Opinie o Wiko Zakład Stolarski Grotkowski Krzysztof w Goleniów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Wiko Zakład Stolarski Grotkowski Krzysztof. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wiko Zakład Stolarski Grotkowski Krzysztof o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiko Zakład Stolarski Grotkowski Krzysztof w Goleniów

Karol Nowy wpis

Bardzo dobra firma. Bardzo dobrej jakości produkty.

Slaw200 Nowy wpis

Bardzo dobry fachowiec. Od wielu lat wykonuje u mnie drzwi w następnych domach oraz zawsze gotowy do napraw nawet po wielu latach od montazu.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Wiko Zakład Stolarski Grotkowski Krzysztof?

sermax Nowy wpis

MUSZĘ PODZIĘKOWAĆ ZA WYKONANIE DRZWI WEWNĘTRZNYCH JESION PIERWSZA KLASA WYKONANIE I MONTAŻ SUPER NAPRAWDĘ MANUFAKTURA GODNA POLECENIA

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Jakie są warunki zatrudnienia w Wiko Zakład Stolarski Grotkowski Krzysztof?

On

Co to są warunki? W tej firmie nie ma czegoś takiego, miałeś kiedyś coś w ręku drewnianego to jest z Ciebie stolarz.

On

Witam serdecznie wiko to jedno duze (usunięte przez administratora) drzwi drewniano stropianowe, firma działająca tyle lat na rynku powinna mieć budżet dla pracowników na wypłaty a nie ma. Wyplaty na raty. JEDNO DUZE (usunięte przez administratora)

@On

Od dawna pensje są płacone w ratach i jak długo się czeka na całość? Są szanse na poprawę sytuacji na przyszłość?

Jestem bardzo zadowolony z drzwi wykonanych przez firmę Pana Krzystofa. Termin wiadomo z lekką obsuwą, ale no jestem w stanie zrozumieć obecne czasy. Drzwi bardzo ładne, wszystko profesjonalnie zamontowane. Polecam!

Witam serdecznie. Firma Wiko Zakład Stolarski Grotkowski Krzysztof to (usunięte przez administratora) Nie wywiązują się z terminów umowy i drzwi które nam wstawili były niezgodne z umową (obdrapane i z zaciekami). Właściciel nie wywiązuje się z reklamacji. Na początku jak jeszcze odbierał telefony to nas zbywał co chwilę a teraz nie odbiera. Sprawę kieruję do sądu ponieważ drzwi kosztowały sporo a właściciel jest oszustem.

Klient
@Marta

U mnie podobnie. Straszne zacieki. Towar po niecałym roku nadaje się na śmietnik. Firma nie zamierza wywiązać się z umowy a tym bardziej z reklamacji, ale pieniądze przyjęli. Udało mi się skontaktować z byłym pracownikiem. To, co opowiadał, przechodzi ludzkie pojęcie. Zajrzałem też na zakład - to zwykły barak za domem. Katastrofa! że też dałem się na to namówić. Żona zamówiła już wszystko w innej, pewnej firmie. (usunięte przez administratora)

Klient

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!! Firma wydawała się profesjonalna, jednak tak wcale nie było. Długi okres oczekiwanie na montaż, ale pieniądze trzeba zapłacić od razu. Oni nie wywiązują się z umów, ale ja muszę płacić zgodnie z umową. Pracownicy chyba mocno z przypadku, bo nie byli w stanie wykonać poprawnie montażu, ani odpowiadać na pytania. Reklamacja wciąż trwa. Szkoda pieniędzy i nerwów. Takie firmy powinno się zamykać! I nie wiem, jakim cudem działają tyle lat na rynku, bo po opiniach widzę, że ciągle chyba mają jedynie reklamacje. A tyle osób mnie ostrzegało - było trzeba posłuchać. Teraz mogę sobie pluć w brodę i zamówić PROFESJONALNĄ FIMĘ a nie to coś.

Czarek

Firma jest poniżej krytyki ! Nie mam pojęcia jak jeszcze funkcjonuje na rynku. Z ręką na sercu ! - nie mogę powiedzieć ani jednego pozytywnego słowa! Termin o miesiące opóźniony. Pracownicy do montażu drzwi totalnie niekompetentni ( chyba spod budki z piwem). Zlecenie nie wykonane w całości.Drzwi wejściowe latem funkcjonowały poprawnie, gdy jesienią zmieniła się temperatura i wilgotność zaczęły skrzypieć i ocierać o ramę.Pojawiają się rysy.Drzwi wewętrzne pomalowane z zaciekami. Mimo wielokrotnych telefonów i terminów na naprawę w dalszym ciągu nie wykonano reklamacji. Właściciel bądź nie odbiera telefonu,bądź nie przyjeżdża na umówiony termin. Totalna ignorancja klienta. Sprawa chyba znajdzie finał w sądzie. Zdecydowanie nie polecam !

