielskiego, to pewnie mi się przyda- w nowej pracy.

@Co- picking

Filarem każdej firmy są dobrzy Managerowie potrafiący pozyskać i utrzymać Klienta. Przykro mi to stwierdzić ale operatorzy mają jedynie wykonywać w sposób uczciwy prostą, powtarzalną robotę- tak długo jak nie zastąpią ich automaty, które nie chodzą co chwilę na fajkę lub siusiu, nie sieją hejtu w necie pomstując na Pracodawcę płacącego regularnie i powyżej minimum.

@Marek

To bardzo proszę wprowadzić do tej firmy automaty ;) w tej firmie wprowadzenie banalnych nowych rozwiązań stanowi spory problem :)

Pan Krzysiek

Ja proponuje zapytać dyrektora dlaczego oszukują ludzi z wypłacaniem nadgodzin za pracę niedziele i święta :) Dzisiaj wyszło, że klient daje za taki dzień 200% kiedy firma płaci 100% :) Pozdrawiam Dyrekcje Dąbrowy jak i całego tego bałaganu i wyzysku pracowników

Grażka

Może mi ktoś podpowiedzieć kilka informacji o pracy przy zwrocie odzieży? Czy tu można zarobić w miarę normalną kasę? Jak się pracuje w Fiege? Trochę martwią mnie niektóre opinie na forum i dlatego zastanawiam się!

Pyza

A w Robakowie fajna atmosfera. Fajne laski rządzą

Magazynier

Spotkanie punktualne co sie mało zdaza w innych firmach, spotkanie na poziomie bez bzdurnych pytan.

kurs na wozki widłowe , książeczka sanepidowska , doswiadczenie w branży

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Benek

od Poniedziałku do soboty i to nie są nadgodziny :) te są tylko dla pupili :) a tak to grafiki i inne wymysły byle tylko nadgodzin nie było :)

egeiF
@Benek

co to jest jak nie nadgodziny człowieku ? Charytatywnie przychodzisz? Teraz to się sami na kolanach proszą żebyś tylko został dłużej , przyszedł wcześniej czy w weekend przyszedł. I wszystko do wypłaty idzie. Weekendy oraz pozostałe nadgodziny w tygodniu 100% płatne a nawet dostaniesz xtra do premii 15 %. Kierownicy nie przepuszczą żadnej nadgodziny. to mają źle ? Wywalić te nieróbstwo! NA pierwszy odstrzał te największe chamstwo po stronie outbound jak i inbound co myślą że im wszystko wolno.

Jagoda leśna

Przy każdej zmianie szefostwa jest sporo zawirowań, niezadowolenia i przestawienia się na inne wymagania. Tak się dzieje zawsze i sądzę, że to kwestia czasu i wszyscy przywykną do nowych zasad. Pracuje mi się tu dobrze i powoli zaczynam akceptować zmiany!

stas
@Jagoda leśna

Staszek ?

Hanna

@benek, dziękuję za odpowiedź! Wiele osób narzeka tutaj na pracę w Fiege Sp. z o.o. ale nie pisze takich konkretów jak Ty. Czy praca w sobotę jest krótsza w stosunku do dni, w które pracuje się w normalnym tygodniu? Odnośnie szkoleń to rzeczywiście, to rzecz, która mogłaby w firmie ulec zmianie.

D. G.
@Hanna

Nie krócej tylko od 6 do 14. A następnego dnia ( w niedziele) przychodzimy na godz. 22

Avatar

W tej firmie wszystko zle funkcjonuje.Od kiedy dyrektorem zostal Pan ktory byl dyrektorem w firmie produkcyjnej. Magazyn logistyczny to nie firma produkcyjna.Chyba pomylil sie z powolaniem.

Grzesiu

Fiege nie jest ideałem, może powinniście rozmawiać z dyrekcją i wskazywać co źle funkcjonuje w firmie, i poprawiać.

BOMBA

Ten temat jest prosty.Firma Fiege w DG wykorzystuje tylko ludzi i nie placi nalezycie.Coraz wiecej by chcieli a kasa stoi w miejscu.Premie sa marne bo kierwnictwo w firmie tez jest marne.Co chwile tylko jakies zmiany.To trzeba linie przemalowac bo sa zle to naklejki przeklejic bo nie tak to pacholki zle stoja i co chwile cos trzeba zmieniac.A pieniadze ida na to wszystko z nie przyznanych premii.Ludzie obudzcie sie.Jest tyle firm gdzie cos lepszego oferuja.Jak to jeden pan stwierdzil polakow mozna zamienic na ukraincow.Bardzo dobrze niech zamieniaja i te straty ktore robia.A pozniej nie ma premii.

