Opinie o Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. w Solec Kujawski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. w Solec Kujawski

Marco

Hahahah dawno mnie tak nikt nie rozbawił (-jazda paleciakiem do celu po bruku )hahhahahahh

Aleks

Szukam pracy w dziale handlowym. Czy warto skladac papiery? Czy jest duza selekcja?

lepiejNie
@Aleks

Jest 3-miesięczny okres próbny, kiedy bez wynagrodzenia robisz po 12h dziennie. Oczywiście bez przerw, jedzenia, picia i toalety. Po tej selekcji jest casting i test sprawnościowy - i nie chodzi o sprawność fizyczną. Trzeba się wykazać umiejętnościami biurowymi: -adresowanie kopert na czas -wyscigi na poczte -kopiowanie tekstow w wordzie -usuwanie spacji i enterow z dokumentow tekstowych -parzenie kawy w zimnej wodzie -niszczenie starej dokumentacji nozyczkami (na czas) -sortowanie dokumentow alfabetycznie, o pozniej wg daty -ukladanie przyborow na biurku zgodnie z 5S - mierzone takim wielkim szablonem -jazda paleciakiem do celu po bruku z zaslonietymi oczami Dalej nie powiem, bo na tym odpadlem.

xxx

Pytanie: ile trzeba jeszcze czekać na koniec tej buty i arogancji?

kumys

Nie do końca jasne. Ale myć może masz rację.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. na stanowisko Handlowiec w Dziale Eksportu bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
kumys

teraz to nikt się nie zbuntuje każdemu na pracy zależy ale że firma ma problem z kadrą kierowniczą to fakt

Były.P

Kiedyś przyjdzie dzień że i operatorzy się zbuntóją i będzie wielki problem (HISTORIA LUBI SIĘ POWTARZAĆ)

kumys

z kasą jest różnie zależy gdzie się trafi na rolkach np.jest akord ile zrobisz to twoje a na parterze to raczej jest ciężko a o to żebyś nie zarobił za dużo dba dyro zabiera kasę pod byle pretekstem co prawda na ogół dotyczy to operatorów maszyn ale pomocnicy też nie mają łatwo

kumys

tak masz racje firma jako firma radzi sobie chyba dobrze ale ile nerwów i stresu kosztuje to pracowników to nikt nie mówi

kumys

i chciałem jeszcze coś napisać firma jest o profilu papierniczym a dyrektorem jest gość od plastików profesjonalizm w każdym calu - i jak ma być dobrze

kumys

radzio a ty co jakąś fobie masz że śledzisz forum pasaco czy brak zajęcia może sobie po prostu pracę znajdz albo przestań podpuszczać bo mam wrażenie że dobrze wiesz co się tam dzieje

kumys

widzę że pasaco zaczeło usuwać posty chybqa mają coś do ukrycia a pan dyrektor to cwaniak do potęgi prawda jest taka że ludzie mają dość pracy pod jego nadzorem a jak słyszą o 5s to zaraz sharp im sie włącza dyro nie ma pojęcia o pracy w firmie interesują go tylko liczby i wpisy w odpowiednich rubrykach produkcja się nie liczy ważne zeby na papierku ładnie wyglądało

korea

mi sie pracuje bardzo dobrze polecam

kim_dong_mmm
@korea

a duzo roboty? jak z utrzymaniem czystosci w miejscu pracy? treba sprzatac po innych? jest praca na produkcji czy tylko derektorzy narazie?

mały bączek
@kim_dong_mmm

Człowieku Ty szukasz pracy czy meliny? W pracy się pracuje! O czystość zawsze się dba!!! Ta druga opcja Ciebie nie dotyczy jak widzę więc po co pytasz!

korea
@korea

nie narzekajcie nie jest zle trzeba pracowac i dbac o prace

hiena
@korea

Sa pewne warunki przy ktorych szacunek ktorego nie otrzymujesz od pracodawcy sprawia, ze nie potrafisz sie juz starac. No chyba, ze masz samoocenę na bardzo niskim poziomie. Pan Wojciech jest dla mnie bardzo kompetentną osobą, ale jego syn to już totalny absurd, a mysli tak polowa firmy. Od kiedy juz nie ma mnie w firmie, wiode szczesliwe zycie za bardzo atrakcyjne pieniadze i z bardzo milym szefem. Nie jest najgorzej, ale mogloby byc znaaacznie lepiej.

gerer

Nie nie można bo nawet pisać nie potrafisz

nowymirekpsuje

Widze ze informatyka szukaja do pracy. Mozna luczyc na 15k na reke?

ONO

Jak słyszę s5 to mi się znowu drobne na wypłatę nie zgadzają, więc zacznij drugie dziesięciolecie tam gdzie jesteś bo z naszej kochanej firmy apteki nikt nie zrobi

Papiernik

Witam. Jestem "Papiernikiem" z krwi i kości, który właśnie kończy pierwsze dziesięciolecie pracy przy produkcji papieru. Zarządzając zespołem 40 osobowym na maszynie papierniczej dziwię się, jak to jest możliwe - ze Kierownik produkcji/ Dyrektor nie ma pojęcia co to jest gramatura, wilgotność a o grubości nie wspomnę. Czy u Was w firmie jest coś takiego jak analizy strat, plan usprawniający straty produkcji itd? 5S, Lean Manufacturing? Zadając pytanie, czy rotacja Kadry świadczy o dobrym zarządzaniu? To oczywiście zależy, czy osoba była osobą kompetentną czy tylko to "Góra" ma inne odczucia. Chętnie bym obejrzał Was zakład i całą produkcję...

do Papiernika
@Papiernik

do Papiernika - co firma Pasaco ma wspólnego z papiernią?

koziołek Matołek

no i widzę, że znowu poszukują Kierownika Produkcji. No to faktycznie ktoś musi ich tu nieźle wykańczać :-)

sghrb tr

Idź złożyć cv ja tak bym zaczoł ,firma ok polecam ,jak wszędzie trzeba pracować jak ci się nie spodoba to będziesz szukał dalej co do kasy to wiesz że jesteś bez doświadczenia system pracy zależny od działu i maszyny

Pepe

Szkoda gadać o podejściu firmy do swoich pracowników. Choć firma sama w sobie się rozwija i zdobywa nowe rynki, to nadal jest spory problem. Dyrektorzy produkcji mają się za VIP, syn prezesa nie nadaje się na dyrektora sprzedaży, a rotacja handlowców i dyrektorów produkcji sama pokazuje jak niedostatecznie firma jest zarządzana. Mimo tego życzę powodzenia obecnym pracownikom.

xxx

A czy dyrektor produkcji jeszcze tam jest?

Trym
@xxx

Miejmy nadzieję, drogi Yarokachi, że znajdzie się dla ciebie 20zł z "socjala".

Zostaw merytoryczną opinię o Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 6 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.

Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.