swedwood poland oddz.resko

Resko

Opinie o swedwood poland oddz.resko

gosia

Popieram ten zakład to masakra!!! Zarobki kpina. Podwyżki? Jeżeli są to 20-30gr na godzinę brutto!!! Teraz wymyślili kolejny myk, aby ludziom nie dać godnie zarobić. W związku z podwyżką wynagrodzenia minimalnego od 2017, żeby nie dać podwyżek wprowadzili cudowne rozwiązanie (oczywiście dla nich). Podzielili premię na pół i 1,50 zł wliczyli w stawkę godzinową. Można? Można!!! Druga część premii nie do osiągnięcia w całości, bo normy z sufitu wzięte. Ale najlepsze co mogli wymyślić, to mistrzostwo. Super premia bonusowa w wysokości 4% !!!!!!! średniego miesięcznego wynagrodzenia!!!!!!!!! Żenada!!! Łał dostanę 50 zł brutto!!! Hurra!!!! Oczywiście to produkcja, bo administracja ma oczywiście całą premię i to w wyższej wysokości. Tylko ktoś zapomniał, że to my szarzy pracownicy zarabiamy tak na prawdę na nich. Gdyby nie my to ich nie ma!!! A związki zawodowe żenada!!! Pan Zygmunt O. nic nie robi. O tym że są wybory wiedziały tylko nieliczne osoby (te które oczywiście go popierają). Powinien zostać dawno wywieziony na taczce. Patrząc na związki zawodowe innych grup zawodowych tam przewodniczący stoi za pracownikami i walczy o godne zarobki, ale nie u nas. W Resku Pan Zygmunt O. dba tylko o własną dup....

On

Następna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chce dojsc do władzy,zostawiła narzeczonego dla brygadzisty T.

Szybki bill

Najgorszy zaklad w ktorym pracowalem, ludzie bez kompetencji kazdy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obrabia nie ma z kim porozmawiac o problemach nikt nigdy nie pochwali za prace tylko premie caly czas zabieraja chory system w tym oddziale jedyne co dobrego to wyplata na czas

Zostaw opinię o swedwood poland oddz.resko - Resko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie swedwood poland oddz.resko