Hanna

@zagłębie, ale takie wyjaśnienie liczy się dla innych użytkowników, którzy w Fiege Sp. z o.o. liczą na zatrudnienie. @Marek, takie przedmiotowe traktowanie osób z produkcji, na pewno nie wpływa dobrze na atmosferę, praca wymaga należnego szacunku, to że ktoś narzeka na wypłatę i inne warunki pracy, może powinno skłonić zarządzających do refleksji na ten temat?

Hanna

@Co- picking ale jaki powód podaje firma, kiedy obcina premie? Co jest przyczyną takiego postępowania? Premia jednak jest po to, aby motywować i nagradzać - jej ucinanie zazwyczaj jest wynikiem jakieś spadku w firmie. Czy w Fiege działa to inaczej?

Hanna

@Załębie czyli Twoim zdaniem w Fiege podział obowiązków nie jest zbyt wystarczająco jasno opisany? To bardzo ważne, gdyż odpowiedni ich podział zmniejsza ilość konfliktów w pracy. Czy ktoś próbował zwrócić na to uwagę kierownictwu?

@Hanna

Mógłbym tu dużo problemów napisać,ale wiesz co wisi mi to !!!

@Hanna

Mógłbym tu dużo problemów napisać,ale wiesz co wisi mi to !!!

Darecki

Szukam pracy w logistyce i słyszałem o Fiege sporo dobrego. Nie wiem co mysleć po lekturze opinii. Niektórzy są niezadowoleni ale właściwie nie wiem z jakiego powodu bo dla mnie to zwykłe czepianie się!

Paula

Będzie znacznie lepiej jak osoby którym nie odpowiada charakter pracy w firmie Fiege odejdą. Niech się nie zamartwiają ponieważ to dobra firma. Jeśli firma płaci pracownikom to wymaga świadczenia pracy za którą otrzymujecie pieniądze! Czy chcecie poprawiać sobie humor ?

@Paula

Weź skończ!!! Siedzisz w biurze to nie masz pojęcia o pracy magazyniera. Na przykład picker jest operatorem czy nie jest? W umowie wszyscy jesteśmy magazynierami, a na tablicy w "marchewkowym polu" operatorami. Więc na umowie powinno być magazynier - operator wózka widłowego. Jeździmy wózkami,a nie mamy tego w umowach.

Hanna

Możecie wytłumaczyć skąd wynika niezadowolenie pracowników @D.G. w konkretach z przykładami? Nikt nie pisze dokładnie o co chodzi, a patrząc na wynagrodzenia można się zdziwić bo Fiege oferuje umowę o pracę, szkolenia i pracę od pon do pt już na stanowisku magazyniera.

benek
@Hanna

Fiege oferuje umowe o prace i prace od poniedzialku do soboty :) zadnych szkolen

Myśląca

Może faktycznie lepiej będzie w firmie jak niezadowoleni odejdą?

D. G.
@Myśląca

Kto w takim razie będzie pracował skoro niezadowolonych jest coraz wiecej?

Omelia

Rozumiem, że nie każdy nadaje się do pracy w Fiege ale po co zaraz namawiać ludzie żeby uciekali z tej firmy? Firma jest bardzo dobra ale dla osób pracowitych i myślących. Niezadowoleni nie muszą tu pracować

BOMBA

Fiege Dabrowa Gornicza tragedia i jeszcze raz tragedia.Wykorzystywanie ludzi.Coraz wiecej by chcieli a kasa stoi w miejscu.Dziwie sie tylko tym co pracuja tam min od 3 do 8 lat.Za taka kase to juz dawno mnie by tam nie bylo.Ale ukraincy sa to dadza rade przeciez w zmniejszaniu normy hehe Podobno tylko jeden kierownik zmiany jest w porzadku Grzesiek.Ludzie uciekajcie z tej firmy szkoda zdrowia na tych nie doksztalconych kierownikow.Zadnych socjalow i brak podwyzek a firma do biednych nie nalezy.Dla nich liczy sie tylko norma.Pracownicy Polscy juz od paru miesiecy nie przychodza tylko sie zwalniaja.Pozdro

Górka

Taka cisza na forum chyba musi być dobrze i mają dużo pracy dlatego nikomu nie chce się pisać! O jakich tablicach piszecie i dlaczego jest to problem. Byłem pracownikiem i trochę się interesuję firmą.

Szo...
@Górka

to czemu już tam nie pracujesz jaki Ci tak dobrze było i tak chwalisz tą firmę i "super inteligentną" kadrę zarządzającą?

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege Sp. z o.o. - Mszczonów

• Jak się pracuje w Fiege Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 4 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fiege Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fiege Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fiege Sp. z o.o.