Opinie o Agro-Visbek Bydgoszcz w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Agro-Visbek Bydgoszcz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Agro-Visbek Bydgoszcz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agro-Visbek Bydgoszcz w Bydgoszcz

Marian

Czy ktos byl w pracy kolo Bielefeldu z tej firmy??

Rybaciota

Masz niecale 5 euro do reki. Robisz 310 h w miesiacu w pracy Biegasz i Cie gnębią wyjdzie Ci 1400 do reki za kolkoz

ktoś

Super praca tylko trzeba robic ,sama kasa nie spada z nieba....

Koper

Panowie nie jedzcie do hulhorsta w Verl! Placa marne grosze po 6euro a obiecuja kokosy. Praca na maciorach. Ubuj rozbior . Po 13h. Brak szacunku. Problem z zaopatrzeniem w noze ,rekawice itp. Urlop ohh to dopiero. Nie traccie ludzie kasy na wyjazd. Bylem tam widzialem. I zaplacil mi 3,5e/h.

Agro-Visbek Bydgoszcz prowadziła rekrutację na stanowisko Zakład Produkcyjny gwarantuje - Umowa o Pracę. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

piotr

"bart" to dep ,po nim mozna sie wszystkiego spodziewac ! a kto obcy znalby takie szczeguly jak te "firanki" a to akurat prawda

bartek c.

nie jedzcie do pracy przez firmy mojego starego,on placi ludziom grosze,potraca za wszystko -nawet za oddychanie- mi tez malo placi ,za to moja siora natalia np.zamawia sobie w gdansku firanki za 20 tys/pokoj; a jak myslicie kto na nie pracuje?

kil

masakra a ja mam tam jechac..

załamana24

kur... ja miałam wyjeżdżać od tego pośrednika jestem spakowana pożyczyłam pieniądze mam chore dziecko i chciałam zarobić cieszyłam się z tej pracy nie domyśliłam się a powinnam,że to bajeczka nienawidzę takich cwaniaczków dorobkiewiczów co w dupie mają krzywdę ludzką OSZUŚCI!!!!

janusz31

witam jak w końcu jest z tą agencją czy ktoś pracował w Padeborn przy sokach jaka płaca jakie warunki proszę o odpowiedź

expracownik
@janusz31

człowieku nie pytaj jak jest tylko szukaj pracy u innych pośredników ,ale jeśli chcesz sprawdzić jak to jest być śmieciem i zarabiać tyle co w naszym zrujnowanym kraju tylko,że kilka set km od ojczyzny w warunkach rodem z afryki to polecam dobra szkoła życia

Do 5656

Drogi (usunięte przez administratora)i - moze do 40stki poznasz fundamentalne zasady ortografii?? Chcąc bronić firmy przed upadkiem popełniasz wiecej błędów niz 5cio latek. Czyżby od koksu i alko za nasze - pieniążki lepetynka tak zgłupiała? Czy z zagarnietego ludziom dobra w dupie sie proprzewracalo? Ludzie, ta rodzina to banda nierobów. Powyższy Bartek w zyciu nie przepracował w sumie tylu godzin - ile Wy pracujecie miesięcznie.. Pozywajcie ich zbiorowo.. Oszukany

rychu oszust
@Do 5656

bart to len ale po co ma synalek sie wysilac jak ja nakradlem wystarczajaco duzo , ze nikt z moich nie musi pracowac -proste? -proste -gorzej jak podziele losy np. kulczyka (bo cholera wie) to wtedy firma-wydymka lezy ,te jelopy piotr czy pawel nie wspomne o barcie - sa za tepi aby "prosto pisiu zrobic" nie zalewajac calego kibla....

jaro

ta firma to jedno wielkie oszustwo,pracujemy po13/14 h w rzezni Verl/Hullshorst także w soboty i niedziele /nie placa nam za nadgodziny,za nocki ,za soboty,w mcu pracujemy po 340 h,kierownik Thomas to wyzywajacy nas debil,zaproponujemy wlascicielowi aby nas zatrudnil bezpośrednio,nie chcemy utrzymywać oszusta czuprynskiego i jego rodzinki,jak się nie zgodzi rozwalamy te firme a hullshorst pojdzie siedzieć za niepłacenie podatkow i inne oszustwa podatkowe,np. za placenie na czarno swoim za nadgodziny

