Opinie o Zakład Karny w Goleniowie w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakład Karny w Goleniowie. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Karny w Goleniowie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Karny w Goleniowie w Goleniów

Pit bull

Wykożystywanie kobiet przez sw

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Zakład Karny w Goleniowie?

Czy z tobą CLASS ROMM ok?

Były osadzony

Niestety traktowanie więźniów jest karygodne nadaje się to wszystko do telewizji jak oddziałowi,oddzialowe oraz pracownicy administracji traktują nas zwodza.Doprosić się nie można niczego wszystko robione jest z laską.

Małgorzata
@Były osadzony

Właściwie to nie wiadomo, jak zareagować na taki post. Skoro twierdzisz, że w Zakładzie Karnym w Goleniowie więźniowie traktowani są w sposób karygodny, to może faktycznie wypadałoby coś z tym szybko zrobić. A w jaki konkretnie sposób przejawia się to złe traktowanie? Podaj więcej szczegółów.

Społeczeństwo
@Małgorzata

"WY WSZCZYSCY JESTEŚCIE ..... "WY WSZYSCY JESTEŚCIE PRZESTĘPCAMI.... W TEJ POLSCE" - WYPOWIEDŹ ZE SZCZUROLANDIU. ZOSTAJEMY Z ZAMKNIĘTYMI GRANICAMI NA 30 LAT W POLSCE... "POWTÓRNIE OTWÓRZ" - gospodarke światową.... Przecież to takie proste........ OK

Zaslaba

Kpina, poniżanie człowieka... Pchły, pluskwy, wszy... Służba zdrowia- moje psy mają lepszą opiekę medyczną... Pracownicy...bez komentarza, wyjątek oczywiście się znajdzie: 2-3 osoby na oddział. Administracja, wychowawca bez kompetencji, jakiegokolwiek zaangażowania. Niby więzienia mają resocjalizowac osadzonego...skąd mają brać przykład? Z kim rozmawiać? Po miesiącu pracy odeszłam...nie mogłam patrzeć na cyrk i tych ludzi testowanych i traktowanych jak małpki- w cyrku!

Edyta
@Zaslaba

To o czym piszesz brzmi naprawdę niepokojąco. Próbowałaś z kimś rozmawiać o tak złych warunkach pracy w Zakład Karny w Goleniowie? Daj proszę znać.

@Zaslaba

Czy ciężko jest tam sie dostać do pracy caly czas dużo przyjęć chyba nawet ponowili co jest nie tak

Czesław
@Luki

Masz rację, na stronie https://sw.gov.pl/praca-oferty-szukaj jest prowadzona rekrutacja dotyczących służby więziennej. Niestety nie wiem, czy trudno się dostać, ale jeśli będziesz na rozmowie kwalifikacyjnej daj znać jak ona przebiegała?

@Czesław

Mam rozmowe w srode 30 pazdziernika i dlatego jestem ciekaw czy ciezko jest tam sie dostać

@Edyta

Ja tam byłem i to co koleżanka pisze to w 100%prawda nawet nie da się opisać pewnych sytuacji a pluskwy są wszędzie Dyrektor brak kompetencji (usunięte przez administratora)

Broda

Bylas strazniczka?

Firma Zakład Karny w Goleniowie w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko REFERENT / INSPEKTOR. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Работник продукции
Profi Staff Sp. z o.o.
logo firmy Mechanik / Elektryk - Utrzymanie Ruchu
Feedpro Sp. z o.o.
logo firmy Tajemniczy klient - praca dorywcza
SAVOIR Group Sp. z o.o.
logo firmy Zastępca Kierownika Sklepu Goleniów
CCC S.A.
Urszula

Czy ktoś w ostatnim czasie zatrudnił się w Zakładzie Karnym w Goleniowie? Jak wyglądają w tym momencie warunki przyjęcia do Służby Więziennej. W sieci niewiele można znaleźć na ten temat. Czy dla młodych absolwentów chcących poświecić się służbie, ta formacja to dobry wybór?

@Urszula

Poświęcenie formacja służba co ty piszesz wiesz że nadgodziny nie są płatne wiesz że robisz co najgorsze jesteś poniżenia przez osadzonych powodzenia to nie to samo co w szkole że Grześ Ci kanapki zabrał

Broda
@Ed

Pracujesz w tym zk?

Wiktor

Zatrudniają osoby z orzeczeniem w tym zakładzie ?

Jarosław

Część Co warto podarować osadzonej bliskiej osobie w tym niezbyt przyjemnym hotelu Spa?

Magda

Witam przeczytałam post twój czy może w niedługim czasie przebywałas w zakładzie karnym w Goleniowie? Miała bym kilka pytań sprawa dość pilna z góry dziekuje

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Zakład Karny w Goleniowie?

Ale o co chodzi

Ed

Styl A co ty do Hiltona idziesz do pracy się ciesz że w pierwszy dzień nie zrezygnujesz

Ed

Co pisać o takim miejscu dziwi mnie że taka instytucja szuka pracowników na portalach to mówi już samo za siebie że coś nie tak bo jak jest dobra pracą to nie potrzeba reklamy ani portali drzwi by się nie zamykaly Są osoby które przychodzą tam do PRACY i nie jest to Dyrekcja mam nadzieję że ktoś was z tych stołków pogoni do normalnej pracy Brak kompetencji nic nie umiecie zrobić sami tylko w kilku przychodzicie założycie maski i kozakujecie a poza murami głowę w chodnik i do przodu aby ktoś was nie poznał (usunięte przez administratora)

Urszula

Czy w takim miejscu, jak ZAKŁAD KARNY W GOLENIOWIE można pracować tylko z odpowiednim i konkretnym wykształceniem? To specyficzne miejsce pracy i może wymagać specjalnych kompetencji. Czy osoby bez doświadczenia mogą liczyć na zatrudnienie?

@Urszula

Przyjmują co się da trafiłaś kieszonkowe w szkole idź do św bo w policji Cię nie chcieli

Witold

Jak się pracuje w takim miejscu? Czy trzeba mieć jakieś specjalne predyspozycje?

@Witold

Niespełna rozumu

Szamak

Skoro ogłaszają się na stronie pup Gryfice to już jest tam bieda ..

Bella

Tragedia!!! Smród brud ubóstwo!

lobbysta

Miejsce pracy w budżetówce gdzie dostać pracę można tylko plecach i znajomości.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Karny w Goleniowie - Goleniów

• Jak się pracuje w Zakład Karny w Goleniowie?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Karny w Goleniowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Karny w Goleniowie?

Zakład Karny w Goleniowie
1.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Grenadierów 66
    72-100 Goleniów