counter
2 15 50 5 1
Zaslaba

Kpina, poniżanie człowieka... Pchły, pluskwy, wszy... Służba zdrowia- moje psy mają lepszą opiekę medyczną... Pracownicy...bez komentarza, wyjątek oczywiście się znajdzie: 2-3 osoby na oddział. Administracja, wychowawca bez kompetencji, jakiegokolwiek zaangażowania. Niby więzienia mają resocjalizowac osadzonego...skąd mają brać przykład? Z kim rozmawiać? Po miesiącu pracy odeszłam...nie mogłam patrzeć na cyrk i tych ludzi testowanych i traktowanych jak małpki- w cyrku!

Recydywa

POBYT W Zakładzie Karnym widziany oczami osadzonego -2016 rok ( kilka miesięcy). Pod koniec lipca 2016 r trafiłem do z-k Goleniów z O.Z Słońsk( degradacja z R 2 na R 1 ). System penitencjarny w tych zakładach to jawna kpina i nieporozumienie,wychowawcami są osoby które nie nadają się do wykonywania swoich obowiązków !.Największe zastrzeżenia mam do wychowawców z z-k Goleniów oddziały C 1,C 2,C 3,D 3,E 2,A 2 ( NA TYLU ODDZIAŁACH -CELACH BYŁEM PRZEZ 5 miesięcy końcówki wyroku), mówienie nie prawdy osadzonym to chleb powszedni wychowawców !.Osadzonych traktują jak zbędne przedmioty na biurku ,przerzucają osadzonych z celi na celę , z oddziału na oddział ,żeby osadzony nie mógł siedzieć zbyt długo na jednej celi !-nawet jeśli siedzi spokojnie i nie pisze skarg do instytucji państwowych.Wychowawcy również celowo przerzucają osadzonych na cele do podkultury więziennej ( grypsujący) żeby zobaczyć jak się osadzony niegrypsujący zachowa i czy nie dojdzie do rękoczynów/zadymy na celi 6 m 2 . Jak się nie chce siedzieć z grypsującymi to wychowawcy straszą celami ochronnymi .Inaczej wygląda sprawa osadzonych którzy piszą skargi do organów państwowych na zakład karny w którym przebywają/na wychowawców-administrację SW.Przełożeni takich osadzonych zachowują się inaczej - nie używają wulgaryzmów i nie poniżają słownie takich osadzonych .Administracja i SW myślą że osadzeni/więźniowie to głupki - są w 70 procentach w błędzie !.

Magda

Jest tu osoba najlepiej kobieta która w niekrotkim czasie odbywała lub obecnie odbywa karę w ZK w Goleniowie? Miała bym kilka pytań z góry dziekuje

Pit bull

Agatka czy mogła byś się ze mną jakoś skontaktować?

Leon Nowy wpis
@Pit bull

Dlaczego kamery nic nie uchwyciły? Bo robią sobie co chcą mam nadzieję że niedługo bekna za to a klawisz z oddziału 3c z resztą nie jeden znajdzie się po drugiej stronie i recydywiści się nimi odpowiednio zajmą!

Pit bull Nowy wpis
@Leon

Bo kamery wyłączają zawsze pod pretekstem awarii hahaha! Tylko czemu to nikogo nie dziwi że zawsze w tedy jak coś się dzieje?A o tych zboczencach z oddziału 3c to wiem o których mowa bo oby dwoje są siwi!Jeden to loczek bo ma kręcone włosy a drugi ma troszkę dłuższe włosy ale też siwe.oni z tego co wiem to już ktoś na nich poluje i bardZo dobrze.aha ten drugi to pijak isam kiedyś słyszałem jak gwałci jakąś dziewczynę na dyżurce bo siedziałem zaraz obok na stodole to kawał pały i sam bym mu za to wszystko ryj rozerwał jak by mi wpadł w r3ce, a najlepiej jakby zdechł to bym mu jeszcze nasrał na grób!!!!

