Swedwood Poland Oddz.Resko

Resko

Swedwood Poland Oddz.Resko

Opinie o Swedwood Poland Oddz.Resko

Ułomny ale inteligenty

Jak dla mnie patologia to jest. Zero wsparcia tylko metry i metry. Dopiero jak wypadek jest to na jakis tydzień bezpieczeństwo ważniejsze. Potem znów metry. Za grosze

Tomasz

@peter, każdy z pracowników ma indywidualne wymagania, co do swojej pracy. Rozumiem, że Twoja opinia o firmie jest negatywna, czy całkowicie nie zgadzasz się z wypowiedzią @Henio? Jak oceniasz atmosferę na produkcji? Czy można liczyć na dobrą w atmosferze w zespole? Czy to zmianowy system pracy?

Henio

Cieszyć się powinniśmy wszyscy,że mamy pracę i nie tylko narzekać bo to nie zwiększy zarobków ,a miejsca pracy w Resku to skarb DOCEŃMY TO.Czasem wszystko i wszyscy są niedobrzy,pracodawca,że zbyt mało daje zarobić,kolega,czy koleżanka bo podrywa" kogoś,a nie myślimy co sami możemy zrobić dla zakładu,dla środowiska w ,którym żyjemy dla naszej gminy,spokojnej i coraz piekniejszej.

peter
@Henio 23.04.2018 18:38

powiem tak pracowalem na brykiecie na produkcji to tyra za grosze kto ma troche oleju to nie spada

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach zatrudnienia w swedwood poland oddz.resko. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają złożenie CV do tej firmy.

On

Następna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chce dojsc do władzy,zostawiła narzeczonego dla brygadzisty T.

Rtk
@On 02.08.2016 08:11

Haha ale komus zal (usunięte przez administratora) sciska wpierdzielanie sie w życie prywatne innych .to ma.opisać zaklad jak sie pracuje czy zainteresowanie życiem.innych .

Jaa
@On 02.08.2016 08:11

A mnie sie wydaje ze to pan M narzeczony napisał czasem ciężko pogodzić sie z odrzuceniem bo na tym zakładzie wiele romansow zwyklych pracownikow z brygadzistami a tu akurat tylko to tak bardzo przeszkadzalo .Żal patrZeć i czytac

gosia

Popieram ten zakład to masakra!!! Zarobki kpina. Podwyżki? Jeżeli są to 20-30gr na godzinę brutto!!! Teraz wymyślili kolejny myk, aby ludziom nie dać godnie zarobić. W związku z podwyżką wynagrodzenia minimalnego od 2017, żeby nie dać podwyżek wprowadzili cudowne rozwiązanie (oczywiście dla nich). Podzielili premię na pół i 1,50 zł wliczyli w stawkę godzinową. Można? Można!!! Druga część premii nie do osiągnięcia w całości, bo normy z sufitu wzięte. Ale najlepsze co mogli wymyślić, to mistrzostwo. Super premia bonusowa w wysokości 4% !!!!!!! średniego miesięcznego wynagrodzenia!!!!!!!!! Żenada!!! Łał dostanę 50 zł brutto!!! Hurra!!!! Oczywiście to produkcja, bo administracja ma oczywiście całą premię i to w wyższej wysokości. Tylko ktoś zapomniał, że to my szarzy pracownicy zarabiamy tak na prawdę na nich. Gdyby nie my to ich nie ma!!! A związki zawodowe żenada!!! Pan Zygmunt O. nic nie robi. O tym że są wybory wiedziały tylko nieliczne osoby (te które oczywiście go popierają). Powinien zostać dawno wywieziony na taczce. Patrząc na związki zawodowe innych grup zawodowych tam przewodniczący stoi za pracownikami i walczy o godne zarobki, ale nie u nas. W Resku Pan Zygmunt O. dba tylko o własną dup....

Szybki bill

Najgorszy zaklad w ktorym pracowalem, ludzie bez kompetencji kazdy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obrabia nie ma z kim porozmawiac o problemach nikt nigdy nie pochwali za prace tylko premie caly czas zabieraja chory system w tym oddziale jedyne co dobrego to wyplata na czas

Zostaw opinię o Swedwood Poland Oddz.Resko - Resko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Swedwood Poland Oddz.Resko