Wiko
@Czarek

Miły Panie, jeżeli ma Pan problem, to proszę się z tym zwrócić bezpośrednio do nas telefonicznie lub meilowo. Firma na rynku istnieje od 35 lat i tyle lat zajmujemy się produkcją drzwi, to chyba o czymś świadczy. Czasami zdarzają się reklamacje "nie robi błędów ten co nic nie robi". Zawsze staramy się rzetelnie obsłużyć klientów i z pełną fachowością. pozdrawiam

Katarzyna

Niestety NIE POLECAM i ostrzegam. Pomimo podpisanej umowy właściciel firmy nie wywiązał się z terminów i od wielu miesięcy nie dokończył zlecenia. Zamówiłam drzwi wewnętrzne do dwóch mieszkań. Na obu umowach było po kilka miesięcy opóźnienia. W jednym z mieszkań za chwile miną 2 lata (!!!) od kiedy nie mogę się doprosić o dokończenie zlecenia. Właściciel firmy zwodzi, (usunięte przez administratora), nie dotrzymuje terminu. Fatalny kontak i obsługa klienta!!

Maria

Czy ktoś podpisał z nimi umowę i przedstawi jak to wygląda? jaki etat proponują?

@Maria

Witam. Podpisuje Pani umowę i od razu trzeba zapłacić zaliczkę. Na umowie jest wskazany termin realizacji ale zawsze jest duże opóźnienie. Następnie wstawia drzwi i jeżeli są jakieś wady a są zawsze to właściciel przestaje odbierać telefony. Jeżeli jakimś cudem odbierze bo np zadzwoni Pani z innego numeru to będzie Panią zwodził cały czas, ale i tak się nie pojawi. Niestety my podpisaliśmy z nim umowę zanim sprawdziliśmy opinię o firmie. Teraz jak popytaliśmy ludzi co mieli z nim umowę to wszystko odbyło się tak samo jak u nas. NIE POLECAM tej firmy nikomu. Omijać ich z daleka. (usunięte przez administratora)

Samina K.

Firma godna polecenia! Montaż drzwi bez zarzutu. Pracownicy dokładni. Bardzo dobry kontakt. Polecam

Bartosz
@Samina K.

Masz dobrą opinie o usługach firmy, choć nie wszystkie komentarze są pisane w tym samym tonie. Napisz z jakich materiałów korzysta firma i czy są wysokiej jakości, a gwarancja na towar i montaż jest kilkuletnia?

MD

Z przykrością muszę stwierdzić, że nie jestem zadowoloną klientką. Od kilku lat dzwonię i zgłaszam reklamację drzwi i niestety spotykam przed sobą mur i lekceważenie ze strony właściciela firmy, nadal czekam. Jeśli firma Wiko w końcu zmieni swoją postawę i rozwiąże problem oczywiście nie omieszkam wszystkich poinformować. Póki co ostrzegam przed korzystaniem z jej usług.

@MD

Dziękuje za ostzeżenie właśnie jestem w trakcje rozmów

Joanna

Firma Wiko nie wywiązała się z reklamacji, pomimo zapewnień, że naprawi wszystkie ustetki. Drzwi wewnętrzne wszystkie 13 sztuk wadliwe (pękają, nie mają jednolitego koloru białego). Zapłaciłam mnóstwo pieniędzy za bubel i jeszcze dałam wodzić się obietnicami. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Wiko Zakład Stolarski Grotkowski Krzysztof - Goleniów

• Jak się pracuje w Wiko Zakład Stolarski Grotkowski Krzysztof?

Zobacz opinie na temat firmy Wiko Zakład Stolarski Grotkowski Krzysztof tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wiko Zakład Stolarski Grotkowski Krzysztof?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wiko Zakład Stolarski Grotkowski Krzysztof?

Kandydaci do pracy w Wiko Zakład Stolarski Grotkowski Krzysztof napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wiko Zakład Stolarski Grotkowski Krzysztof
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Szkolna 5
    72-100 Goleniów