Agatka123
@Magda

Opuściłam ZK w Goleniowie 9 stycznia

@Agatka123

Czy wiesz o tym że kobiety w Goleniowie robią to co te we Wrocławiu

@Pit bull

Możesz mi coś o tym więcej powiedziec

Bolo Nowy wpis
@Pit bull

Masakra nikt nie pomaga tym zastraszonym dziewczynom i widocznie dyrektor daje na to klawiszom pozwolenie sam byłem świadkiem jak klawisz zamawiał. Sobie osadzoną na sex.Są to zwyrodnialcy i słyszałem wielokrotnie ich podboje na nockach bo tego nie dało się nie słyszeć wielokrotnie też opowiadali sobie o tym jestem roztrzęsiony tym co piszę mimo że jestem recydywistą lecz nigdy nie posunołem się do czegoś takiego bo mam w sobie troszkę człowieczeństwa na bloku c odbywało się to wszystko ale na d też.nawet jedną z dziewczyn odezwała się do mnie i powiedziała że dzieje się tam to co na kleczkowskiej we wroclawiu

Recydywa

@Recydywa

Bo 95%pracowników sw to odpadki z policji straży granicznej i niewuczeni rolnicy z obzeznych wiosek Tak samo jest z pracą poza murami nie jesteś z goleniowa nie masz znajomego klawisza to zapomnij o pracy Pluskwy wszędzie w łaźni smród i grzyb brak wentylacji w celach a z przeżyciami to już kolega pisał Jaki minister jaki taki kryminał nic dodać gorzej niż chlew

Szukająca informacji Nowy wpis
@Recydywa

A czy wiesz może jak wyglądałą/wygląda sytuacja osób LGBT w ZK Goleniów? Z góry dziękuję za odpowiedź, bo zbieram informacje do projektu na uczelnię.

Nie warto

Praca w z-k Goleniów to nie łatwa praca jak co niektórym się wydaje / trzeba robić kilometry na terenie zakładu karnego , zarobki na początek są mizerne jak na taką pracę , a psychika jak się psuje po latach. Fakt można łatwo dostać kredyt w banku bo jest to państwówka - ale tu nie o to chodzi.

Były osadzony
@Nie warto

Praca funkcjonariusza SW nie jest łatwa , w z-k trzeba robić kilometry !,25 lat odsłużyć do emerytury, a psychika co niektórym gadom siada . Stare dziadki ( plutonowi,sierżanci i z gwiazdkami ) nie dadzą sobie w kaszę dmuchać - w końcu brzuchy im nie urosły od robienia KM . Czy warto pracować w z-k ??? sądzę że NIE WARTO tym bardziej że można znaleźć ciekawe oferty pracy za granicą i zarobić więcej niż początkujący funkcjonariusz Służby Więziennej

@Nie warto

Ile tam wytrzymałes prscowales ?

Szukająca informacji
@Były osadzony

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Była osadzona

Nigdy wiecej. ZK Golenow to istna kpina. Wychowawczyni która nie liczy się ze zdaniem osadzonej. Dosyć ze kłamie to wprowadza w błąd. Lekarze to banda niedouczonych konowałów narażają osadzone na utrate życia lub zdrowia. Jedynie oddzialowi i oddziałowe są wporzadku

Szukająca informacji
@Była osadzona

Pit bull

Wykożystywanie kobiet przez sw

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Zakład Karny w Goleniowie?

Nick
@Pytanie

Czy z tobą CLASS ROMM ok?

Były osadzony

Niestety traktowanie więźniów jest karygodne nadaje się to wszystko do telewizji jak oddziałowi,oddzialowe oraz pracownicy administracji traktują nas zwodza.Doprosić się nie można niczego wszystko robione jest z laską.

Małgorzata
@Były osadzony

Właściwie to nie wiadomo, jak zareagować na taki post. Skoro twierdzisz, że w Zakładzie Karnym w Goleniowie więźniowie traktowani są w sposób karygodny, to może faktycznie wypadałoby coś z tym szybko zrobić. A w jaki konkretnie sposób przejawia się to złe traktowanie? Podaj więcej szczegółów.