Dobre stary masz racje reszta tych wypowiedzi to są co niechciało sie zapierdalac liczyli na duze euro za nic .....................

mega

ty analfabeto ty to masz pewno nie tylko z pisaniem ale i z liczeniem problem i takim deklom dają 500 zł za urlop i jołop się cieszy

tam praca jest ok nieroby do polski za 1200 i zapierdalac na 4 zmiany ja tam (usunięte przez administratora) od 5 lat w tej firmie i jesy ok a cpuny i ziomy co się napierdolo piwa i do roboty wsta sie niehce to firma ma na nih (usunięte przez administratora) nara NYGUSY .....

doniu

ja pracowalem w tej firmie 4 lata temu bylo ok.wrocilem do polski na wlasny interes nie wyszlo i wracam z powrotem.jak tak faktycznie jest to na pewno napisze.

goka

dziękuje ci bardzo będe walczyć w sądzie jak wygram dam znać oszukują na wszystkim i trzeba z nimi walczyć

Kamila

Złodzieje i oszusci

ANDZELIKA

Firma płaci grosze jak dasz wypowiedzenie i jedziesz do Polski bo niemozesz wytrzymac psychicznie to za mc.pracy dosaniesz ok.200euro Oszusci

Kamila
@ANDZELIKA

Prawda to (usunięte przez administratora)

andrzej
@ANDZELIKA

ta firma prosperuje dlatego-bo oszukuje pracownikow-niektorzy za 2 tyg. pracy nie dostali ani euro ,a ty mowisz o 200 euro

Arbeitsamt Paderborn

wazne! od 1 stycznia 2015 obowiazuje w Niemczech placa minimalna-8,50 Euro na godzine,jezeli ktos nie otrzyma tejze stawki prosze o skontaktowanie sie z miejscowym Arbeitsamt-em badz tez z Zollamt-em,informuje w Niemczech nie ma czegos takiego jak akord czy tez platne od wykonanej ilosci;takie uzgodnienia moga byc miedzy firmami,pracownika obowiazuje -Stundenlohn- czyli stawka godzinowa,pracodawca musi sie do tego prawa niemieckiego dostosowac i wam tyle placic; za ew. koszta za kwatere moze wam potracac (np.60 euro)od ogolnego wynagrodzenia ale stawke godzinowa ,placic -pod grozba kary- musi.takze prosze zwracac na to uwage przy wyplacie juz za styczen 2015

piekna
@Arbeitsamt Paderborn

Juz niedługo sie to skonczy Ja zgłaszam sprawe do Sadu

adam
@piekna

ciebie tez czuprynski oszukal ? to masz racje-zglos sprawe do sadu tylko nie przeciwko zadnej agro czy irc tylko podaj czupryskiego ryszarda -imiennie ,podobnie uczyn to na policji,on juz jest w aktach policji kriminalnej,najlepiej jak sie to zrobi w Niemczech,bo tam on "dziala".Kazda policja w Niemczech udostepni tlumacza.takze odwagi i powodzenia

adam
@adam

...gdzie tu ktos napisal ,ze firmy czuprynskiego sa "naprawde w porzadku"..........99,9 % osob wypowiadajacych sie na tym portalu ,twierdzi jasno ,ze zostali oszukani ,zeby omijac te firmy wielkim lukiem !

rychuj
@piekna

aaa masz ty lustro ?

goka

co do pozwu do kogo się zgłosić. chętnych na pewno dużo się dołączy.na pip nie ma co liczyć tylko sąd został aby wypłacili co się komu należy

Zostaw merytoryczną opinię o Agro-Visbek Bydgoszcz - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Agro-Visbek Bydgoszcz?

Zobacz opinie na temat firmy Agro-Visbek Bydgoszcz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agro-Visbek Bydgoszcz?

Agro-Visbek Bydgoszcz