Społeczeństwo
@Małgorzata

"WY WSZCZYSCY JESTEŚCIE ..... "WY WSZYSCY JESTEŚCIE PRZESTĘPCAMI.... W TEJ POLSCE" - WYPOWIEDŹ ZE SZCZUROLANDIU. ZOSTAJEMY Z ZAMKNIĘTYMI GRANICAMI NA 30 LAT W POLSCE... "POWTÓRNIE OTWÓRZ" - gospodarke światową.... Przecież to takie proste........ OK

Zaslaba

Edyta
@Zaslaba

To o czym piszesz brzmi naprawdę niepokojąco. Próbowałaś z kimś rozmawiać o tak złych warunkach pracy w Zakład Karny w Goleniowie? Daj proszę znać.

@Zaslaba

Czy ciężko jest tam sie dostać do pracy caly czas dużo przyjęć chyba nawet ponowili co jest nie tak

Czesław
@Luki

Masz rację, na stronie https://sw.gov.pl/praca-oferty-szukaj jest prowadzona rekrutacja dotyczących służby więziennej. Niestety nie wiem, czy trudno się dostać, ale jeśli będziesz na rozmowie kwalifikacyjnej daj znać jak ona przebiegała?

@Czesław

Mam rozmowe w srode 30 pazdziernika i dlatego jestem ciekaw czy ciezko jest tam sie dostać

@Edyta

Ja tam byłem i to co koleżanka pisze to w 100%prawda nawet nie da się opisać pewnych sytuacji a pluskwy są wszędzie Dyrektor brak kompetencji (usunięte przez administratora)

Bylas strazniczka?

Urszula

Czy ktoś w ostatnim czasie zatrudnił się w Zakładzie Karnym w Goleniowie? Jak wyglądają w tym momencie warunki przyjęcia do Służby Więziennej. W sieci niewiele można znaleźć na ten temat. Czy dla młodych absolwentów chcących poświecić się służbie, ta formacja to dobry wybór?

@Urszula

Poświęcenie formacja służba co ty piszesz wiesz że nadgodziny nie są płatne wiesz że robisz co najgorsze jesteś poniżenia przez osadzonych powodzenia to nie to samo co w szkole że Grześ Ci kanapki zabrał

@Ed

Pracujesz w tym zk?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 327 dni.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Zakład Karny w Goleniowie?

Wiktor

Zatrudniają osoby z orzeczeniem w tym zakładzie ?

Jarosław
Użytkownicy czekają na odpowiedź 358 dni.

Część Co warto podarować osadzonej bliskiej osobie w tym niezbyt przyjemnym hotelu Spa?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 449 dni.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Zakład Karny w Goleniowie?

Magda
Użytkownicy czekają na odpowiedź 492 dni.

Witam przeczytałam post twój czy może w niedługim czasie przebywałas w zakładzie karnym w Goleniowie? Miała bym kilka pytań sprawa dość pilna z góry dziekuje

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Zakład Karny w Goleniowie?

Ale o co chodzi

@Pytanie

Styl A co ty do Hiltona idziesz do pracy się ciesz że w pierwszy dzień nie zrezygnujesz

Ed

Co pisać o takim miejscu dziwi mnie że taka instytucja szuka pracowników na portalach to mówi już samo za siebie że coś nie tak bo jak jest dobra pracą to nie potrzeba reklamy ani portali drzwi by się nie zamykaly Są osoby które przychodzą tam do PRACY i nie jest to Dyrekcja mam nadzieję że ktoś was z tych stołków pogoni do normalnej pracy Brak kompetencji nic nie umiecie zrobić sami tylko w kilku przychodzicie założycie maski i kozakujecie a poza murami głowę w chodnik i do przodu aby ktoś was nie poznał (usunięte przez administratora)

Urszula

Czy w takim miejscu, jak ZAKŁAD KARNY W GOLENIOWIE można pracować tylko z odpowiednim i konkretnym wykształceniem? To specyficzne miejsce pracy i może wymagać specjalnych kompetencji. Czy osoby bez doświadczenia mogą liczyć na zatrudnienie?

@Urszula

Przyjmują co się da trafiłaś kieszonkowe w szkole idź do św bo w policji Cię nie chcieli

Witold

Jak się pracuje w takim miejscu? Czy trzeba mieć jakieś specjalne predyspozycje?

@Witold

Niespełna rozumu

Szamak

Skoro ogłaszają się na stronie pup Gryfice to już jest tam bieda ..

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Karny w Goleniowie - Goleniów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zakład Karny w Goleniowie
2/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Grenadierów 66